Jít na stránku:  123Další
Aktuální stránka:1 z 3
ostuda
Zaslán uživatelem/kou: Hanka (IP)
Datum: 2005-09-26, 20:19
K hol?i?ce Sašence jsem si po?ídila ješt? pantátu Robinka. Už se spolu vychází na jedni?ku. Dote? žádný problém. Až v?era nám Robin ud?lal ostudu, když se známí p?isli s malou dcerkou podívat na frete?ky..... Robin byl jak z divokých vajec, jako vždy, když k nám n?kdo p?ijde, malá si s ním za?ala hrát (je jí asi 5), za chvílu ?ev jak blázen a na tvá?i?ce mojí malé návšt?vy do krve vyhryznuté Robinovi zuby........

No fakt ostuda, když všude tvrdím, jak jsou moje fretkyhodné a nekoušou. No, ale oni vážn? nikdy nikoho nekously. Robin je akorát divokej - no, mladej same?ek.... Myslím, že ani hol?i?ce necht?l ublížit a prost? si hrál a místo do šátku kterým ho holka provokovala ke h?e kousl do tvá?e - no, ale vysv?tlujte to rodi??m..... Setkal se už se spoustou d?tí a nic jim neud?lal. Rodi?e to jako berou v pohod?, ale pov?st mých tcho?? je pošramocena.... To m? fakt štve.
Máte taky n?kdo takovou zkušenost?

k+náh+



Celkem upraveno 6×. Poslední úprava: martina dne 23.06. v 19:24.
Avatar

Re: ostuda
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-09-26, 20:28
já taky všude ?íkám, že naši tcho?íci nekoušou, ale sotva k nám n?kdo p?ijde (do bytu) tak mu b?hem p?ti minut vlezou do nohavice a než stihne ?loví?ek zareagovat tak se mu zakousnou do nohy a zdrhnou, jako by mu cht?li ?íct "tady bydlím já a ty tu nemáš co d?lat tak rychle pij a? už jsi pry?" nevím pro?, ale asi to berou tak, že jim do území vlezl n?jaký "vet?elec", tak se ho snaží vypudit d?ív než se tam usadí...



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 08.06. v 21:35.
Avatar

Re: ostuda
Zaslán uživatelem/kou: Olga (IP)
Datum: 2005-09-27, 08:06
Taky se mi stalo, že dcera byla s Milouškem venku a malá hol?i?ka si hladila Milouška a ten jí "kousl"- škrábnutí. Museli jsme ve?er na veterinu a druhý den s o?kovákem k d?tské léka?ce. Nic to nebylo pro tu hol?i?ku, ale my jsme m?li starost.Od té chvíle, když cht?l venku Milouška n?kdo hladit, upozor?ovala jsem na možnosti kousnutí a ten doty?ný si to rozmyslel.

D?ív, když byl mla?och, tak taky návšt?vy kousal, nejprve o?uchal a pak se p?kn? s chutí zakous.Toto napadání vet?elc? ho p?ešlo asi ve 4 letech.

Re: ostuda
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-09-27, 09:00
Náš Vl?ák skuto?ne nekúše. Vonku aj doma v pohode toleruje cudzích ?udí, vonku k?udne vylezie na ruky neznámemu ?loveku. Ale ?o sa týka detí (a najmä ich rodi?ov) tam som opatrná. Pokia? sa rodi?ia dovolia, nechám fre?áka die?a?om pohladka?, ale vždy tak, že mu pridržujem hlavu. Ak sa mi die?a rúti na fre?áka bez opýtania, beriem ho na ruky a die?a?u nedovolím, aby sa k nemu priblížilo. Tomuto som sa nau?ila pri psoch... Mám nedobré skúsenosti s rodi?mi malých detí, takže na?o riskova?.
Avatar

Re: ostuda
Zaslán uživatelem/kou: Fretas (IP)
Datum: 2005-09-27, 09:07
Moje fre?ule byla takhle záke?ná na mého manžela, ale asi po roce spole?ného bydlení se tolerují. Manžel dá nohy na st?l a fretka ?eká až je sundá dol? (ale ne, už to není tak záke?ný jako d?ív, kdy p?ib?hla-kousla a utekla - p?esn? jak píše IV?a. Ale do ruky jí vzít nem?že to by mu jí asi ukousla až u ramene. Návšt?vy pokouše všechny a vždycky a hlavn? tehdy, když se nedívám :-)

Jinak doporu?uji hlídat svoji fre?ulku stejn? tak, jako by to byl pes. U toho (a? je jakkoliv milionový) taky nikdy nevíte jak zareaguje.
Avatar

Re: ostuda
Zaslán uživatelem/kou: Andra (IP)
Datum: 2005-09-27, 09:14
to m?j brou?ek je sice ješt? 3 m?sí?ní miminko, ale kouše všechno, všechny a všude. Stále doufám, že z toho jednou vyroste........

Re: ostuda
Zaslán uživatelem/kou: Andra (IP)
Datum: 2005-09-27, 09:14
to m?j brou?ek je sice ješt? 3 m?sí?ní miminko, ale kouše všechno, všechny a všude. Stále doufám, že z toho jednou vyroste........

Re: ostuda
Zaslán uživatelem/kou: Marcelka (IP)
Datum: 2005-09-27, 09:23
To Chico kouše jenom p?ítelovo sestru do nohou.Ale vážn? jenom ji.M?li by jste vid?tjeho výraz když se objeví ve dve?ích!!!!!

Re: ostuda
Zaslán uživatelem/kou: Marcelka (IP)
Datum: 2005-09-27, 09:51
Jo,a cht?lajsem se zeptat,jestli n?kdo nevíte o fret?im kalendá?i na rok 2006.D?kuji!!!!

Re: ostuda
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-09-27, 10:30
Všem majitel?m kousavých fretek p?eji mnoho trp?livosti.
Avatar

Re: ostuda
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2005-09-27, 13:06
Náš kluk Monty, když už teda kouše, tak kouše zásadn? jenom m? a p?ítele, cizí s ním mohou snad i vytírat! (akorát jim žužlá palce) Zato hol?ina kouše všechny do nosu a rt?, které ráda natahuje, bez rozdílu v?ku i pohlaví. Ale zato se na rozdíl od kluka nechá hezky omazlit a o?uchat. Tímto d?kuji babi?ce Jordi :-) že nám ji tak hezky p?edvychovala!

Re: ostuda
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-09-27, 13:52
:o) d?kuji. To s tím lovením rt?, uší, brady, to fakt nechápu odkud to maj, ale d?lá to i Elfi. Zrovna v?era se na m? tak up?en? podívala a potom hop a už jsem jen cítíla jak mi její zoubky p?ejeli p?es nos. Ale žádný šrámy tam nemám. Medulka to ned?lala. že by to bylo z Hakiho strany? Nevím, budu se muset optat. ;oD
Avatar

Re: ostuda
Zaslán uživatelem/kou: Katy B. (IP)
Datum: 2005-09-27, 14:37
Ahoj, náš same?ek je na všechny hodný. A? p?ijde kdokoliv, nikoho ješt? nekousl. Bohužel naše sami?ka je p?esný opak. Jak jste psali. O?uchat, rychle zakousnout a utéct... Záke?ák jeden. Bohužel takto si "hraje" i s manželem. Který ji pak honí po byt?, aby jí vy?inil. Takže z toho to zví?e musí mít ješt? v?tší radost:-)
Bohužel m?žu tak chodit ven a ke známým jen se same?kem. Malá má prost? šmitec. Zavinila si to sama.

Re: ostuda
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2005-09-27, 14:39
Hlavn? že to rodi?e berou v klidu -
Fretky jsou všeho schopné, to p?edesílejte kdykoli p?ijde návšt?va. A ostuda? Moje blízká p?ítelkyn?- mé druhé já - jela p?ednášet na mezinárodní akci. Ve?er p?ed no?ním odjezdem ješt? byla u mne, prokonzultovaly jsme referát a ona si ješt? v p?edsíni po?uch?ala frete?ku - a frete?ka ji rafla naplno do nosu. Než dr. Vrbenská dojela na veletrh do Lipska, m?la místo nosu to, co má rypouš sloní. Když na úvod referátu v kongresovém sále vysv?tlovala, pro? že tak podivn? vypadá a huh?á, sklidila obdivný potlesk. Takže byla ?i nebyla to ostuda?
Avatar

Re: ostuda
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2005-09-27, 14:43
Na Alenu po?ád nemá... Když vysv?tlovala na pohotovosti, že jí o filipojakubské noci kousnul na h?bitov? v Bohnicích tcho?, málem jí do Bohnic poslali.

Re: ostuda
Zaslán uživatelem/kou: janica.j (IP)
Datum: 2005-09-27, 21:05
Jordy- Berísek provádí totéž.Nos prokousne hned.Je ale zvláštní,že když ho mám za krkem,tak mi uši jen ožužla a olíže.Po nosu ale vyjede jako drak.

Re: ostuda
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-09-27, 22:09
Ymsha; janica: To je práv? to, já v?bec nevím po kom to mají. ;o)
Avatar

Re: ostuda
Zaslán uživatelem/kou: mario (IP)
Datum: 2005-09-28, 02:47
Jordi: jojojo prej nevim :-)

Vsude prezentuji Kroupu jako sluzebni fretku, ale myslim zebude muset jit do zalohy a mistoo nej nastoupit holky. Onehda sem ho cvicil na mys z ikei, jako trhej chyt ho sycaka a kroupa udelal jenom bum a hral si na predlozku pred krb, neumite nekdo poradit jak ho vycvicit? sedni lehni nepotebuji (taky kdo by to poznal, ze:-)) ale trhej by se mi libilo popripade otoc se a psoukni :P
Avatar

Re: ostuda
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-09-28, 08:50
To mario: Môj služobný fre?ák zatia? zvláda len privola?ku, dovolím si tvrdi?, že doma na 99%. S ostatnými povelmi máme aj my problém. Povel "trhaj" skúšam tiež už dlho. Žia? "trhá" len ke? sa mu chce a to výlu?ne svoje hra?ky. Keby sa tak na povel zahusol napr. do mojej matky, ktorá mu nadáva do "blbých potkanov"!!!!
Ale nevzdávam to. Ke? za?ne "trhha?" plyšovú myš, systematicky mu opakujem povel a chválim ho, ke? "dotrhá" dostane pamlsok. Verím, že ten povel za pár rokov zvládne! :-))))
Avatar

Re: ostuda
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2005-09-29, 12:49
Johana: :o))), mohla bych p?j?it Míšu, ten vidí mojí maminu a trhá i bez povelu, ale jenom jí, ona se ho stále trošku bojí. Ale už ho bab?a i hlídala p?es víkend a to jí nic neud?lal, dokonce ho krmila z ruky a nic. Ale protože ho nepochová tak m?la naklizíno v koupeln? - okousanou gumu u pra?ky, šampóny smíchaný s práškem na praní a protiskluzový rybi?ky do sprchá?e hledá ješt? dneska - prost? nejsou :o))
Avatar

Re: ostuda
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2005-09-29, 14:06
to Jordi: No Jackinku to už našt?stí trochu p?echází, taky jsem se už nau?ila úsp?šn? vyhýbat :-)))) , Šrámy jsem ale m?la. Asi p?ed m?sícem jsem m?la jeden na nose, hezky shora až dol?. A jak na m? lidi koukali %-) minulý týden mi kousla do horního rtu, tak jsem ho m?la na jedné stran? hezky opuchlý-holt byla holka rychlejší... Jinak je ale zlatí?ko. Miluje mazlení a když t?eba myju nádobí, lehne si mi k nohám a ?eká až si ji zase vezmu k sob? :-) takové malé ko?átko

Re: ostuda
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2005-09-29, 14:07
Iveto, jak vypadají a kde se koupí protiskluzový rybi?ky? Sixtus vletí plavným skokem do sprchá?e a doklouzne na druhou stranu, kde zabrzdí ?umákem - už jsem p?emýšlela, jak to ud?lat, jestli ješt? p?idá na hmotnosti, tak si tu ?umu nabije. Zatím mám ve sprchá?i - kv?li bestiím - plastovou m?ížku co je do d?ezu, ale je malá na plochu 80x80, dv? se nevejdou a když jsem tu druhou sest?ihala a p?išila - nastavila- základní, tak to špatn? drželo - je to zkrátka nedostate?n? pevné.
Avatar

Re: ostuda
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-09-29, 14:08
Ysmsha: No Jackienka je úžasná. Taková malá mazlivka, Elfi je divoška. ;o) Jinak jsem ráda, že se už s Montym snášejí dob?e.
Avatar

Re: ostuda
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2005-09-29, 14:11
Jestli sháníš takové ty protiskluzové zví?átka apod, které se p?icucnou na hladkou plochu, tak je v?tšinou prodávají bu? v takových t?ch obch?dkách Vse za Babku, taky jsem je myslim videla v Obi nebo hornbachu. Já mám t?eba hv?zdi?ky ve van?. Monty s Jackie je tam strašn? rádi odlepujou a celkem se tím na dlouho zabaví :-)

Re: ostuda
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2005-09-29, 14:17
Jordi: No jo, ješt? spolu bojujou, ale už je to lepší. Monty už na ni sem tam hází nevšímáky. N?kdy mu ani nevadí, když dlabe granulky a ona kolem n?j pochoduje a o?uchává ho. Nebo dneska byl už ospalý, vlezl si do houpa?ky a ona mu mezitím d?lala ve volié?e borel... P?edev?írem jsem s nimi ob?ma byla venku na procházce a v?tšinu ?asu si jí nevšímal. Pak ji zase za?al o?muchávat zadek, ona p?itom ?vala %-) ale pak p?išel n?jaký cizí pejsek, tak se mu oba snažili svorn? zakousnout do ?umáku :-)) Ješt? to není na spole?né bydlení, ale až bude hol?ina v pubert?, tak si ho doufám už srovná! Pohla? za me své fre?á?ky, d?kuju

Re: ostuda
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2005-09-29, 15:16
Ymsho, d?kuji za sebe i za potvory, ve?er metelím do OBI.
Avatar

Re: ostuda
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-09-29, 15:17
Pohladím. Místo mazlící se Elfi mám mazlící se Medulku a hlavn? Froda. ;oD

V??ím, že ale i Efli ?asem se nechá rozmazlit. ;o)
Avatar

Re: ostuda
Zaslán uživatelem/kou: ymsha (IP)
Datum: 2005-09-29, 15:27
to Erin: snad s tím OBI ´nemystifikuju´

Re: ostuda
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2005-09-30, 13:21
Erin: Obi je docela drahý, dneska je mají v Lidlu za 100,- K?, ješt? jsem je nevid?la, ale mám v úmyslu je mamin? koupit, když tamty nejsou.
Avatar

Re: ostuda
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2005-09-30, 14:20
Erin- nebo zkus Sympatex. Prodávají ho všude kde prodávají lina a koberce. Je to v mnoha barvách, strašn? p?íjemné na dotek, teplé, dob?e se to umývá....
Avatar

Jít na stránku:  123Další
Aktuální stránka:1 z 3


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist