Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: sv?d?ní oušek
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-18, 19:04
Tak jsem p?išla od Veta.
Koukal na to, pod mikroskopem a nic nenašel(žádnej svrab) Ale zrovna mu vyplách a po?ádn? vy?istil ouška. Jo a mezi lopatky mu dal STRONGHOLD.No a prý pokud to za m?síc nebude dobrý mám p?ijít na kontrolu.
Snad bude v pohod?. Te? je chud?rka v kleci a asi trucuje :-/


Re: sv?d?ní oušek
Zaslán uživatelem/kou: Petra R. (IP)
Datum: 2005-08-18, 21:51
Nám se drápky dob?e st?íhají tak,že jeden krmí pastou a druhej(já) cvaká.Když byli fretky fre?áte?ka,tak jsem to stíhala když usnuli na klín?.
Avatar

Re: sv?d?ní oušek
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-19, 00:44
Hmm, ten náš mi na klín? usnul jako 6 ti týdeni asi dvakrát od té doby ani prd :-(
Drápky jsem mu sot?íhat nedala, cht?l po m? 400K? a m?la jsem sebou 500. Tak jsem nev?d?la jestli mi to bude sta?it, ale má p?ijet švára a ten fretky m?l, tak to umí :-)

Re: sv?d?ní oušek
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-19, 12:18
Heljte lidi?ky.
Tak p?emýšlím(o je) Jak jste tu psali, tak mi p?ijde, že ušní svrab, nebo tak je u fretek dost ?astý. Jak vy to máte s tím strongholdem???
Vy jste si ho koupili?
Já nevím, ale vet pod mikroskopem nic nenašel, ale ?ekl, mi, že pro jistotu mu ho dá. Pokud to Matýska nep?ejde máme jít za m?síc znovu. Tak p?emýšlím, jestli by se mi nevyplatilo ten p?ípravek koupit dom?. Jak to máte vy? Vy jste u Veta koupili to celé baklení? Kolik To stálo?

Re: sv?d?ní oušek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-08-19, 15:41
Uju, minulý rok Vl?ákovi tiež prvý vet svrab nezistil, až o týžde? druhý a to len v jednom uchu našiel skuto?ne len 3-4 rokto?e. V úplnom za?iatku to ani vet nemusí vidie?. So Strongholdom osobne skúsenosti nemám, ale pod?a toho ?o som po?ula je asi bezpe?nejšie, ke? ho aplikuje vet.
Avatar

Re: sv?d?ní oušek
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-08-19, 18:28
Já Stronghold kupovala v prodejn? u veta. Ten pro ko?ky stál cca 280,- jedna ampule, nemusela jsem si brát celé balení. Jedna aplikace je na m?síc, je to proti r?zným rozto??m, svrabu a klíš?at?m. A pokud máš fre?ule dv?, tak sta?í jedna pipeta rozd?lit. Pokud máš tcho?e jednoho, sta?í mu taky p?lka a druhou m?žeš použít za m?síc, ale t?žko se to odhaduje, protože pipeta není pr?hledná. A obtížnost aplikace závísí na tcho?ovi. Pokud máš hodnou fretku, tak je to v poho.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: katka dne 19.08. v 18:29.
Avatar

Re: sv?d?ní oušek
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-08-20, 22:08
U svrabu je problem - nase doktorka mi onehda rikala "To, ze svrab najdu, znamena, ze tam 100% je. To, ze ho nenajdu, jeste neni uplne prukazny" (samozrejme, kdyz tam je problem s usima:-))

Deleni pipety - ta pro kocky se delit da, ta pro kotata je lepsi dat cela. A cena...kolem 290 Kc, cele baleni (3ks) = 3 x 290Kc, takze je to prast jak o uhod:-)
Avatar

Re: sv?d?ní oušek
Zaslán uživatelem/kou: Jolana (IP)
Datum: 2005-08-20, 23:00
Ja kupujem Stronghold tak raz za dva až tri mesiace. Dávam im ho sama. Ke?že mám 4 fretky a dávam celú pipetu každej, je to celkom dos? nákladné Ale lie?enie svrabu nás vyšlo tiež dos?, tak to radšej robím preventívne.
Avatar

Re: sv?d?ní oušek
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-20, 23:30
Myslím, že to fakt zabralo. :-)
Dnes se Mates podrbal jen jednou.
Se mi ulevilo.

Re: sv?d?ní oušek
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-26, 11:59
Nechci zakládat nové vlákno, tak to písnu sem.
Dnes jsem si všimla, že Mates nežere.
Na noc co m?l granule, tak ty více mén? sch?oupal, ale dnes jsem mu dala konzervu a tu nechce. Jindy se po ni d?sn? hnal. K lék?m nebo tak mi doma nemá šanci p?ijít. Dcera ho ni?ím nekrmí atak nevím co mu je. Snd jen, že loh?al vodu od kytky. Ale ta podle mého hnojená nebyla p?kn? dlouho. Když ho pustím ven, tak si normáln? hraje,je veselej. Na WC chodí normáln?-až moc:-)
Je možný, že si dává prost? jen den p?st???

Re: sv?d?ní oušek
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-08-26, 16:22
Uju, je to docela možný. Také se mu mohla zm?nit chu? to je totiž normální, že fretka najednou p?estane chtít to, na co byla zvyklá. Hlavn? u konzerv to platí dvojnásob! ;o) Konzervy jsou stejn? blafy. Takže když jí granule, tak se nic ned?je.
Avatar

Re: sv?d?ní oušek
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-27, 00:00
Hmm,jo, tak baští. Granule už jí. Ale co mi d?lá s napaje?kou:-o
M?la jsem ji p?ichycenou ke kleci na gum? a on trhá jednu za druhou, takže te? místo napaje?ky má vodu v kelímku.To je brutus.To musím, zítra ?ešit:-/

Re: sv?d?ní oušek
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-10-02, 14:10
My používane na ?ist?ní uší, jak už také matka fretka psala, NOLVASAN OTIC. My jej koupili u veteriná?e.

Avatar

Re: sv?d?ní oušek
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2005-10-02, 16:41
Na sv?d?ní oušek u Nik?i krásn? zabraly kapky "Ohren pflege" od Trixie.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 01.06. v 03:29.

Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist