Jít na stránku:  Předchozí123
Aktuální stránka:3 z 3
Re: Ústí a okolí...
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2007-02-12, 22:29
tak si máme ode?íst kolik-200g,nebo víc? :oD

katy,však o nic nejde,Zajanovo fotek zas tak moc nemáme,že by m?lo p?episování C na N n?jak vadit :o)
Avatar

Re: Ústí a okolí...
Zaslán uživatelem/kou: Katy (IP)
Datum: 2007-02-12, 22:46
Myslím, že o takhle drobné fretce se už na fóru n?kdo zmi?oval.
Avatar

Re: Ústí a okolí...
Zaslán uživatelem/kou: energis (IP)
Datum: 2007-02-13, 07:28
Neode?ítat nic ... d?lal jsem si srandu je malá ale t?žká ;-)
Avatar

Re: Ústí a okolí...
Zaslán uživatelem/kou: Mata (IP)
Datum: 2007-02-13, 17:21
Ahojky... vím, že to sem nepat?í, ale cht?la jsem se
zeptat lidí z Ústí, tak tady vim, že spíš zareagujou. :) Cht?la jsem jet s našima na dovolenou (v lét?), ale zatím nevím, kdo by mi mohl ohlídat tcho?íka.. nevíte o n??em tady v Ústí, t?eba n?jakej zverimex nebo tak, ale zverimex je asi blbej nápad.. já práv? v?bec nevim, tak jsem to cht?la za?ít za?izovat takhle brzo, aby se kdybysme jeli n?co sehnalo. Díky moc za odpov??, pa
Avatar

Re: Ústí a okolí...
Zaslán uživatelem/kou: energis (IP)
Datum: 2007-02-14, 11:43
Ale pat?í to sem .... Já osobn? fre?ulku na dovolenou beru sebou, po ?echách to v?tšinou není problém. Up?esni spíš termín Vaší dovolené a t?eba se najde n?jaký chovatel, který Ti bude ochotný tcho?íka v daném termínu pohlídat.
Avatar

Re: Ústí a okolí...
Zaslán uživatelem/kou: Mata (IP)
Datum: 2007-02-14, 17:05
Já bych bohužel frete?ku sebou vzít nemohla, protože by to bylo letecky do zahrani?í :( A bylo by to n?kdy po ?ervenci, prost? o prázdninách, ale zatim nevíme ani jestli pojedem ur?it?, ale už koukáme na místa :) Bylo by to asi tak na 10 dní a prost? n?kdy v dob? od ?ervence do srpna :)
Avatar

Re: Ústí a okolí...
Zaslán uživatelem/kou: energis (IP)
Datum: 2007-02-14, 18:45
Od ?ervence do srpna je hodn? široký pojem. Na dovolený jezdíme všichni ... tak že až budeš v?d?t konkrétní datum dej v?d?t. Jinak ti pochopiteln? nem?že nikdo nic slíbit.
Avatar

Re: Ústí a okolí...
Zaslán uživatelem/kou: Mata (IP)
Datum: 2007-02-14, 18:49
Jo napíšu, d?kuju :) A myslíš, že o prázdninách bude mít n?kdo náladu hlídat tcho?íka navíc? :)
Avatar

Re: Ústí a okolí...
Zaslán uživatelem/kou: kac (IP)
Datum: 2007-02-14, 19:10
P?edloni jsem hlídala Lukášovu závisla?ku Rolni?ku a od te doby jsem tak trochu vylé?ená

jen co se za Lukym zabouchly dve?e,snazila se rozebrat klec a vydávala p?íšerný zvuky,normáln? bre?ela!Vživot? jsem nic podobnýho u fretky neslyšela.V?bec nežrala,když jsme ji pustili z klece,vypárala nám koberec do p?lky pokoje jak se snažila podhrabat pod dve?ma.Když jsem ji cht?la vzít do ruky a n?jak uchlácholit,tak mi prokousla ruku.Ta která nikdy nikoho nekousla,taková mazlivka...a Tak milá Rolni?ka putovala k Lukášovi domu,kam ji chodili krmit rodi?e.Byla alespo? tam kde je zvyklá.Mela jsem strach že mu za týden vrátim nervov? zhroucenou vyzáblou kost?i?ku...
Avatar

Re: Ústí a okolí...
Zaslán uživatelem/kou: Mata (IP)
Datum: 2007-02-14, 19:57
Tak to je špatný :o/ Nevim jak by snášela Miss?a jiný prost?edí, ale snad by to nebylo jako u Rolni?ky... doufám. Achjo, tak já nevim :( Aby nekousala se taky bojim, proto sem jí cht?la dát n?komu kdo to s fretkama (kdyby náhodou) umí. Missi totiž má asi ráda jenom m? a mam?u, protože sme u ní n?kolikrát denn?, ale t?eba ségru ráda nemá, i když je s ní taky ?asto. Ona prost? má ráda ty, co se o ní doposud po?ád staraly. Ale zase když sem m?la návšt?vu (petus) tak jí vid?la poprvé a bylo to v pohod?... :)
Avatar

Re: Ústí a okolí...
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-02-24, 21:42
ahoj,jen malý dotaz:nevíte n?kdo jestli je v Teplicích veteriná? který d?lá kastrace freták?-samc??m?j vet samce kastruje,jen nevím jestli bych mu m?la Filipa sv??it...nevím jestli ted budu mít ?as a možnost jet na veterinu do Ústí kde mi kastrovali Žofku,tak m? napadlo jestli to u samc? ned?lá n?kdo v Tp...p?i nejhoršim bych to snad zvládla na oto?ku i do UL...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 24.02. v 21:43.

Re: Ústí a okolí...
Zaslán uživatelem/kou: kac (IP)
Datum: 2007-02-26, 22:43
Pavlo ja mam Bertika objednanyho na ctvrtek na kliniku (Ant. Sochora v sanove,vedle Vodnich staveb)

tel: 417575841
Avatar

Re: Ústí a okolí...
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-02-27, 10:23
dob?e,díky.v pond?lí by m?la Filovi p?ijet manželka z P?íbrami a pak už ho asi taky objednám...

Re: Ústí a okolí...
Zaslán uživatelem/kou: piškot (IP)
Datum: 2007-05-12, 22:39
Ahoj všem
Avatar

Re: Ústí a okolí...
Zaslán uživatelem/kou: energis (IP)
Datum: 2007-05-12, 22:57
Ahoj i Tob? :-)
Avatar

Re: Ústí a okolí...
Zaslán uživatelem/kou: piškot (IP)
Datum: 2007-05-12, 22:58
Jak se vede fertka?i?
Avatar

Re: Ústí a okolí...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-05-13, 07:47
NO NAZDAR!!!!
zdar.... :o/

Re: Ústí a okolí...
Zaslán uživatelem/kou: Katy (IP)
Datum: 2008-02-09, 10:15
Ahoj,
v ned?li, 10.02.2008, sraz ve 14h na V?truši. Kdyby se ješt? n?kdo cht?l p?idat a nedostal mail od Martiny Ch.

Re: Ústí a okolí...
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-02-10, 21:03
pár fote?ek z dnešního srazíku :o)... a p?íšt? s t?ma mýma vzteklounama jen pod dávkou diazepanu ;oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Ústí a okolí...
Zaslán uživatelem/kou: Artaban (IP)
Datum: 2008-02-11, 08:00
Zdravíme ,škoda. Snad na srazu n?kdy p?íšt?. :-)

Re: Ústí a okolí...
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-07-31, 15:13
zdravím, mám zprávu o chystaném fret?ím srazíku v Ústí, bertino údolí, bylo by to p?íští ned?li 9.8. ?as srazu by vycházel n?co mezi 13.-14. hodinu, až budu v?d?t víc, tak napíšu.

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 31.07. v 15:14.
Avatar

Re: Ústí a okolí...
Zaslán uživatelem/kou: Artaban (IP)
Datum: 2009-07-31, 21:09
K.Vary zdraví Uste?áky a p?ejí hezké léto všem.

Re: Ústí a okolí...
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-08-05, 23:31
V ned?li 9.8.09 se koná fret?í srazík v Ústí nad Labem, Bertino údolí. Sraz ve 13:30 bu? na hlavním vlakovém nádraží v UL a nebo rovnou zastávka "v rokli".

kdyžtak ú?ast hlašte, at m?žu nahlásit na koho a kde ?ekat a na koho ne :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Ústí a okolí...
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-11-15, 20:46
psala mi majitelka našeho fret?ího syna, že když budu mít cestu do UL, m?žem vyrazit na vycházku...
...tak tedy cestu do UL mám ke konci týdne, bud v pátek nebo v sobotu, v?as up?esním jak den, tak i hodinu a místo /p?ípadn? místo navrhn?te/, takže kdyby n?kdo nem?l co na práci a cht?l se stavit, je vítán :o) snad vyjde i po?así...



[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí123
Aktuální stránka:3 z 3


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist