Jít na stránku:  Předchozí123Další
Aktuální stránka:2 z 3
Re: krytí
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-02-18, 23:15
?arod?jko, 30. den ?íje už je na krytí celkem pozd?. V té dob? byste s El?ou už spíš m?li jít na hormnonálníukon?ení ?íje, pokud ?íje neodezní sama! P?ímo na výstav? bych krytí nedoporu?ovala. Fretky totiž m?žou být svázány až n?kolik hodin! Takže by k tomu m?ly mít klid a hlavn? dostate?né zázemí.
Avatar

Re: krytí
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-02-19, 11:53
?arod?jko, pokud si pamatuju dob?e, tak již loni m?la Elishka pon?kud problémy s ?íjí, nebo jsem si to popletla s n?kým jiným? Nebylo by tedy lepší bu? jí nechat nakrýt a nebo vykastrovat? Teda pouze v p?ípad?, že se jedná o tu samou sami?ku
Avatar

Re: krytí
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-02-19, 21:26
Vendulko: ja bych ani nekryla fretky na nejakem sraze :o/

Jinak Vanilka byla letos taky kryta 30. den rije - driv jsem nemohla a rikala jsem si ze pripadne ji proste rije do te doby prejde..
Navic pokud ji nakryju, vim ze naopak rychleji rije prejde, nez u injekce u ktere to muze trvat zase dalsi tydny..
Jestli ale zabrezne neni jiste.
To same se mi stalo loni - Tappi byla u zenicha v ten 11 den a on ji nenakryl.. Rijila dal, do Warsavy bylo ale daleko, tak kdyz bylo jiste ze opravdu nezabrezla dala jsem ji radeji ke Kroupovi - myslela jsem ze ji opravdu jen ukonci riji a nic z toho nebude, ale zato to bude rychleji nez u injekce.. Rije ji presla okamzite..
Flo predloni byla u Dutche a prvnikryti nevyslo a tak sla za dva tydny znova - coz bylo cca 25 den rije.

Samozdrejme samicka musi byt ok, v dobre kondici. Pokud ji rije dela problemy, musi byt ukoncena co nejrychleji. 11. den je lespi pravdepodobnost zabreznuti. 30. den to jde taky, ale je samozdrejme lepsi pokud by to bylo driv.. Pripadne pokud miminka nechces, pak jit radeji 3 tyden rovnou na injekci at to ukoncovani netrva dlouho.

Avatar

Re: krytí
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-02-19, 21:45
Yasmin, rozhodn? jsem to nemyslela tak, že bys k n??emu takovému dala svolení! Jen jsem cht?la upozornit na nerozum takové myšlenky - nikdy nevíš, co koho napadne... ;op
Avatar

Re: krytí
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2007-02-19, 22:09
Chci se také zeptat Oskárek nakryl sami?ku Barušku ale jí ?íje p?ešla ale nic z toho nebylo a kdy mužu sami?ku té paní znovu nakrýt aby to vyšlo.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: krytí
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-02-19, 22:21
Marky, až zase bude ta sami?ka v ?íji...nejlépe mezi 10. a 15. dnem plné ?íje. Ale je to možné i pozd?ji, jak ses mohla do?íst výše.
Avatar

Re: krytí
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2007-02-19, 22:23
No já jsem práv? vždy kryla tu sami?ku neboli jednou a m?la miminka ale ted se divím že miminka nebyli.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: krytí
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-02-20, 12:36
To se prost? n?kdy stane, že po krytí sami?ka nezab?ezne. Sami?ka tedy nebude mít miminka, ale projde si velmi prevd?podobn? obdobím falešné b?ezosti a pak teprve nastoupí další ?íje, kdy bude majitelka moci dát sami?ku zase ke krytí.

krytí+faleš+



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: martina dne 17.06. v 02:02.
Avatar

Re: krytí
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2007-02-20, 12:38
Dob?e ona se znova ohlásí a Baruška pujde znova ale chce ted Oskyho takže on bude kryt.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: krytí
Zaslán uživatelem/kou: carodejka100 (IP)
Datum: 2007-02-20, 15:09
já sem taky nemyslela že bych El?u nechala nakrýt na výstav? n?kde na trávníku..myslela jsem jako p?i té p?íležitosti..
El?a za?ala ?íjit asi 2-3dny po Se?i.to teda bylo vid?t že jí to roste..po?ítá se ?íje od prvního dne nalívání nebo až už je nalitá?
Nessie: loni m?la El?a problém p?i první ?íji..byla v ní m?síc a když nep?ešla.. nemohli sme sehnat dobrýho veta na hormonální injekci.sehnali jsme až týden po a do 4 dn? byla v pohod?.byla to moje první ?íje s frtkou.. pak už jsem ukon?ovala ?íji mezi druhým a t?etím týdnem samcem(úsp?šn?).poprvé jsem to nev?d?la že to jde i samcem.
jinak problémová ?íje bych to ani nenazívala..má ji vzdy jen do doby než jí ji ukon?im.Neni unavená,dost papá,kaká a je hrozn? mazlivá..
te? jak je v ?íji tak když n?kde jen tak sedim.. najednou zni?eho nic mi sko?í na hlavu a líže mi uši :o) už mi s tim pomalu leze krkem.. se u?im a najednou mam Tcho?e na hlav? :o)
Tak s tim krytím uvidim.pokud bude vpo?ádku a v ?íji tak ji nakryjem a pokud bude malátná tak ji necham jen poskákat kastrátem..nebo v ?íji už nebude a bude kousat :o)
Avatar

Re: krytí
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-02-20, 15:38
?arod?jko, ?íje se nepo?ítá od prvních p?íznak?, ale až od té doby, kdy se vulvi?ka hezky nalije, zpravidla v té dob? za?ne freti?ka i zna?kovat (?ÍRÝ výtok). Karrie se nám loni skoro roz?íjovala m?síc, než se to dalo nazvat ?íjí ;o)

?n+



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: martina dne 18.06. v 16:40.
Avatar

Re: krytí
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-02-20, 16:46
Jj presne jak pise Vendulka, me taky obcas to vypada ze uz uz a stale nic :o)
Jinak Vendulko, jsem rada ze si to nemyslis.. Uff
A taky jsem nemyslela ze by to napadlo Carodejku.. :o) Preci jen uz se trochu zname ;o)

Avatar

Re: krytí
Zaslán uživatelem/kou: carodejka100 (IP)
Datum: 2007-02-20, 17:04
mm tak to bude v ?íji 4 tého tak 25 dní.. a u nás ta vulvi?ka nabíhá tak 3 dny.. ale já sem ješt? moc ?íjí nezažila (3loni) tak možná to n?kdy bude i dýl... proto sem si myslela že je to jedno.když to je tak krátká doba..
ale aspo? vim že to bude v pohod? a možná budou i letos Miminka :o)
Avatar

Re: krytí
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2007-04-06, 21:28
Dneska už jsme byli s Matýskem po 3 za jeho nev?stou, ona je v ?íji už asi ?trnáct dní. Mates jí sice ,,ch?apne" a snaží se, lehne si na ní a klepe zadkem, ale n?jak se jim to neda?í. Jak je možné, že se nespojí? Jemu je 9 m?síc?, zna?kuje, ale p?íjde mi že neví jak na to. Má s tím n?kdo zkušenosti?

Re: krytí
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-04-06, 21:31
zkuste je spolu nechat dýl,klidn? p?es noc,nebo i pár dn?...

[ZofiZoo.mondozoo.com]

Re: krytí
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2007-04-06, 21:36
ŽoFiRo: Dneska jsme tam byli dv? hodiny a poslední p?l hodinu už si jen hráli, oná skákala na n?j míso on na ni, tak nevim jestli to má cenu? Chceme je nechat p?es noc u sebe v ned?li na pond?lí, ale bojím se aby jí t?ba p?es ten ve?er kdybych náhodou usnula neublížil. Jsem v tomhle za?ááte?ník a nemám zkušenosti jak by to m?lo správn? probíhat.

Re: krytí
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-04-06, 21:47
neboj,neublíží.taky si tu necháváme sami?ky p?es noc a bylo to v pohod?.

[ZofiZoo.mondozoo.com]

Re: krytí
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-04-06, 21:49
Petra a Mates: Neboj se, same?ek sami?ce neublíží...sami?ka až ho nebude chtít, tak se ohradí tak, že ji same?ek nechá :-) a 2 hodiny jsou fakt málo...múj samec "vytíral se sami?kou podlahu" skoro 2 hodiny, než se za?ali snažit o to podstatné :-) Jinak...já je mám radši spolu pušt?né p?es den...abych mohla kontrolovat. A na noc je oddeluji, aby si odpo?ali. Te? sem tu mn?la takto sami?ku na pá?ení 4 dny.
Avatar

Re: krytí
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2007-04-06, 21:55
Já bych taky radši p?es den, abych nad nimi m?la aspo? trošku kontrolu. Jenže on si jí pak po dvou hodinách nevšímá. Dejchá jak lokomotiva a je unavenej. Tak to zkusíme ješt? v ned?li a pond?lí a pak to asi vzdáme,nebo já nevim.

Re: krytí
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-04-06, 22:00
a jsou na volno,nebo n?kde zav?ení?

[ZofiZoo.mondozoo.com]

Re: krytí
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2007-04-06, 22:10
Mají k dispozici dva pokoje, ale to bylo u ní. Te? to zkusíme práv? obrátit a ona p?jde k nám.

Re: krytí
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-04-06, 22:13
zkuste je zav?ít do klece,nebo p?epravky,tam si jí nebude mít kam vlá?et...

[ZofiZoo.mondozoo.com]

Re: krytí
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2007-04-06, 22:22
Zkoušela jsem zati jen dát mu otev?enou p?epravku aby si jí tam mohl zatáhnout, ale on tam necht?l a ona jo. Ale zkusim vaše rady, nejprve jim dám víc ?asu a pak je kdyžtak spolu zav?u do klece. Nem?že se stát, že si bude bránit své teritorium a napadat ji když bude u n?j v kleci?

Re: krytí
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-04-06, 22:28
myslím,že bude mít na starosti jiné v?ci než si bránit teritorium :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]

Re: krytí
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-04-06, 22:33
Mné se krytí v kleci neosvéd?ilo, Vl?ák je lakomej....vadilo mu že je sami?ka v JEHO kleci :-)) Tak je p?i pá?ení nechávám na volno v co nejmenším prostoru (kuchy?) a dávám na zem kus starýho koberce, aby to samcovi na podlahový krytin? neklouzalo.
Avatar

Re: krytí
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2007-04-06, 22:33
To doufám. Vždy? mu to docela trvá. Já hloupá si myslela, že na ní hned poprvý skou?í a povede se a ono nic. Jen ji hned ?apnul a pak se honili po byt? jak utržený. M? spíš p?ipadaj jak kamarádi a né jako milenci.

Re: krytí
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-04-06, 22:36
Múj fre?ák vytíral se sami?kou podlahu 2 hodiny...až potom p?ešel k podstatnému :-))))
Avatar

Re: krytí
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-04-06, 22:38
tak to Filip zas tak lakomej není,on si jí chytne,ud?lá s ní prohlídku klece,dá jí napít (musím dávat z dosahu misky z vodou,pá? se mi ješt? nestalo aby jí nechyt a necpal jí hlavu pod vodu,nevím co to má za nápady) a nakonec jí vezme do pelíšku.

[ZofiZoo.mondozoo.com]

Re: krytí
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2007-04-06, 22:38
Johana: tak to se máš, tan m?j po dvou hodinách padne a funí. a nic z toho :-(

Re: krytí
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-04-06, 22:45
Petra a Mates: ale tvúj same?ek se asi snaží o to podstatné od za?átku...ne jak ten múj - o uklid kuchyn?. Jinak Vl?ák je ochoten zmlátit i ?ijnou sami?ku, když mu vleze do JEHO klece...magor :-)))
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí123Další
Aktuální stránka:2 z 3


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist