Jít na stránku:  Předchozí123456789Další
Aktuální stránka:8 z 9
Re: frete?ka
Zaslán uživatelem/kou: Yngon (IP)
Datum: 2005-07-06, 22:10
Mike: Nechci se vtirat kdyz se ptas Mon?y,ale jen tak pro zajimavost ze jsi tu novy tak moje je stara 8tydnu.Vice na [forum.fretka.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Yngon dne 06.07. v 22:10.
Avatar

Re: frete?ka
Zaslán uživatelem/kou: Mon?a (IP)
Datum: 2005-07-06, 22:15
Má 8 týdn?.Ale p?ipadá m?,že je krom? toho kousání což je v?tšinou v norm? absolutn? krotký a takový p?ítulný.V?tšinou tady hodn? píšou,že je fretka pod?s,ale náš je takový mazílek,te? už 3 den usíná zásadn? u n?koho na klín? a byl nenápadn? pozorován od manžela,který m?l te? dovolenou,že opravdu pokud je v baráku klid tak spinká a probouzí se až nave?er,když se všichni vrátíme z venku dom?.Je možné,že by se tak rychle p?izp?sobil našemu režimu? Dovezli jsme si ho minulé ?terý.Jediný malinký problém zatím mám spíš s tím,že on si ven z klece sám hezky vyleze,protože ví že po otev?ení dví?ek nastává ta pravá a nefalšovaná svoboda,ale neumí tam trefit zpátky takže na zách?dek ho odchytáváme,ale sám si do té klece prost? zpátky nevleze,nebo tam netrefí? Tak nevím...

Re: frete?ka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-07-06, 22:32
Mon?a, ale každý ví, že musíš mít záchod i venku! :o) Každá fretka, až na pár zap?isáhlých jedinc?, totiž když je venku, tak chodí i na venkovní záchod, pokud jej má. Nejlépe je také, pokud má v každé místnosti min. 1 záchod, ale jsou zase naopak p?ípady, kdy jim v jedné místnosti nesta?í ani 3 záchody a stejn? jdou mimo. ;o) Takže to je na tob?, aby jsi zjistila jaký je tv?j p?ípad. A záchod navíc se vždycky šikne. ;o)
Avatar

Re: frete?ka
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-07-06, 22:37
jojojo, a zrovna te? se na n?kterém z vedlejších vláken op?t za?íná rozvíjet debata o tom pravém a nejvhodn?jším zách?dku, tak si tam b?ž honem vybrat, než bude vyprodáno!!! :o)))
(vždycky, když se vyrojí mlá?ata a s nimi noví majitelé, vyrojí se i náhlá pot?eba rad, jak a kam je nau?it na záchod.... :o)))

Re: frete?ka
Zaslán uživatelem/kou: ¨Mon?a (IP)
Datum: 2005-07-06, 22:43
No jó.To m? nenapadlo.Díky za radu.P?ik?píme.A budeme zkoušet dál.No ale to už se do té klece tím tuplem nebude chtít vracet,on je nejradši venku.Nem?že mít t?eba Alzhajmra,že by jako nemohl trefit dom?? To je kravina,že jo??? D?lám srandu.

Re: frete?ka
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-07-07, 11:23
No moje hol?i?ka Freya pozt?ebovala pouze jeden záchod uvnit? klece...od doby co máme I Kukulína /(samec) nám nesta?í ani ty t?i...pokud chodí tal stejn? jenom do toho velkýho v kleci (druhý velký se nám do bytu do roh? prost? nikam nevejde:-(), takže ?as od ?asu prost? vezmu toale?ák a prolítnu rohy v byt?, kde zase je n?jaký bobek..zrpavidla když slyším klí?e v zámku..aby maminka ne?i?ela:-)
U kluk? je se záchodama fakt trochu potíž, ale dají se to nau?it...fungují na úplatky..v?era byla s Kukulínem sranda. T?ikrát sidošel jen jakoby na záchod..tak jsem mu t?ikrát dala mlsku (ikdyž jsem v?d?la že to fixluje) a on si pak hajzlík stejn? hnedka došel ke dv??ím !!! (už jsem ho nedob?hla), tak rovnou dostal facku:-D
S nima se ?lov?k nikdy nenudí:-)
Avatar

Re: frete?ka
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-07-07, 11:24
Jinak pokud je mu jenom 8 týdn?, tak je ješt? docela malej a do záchodku prost? nestíhá dob?hnout...vem to, to je jako u malejch d?tí...taky se n?kdy ješt? po??raj než se nau?ej odhadnout, kdy už musej vyb?hnout aby to stihli na záchod:-)
Avatar

Re: frete?ka
Zaslán uživatelem/kou: Mon?a (IP)
Datum: 2005-07-07, 13:39
Já to ?pln? chápu,vždy? jsem ?íkala,ža je to zatím ten nejmenší problém.Ale nedám na Kryšt?fka dopustit.Opravdu si užívám každou chvilku kdy je vzh?ru a m?žu si ho pomuchlovat.Dokonce bych ?ekla,že ani kluci tak nezlobí od toho minulého týdne co jsme si malého dovezli,spíš si vjedou do vlas?,protože Kryšt?fek je jenom jeden a oni by si ho cht?li mazlit oba dva najedou.Myslím,že má na nás na všechny dobrý vliv,p?sobí na nás uklid?ujícím dojmem.Manžel taky za?íná roztávat,protože si to stejn? jako já nedovedl p?edstavit a myslel si ža je to náro?né na ?klid a tpd.Ale te? když vidí.že je to opravdu mazílek,d?lá to ?emu jsem nev??ila,že to n?kdy uvidím.klidn? si malého vezme na klín a odpo?ívá než se malý probudí.JE TO NEJLEPŠÍ ZVÍ?ÁTKO POD SLUNÍ?KEM.

Re: frete?ka
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-07-07, 13:45
MANŽEL?!??
ne, to jsem asi zase špatn? pochopila, ty myslíš fretku, že jo... :o)))))

Re: frete?ka
Zaslán uživatelem/kou: Mon?a (IP)
Datum: 2005-07-07, 13:50
Te? jsi m? zase rozveselila,manžel sedí vedle m? a m?že se smíchy potrhat.

Re: frete?ka
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-07-07, 18:26
Martina IMHO LOL!:-D Touché ?i jak chceš!:-D Z tý v?ty to fakt vyplývá:D Krása...tohle jsou stránky kde se na 100% minimáln? na jednom vlákn? po?ádn? pobavím:-D
Avatar

Re: frete?ka
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-07-07, 20:59
hmmm, já se dnes naopak modlila až manžel domu p?íjde, aby si se Sárou hrál chvíli on. Utahaná jsem já i Bub?a a Sára po?ád lítá jak zb?silá.
Avatar

Re: frete?ka
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-07-07, 21:17
šmarjápanno radko!!
já nemít d?ti v tvým v?ku, tak ani netuším, jestli mi nadáváš, zadáváš do fóra tajný kódy bo co!?!
(ale takhle, našt?stí, vím.... rofl ... i g2g ... cya ... :o)))))

p. s. jinak díky, holky, to pot?ší... :o))

Re: frete?ka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2005-07-08, 10:00
No tak te? jsem já mimo mísu..saprlote, o ?em se to tady bavíte.....rofl...iq2q...cya...n?jaký šifrování nebo co?

Re: frete?ka
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-07-08, 10:45
musíš taky ob?as svému dít?ti nakouknout p?es rameno, když sedí u písí a NESTYD?T SE ZEPTAT!! :o))), když tam uvidíš takovýhle tajný kódy.... v?tšinou to nijak nesouvisí terorizmem nebo bezpe?ností státu, ba dokonce to ani nejsou žádný zašifrovaný spros?árny... :o))))
(ale o nic zásadního, tím že nevíš, nep?icházíš, neboj... :o)))

Re: frete?ka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2005-07-08, 11:12
Hele, k mýmu dít?ti já te? do pokoje nesmím, má tam už týden nast?hovanou tu svojí dív?inu....ježíši, jak já jsem z ní na mrtvici....ned?lám nic jinýho, než že va?ím a pe?u....a nem?zu moc ?asto do svojí koupelny....sakra....

Re: frete?ka
Zaslán uživatelem/kou: Mon?a (IP)
Datum: 2005-07-08, 15:22
POOOMÓÓCC, prosim o pomoc. Dneska jsem si ?ekla, že bych Kryšt?fka mohla zkusit cvi?n? navlíknout do postroje, aby si jako pomalu zvykal. Hele já ho málem ob?sila a navíc za?al s tím postrojem kolem krku tak strašn? pajdat, že jsem m?la strach, že jsem mu vykloubila ob? p?ední noži?ky. Tak jsem to z n?ho okamžit? servala a zjistila jsem, že mám velký problém.
Jak vlastn? budu chodit s Kryšt?fkem na procházky, když ho z?ejm? v?bec nedostanu do t?ch kšír???
M?žete mi poradit jak se mám nau?it navléct fre?áka do postroje, aniž bych ho ob?sila ?i jinak závažn? ublížila? Dík.
?lov?k by ?ekl prkotina - le já jsem se p?kn? zapotila.

ces+kš+



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 15.06. v 01:00.

Re: frete?ka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-07-08, 15:38
Mon?a, já bych ?ekla, že tcho? simuluje aby to na sob? nem?l Já je navlékla a šla ven, kde už je kšíry v?bec nezajímali. Doma se je ze sebe snažili servat zubama, ale venku nev?d?li, že je mají.
Avatar

Re: frete?ka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-07-08, 15:40
To Mon?a: Prepá?, ale pri predstave ako rveš fre?á?ka do tých kšírov, som sa poriadne nasmiala. Natrénuj si to na ?om až bude spa? :-). Neboj, neobesíš ho, ani mu nevyk?biš noži?ky. Môj fre?ák prvýkrát v kšíroch skákal ako žaba a zásadne chodil len dozadu...fakt poh?ad pre bohov...
Avatar

Re: frete?ka
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-07-08, 15:40
nevykloubíš, neob?síš.... ale hraje to hezky, že jo?! :o))
no, my jsme pepe u?ili na kšírky postupn? doma asi 14 dní, než se za?ala i "ukšírovaná" pohybovat tak, že to alespo? vzdálen? p?ipomínalo ch?zi... ?a?a už p?išel nau?enej - zapla? pánbu - ale stejn? toho venku moc nenachodí. spíš to p?ipomíná meresjeva nebo možná indiána, kterej ale místo na lov by radši zpátky do vsi, ale nechce, aby ho p?i tom n?kdo p?istih... :o))

Re: frete?ka
Zaslán uživatelem/kou: Mon?a (IP)
Datum: 2005-07-08, 15:47
Ani se mi nechce v??it,že by byl malej a už tak vy??ranej.Ty kšíry musí být na zádech n?jak p?ekžížené,že jo?? Druhý pokus:Starší syn ho držel za t?lí?ko,mladší syn za noži?ky a stejn? se m? to nepoda?ilo to na n?ho navlíknout.Kroutí se u toho jak PÍ?ALKA OBECNÁ.Já žila v domn?ní,že je to pom?rn? snadná záležitost,ale není.!!!

Re: frete?ka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-07-08, 15:50
Mon?o, jak p?ek?ížené na zádech? Aké máš kšíry? Kožené?
Avatar

Re: frete?ka
Zaslán uživatelem/kou: kac (IP)
Datum: 2005-07-08, 15:52
ježiš já teda o p?ekroucených kšírkách na zádí?kách neslyšela...co jste mu provád?li chudinkovi :-))))))) ?

Te? jsem to p?ekroutila já :-) jsem cht?la ?íct p?ek?ížených...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: kac dne 08.07. v 15:53.
Avatar

Re: frete?ka
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-07-08, 15:59
mon?o,
prosím t?, NEK?IŽUJTE HO!!! t?eba se ješt? nechá ukecat :o)))

jinak kšírky jsou vyfocené na stránkách v sekci Co bude fretka pot?ebovat? - jsou to dva pásky spojené p?ezkou (já mám teda p?ezky pro jistotu dv? - jednu mezi noži?ky a druhou mezi lopatky - a stejn? se mi jednou ta potvora vyvlíkla, byla asi málo "uškrcená" :o))). i kdybys nem?la tyhle kožené kšírky, tak i silonové by m?ly vypadat podobn?.

když d?lám ?a?ovi cokoli, co mu není milé, tak si jako pomocníka beru kohokoli, kdo udrží v ruce vitamínovou pastu - zatímco ?a?a urputn? olizuje kovové zakon?ení ve snaze n?co vytáhnout, já st?íhám nehty, ?istím uši a v?bec mu všemožn? ubližuju... zkus to taky, t?eba to pom?že i na kšíry... :o)

Re: frete?ka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-07-08, 16:04
Monco me Silver kdyz ma ksiry doma na sobe tak jeci o sto set - kdyz je venku nevi o tom.. ;o)
Jake mas? zalizi na druhu..
Avatar

Re: frete?ka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-07-08, 16:07
Takto vyzerá fre?ák navle?ený do tých klubových kožených kšírov, spojka je na brušku. Mašli?ky si nevšímajte, tú nosí len vo sviatok :-)

[www.fretka.ifauna.sk]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 08.07. v 16:09.
Avatar

Re: frete?ka
Zaslán uživatelem/kou: Mon?a (IP)
Datum: 2005-07-08, 16:11
O m? se pokouší 3 infarkt b?hem našeho 15 min.nácviku.3 a 4 pokus se op?t nezda?il.Asi si to na t?ch kšírech pudu hodit sama... p?ed barák na první strom,pro výstrahu všem kdo by si ješt? cht?li po?ídit fretku,já ho asi zatlu?u,zme?oura jednoho.Spocená jsem jak vlk.Já mu cht?la ud?lat dob?e procházkou na ?erstvém vzduchu a on se chová jak kdybych ho cht?la snad natáhnout na sk?ipec.Kšírky mám takové ty oby?ejné,co se dají objednat i tady na internetu.Te? se zavrtal staršímu synovi do postele a vy?erpán bojem usnul.Ale,že já mám tlak tak 200 na 180 to mu je ?pln? fuk.Ale stejn? je to pusinka.Skoro za?ínám být pyšná,že si taky za?ínáme užívat srandu o které jsem zatím jenom se závistí ?etla ve vašich p?ísp?vcích.

Re: frete?ka
Zaslán uživatelem/kou: kac (IP)
Datum: 2005-07-08, 16:13
zkus to te? dokud spí...tak co?povidej
Avatar

Re: frete?ka
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-07-08, 16:16
jo, zkus ho "uškrtit" ve spaní (jim to nevadí, ?a?a v kšírách b?žn? chrní na zahrad?, je tam pouze na volno, bez klece, takže musí být v kšírách) a až se probudí, tak uvidíš .... možná i cirkus.... :o))

Re: frete?ka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2005-07-08, 16:18
Na Kryštofa dostanu kšíry pouze, když ho vytáhnu rozespalýho z klece a musím být hrozn? rychlá, než se rozkouká, co se d?je, tak to musím zapnout, jinak v?eští tcho? i já, já se ho snažím narvat mezi kolena, abych ho aspo? trochu znehybnila, jenže když se moc probere a rozpohybuje, mám sm?lu...:-)

Jít na stránku:  Předchozí123456789Další
Aktuální stránka:8 z 9


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist