Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2
Fer?ásek :-((
Zaslán uživatelem/kou: Rom?a (IP)
Datum: 2005-08-12, 10:29
Ahoj. Chci se pod?lit o sv?j smutek. Toto úterý nás opustil ÚŽASNÝ FRE?ÁK FERDA. Bylo to tak rychlé, do poslední chvíle jsme netušili, že bojuje se záke?nou nemocí. Ze dne na den p?estal baštit, pak za?al zvracet a tak jsme jeli na Šejdr s domn?lou virózou. Bohužel virózu vyvrátil rentgen a sono, které ukázaly velký nádor na slezin? a lymfom. Ješt? jsme se s ním pomazlili a ukon?ili jeho trápení. Strašn? moc mi chybí. T?ch 6 let, co s námi byl, bylo veselých a d?lal nám velkou radost a já jsem moc vd??ná za to, že s námi byl.

Užívejte si svých fre?ulek a a? se mají všechny moc dob?e!

lym+



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 21.06. v 23:48.

Re: Fer?ásek :-((
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-08-12, 10:42
Rom?a: To je mi líto. To je v tak krátké dob? druhá smutná zpráva. :ó(

V?era um?ela po operaci jedna krásná frete?ka a byla tak mla?ounká. Je to první k?ížek v mé databázi. M?la jen rok :ó(
Avatar

Re: Fer?ásek :-((
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-12, 10:49
Rom?a: To nás moc mrzí. Budiž Ti út?chou, že se asi nijak netrápil,když to do poslední chvilenky nebylo poznat :-/

Asi to vyzní krut? a možná je na to p?íliš brzo, ale zaženete smutek n?jakou jinou fre?inkou nebo fre?á?kem?

Re: Fer?ásek :-((
Zaslán uživatelem/kou: Terka (IP)
Datum: 2005-08-12, 11:02
To je mi líto :( Snad se opravdu moc netrápil. Kéž s námi naše fre?ulátka vydrží co nejdéle. P?eju hodn? síly a ur?it? si n?jakého mazlí?ka zase po?i?te..
Avatar

Re: Fer?ásek :-((
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-08-12, 15:04
Je mi to taky moc lito :ó(
Nas opustila Ginger - miminko z meho chovu.. Z niceho nic - o to vetsi to byl sok.. =o(
Avatar

Re: Fer?ásek :-((
Zaslán uživatelem/kou: Rom?a (IP)
Datum: 2005-08-12, 15:19
Yasmin, Ferda už nebyl nejmladší,a tak už ?lov?k n?jak po?ítá s tím, že to t?eba nebude dlouho trvat, ale i tak, tohle bylo velmi ne?ekané. asi je to ale tak lepší, v?bec si neumím p?edstavit ?ekání na konec týdny ?i m?síce. s t?mi malými je to asi o to horší, že tam už to ?lov?k v?bec ne?eká. mají mít p?ece všechno p?ed sebou...

Uju, co bych asi d?lala s t?ma dv?ma krabicema Vitakraftu, co jsme je koupili p?ed 2 týdny, protože Ferda poslední dobou hrozn? moc baštil - už to bylo divné, v lét? nikdy takhle moc nežral, možná bojující t?lí?ko pot?ebovalo p?ísun živin.. chci tím ?íct, že ty 2 krabice nejspíš ?ekají na n?jakého nalezeného kulicha z útulku... ale tak nejd?ív v koncem zá?í.

Re: Fer?ásek :-((
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-08-12, 15:32
Romco - urcite si porid fretatko.. to cloveku pomuze.. Vim ted o nejakych, kdybys chtela..
Nejhorsi je videt kdyz fretulka strada nevedet co ji je. Je pravda ze u starsi to trochu cekas - ale u mladatka to cloveka ve snu nenapadne.. =o(
Avatar

Re: Fer?ásek :-((
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-12, 16:15
No, jo, je pravda, že u starýho zví?ete, víš, že to p?ijde a možná brzy, ale zase si myslím, že jsi s tím zví?etem zžitej(za ty léta) Takže bych ?ekla, že u mlá?átka je to velkej šok, ale u toho starýho zví?ete, které s tebou žilo tak dlouho to bolí víc. :-(

Re: Fer?ásek :-((
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-08-12, 16:59
Nemyslim si - myslim ze kdyby se ted stalo neco prckum, budu trpet stejne jako kdyz to bude starim.. :o(
Avatar

Re: Fer?ásek :-((
Zaslán uživatelem/kou: Olga (IP)
Datum: 2005-08-12, 21:32
Rom?a.: je mi líto, že Ti um?el Fer?ásek, úpln? se vžívám do Tvé situace.
Já totiž mám 7letého Milouška a má stejnou diagnozu, nádory mízních uzlin, asi i slinivka. a vím to už od kv?tna, takže, jak píšeš - ?ekat ,kdy to p?ijde- je hrozné, já taky ?ekám. A že se ?lov?k s tím zví?átkem za ty dlouhý roky zžije, tak to je fakt. Vím, jak to bolí.

Re: Fer?ásek :-((
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-08-12, 23:28
Yasmin: Ginger? Od Sarky? Co se stalo? Resilo se to nejak?
Avatar

Re: Fer?ásek :-((
Zaslán uživatelem/kou: Son?e (IP)
Datum: 2005-08-13, 09:18
Rom?a:....:o((( Smutné zprávy se špatn? ?tou. Tak aspo?, že byl Ferda do poslední chvíle ok a netrápil se. A? ti brzy d?lá radost nová frete?ka.


Yasmin: Co se stalo Ginger???????
Avatar

Re: Fer?ásek :-((
Zaslán uživatelem/kou: Adelajde (IP)
Datum: 2005-08-14, 23:47
Rom?o: je nám to taky moc líto, úpln? se mi spustili slzi, ale.... život je toakový.
M?žu se zeptat? nejsi náhodou z Prahy 4? Minulí rok jsme totiž hlídala Ferdu a majitelka se taky jmenovala Romana M.
Avatar

Re: Fer?ásek :-((
Zaslán uživatelem/kou: Rom?a (IP)
Datum: 2005-08-15, 09:15
Adelajde, to asi budeme my. I když teda nevím už p?esn?, ale loni to nebylo, tak p?ed 2 roky. Zrovna jsem si na vás o víkendu vzpomn?la, jestli jste si fre?uli nakonec po?ídili nebo ne.

Když odejde starší zví?átko, je to trauma už proto, že po n?m zbyde ta díra. Že najednou zmizí kus n??eho, co s ním bylo spojené. Rituály, najednou nemusí být zalepené sk?í?ky a zav?ené dve?e, po?ád ješt? máme tiky, když podv?dom? hledáme, jestli ho nezalehneme v pe?in?, atd.

D?kuju všem co jste mi tu napsali. P?emýšlíme o útulku, t?eba tam n?jaký ?eká, až si pro n?j n?jaký pání?ek p?ijde...


Re: Fer?ásek :-((
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-08-15, 09:44
Rom?o, je mi to moc-moc ?úto...ale žia? život je taký...

Yasmin, ?o sa stalo Ginger? Máš nejaké správy?
Avatar

Re: Fer?ásek :-((
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-08-15, 11:05
Lee - tobe sem to chtela dat do registru.. Nevedela sem zda uz jsi v Praze - mam vyplnene papiry a cekaji jen na predani.. ;o)
Gigi prasklo strevo =o( z niceho nic - pitvu jsme samo delaly - kvuli ostatnim..
Johana zpravy mam - byla sem se s ni rozloucit.
Vic uz psat nechci, kvuli Sary - nechci aby o ni cetla na foru.. =ó(
Avatar

Re: Fer?ásek :-((
Zaslán uživatelem/kou: Blanka (IP)
Datum: 2005-08-15, 13:57
Romi, v Jinonicích v útulku je ješt? jeden opušt?ný fretá?ek. Jana N tam minulý týden byla a jednoho si odvezla ale ješt? jeden tam z?stal. Je tam už od za?átku prázdnin. Zkuste tam zajet. T?eba vás chytne za srdce a aspo? trošku vám nahrazí Ferdáska.
Avatar

Re: Fer?ásek :-((
Zaslán uživatelem/kou: Egon (IP)
Datum: 2005-08-15, 14:52
Je nám to taky moc líto, je t?žké p?ijít o ?lena rodiny. Ale ur?it? si po?i? novou fre?ulku.

Re: Fer?ásek :-((
Zaslán uživatelem/kou: Adelajde (IP)
Datum: 2005-08-16, 10:04
Rom?a: pokud jsi byla zrovna na n?jakém sportovní kurzu z práce, tak jsme to my:)
Avatar

Re: Fer?ásek :-((
Zaslán uživatelem/kou: Rom?a (IP)
Datum: 2005-08-16, 10:09
tak to je jasný, jsme to my. to je skv?lý, jak jsme se tu sešli. jak se máte a jakou máte fre?uli?

Re: Fer?ásek :-((
Zaslán uživatelem/kou: Petra R. (IP)
Datum: 2005-08-16, 19:21
Rom?a- :ó(((
Blanka-už tam ten fre?á?ek není.Je u nás,ale pokud ho bude Blanka chtít,tak jí ho odvezu.My jsme si ho brali jen než ho n?komu udáme.Necht?li jsme aby byl sám a smutny.Dneska je to už veselej uli?ník.Je s ním celkem psina jak ská?e a dovádí.Je to tcho?ík se žlutou podsadou.Je ješt? pohublý,ale myslím že už n?co nabral co je u nás.Srst se mu leskne a v o?ku má jiskru.
Rom?a-pokud by byl zájem je váš a ráda ho dám n?komu,kdo ho bude mít rád,protože on si to ur?it? zaslouží.Kdyby jste ho vid?li jak byl v tom kotci(králíkárn?)takovej vyd?šenej a úpln? sám :o(



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Petra R. dne 16.08. v 21:39.
Avatar

Re: Fer?ásek :-((
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-08-16, 19:39
Další frete?ka..tak dneska už mi orpavdu nechybí v?bec nic do pla?e...po icq ?eším s jedním slovákem jeho namocnou fretkua jen co vlezu sem po dlouhé dob? ctu tohle tady:-(
Ono je jedno jeslti je to mlade nebo dospela fretka...oni si to misto v srdvi vydobydou velice rychle a velice pevn?:-(
Romca: Jeslti se muzu zeptat: kde presne na praze 4? u haju bydlis? (hledam fretkare kte?i by bydleli kousek ode me)

Rom?a jsi fakt skv?lá že míste?ko po Fredíkovi chceš nahradit opušt?nou fretkou z útulku, když je te´d docela dost mlá´dat k mání.
Avatar

Re: Fer?ásek :-((
Zaslán uživatelem/kou: Petra R. (IP)
Datum: 2005-08-17, 20:30
Tak p?ed chvili?kou si Rom?a s manželem odvezli dom? Šupíka,já jsem ráda že se našli a p?eju jim aby spolu byli všichni hodn? dlouho š?astný.
Avatar

Re: Fer?ásek :-((
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-08-17, 20:34
tak hodne stesti a radosti.. =ó)
Avatar

Re: Fer?ásek :-((
Zaslán uživatelem/kou: Adelajde (IP)
Datum: 2005-08-17, 23:06
jéje poslední informace byla až v pátek..., ale tím lépe... p?ejeme též dohn? radosti:)
Avatar

Re: Fer?ásek :-((
Zaslán uživatelem/kou: Rom?a (IP)
Datum: 2005-08-18, 09:19
hehe, když Petra R.psala, že je to lumpa?ivý fretka, tak jsem netušila, jak MOC lumpa?ivá. hned všechno prošmejdil, ská?e jak na gumi?ce a nejspíš by se m?l jmenovat Sergej Bubka protože z místa elegantním výskokem sko?il na postel, kam se Ferda i zamlada t?žce škrábal... no, cht?la jsem odrostlejšího fre?áka, abych netrávila hodiny denn? hrou na hon?nou a v?era to teda minimáln? 2 hodiny byly. Je hodný, v?bec nekouše, jen tak nazna?í, ale zas tak dokonalý ješt? není -ráno byly bobky d?sledn? VEDLE záchodku. Uvidím, co najdu dneska - vypadá že je chytrý,tak snad mu dojde, že když jsou te?ka vevnit?, že tam má p?idávat další. do rána vyluxoval misku granulí no a vypadá už docela zabydlen? a celkem spokojen?.

Re: Fer?ásek :-((
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-08-18, 09:54
Romca: tebe nebaví hra na hon?nou? to já se zase bojím aby to Kukulína náááhodou až bude úpln? dosp?lej nep?eslo:-)
Avatar

Re: Fer?ásek :-((
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-18, 10:10
Hmm, tak když jste u výkon? fretek. Tak náš Mates vklidu vysko?í na jídelní st?l, z n?j p?ezko?í na akumula?ní kamda a potom bufetí v koši(te? se netopí tak jsem dala odpa?ák na kamna a myslela jsem si, jak jsem na n?j vyzrála) Nevím, ale ?etla jsem,. že samci jsou lenory, a že takhle nešplhaj. Asi mám n?jakýho mutanta :-)

Re: Fer?ásek :-((
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-08-18, 10:26
Uju...nas Kukuiojn se takhle naucil prelizat s kresla do okna otdut na balkon...sranda je kdyz to okno je zavreny....:-D
Avatar

Re: Fer?ásek :-((
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-18, 10:27
jj.Mates na okno taky lezl, už jsem mu to ale zatrhla. Koukal p?ez sklo a když jelo auto nebo n?kdo na kole tak jel ?umákem po skle jak byl zv?davej :-)

Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist