Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2
Ztratila se Diana
Zaslán uživatelem/kou: Michal Fran?k (IP)
Datum: 2005-05-18, 15:25
Na žižkov? v Praze 3 v ul.Krásova nám utekla fretka Dianka.. Letáky v okolí jsme roznesli ale žádný výsledek.. Je jí jeden rok,cca 30cm, drobná, tmavá, klasický zbarvení kuny - z v?tší ?ásti ?erná s bílými fleky.. Utekla z okna v p?ízemí, takže nemá ani kšírky. Asi se vydala hledat partnera..je v ?íji... Kdyby kdokoliv v?d?l, našel fretku podobného popisu, prosím, pišt? na email:michal.franek@centrum.cz
nebo volejte na : 736540703
Za jakoukoliv zprávu d?kuju
Michal

Re: Ztratila se Diana
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-05-18, 15:31
Napis webmasterovi, at to da do aktualit, pokud uz jsi tak neudelal...
Avatar

Re: Ztratila se Diana
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-05-18, 15:42
žádná fretka neexistuje ve zbarvení KUNY :o/ Asi bylo myšleno tcho?e, že?

A? se nadje, držíme palce.
Avatar

Re: Ztratila se Diana
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-05-18, 15:46
Jordi budu ti oponovat.. Jednu takovou znam - taky sem si tukala na celo - takze mozna tchorovita nebude..

Jinak musim podotknout - Uz zase - chjo - co ty fretulky blbnou a vydavaji se na vylety.. :(

Zkuste pripadne rijiciho fretaka - jak se pise v jinych vlaknech o ztracenych fretkach..
Avatar

Re: Ztratila se Diana
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-05-18, 15:49
No jo, ale není to kuna ani ve zbarvení kuny, jde o úpln? n?co jiného! ani AFA ne?íká nic o zbarvení kuny. Neexistuje!

:o) Nebyla by fotka? Pokud fotka je, mohla by se dát sem aby p?ípadní lidé, mohli také v?d?t jak asi vapadala. Pokud je tmavá, tak to je ?ernotcho?ovitá, pokud má bílé znaky, tak podle toho jaké, má k názvu pojmenování, ale kuna barva opravdu není.
Avatar

Re: Ztratila se Diana
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-05-18, 15:54
jasne ze ne podle AFA ale opravdu kdyz se na ni kouknes tak reknes, ze to je zbarvani kuny.. Nevim do ceho bych to zaradila..
P.S. nebudeme rusit tohle vlakno.. ;o)

Michale je pravda muzete sem dat fotku..
Jinak proctete vlakno Gandalf se ztratil - tam je spousta dobrych napadu jak hledat a spousta rad..
Avatar

Re: Ztratila se Diana
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-05-18, 16:41
Achjo, zas ty okna. Je tak t?žké zav?ít okno, když otevírám klec? No nic- rad jak hledat tu jsou mraky, v?etn? rubriky SOS - co d?lat... Samec v ?íji by byl nejlepší. A odm?na taky pom?že, že?
A kdyby byla fretka opravdu jako kuna, byla by to asi ?okoládová s bílou náprsenkou. Jenže by nesm?la mít bílou masku na obli?eji ani bílá ouška, a takovou jsem teda taky nevid?la. Spíš bych tipla, že v?tšina lidí má hokej v tom, jak vlastn? vypadá kuna ;o)
[www.myslivost.cz]



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: matka fretka dne 18.05. v 16:42.
Avatar

Re: Ztratila se Diana
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-05-18, 16:50
No, tak jsem zkoukla kunu. Musím ríct, že známá má fretku, která tý kun? na obrázku je dost podobná. Žádná maska, taky je dost podobn? tmavá, jen ta náprsenka není tak výrazná. Ale možná d?lá hodn?, že ta známá ji nekoupe a nepe?uje o ni, tak jak by m?la(podle me) takže srst je hrozná a zdaleka ne tak dlouhá a lesklá jako u Vašich fretek.

Re: Ztratila se Diana
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-05-18, 16:55
Ona je na té fotce trochu tmavší než v reálu, Ve ksute?nosti má barvu jako mlé?ná ?okoláda.
Avatar

Re: Ztratila se Diana
Zaslán uživatelem/kou: Eowyn (IP)
Datum: 2005-05-18, 16:56
My samoz?ejm? m?žeme vyrazit na procházku s Gandalfem ve vašem okolí. Tel ?íslo je 603 461 298
Avatar

Re: Ztratila se Diana
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-05-18, 16:59
Teda já vám do toho nechci to, ale myslím že gro v?ci je v tom, že se ta fretka ztratila - a jestli je taková nebo maková asi tu situaci až tak dramaticky nem?ní, myslím že chudák majitel, kterej tady ?ekal pomoc a ne, abyste se mu naváželi do toho jak jí popsal. I kdyby m?la bejt zelená tak vlákno založil s úmyslem ji najít a ne barevn? ji k n??emu p?ipodob?ovat, nemyslíte?

Re: Ztratila se Diana
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-05-18, 17:00
No jo, ale jde o to, co vlastn? hledat, víš?
Avatar

Re: Ztratila se Diana
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-05-18, 17:13
Pavel, p?esn?, pokud se n?komu stratil tcho?-fretka, asi t?žko bude chtít albína, nemyslíš? :o)

Jo a pro up?esn?ní, je dobré v?d?t, ?eho se chytat, zvláš? když se jenom v tomhle m?síci ztratilo už tolik fretek. :o(

Je dobré, znát p?edstavu o tom, jak vlastn? vypadala. zda má n?jaké zláštní poznávací znamení, ?ímž m?že být i ulomený zub. Nebo netypický flek.

Uju: Tak pokud nem?la až tak moc té bílé, tak to m?la "PLNOU MASKU" - ?ili, takzvanou "KUKLU" ;o)
?asto mívají malá tcho?ovitá fre?átka, než povyrostou, vyjasní se jim sv?tlá srst ve tvá?i.



Ale ta fotka by fakt bodla. že nejsme z Prahy nem?žeme pomoci, škoda :o( Bude držet palce a doufat, aby vše dopadlo dob?e alespo? jako s Gandalfem.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Jordi dne 18.05. v 17:15.
Avatar

Re: Ztratila se Diana
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2005-05-18, 17:18
Prob?h, když uvidim n?kde venku fretku jak pobíhá sama, tak ji nenechám dál pobíhat. Je jedno jestli majitel, co ztratil fretku hledá albína nebo tcho?e. Prost? tu fretku vezmu a? je jakákoliv. Nebo snad vy jinou fretku, než tu co hledáte, necháte na ulici?! %-)

Michal: Nejlepší asi bude skute?n? ten fre?ák v ?íji. Gandalf se nakonec taky našel. Držim palce a? hledání prob?hne se š?astným koncem.
Avatar

Re: Ztratila se Diana
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-05-18, 17:21
Mirek, to nikdo NE?EKL! Nepadlo o tom, že ji tam n?kdo nechá ani slovo!

Jasn?, že nenecháme, ale nebudem albína nabízet n?komu, kdo hledá tcho?e, nebo ty jo? ;o)
Avatar

Re: Ztratila se Diana
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2005-05-18, 17:26
Omlouvám se, ale z t?ch p?ísp?vk? to na m? tak prost? p?sobilo ;-) Jasn? že ho nebudu vnucovat. M? jen ta debata p?išla trochu zcestná. A p?ece jen, kolik bude v Praze b?hat na volno fretek?
Avatar

Re: Ztratila se Diana
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2005-05-18, 17:27
Michal: Napsal jsem info na 2 spolehlivý diskuzní fora, odkud znám dost lidí. Jestli z nich n?kdo fretku spat?í, ur?it? se ti ozve :-)
Avatar

Re: Ztratila se Diana
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-05-18, 17:32
jo jo, máte chlapi naprostou pravdu...
zas tu m?ly slet ?arod?jnice... ;o)))

Re: Ztratila se Diana
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-05-18, 17:47
Michale když sháním fretku taj nevypínám mobil! sakryš!:-(
Avatar

Re: Ztratila se Diana
Zaslán uživatelem/kou: Eowyn (IP)
Datum: 2005-05-18, 17:49
Tak, tak. Já mu také psala, když už není na fóru, ale nereaguje. Že by se ztratil i pání?ek?
Avatar

Re: Ztratila se Diana
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-05-18, 17:52
Eowyn: no já mu psala i maila...ale o?ividn? nic...tak si ?íkám jeslti v?bec chce pomoct..?lov?k se tady snaží a ono nic:-/
Na foru už není..není v aktivních...na mail taky nereaguje a co h?? ani mobil nemá zaplej! to se pak t?žko pomáhá:-/
Avatar

Re: Ztratila se Diana
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-05-18, 18:37
Hoklky a pánové, také mu mohla dojít baterka a je v terénu a hledá, já bych na jeho míst? mazala do terénu ;o)
Avatar

Re: Ztratila se Diana
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-05-18, 18:38
Jordi: Já vím...Mirek už mi to také ?íkal....ale je to pech...byla jsem ochotná hned Kukulína vzít a jet a ješt? jsem..a tak sem tam volám, ale nic:-( a zase nejsem pojízdná tak dob?e abych tam mohla jet ve?er:-( a zítra mám školu do ?tyr:-(
Avatar

Re: Ztratila se Diana
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-05-18, 18:39
No tak bu? tam na skok zajet jen tak a hledat, nebo jinak nevím. :o/
Avatar

Re: Ztratila se Diana
Zaslán uživatelem/kou: Michal Fran?k (IP)
Datum: 2005-05-18, 18:45
Hele.. sorry ale jsem v práci a nemám tady signál....ted jsem náhodou vlez šéfovi na po?

Re: Ztratila se Diana
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-05-18, 18:52
michal: P?e?ti si mail!
Avatar

Re: Ztratila se Diana
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-05-18, 19:33
P?ítel má na Žižkov? v Rohá?ove kancelá? - po okolí chodívají s kolegou na obdy - ihned ho informuju, kdyby n?co vid?li, pop?. odchytili, a? dají v?d?t!
Držím palce!

Vzhledem k tomu, že moc rad tu nepadlo - p?e?ti so o ztracení Gandalfa!
Obvolat útulky, m?stskou policii, veteriny, zverimexy (tam m?že n?kdo p?ijít pro žrádlo atp.) pop?.slíbit odm?nu - já myslím ,že by ji lidi rádi vrátili i za p?tikilo...
Avatar

Re: Ztratila se Diana
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-05-18, 19:38
Markéta: já neradila, já cht?la pomoct...jenže je t?žký když p?eze všechno jsou v Praze furt místa bez signálu nebo pracovišt? kde je ruši?kla signálu!:-/
Avatar

Re: Ztratila se Diana
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-05-18, 23:28
Radka - já to myslela všeobecn? - hlavn?, aby se ta chd?rka našla :o)

Už jsem p?edala info p?íteli, ten p?edá zítra kolegovi.
Avatar

Re: Ztratila se Diana
Zaslán uživatelem/kou: Eowyn (IP)
Datum: 2005-05-18, 23:30
Tak nám te? volal pán, že našel fretku z ned?le na pond?lí. ?íkal, že je sv?tlejší barvy a m?la na sob? postroj.
Volala jsem Michalovi, tak ?ekl, že se na ní sjede podívat, jemu utekla už z pátka na sobotu. Tak uvidíme, zda-li je to trefa do ?erného, kdyby ne, tak kdyby ješt? n?kdo postrádal fretku sle?nu sv?tlejší barvy telefon na nálezce je 723 252 472.
Našel jí v Karlín? na Sokolovské, ale soud? podle Gandalfa mohla ub?hnout velký kus cesty.
Vzhledem k tomu, že je to sami?ka mohla by být v ?íji, takže ?ím d?íve se n?kdo ozve tím lépe. Nevím, jak moc jí ten pán zkoumal a ošet?oval.
Uvidíme co Michal.
Avatar

Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist