Jít na stránku:  12345Další
Aktuální stránka:1 z 5
Fret?í m?amky
Zaslán uživatelem/kou: Marcelka (IP)
Datum: 2005-08-03, 20:14
Ahoooj,?apište mi n?kdo n?aké osved?ené fígle co fre?ulím chutná.Mám docela mlsného same?ka.

potr+mls+



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: martina dne 14.06. v 13:13.

Re: Fret?í m?amky
Zaslán uživatelem/kou: Olga (IP)
Datum: 2005-08-03, 21:01
Ahoj, je to r?zné, ale u nás se osv?d?il banán, jogurt, tvaroh.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 08.06. v 19:52.

Re: Fret?í m?amky
Zaslán uživatelem/kou: aronka (IP)
Datum: 2005-08-03, 22:17
u nas vitaminova pasta, vodni meloun, paprika/zluta/, okurka a tvaroh se zdibickem medu. Z tussich mlasku pak tasticky plnene maltozou i tasticky na cisteni zubu vse od Gimpetu-ty dostane pokazde, kdyz se vyprazdni do zachudku.
Avatar

Re: Fret?í m?amky
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-04, 11:11
No, u nás jen ten tvaroh,jogurt.
Banán jen malinko,meloun to je lepší.
Ten náš by žral jen maso. I když si za?ínám všímat, že po syrovým nejde,tak jako po konzerv? :-/ P?ijde mi to divný.
Jo a ješt? má rád žloutek.

Re: Fret?í m?amky
Zaslán uživatelem/kou: aronka (IP)
Datum: 2005-08-04, 21:52
to uju: nediv se, konzervy byt fretci ci kocici jsou obvykle "navoneny" vice, nezli bezne syrove maso...
Avatar

Re: Fret?í m?amky
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2005-08-04, 22:19
Melon, zelena paprika, uhorka, vitaminove pasty a Maltsoft. Obcas sladka hruska bez supky, Sara jablko, jogurt a obaja cokoladu. ALe ta im nebola dopriata...;-)
Avatar

Re: Fret?í m?amky
Zaslán uživatelem/kou: Jolana (IP)
Datum: 2005-08-04, 22:43
U nás vedie uhorka. Potom ešte melón a všetky vitamínové pasty. Iné pasty im nedávame, ale keby na nejakú natrafili, ur?ite ju zožerú.
Avatar

Re: Fret?í m?amky
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-08-05, 00:58
Jo, také krém na boty :o( Ale to se mi samoz?ejm? nelíbilo, když jsem je p?istihla, jak kradou v poli?ce s botami a v krabici s tím harampádím.
Avatar

Re: Fret?í m?amky
Zaslán uživatelem/kou: Katy B. (IP)
Datum: 2005-08-05, 11:45
Tak u nás krom? okusování všeho co je gumové (h?eben, kapodastr, šroubováky...) milujeme sýr a ?okoládi?ky nejen pro psy. Bohužel jinak tašti?ky a masí?ko nemáme rádi. Jsme prost? mlsní...:-)

Re: Fret?í m?amky
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-08-05, 13:29
Meloun, vitamínová pasta Calopet, Syrové maso a to p?edevším ku?ecí, taški?ky masí?kové /ty jen Kukulín/, ovoce (jablí?ko, hroznové víno, okurky, grep, pomeran?, mandarinky..na co si vzpomenete),
a dál by ji chutnalo všechno co nesm?j..sušenky, linecký kolá?ky ( jooo když n?kdo s nima zapomene pytlí?ek v tažce, tak je ješt? dva dny potom sbíráme schované po byt?:-/%-)
Avatar

Re: Fret?í m?amky
Zaslán uživatelem/kou: Marcelka (IP)
Datum: 2005-08-06, 20:12
D?kuji za nápady.tvaroch s medem mu moc nejede,trochu si lízne a pak se jenom šklebí.hroznoví víno jenom olíže,ale jogurtík to by mohl jíst po?ád.Je to takový rozmazlenec?[/img]

Re: Fret?í m?amky
Zaslán uživatelem/kou: hellowiin (IP)
Datum: 2005-08-08, 12:25
zkoušel jsem juli dávat r?zné ovoce, ale bez úsp?chu... kelímek od jogurtu si dá ráda, docela jí šmakovalo vají?ko, ale jinak jen granule a te? o víkendu pohrdla i masem...
Avatar

Re: Fret?í m?amky
Zaslán uživatelem/kou: Mata (IP)
Datum: 2005-08-08, 15:52
Moje má ráda dost ovoce:)..Nejvíc asi nektarinku, melouna,...jednou mi i kradla maliny ale pak je vyplivla=)).
Avatar

Re: Fret?í m?amky
Zaslán uživatelem/kou: Blanka (IP)
Datum: 2005-08-08, 16:18
Albínka miluje okurku, hroznové víno, mandarinku, pomeran? - jeli sladký, ?okoláku, oplatky ale ty našt?stí jí nej v malém množství. Po jogurtu se tvá?ila jako že ji chci otrávit. A také milujeme pe?ivo.
Avatar

Re: Fret?í m?amky
Zaslán uživatelem/kou: Mata (IP)
Datum: 2005-08-08, 16:37
Pe?ivo??...to m? teda dost lidí ?iká že nesmí a ani já bych pe?ivo nikdy nedala... jinak jogurt(bílý) mi taky nedlabe=))
Avatar

Re: Fret?í m?amky
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-08-08, 18:12
no pecivo a cokolada - to bych ji opravdu nedavala...
Avatar

Re: Fret?í m?amky
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2005-08-09, 12:47
Míša taky ujíždí na rohlíkách o:), samoz?ejm?, že mu je nedávám, ale n?kdy je prost? rychlejší, než vytahám nákup on už drží pytlík s rohlikama v tlam? a mete si je schovat.Mladýmu takhle 2x vytáhl zabalený rohlík ke svá?e z ba?ohu.Ten chodil a ?íkal rohlíky jsem m?l t?i - dva jsem sn?dl, kde je ten t?etí, nebo jsem tak blbej, že nevím co d?lám? Blbej nebyl, za n?jaký ?as jsem luxovala dce?i za postelí a krom? všeho možnýho tak tam ležely i ty dva rohlíky,zabalený neporušený o:))
Avatar

Re: Fret?í m?amky
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-09, 13:32
-V?era jsem p?išla na to, že Matesoj chutná plátkový sýr.
Takže dnes, když m? poslechne, nebo se za?ne mazlonkat(to je hodn? málo) tak mu kousí?ek, tak 1cm na 1cm dám.
Mám to místo t?ch r?znejch chu?ovek pro ko?ky, protože ty nežere :-/

Re: Fret?í m?amky
Zaslán uživatelem/kou: Mata (IP)
Datum: 2005-08-09, 18:55
M? taky ty pro ko?ky moc nepap?í .... n?kdy jí sní, ale jen když fakt má chut ... a to sou sýrový.. se divim.Jinak masový mi zatim sn?dla, ale ovoce vede=o))
Avatar

Re: Fret?í m?amky
Zaslán uživatelem/kou: Marcelka (IP)
Datum: 2005-08-24, 19:57
Ahoj,tak jsem zkusila ten meloun,a to nám ho sn?dl málem sám.když jsem nechala p?lku melouna na lince v kuchyni,tak ho schodil a tahal ho p?es celej obývák do svýho pelechu.A když jsem mu ho cht?la vzít,tak na m? d?sn? kvokal a úto?il.A pak m?l p?knej pr?jem-to je slabý slovo-holt hodn? vody,no...!našt?stí jenom chvíly.

Ale chutná mu,to je hlavní.

Re: Fret?í m?amky
Zaslán uživatelem/kou: kacik (IP)
Datum: 2005-08-24, 20:45
našim holkám taky moc chutná, ješt? milujou calopetku, tašti?ky pln?né maltozou, okurku a tvaroh.....

Re: Fret?í m?amky
Zaslán uživatelem/kou: Elishka (IP)
Datum: 2005-08-24, 21:09
Náš Chiko baští granulky,jak syrový tak va?ený masí?ko,okurky,meloun,papriku,jablko a bílej jogurt.Nad tvarohem ofr?uje ?umák.Jinak taky má rád moje ponožky a ta?kovi slipy:)

Re: Fret?í m?amky
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2005-08-24, 23:48
Okurka a paprika jsou jasný favoriti!
Dále meloun, trochu banánu, ob?as raj?e.
Jogurty - dostává vylízat kelímek. Když snídám v posteli, tak mi leze do misky, kde mám mlíko s lupínky, po tom by se utloukl - jenže má po tom srád?ru, tak nedostává.
Rohlík taky ob?as ukradne, ale pak to nejí. Spíš olíže máslo. Taky pribi?áky, termixy...
Miluje veškerou kosmetiku - krémy, t?lový mlíka, mýdlo - ve van? ská?e na okraj tak dlouho, až stáhne kostka vanishe a na tom si pak pochutnává...Zajímavý, že zvenku se mejt nechce:-)

Re: Fret?í m?amky
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-25, 12:49
Tašti?ky pln?né maltozou jsem koupila nedávno. Vyhazuju To sousedce pro ko?ky. 4uchnul k tomu a šel pry?. Nevím, tyhle chu?ovky v?bec nechce.
Jen co ob?as, jogurt a tvaroh:-/

Re: Fret?í m?amky
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2005-08-26, 23:24
(mimo soutez Ö Marcelko, nauc se cesky :)))))


tvuj tvaroch bych chtela zkusit a i/y ti taky nejde :)))

Ale to nic, ja jsem se pobavila i u borce, co napsal FREDKA jako nazev vlakna....jen by me zajimalo, jak se dostal na tyto stranky :)))


Pardon, jsem cestinarka :)
Avatar

Re: Fret?í m?amky
Zaslán uživatelem/kou: Galina (IP)
Datum: 2005-08-29, 10:57
A naša potvurka ma rada ješte maliny a ostružyny.
Avatar

Re: Fret?í m?amky
Zaslán uživatelem/kou: Kika (IP)
Datum: 2005-08-30, 23:29
Naším fretkám chutí jogurt, melón, žltok, maslo... :)
Avatar

Re: Fret?í m?amky
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2005-08-31, 12:51
To Fr?an : t?ší m?, že nejsem sama, kdo má tendenci p?ísp?vky ?erven? opravovat ;o) Ob?as jsou to fakt perli?ky, jako zmi?ovaná fredka na www.fretka.cz. Jediný, u koho mi ostružyny p?ipadají roztomilé, je Galina, protože na to, že ?J není její mate?ština, píše obdivuhodn? dob?e :o) Ale je to fakt profesionální deformace, já zas d?lám redaktorku (no a ú?a jsem p?vodn? taky, i když biologie)...

Re: Fret?í m?amky
Zaslán uživatelem/kou: Anet (IP)
Datum: 2005-08-31, 23:47
M?j ?iko rád baští plátkový sýr a salám-doufám že ob?as neškodí,jinak tvaroh a ovoce v?bec,ale má rád masí?ko od whiskas,dávala sem mu i od puriny ale to mu nejede a když by to nem?l tak ob?as dostane piškot,který si ob?as ukradne.

Re: Fret?í m?amky
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2005-09-01, 14:38
Už se to tu psalo mockrát, "masí?ko" od whiskas o masí?ku leda slyšelo a chutná proto, že je p?isolené, tudíž ne zrovna zdravé ;o)

Jít na stránku:  12345Další
Aktuální stránka:1 z 5


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist