Internetové stránky o srazech v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Dáša (IP)
Datum: 2005-05-19, 10:21
Ahojky!
Cht?la bych jen dát ve známost, že jsem ud?la internetetové stránky o procházkách s fretkama v Brn?: www.webpark.cz/brnenskafretka/
Ješt? nejsou ani zdaleka hotové a asi se budou v následujících týdnech dost m?nit, ale jsou tam základní informace o akcích s fre?ulema. Takže se kdokoli m?že podívat a p?ijít. Dosud to bylo tak, že jsem rozesílala e-maily jen lidem, na které mám kontakt. Vím, že je v Brn? spousta chovatel?, ale v?bec o našich srazech neví. Takže si myslím, že budou užite?né.
Na stránky chci dát jen info o srazech, p?ípadn? n?jaké informace o fretkách v Brn?, pokud budou chovatelé souhlasit. T?eba kdo má fre?áka a je ochoten "zap?j?it" k nakrytí, nebo kdo má fre?ata. Taky n?jaké ty foté?ky ze sraz? a tak. Nebudu tam psát o chovu, to nemá cenu, když máme takové super stránky jako je fretka.cz , že?!
Kvalita mých stránek zatím sice siln? pokulhává (nejsem žádný spisovatel a stránky d?lám prvn?), ale slibuju, že to vylepším :-) Kdyby jste m?li n?jaké nápady, co tam dát, nebo n?jaké jiné p?ipomínky, tak je ráda p?ivítám.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 01.06. v 02:52.

Re: Internetové stránky o srazech v Brn? - Brno
Zaslán uživatelem/kou: Dáša (IP)
Datum: 2005-05-19, 16:33
Tak jsem je ješt? p?ed?lala. Vypadaji lip, ale obsah je stejny.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 08.06. v 17:16.

Re: Internetové stránky o srazech v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-05-19, 16:41
Hezke!!! Treba mi to konecne vyjde a pridam se..pripadam si velmi schizofrenni - nestiham nic!
Avatar

Re: Internetové stránky o srazech v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Dáša (IP)
Datum: 2005-05-19, 17:06
Procházka bude v sobotu v 17hod v Bystrci. Zrovna to tam jdu napsat. Doufám, že n?kdo p?íjde :)
Lee, v Bystrci bys to stihat mohla. To máš kousek.

Re: Internetové stránky o srazech v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-05-19, 17:14
V sobotu ockuju u Erin v Praze:-( To je prave ta ma schiza - jezdim sem a tam a nikde nejsem:-(...ale myslim na vas a zas nekdy dorazim...slibuju!
Avatar

Re: Internetové stránky o srazech v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: janica.j (IP)
Datum: 2005-05-19, 18:37
N?jak m? to tam nechce pustit.Že bych dala blbou adresu?

Re: Internetové stránky o srazech v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Dáša (IP)
Datum: 2005-05-23, 08:18
To janica.j: Normáln? to funguje. Leda, jestli jsem tam zrovna n?co neupravaovala. Adresa je:
[brnenskafretka.webpark.cz]
nebo
[www.webpark.cz]



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 01.06. v 02:51.



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist