první procházka
Zaslán uživatelem/kou: Lutty (IP)
Datum: 2005-05-20, 09:34
to bylo n?co....Benny byla poprvé venku na kšírách.sme se p?kn? vyblbly byly jsme venku od šesti do osmi.ani sem nev??ila jak rychle mi usla na klín?.bobík malej dneska dem znovu...jo a ješt? ve st?edu a v úterý byla Benny nakrytá....m?že normáln? chodit ven ne?jo a ya jak dlouho ste poynali že je b?eyí(po kolika týdnech) d?kuji jo a dneska budem fotit=)) jo a ješt? n?co fretky d?íve sloužily k fretkování(lovení zajíc? a králík?) co?ona má kámoška králíka yakrslého tak jestli m?žou spolu ven když budou oba na vodítku?neykoušel jste to n?kdo?

Re: první procházka
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-05-20, 09:46
P?íjemný lov! ;op Jen nevím, jak se to bude líbit kámošce.
Ven m?že, a miminka fretkám nev??ím, dokudj e na vlastní o?i nevidím. Všechny ostatní metody nejsou moc spolehlivé.
Avatar

Re: první procházka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-05-20, 11:56
Dá se poznat po 28 dnech od nakrytí a zab?eznutí, ale jak ?íka matka fretka, musel by to být
JO-super odborník aby to poznal ;o) Chceš-li si být jistá, zajdi v 4-5. týdnu od nakrytí na ultrazvuk. MF by jist? dodala, dobrý a drahý ultrazvuk ;o)

Minipoznáka: Pokud ji b?íško p?ed ultrazvukem nevyholí, nebo si ji odnese n?kam dozadu, nev?? vetovi ani ? a nic mu nepla?. m? se to nestalo, ale n?kdo to tu už psal. Takový ultrazvuk je na nic!

Zajdi tam, kde se m?žeš koukat. Kde na tebe bude mít vet ?as a t?eba si b?íško prohlížejte i 1/2 hodiny. ;o) N?co jist? uvidíš. Pokud ano, potom je b?ezí. Jinak srdí?ka na tom našem ultrazvuku sice moc vid?t nebyla, ale byla vid?t páte? fre?átka a vypadalo to jako ?etízek z korálk?, který se pohyboval v prostoru b?íška.
Avatar

Re: první procházka
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-05-20, 12:37
Už jsem to psala, když má krátkou srst a ultrazvuk dobrou sondu, nemusí být holení nutné. Ka?enu taky neholili a jak se záb?ry mimísk? povedly! Srst se holí, jen když p?ekáží sond?.
Avatar

Re: první procházka
Zaslán uživatelem/kou: Lutty (IP)
Datum: 2005-05-20, 15:35
jj d?kujíí........takže s tím králíkem radši ne-e=)

Re: první procházka
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-05-20, 15:42
Nahodou by mohla byt sranda, kdyby nemela mladata, pujcit ji toho kralika. Docela by me zajimalo, jak by se mu libilo byt vlacen za usi pres celou mistnost do pelisku, a jeste kdyz by potom smel jist jenom fretci stravu :-))

Jinak tezko rict. Kdyby spolu byli od mala, urcite by si na sebe dokazali zvyknout. Preci jenom ma hlodavec asi jiny pach nez selma a ta fretka to musi vycitit. Ale ze by ho chtela ulovit a zakousnout, si nemyslim. Kdyby to nebyl muj kralik, tak bych to vyzkousela :-))
Avatar

Re: první procházka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-05-20, 15:47
No nikdo tu nemysli na kralika - to mu nedelejte, bude mit z toho trauma - a kort jeste kdyby ho chtela ulovit -ho picne driv nnez se ji to podari.. Lutty radeji ho nechte v klidu..
Avatar

Re: první procházka
Zaslán uživatelem/kou: aronka (IP)
Datum: 2005-05-20, 19:46
to Lutty: kámoška má zakrslého králí?ka-jmenuje se Kvietok/ten králik:)/ Jednou jsem byla pozvaná k nim na návštvu a že a? vemu s sebou i Žigu, že jí ešt? nevid?li. Kvietok b?há v byt? navolno. V dob?, když jsme p?išli byl zrovna v kuchyni. Žigu jsem m?la v p?epravce, složila jí i s p?epravkou na zem do p?edsín?, abychom se zvítali a v tu ránu Kvietok spustil nep?í?etnej, hlasitej jehot, jak by ho na nože brali, dupal nohama, b?hal dokole?ka, v?t?il a byl k neutišení. Opakuji, že fretka byla v p?epravce a p?edsíni!Žiga drápala a rvala za m?ížky p?epravky.
Inu, musela jsem kvapem i s fretkou opustit jejich byt a kámoš mi ?íkal, že ho ešt? 10minut tišili, pak uklid?ovali sousedy, že OPRAVDU ho netýrají, nasypali mu jeho oblíbené jídlo a teprve pak byl Kvietok schopen p?estat je?et.
Tudíž se p?ipojuji k Yasmin - radši nééééééééé.

Na druhou stranu mi nedá: hele, kolik je Tvojí fretce? N?jak mi nehraje to, že bylo poprvé venku a už je i nakryta????Mám v tom guláš....jestli byla v ?íji, tak je jí zákonit? víc, než p?lroku -to do té doby nebyla venku??Nebo ji máš už starší a te? jste spolu byli venku?..nebo jak je to?:)



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: aronka dne 20.05. v 20:33.
Avatar

Re: první procházka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-05-20, 23:30
Ene: Myslím, že by toho králíka zakousla! Frodo takhle byl úpln? divý, když jsme potkali na procházce rodinku s králí?kem. Králí?ek byl divý také, vytrhl se hol?i?ce i s vodítkem a lítal po parku ješt? 10 minut, než ho chytili.

Na chalup? zakousla fena myš a našly ji moje fretky, z vypráv?ní p?ítele, (m?l je na hlídání, já bych jim to nikdy nedovolila) prý se o tu zakouslou myš rvali. A doma , když jsem se vrátila, byli divý ješt? do druhého dne. :o(

JSOU TO ŠELMY!
Avatar

Re: první procházka
Zaslán uživatelem/kou: Lutty (IP)
Datum: 2005-05-21, 11:05
Aronka:asi takhle.....je jí rok a p?l,já sem s ní byla už ve m?st? ale jen v báglu....až ted poprvý ny kšírách....chápeš?

Re: první procházka
Zaslán uživatelem/kou: ymsha (IP)
Datum: 2005-05-21, 15:40
Mam doma králíka i fre?áka. Bu? b?há králík, nebo fre?ák. Kdyby b?hali spolu, jeden by dob?hal... králí?ek. Jednou se dostali k sob? a lítaly chlupy! Našt?stí se mi poda?ilo králí?ka zachránit. Bonnie m?la málem infarkt, ale protože je to provokatérka,následky to na ní nezanechalo, a pokaždé, když je Monty zav?ený v kleci a ona je pušt?ná, paná?kuje a kouká na n?ho, co to tam v té kleci d?lá. Moje rada: SPOLU NE, ani na vodítku

Re: první procházka
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-05-21, 19:56
Škoda že sem nepíše Petr H. (kdo chodí na srazy, net?eba p?edstavovat ?lov?ka se smíchem p?ipomínajícím cirkulárku). Na tohle by dozajista odepsal n?co o tom, že pokud seznamovat, tak leda na vodítku, které fretka následn? po požití králíka použije jako zubní nit ;o)
Avatar

Re: první procházka
Zaslán uživatelem/kou: aronka (IP)
Datum: 2005-05-21, 22:52
to MF: skv?léééééééé :)))))))))))))))))))))))

to Lutty: nechápu:( To Tvoje fretka za rok a p?l neb?hala po louce??Jen jsi jí nosila v ba?ohu /párkrát/? A pro? prosímt??
Avatar

Re: první procházka
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-05-22, 14:23
No naší Bubin? je rok a je dost t?žké se s ní dostat po?ádn? ven. Jsem po?ád v práci, p?es zimu jsem s ní necht?la po tm? chodit okolo lesa, lidi nemají psy na vodítku. A když byl ?as, tak necht?la protože bu? pršelo nebo bylo mokro ( špatn? se jí pošpi?kách chodí :-)) Manžel s ní nikam jít nechce, že chodí vždy na jinou stranu než chce on. Ale te? už chodíme ?ast?ji. Dokonce jsme už dvakrát stihly sraz.
Avatar



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist