Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2
Odkud jsou a jak jsou na tom zdravotn?...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-02-09, 20:17
Frodo:
odkud je:
Zakoupen ze zverimexu v Ostrav? v centru m?sta hned za nám?stím Míru v roce 2003 v ?íjnu.
Zdravotní stav ve zverimexu:
Dobrý, fre?á?ek normáln? aktívní bez známek n?jaké malátnosti, zv?davý, ale jako každé fre??, brzo usíná.
Zdravotní stav doma:
Bez vnit?ních i ušních parazit?. Bez p?íznaku rýmy, a jakýchkoliv projevu nemoci.
Rok 2004: Bez nemocí - bez ušních parazit?.

Medulka:
P?ivezena na za?átku ?ervence 2004 od chovatelky ze Šlapanic (od Hanky :o)
Zdravotní stav tam:
Dobrý, bez p?íznaku n?jakého nachlazení, nebo jiných potíží. Fre?átko hravé.
Zdravotní stav doma:
1x mírn? nachlazená kašel, ale bez teplot.

pr?zkum+



Celkem upraveno 6×. Poslední úprava: martina dne 27.06. v 17:49.
Avatar

Re: Odkud jsou a jak jsou na tom zdravotn?...ANKETA
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-02-09, 20:20
dodatek:

Medulka:
Zvýšená mazutvornost v uších.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 08.06. v 17:54.
Avatar

Re: Odkud jsou a jak jsou na tom zdravotn?...ANKETA
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-02-09, 20:45
Tak te? já.

Freya

od neznámé pražské chovatelky

Zdravotní stav
Dobrý, ?ilá, bez rýmy, parazit?, pouze zvýšen maz v uších

Psychika: Plachá k lidem


Doma:
problémy s ?íjí, dlouhá, dvakrát ukon?ovaná.

Chuchullain
Ze zverimexu v Lidické v Praze.

Zdravotní stav.
Dorbý, bez parazit? svrabu. O?i jasné, bez rýmy a kašle, ?ilý.
Stá?í pouze 5týdn?! ->nebyl zvyklý na pevnou stravu (na to jsme ho u?ili týden doma)

Doma:
Jednou dvoudenní pr?jem, vylé?en dietou.
Avatar

Re: Odkud jsou a jak jsou na tom zdravotn?...ANKETA
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-02-09, 21:19
Tereza: zverimex Praha-Pr?honice, zdravá až na svrab v uších, dnes mrtvá (p?í?ina smrti o?kování)

Kuba: od chovatele (neznámého - ale odebírán od Mihaly kam se n?jak dostal), dodnes zdravý bez jediného problému

Míša: nalezenec, dodnes zdravý bez jediného problému

Re: Odkud jsou a jak jsou na tom zdravotn?...ANKETA
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-02-09, 23:12
Charlie
- puvod neznami (typuji bud mnozitele nebo zverimex)
- privezla jsem si ho z Olomouce od lidi, co doma meli asi patero zivocichu, ale na fretku byla manzelka alergicka..
- nedavno zjisteny zanet v obou usich - mel ho od zacatku, co jsme si ho privezli
- ve trech mesicich nemel ani jedno ockovani

Pida
- puvodne zverimex, potom normalni majitele jako jsme my vsichni - z duvodu stehovani se dostal k nam
- ze zverimexu byl prodan SE SLEVOU, protoze mel udajne neco z nohou. Jedina jeho "chyba" je polovicni ocasek nez maji vsichni ostatni - pricina neznama
- ockovan jen proti psince ve dvou davkach az v osmi mesicich!
- o nemocich nebo zdravotnim stavu ze zverimexu nevime, ale ta sleva vypovida take o necem

Meggie
- pochazi od chovatelky - mnozitelky
- ve svym jednom a pul roku byla ockovana jen proti vztekline a to teprve vloni v cervnu - to odpovida tak v roce veku
- je plassi nez ostatni, neni zvykla na lidi, neni socializovana
- zdravotni stav byl snad dobry
Avatar

Re: Odkud jsou a jak jsou na tom zdravotn?...ANKETA
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-02-10, 09:10
Vl?ák

Z domáceho chovu od Lenky z Dolného Kubína. Pri odbere absolútne zdravý, mal už prvé o?kovanie na psinku, na 100% socializovaný, nau?ený na záchod, granule a napája?ku. Vôbec nekúše, ve?mi dobrá poslušnos? a ?istotnos?. Úplne bezproblémový fre?á?ik.

Asi v pol roku mal ušný svrab (nakazil sa na stretávkach fretiek), následne v ušiach kvasinkovú infekciu z liekov. Vylie?ené. Odvtedy má trochu zvýšenú tvorbu ušného mazu.





Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Johana dne 10.02. v 09:13.
Avatar

Re: Odkud jsou a jak jsou na tom zdravotn?...ANKETA
Zaslán uživatelem/kou: Adelajde (IP)
Datum: 2005-02-10, 09:48
Kryštof


Odkud je:
z Cerekvice nad Byst?icí

Zdravotní stav doma:
bez parazit?, ouška v po?ádku, o?i jasné, bez rýmy prost? zdravou?ký, kastrovyný 1/2005, nau?ený na záchod, nic neni?í, hodný, mazlivý a hravý

Stava:
granule, maso se zelenino+p?íloha

Stá?í:
11 m?síc?[/b]
Avatar

Re: Odkud jsou a jak jsou na tom zdravotn?...ANKETA
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2005-02-10, 09:50
Kuko - zverimex
Usny svrab od matky, prelieceny, pri prvej ruji zapal mocovych ciest, nasledna kastracia. Po doneseni Sary tazke zdravotne problemy s travenim, zvracanie a apatia. Po vacsine navstev u veterinara zvracanie. V lete opat usny svrab s naslednym zapalom zvukovodu.
Napriek kastracii sa paril so Sarou v case ruje

Moj nazor - chyba vo vychove (nasa) a tazka psychicka labilita

Sara - Hanka Horackova, Kurim
Od narodenia zdrava, nezmar, prva ruja momentalne odznieva bez problemov (nepochybujem, ze zasluhou parenia sa s Kukom)

Moj nazor - dalsia fretka len z kvalitneho chovu a od znameho chovatela, s prvym ockovanim a vet. prehliadkou.
Tak pojdu k majitelom aj moje mladata, ak nejake budu.
Avatar

Re: Odkud jsou a jak jsou na tom zdravotn?...ANKETA
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2005-02-10, 09:56
Žofie
od chovatelky z Brna (p.Hlu?ilová)odchována v byt?. Naprosto bez jakýchkoli zdravotních problém?, nau?ená na mazlení.P?ítulná, nekouše, relativn? ?istotná. Syrové maso nemusí, preferuje granule.Nezaznamenali jsme puber?ácké chování.
T?hotenství a porod bez problém?.Po porodu jen výrazn?jší dominantní povahové rysy. Domácí paní. Ven jen když je nezbytí.

Albína
od chovatelky z Brna(p. Svobodová)odchována v byt?. Bez zdravotních problém?, zvyklá na lidi.Kousla mne jen jednou, byla u nás asi druhý den. P?ítulná, nekouše, relativn? ?istotná.Ráda syrové maso.Nezaznamenali jsme zm?ny v chování v pubert?.T?hotenství a porod bez problém?,po odchovu mlá?at výrazn? fixovaná na mne. (Jedna noc u ženicha = n?kolik dn? se ode mne nehnula a kníkala když jsem odcházela a to byla doma ve svém ve skupin?)Ven nemusí, ale ob?tuje se. Ráda se p?edvádí - užívána jako "bleší kožíšek" ale k cizím nechce

Kazimíra
Nalezenec.V?k a p?vod neznámý. Krom ran a spálenin - z?ejm? se snažila jít k lidem a byla trápena- zkažené zuby, v uších svrab a v kožiše blechy, všenky a klíš?ata. Patrn? p?vodn? chovaná venku, má sklony k potulování. Ne?istotné prasátko, kadí naprosto všude. V pelechu už se neodváží, byla dominantí Žofií n?kolikrát tvrd? vyhozena.Žere všechno v neskute?ném množství - jakoby každé sousto které vidí bylo poslední. Je u nás tém?? dva roky a je to stejné. Problémy s ?íjemi a falešnou b?ezostí.Ráda chodí v teplém po?así na procházky.Nechá se hladit od kohokoli, ale nemá ráda cizí náru?e.

Iris
Z domácího voliérového chovu (od Horá?k? z Ku?imi), bez zdravotních problém?. Je mali?ká, nejmenší z vrhu, a asi nevyroste. Brala jsem si ji šestitýdenní, nekousavá, ale neskute?n? podnikavá, nebojácná až k hazardérství.Nemazlí se, hraje si. Pom?rn? málo jí. Ven nemusí, preferuje hraní v byt?. V byt? doráží na každého, i na cizí, a chce se honit.

Teide
nalezenec, kastrát, p?vod neznámý. Když jsme si ho brali, vážil 95 dkg, jedl jen salám. Po o?kování problémy. Pak za?al jíst, preferuje granule (vitakraft jednozna?n?) a všechno ovoce v neskute?ném množství. V?era vážil po ve?e?i(?ty?i kostky hov?zího jako se prodávají na guláš a 1 kiwi) 2,10kg.Jeho život je jídlo a mazlení. Hraje si málo. V p?kném po?así rád chodí ven.
Avatar

Re: Odkud jsou a jak jsou na tom zdravotn?...ANKETA
Zaslán uživatelem/kou: Petra R. (IP)
Datum: 2005-02-10, 11:14
Fred:
Je ze zverimexu Z Hostiva?e,ale tam mi ho po telefonátu na objednávku p?inesla chovatelka Vla?ka Herychová a ta je ze zverimexu z Pr?honic.Ješt? byl celej upatlanej jak ho ru?n? dokrmovala.Takže jsme na n?j ?ekali a byl p?edán z ruky do ruky.Bylo mu asi 8 týdn?.
Zdravotní stav:Výborný(?uk,?uk,?uk)posuzuji i podle toho jak nám zdrhl na mráz a vychutnal si to tam cca 24 hodin.Pak dostal vitaminové pigáro,ale i tak si ani nekýchnul.Jen po?ád spal až se z toho vyspal.
Jídlo:hnedka s ním jsme zakoupili vše na co byl nau?ený(mléko pro ko?ata,takové vit.vlo?ky,konzervi?ku pro ko?ata a granule pro fretky-ty jsem mu nejprve drtila,namá?ela a míchala s tím vším).Potom jsme p?esli na ganule zvláš? a 3xdenn? konzervu.V sou?asné dob? má nejrad?ji granule a ku?ecí masénko v syrovém stavu(je mu 1/2 roku).
Doma má klec,ale zavíráme ho tam jen když jdeme spát a nebo nikdo není doma.Je to mazel a ješt? nikdy nikoho nekousl do krve.Když byl mali?katý tak kousal bolestiv?jc,ale to jsme lehce odnau?ili cvrnknutím do nosu když byl v zakouslém stavu.V sou?asné dob? je v pubert? a jenom žužlá.
Kastrovaný není a ani to není v plánu i když te? smrdí jako tcho?.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Petra R. dne 11.02. v 12:18.

Re: Odkud jsou a jak jsou na tom zdravotn?...ANKETA
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2005-02-10, 11:27
Míša - chovatelka Veronika Melicharová
p?ivezen do ?eských Bud?jovic na chaloupku dne 9.8.2003 ve stá?í dvou m?síc?.
Bez o?kování, ale naprosto zdravý, ?ilý, lehce kousavý.
Strava: m?ní dle nálady, momentáln? granule, kot?cí kapsi?ka Friskís, meloun, okurka a semtam mlsky pro ko?i?ky.
V 10 - ti m?sících kastrovaný.
Bez zdravotních problém?, krom? od?enýho pindíka, kterého jme museli koupat týden v hypermanganu.
Mazel, má rád procházky, v byt? navolno, pokud "nezlobíme" ?istotný.
Avatar

Re: Odkud jsou a jak jsou na tom zdravotn?...ANKETA
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2005-02-10, 12:18
(Iveto, jak si proboha mohl od?ít pindíka?!? :-))) - omlouvám se za narušení ankety)
Avatar

Re: Odkud jsou a jak jsou na tom zdravotn?...ANKETA
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-02-10, 12:31
Nesnazil se nahodou oznackovat struhadlo? :-D
Avatar

Re: Odkud jsou a jak jsou na tom zdravotn?...ANKETA
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-02-10, 14:22
Anketa je boží.

Ferda:

P?vod: od chovatele z Malé B?lé - venkovní chov, probíhaly práce na dom? nebo n?co podobného, takže na n? nebylo tolik ?asu a bylo to znát na jeho socializaci. Jinak se s pomocí úplatk? za?al velmi rychle kamarádit.
V?k: 7-10 m?síc? (paní ?ekla, že se narodili v kv?tnu, pán že v ?ervenci - vzhledem k tomu, že byl chovatelem pán, má náš Ferda v o?kováku ?ervenec - i když se mi to nezdá... Tak nevím)
Zdravotní stav: dobrý, ?ilý, velmi živý, bez rýmy, parazit?, atd. Když jsem si ho p?ivezla m?l m?kké drápy - veteriná?ka nám doporu?ila vápník a drápky už jsou v po?ádku, když jsme ho p?estali dávat - nebyl pot?eba drápky ztvrdly - za?aly drápky op?t m?knout, te? jsme zase p?estali tak uvidíme co to ud?lá) návšt?vy u veteriná?e jen za ú?elem o?kování a ?ipování - ?ip za levým uchem.
puberta, ?íje: Zatím jsme nezaregistrovali zm?ny v chování (stále klidný v pohod?)
Chování k cizím lidem: je p?íjemný, nekouše (nebo vyjíme?n? štípne, ale sotva znateln?), nechá se hladit, drbat,... prost? v poho
Záchod: má s ním trošku problémy, nejspíš jsem po?ádn? nezvládla výchovu, možná trošku dlouhá doba ve venkovní volié?e bez záchodu (chodili ke st?n?... když jsem si ho odvážela byly kluci stejn? velcí, možná kousek v?tší než matka...)
má rád granule, maso (nedostává vep?ové), zeleninu i ovoce, vejce (jednou za ?as), vitamíny, Malt Soft pastu, pangamin atd.
JO, A JE TO NÁŠ VÉÉÉLIKÁNSKÝ MILÁ?EK :o))))
Avatar

Re: Odkud jsou a jak jsou na tom zdravotn?...ANKETA
Zaslán uživatelem/kou: Tomáš (IP)
Datum: 2005-02-10, 15:08
Viki:

- samecek, je ostravak stejne jako ja..:o) nase prvni fretka.

- je ze zverimexu (Nadrazni ulice - to pro jordi..:o))

- budou mu 3 roky, mazlik, absolutne cistotny.

- zdrav.stav - vse OK

Arinka:

- samicka, prazanda

- nalezenec z Jinovic (uz ji mame 2 roky)

- vek cca 3 roky, mazlivka, cistotna, ale utoci na cizi fretky (asi se boji konkurence..!?)

- zdrav.stav - vse OK

Rony:

- samecek, prazak

- zverimex - Spektrum Praha-Pruhonice

- v 6/2005 mu bude rok, mazlivy, ale zrovna pubertalni (nekouse, jen vyvadi same naschvaly), cistotny

- zdrav.stav - vse OK


Vsichni tri jsou postelove fretky a maji pro sve lumparny k dispozici cely byt krome WC.

Pozn.: tim cistotny myslim to, ze chodi na toaletu jen na mista k tomu urcena..!:o)

Re: Odkud jsou a jak jsou na tom zdravotn?...ANKETA
Zaslán uživatelem/kou: So?a (IP)
Datum: 2005-02-10, 15:21
............BÁRA..............


P?vod:Nejasný......ne?ekaný dárek k synovým 9tým narozeninám od sekretá?ky manžela..:o)))

V?k: Nejasný......když jsme ji dostali,prý m?la t?i m?síce(v zá?í 2003),ale veteriná? byl jiného názoru(že jí je tak p?l roku)


Zdrav. stav:dobrý,p?es zimu spav?jší,ale když se vzbudí, prošmejdí každou skulinku.Bez rýmy,parazit? apod.O?kovaná.Vykastrovaná,žádné poopera?ní komplikace.


Chování:První m?síc dost kousavá,že se jí zbytek rodiny bál(hlavn? d?ti),ale plesknutí a zavírání za trest do klece pomohlo a dnes si jí mohou brát d?ti i ty které p?ijou na návšt?vu.D?tem usne i v náru?í.Mn? ne a to jsem jediná,která jí koupu, ?istím a st?íhám drápky.......potfora..:o)))Nemá ráda procházky venku,má to vždycky "za trest",leze mi po nohou,že se chce schovat.


Hygiena: vcelku dobrá......chodí na sv?j trojhranný zách?dek v kleci do jednoho rohu,ovšem do toho,který není vyvýšený,ten si vybrala a ten jí vyhovuje:o)))N?kdy zapomene a má místo ješt? u domovních dv??í(to jí vždycky zabim,pá? do toho málem šlápnu)


Potrava:Jen fret?í granule,nic jiného jsme do ní nevpravili,MaltSoft pasu miluje....Jo,ješt? sem tam pišk?tek....


A ?ekáme na jarní miminka,že by jsme jí po?ídili kamaráda....:o))

Re: Odkud jsou a jak jsou na tom zdravotn?...ANKETA
Zaslán uživatelem/kou: Jolana (IP)
Datum: 2005-02-10, 22:27
Neri: zverimex v Senci. Doviezli ju tam z farmy z ?R. Mala ušný svrab. Je zimomrivá a bola hne? prvý rok 2-krát prechladnutá. Po dlhotrvajúcej ruji bola kastrovaná. V lete ušný svrab.
Je to ve?mi živá a hravá sami?ka. Nekúše,len pri hre chytá prsty/jemne/.

Miška: zverimex. Neznámy pôvod. Zdravá, ale bola ve?mi vyhladovaná. Na sami?ku je trochu ve?ká. Okrem ušného svrabu, ktorý mali v Bratislave skoro všetky fretky je zdravá.
Je to najkludnejšia a naj?istotnejšia fretka akú poznám. Nekúše ani pri hraní.

Cézar: od Hanky z Brna. Zdravý, hravý, túlivý mazel. Trochu prasa, ?o sa záchodu týka, ale lepší sa to. Kúše len ob?as do prstov na nohách, ke?že je v puberte.
V lete ušný svrab, ktorý sme pri všetkých troch fretkách vylie?ili bez komplikácií.
Avatar

Re: Odkud jsou a jak jsou na tom zdravotn?...ANKETA
Zaslán uživatelem/kou: Jana.B (IP)
Datum: 2005-02-10, 22:51
Dobrý den, jmenuji se Jessika, je mi 1 1/2 roku.¨Jako kamaráda mám svoji pani?ku, ale ostatní ?leny rodiny - 3 chlapy v chalup? koušu a je to psina, protože oni se m? bojí a já toho využívám.¨
Narodila jsem se u Vla?ky Herychové (PETc.Pr?honice).
Pani?ka m? ob?as vezme k lidem v bílých pláštích. Ale m? se tam nelíbí, po?ád by do m? n?co píchali.Jednou my došla trp?livost a tu pani jsem kousla.Ale jinak jsem po všech stránkách zdravá.
Jím nejrad?ji granule a jako pamlsek dostávám Malt-Soft, piškoty. Moc se t?ším na melouna ,m?am.Abych nezapom?la, mám ješt? jednoho kamaráda. Je sice moooc veliký, ale je s ním sranda. Jmenuje se CIR (labrador).Moc ráda ho provokuji ke h?e "ko?ka s myší".Je to legrace, když narazí do sk?ín? pod kterou jsem se schovala
Cht?la bych mít miminka, tak doufám, že mi seženou ženicha. I když jsem se do jednoho už zamilovala, bohužel se zjistilo, že je to m?j brácha. Snad pom?že Valentýn. Ahoj, jdu ?ádit po byt?. Mám ob?? - pejsek spí.
Avatar

Re: Odkud jsou a jak jsou na tom zdravotn?...ANKETA
Zaslán uživatelem/kou: Lenka (IP)
Datum: 2005-02-11, 08:53
Bobo: pôvodne zo zverimexu v Dolnom Kubíne, SVK. K nám sa dostal od môjho kolegu. V tom ?ase - zvýšená tvorba ušného mazu, inak zdravý, ?istotný, poslušný fre?á?ik.
Jese? 2004 - ušný svrab - úspešne vylie?ený. Január 2005 - kastrácia.

Žofka: opustená fretka nájdená v okolí Martina, SVK v januári 2004.
Bola ve?mi chudá, mali?ká, vyhladovaná, plachá. Február 2004 - silný zápal horných a dolných dýchacích ciest, skoro zápal p?úc - po ve?kých ve?kých obavách vylie?ené.
Máj 2004 - porodila 9 fretuliek - 8 prežilo. Všetko prebehlo bez problémov.
Jese? 2004 - ušný svrab - úspešne vylie?ený.
Január 2005 - kastrácia.

Momentálne sú obaja vo skvelej forme, zdraví a (dúfam) š?astní.
Avatar

Re: Odkud jsou a jak jsou na tom zdravotn?...ANKETA
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2005-02-11, 12:18
Ene, Jana G.,Když jsme loni v lét? p?ijeli z dovolený tak m?l okolo pindi od?enou k?ži.Když jsme p?išli k vetovi tak ?íkala, že to vypadá, že si to líže.Nakonec to vypadalo, že mu tady bylo bez nás smutno a tak si ud?lal "bebí" aby si ho n?kdo všimnul.Hlídal ho totiž mladej a to tak, že dostal jídlo, vodu a vy?istil ko?kolity, ale n?jaký mazlení to ne. Pár dní jsme ho každým ??rání umyli hypermanganem a mazlili a mazlili a byl v pohod?.
Avatar

Re: Odkud jsou a jak jsou na tom zdravotn?...ANKETA
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2005-02-11, 12:38
Ivet- tak to je teda fakt chudá?ek malinkej....vylízanej do bolava.... :-(((
Avatar

Re: Odkud jsou a jak jsou na tom zdravotn?...ANKETA
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2005-02-11, 16:24
Monty
Od paní, kterou jsem nikdy nevid?la, ta ho prodala jiné paní a ona ho nezvládala (kousavý a m?la 2 malé d?ti) když se ke mn? dostal 20.8., m?l 2,5 m?síce, nutné nao?kovat, m?l zán?t v uších, který jsme lé?ili cca 3m?síce. Jinak živý,zv?davý,hravý, kousal celou rodinu (ne do krve),v aut? byl ale hotové ?u?átko. P?ed týdnem kastrovaný - dneska už je z n?j skoromazel.

Re: Odkud jsou a jak jsou na tom zdravotn?...ANKETA
Zaslán uživatelem/kou: Patricie (IP)
Datum: 2005-02-11, 16:34
Ymsha koukám, že jsi dala fre?ákovi stejné jméno jako já :))


Tak te? já:

MONTY - klu?ina od chovatelky, která je nejspíš ?lenkou klubu, protože na n?jaké akci i prodávala u stánku. Bohužel jméno nevím. Jestli se nepletu tak matka se jmenuje Bláznivka a otec Bu?t nebo tak n?jak :) Monty je tcho?ovitého zbarvení a je zdravý. Co se tý?e uší, také m?l problémy, ale jak to ?tu není to problém jedné fretky.

KATHY - hol?i?ka od chovatele, který fretky chová nejspíš jen pro peníze jako králíky. Je to st?íbrná sami?ka a nemáme žádné zdravotní problémy.
Avatar

Re: Odkud jsou a jak jsou na tom zdravotn?...ANKETA
Zaslán uživatelem/kou: Petra R. (IP)
Datum: 2005-02-11, 16:59
Patricie:tkak to bude Monty brácha od našeho Freda a od Jessiky kterou mají Jana B.Taky má Monty bílá kolínka?Fred a Jessika mají.Jessika má i bílé tlapi?ky a oba jsou taky tcho?ovití.

Re: Odkud jsou a jak jsou na tom zdravotn?...ANKETA
Zaslán uživatelem/kou: Patricie (IP)
Datum: 2005-02-11, 17:16
Petra R. to nemá. Narodil se 4.7.2003 :)
Avatar

Re: Odkud jsou a jak jsou na tom zdravotn?...ANKETA
Zaslán uživatelem/kou: Terezka (IP)
Datum: 2005-02-11, 17:26
Matysek

Puvod: zverimex v Hostivari Palaci

Zdravi: koupen ve stari pul roku v puberte, kousal kam se dalo..oci ciste, akorat ouska ve kterych se delal hodne mazu, ted: zanet v ouskach kterej konecne je uz uzdravenej, a pri boji s Charliem si urazil malynkej kousek zubu, ale jemu to nevadi a na prvni pohled si toho nikdo nevsimne, a jinak vada na krase od malicka jeden spatnej drapek jinak podle veterinare naadhernej samec, kastovanej

stari: momentalne rok a pul

ockovani: byl spatne naockovanej tak teprv ve stredu byl spravne naockovanej 22.2 jde na preockovani

chovani: driv postrach, ted nejvetsi mazel co si necha vse libit aby pak dostal svoji oblibenou pastu pro kocky s prichuti syra(strasne smrdi ta pasta) s vitaminama a on ji miluje

zachod: mno zachod nesnasi ale ma v kleci svuj roh kam chodi

potrava: ji jen granule whiskas, vsechny tasticky whiskas masovy ta pasta vitaminova, ovoce jen nakladany zeleninu jen varenou maso jen kureci, jinak obcas jogurt ale ne jahodovej - pozvracel se po nem jednou a od ty doby ho neji

jinak je zlatej.) a celkem i hravej a strasne zvedavej a do vseho hrabe .)
Avatar

Re: Odkud jsou a jak jsou na tom zdravotn?...ANKETA
Zaslán uživatelem/kou: petus.MiCi (IP)
Datum: 2005-02-12, 14:52
Terezka

Odkud je: Zverimex PetPlanet - Brno

Zdravotní stav ve zverimexu: Dobrý, akorát ušní svrab a kousavá, byla v pubert?.

V?k: Nejspíš narozena v dubnu 2004, takže te? je jí asi 10 m?síc?.

Zdravotní stav doma: Nejprve ušní svrab, poté následky po vakcinaci Canvacem DHP (nebudu se podrobn?ji rozepisovat...nemám chu? na to myslet...) A te? už za?ínáme vysazovat léky tak držte p?sti?ky a? jsme zdraví:o)

Nyní: Vysazování lék? zatím úsp?šné [doufám že i nadále (?uk ?uk ?uk)], je hravá, mazlivá a v?bec nekouše. ;o))) Jo a váží 0,86Kg

Jídlo: Te? se stává závislákem na diet?=o), ale p?edtím m?la ráda granule, (maso NE, jedin? ko?i?í paštiky na které byla zvyklá ve zverimexu), pochoutka je Calopet, tvaroh, ovoce, pochoutky od Kaytee a Pribi?á?ek.


JE TO NÁŠ VELIKÁNSKEJ MILÁ?EK A MOOOOOOOC MILÁ FRETE?KA!!!

A doma p?emlouvám, že chci mooooc moc moc krémovou sami?ku, tak snad taky bude ;o)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: petus.MiCi dne 12.02. v 14:54.
Avatar

Re: Odkud jsou a jak jsou na tom zdravotn?...ANKETA
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-02-12, 15:27
Cvokie.

Puvodem z Podkrkonosi, od velkochovatele. Pravdepodobne hure krmena, patri k tem "nedorostlym".

Hygienicke navyky pomerne v norme, sem tam vypadky, ale s vekem se to lepsi...

Pomerne hodne fixovana na jednoho cloveka (me), ac byla odmala "otahavana" mezi spoustu znamych.

Stravovaci navyky divne, caste periody odmitani urciteho typu potravy (napr. mesic nepozre nic, co byt jen proslo okolo masa, popr. si nevezme nic jineho, nez granule, atd.).

S vekem si oblibila prochazky, ma docela vydrz. Zdravotne ok, 2x hormonalni ukonceni rije, jinak OK. U jidla i piti nekdy hltava, takze nasleduji zachvaty daviveho kasle. Prujem snad 2x, zvraceni 1x - pravdepodobne z prehrati.
Avatar

Re: Odkud jsou a jak jsou na tom zdravotn?...ANKETA
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-02-12, 16:48
Takže a? máme n?jaký p?ehled:

Do 12.2.2005 do 15:45 Hlasovalo: 38 fretek

Mezi výsledek:

P?vod zverimexový:
11 fretek 29 %

P?vod zverimex > p?vodní majitel > my:
2 fretky 5 %

P?vod faremní a velkochovatelský:
5 fretek 13 %

P?vod druhorukový:
2 fretky 5 %

P?vod chovatelský:
12 fretek 32 %

P?vod nalezenecký:
5 fretek 13 %

P?vod nejasný:
1 fretka 3 %
Avatar

Re: Odkud jsou a jak jsou na tom zdravotn?...ANKETA
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-02-12, 21:35
statistiky zdravotního stavu v dob? krátce po p?inesení si fretky dom?:

P?vod zverimexový – pom?r zdraví (týká se spíš ve dnech po p?inesení si fretky dom?, ?ili zdravotní stav ovlivn?ný vn?jškem):
11 fretek – 100% (nyní je 11 fretek 100% z této kategorie)
zdravý/á:
655 %

drobné potíže (svrab, parazité):
545 %

vážné onemocn?ní:


***********************************************
P?vod zverimex > p?vodní majitel > my:
2 fretky 100 %
zdravý/á:
150 %

drobné potíže (svrab, parazité):
150 %

vážné onemocn?ní:


***********************************************
P?vod faremní a velkochovatelský:
5 fretek 100 %
zdravý/á:
360 %

drobné potíže (svrab, parazité):
240 %

vážné onemocn?ní:


***********************************************
P?vod druhorukový:
2 fretky 100 %
zdravý/á:
150 %

drobné potíže (svrab, parazité):
150 %

vážné onemocn?ní:


***********************************************
P?vod chovatelský:
12 fretek 100 %
zdravý/á:
975 %

drobné potíže (svrab, parazité):
325 %

vážné onemocn?ní:


***********************************************
P?vod nalezenecký:
5 fretek 100 %
zdravý/á:
360 %

drobné potíže (svrab, parazité):
120 %

vážné onemocn?ní:
120 %

***********************************************
P?vod nejasný:
1 fretka 100 %
zdravý/á:
1100 %

drobné potíže (svrab, parazité):

vážné onemocn?ní:


***********************************************
Avatar

Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist