Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:3 z 7
Re: Fretky v nouzi
Zaslán uživatelem/kou: Jolana (IP)
Datum: 2005-02-27, 08:25
Jordi: každá úspešne zvládnutá výstava zvyšuje cenu šteniatok. A na tituly superšampiónov musia navštívi? nieko?ko výstav v nieko?kých krajinách.
Ja mám doma kríženca, ktorý mal možno v niektorej generácii dozadu aj ?istokvných pra... rodi?ov, hoci aj o tom pochybujem. Ale zase má skoro 12 rokov a je zdravý ako repa. Pri prešlachtených psoch sa objavujú dedi?né choroby.
Ale fre?á?ika s jednou gu?kou by som tiež ?alej nemnožila.
Avatar

Re: Fretky v nouzi
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-02-27, 20:39
Když jsem narazila zmínku o kryptorchirmu - kryptorchismus je povazovan za jeden ze zasadnejsich spoustecich faktoru rakoviny varlat, problemy s prostatou atd.

Kryptorchidi by se v zadnem pripade nemeli poustet do chovu!!! Brrr!

Jestli nekdo zasadne touzite po podminkach uchovneni psa, podivam se do radu...dejte vedet, zda to mam nekde lovit.

krypt+



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 17.06. v 00:49.
Avatar

Re: Fretky v nouzi
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-02-27, 20:49
Lee: Myslím že lovit to nemusíš:-)
JInak když už tu mluvíte o p?ipoušt?ní: Na p?íští týden dostaneme dom? na víkend sami?ku, která projevila zájem o Kukulína. Mamku jsme po úmorném boji ukecali takže rozmnožování u nás povolíno:-DNutno ?íct že Kukulín trenuje snad obden:-)Tak doufám že se mu to povede a že sami?ka bude moct p?ijet:-)V pátek mi má ta Paní zalovat (poslat sms) a domluvíme to....juch...já se t?ším...podle toho jak jim to p?jde se je pokusím nafotit...kdyby je to rušilo tak dám samosebou pokoj:-)
Avatar

Re: Fretky v nouzi
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-02-27, 23:53
Tak s tim rozmnozovanim psu s PP - ve smlouve stoji ze pes se nesmi pouzivat na velkochov - kryt je jednou do roka (fena) a nema se kryt bez uchovneni - ale to je jen v nekterych smlouvach - kde jim zalezi na dobrem chovu.
Na vystavy se se psem s PP musi chodit - aby se uchovnil je to podminkou mit alespon nektere zakladni a pak zakladni zkousky..
Takze Radko kdo si koupi psa za x tisic kvuli chovu nebude ho krat pokud bude mit tuto vadu - protoze mu ho neuznaji a neuchovni.. - nemuze mit stenata s PP a i cloveku co ma nepapirovou fenu by melo byt divne ze nama obe kulky.. ;o)
Avatar

Re: Fretky v nouzi
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-02-28, 12:30
Ja Ference rozhodne do chovu posilat nebudu, i kdyz chudacek uz nevi, kde by se jeste ukojil. Prijde to na nej vzdycky rano, klidne i na celou hodinu a chudacek Charlie ho od te osusky nemuze odlakat ke hre..
Majitel neni proti podvazani, takze by o nej byl v Praze potom velky zajem :-) Jak je to ale s tim, kdyz se podvazuje? Musi na ten zakrok byt mimo riji nebo to jde libovolne kdy? Mohou byt nejake spatne reakce na operaci? Dejte mi sem alespon zkusenosti od jinych zvirat.
Avatar

Re: Fretky v nouzi
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-02-28, 13:15
Nemusí být mimo ?íji a m?l oby to být v pohod?. Doporu?uji to všechno probrat s Chylíkovou.

Re: Fretky v nouzi
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-02-28, 13:24
Nemas alespon tuseni, kolik by takovy zakrok mohl stat? Prijde mi hrozna skoda, kdyby s tim majitel souhlasil, ze by nebyl vyuzity cele jaro a leto, kdy to bude se samickami nejhorsi..
Avatar

Re: Fretky v nouzi
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-02-28, 13:38
Zítra jdu za Chylíkovou, tak to zkusím zjistit.

Re: Fretky v nouzi
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-03-06, 13:42
Mf: Mas nejake dalsi informace? Prosim te, ve ktere ordinaci Chylikova pracuje? Chteji po me kontakt jeste kvuli kastraci jedne samicky.
Avatar

Re: Fretky v nouzi
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-03-06, 14:29
D?lá v nemocnici Libuš, v ulici Na Šejdru. Vasektomie by se tam d?lala prvn?, tak by museli cenu vymyslet. Ale m?lo by to být asi jako kastrace.

Re: Fretky v nouzi
Zaslán uživatelem/kou: Petra R. (IP)
Datum: 2005-03-06, 19:31
Ene:já mám pocit že se mi neda?í ti odepsat,tak to skusím ješt? tady.MF píše adresu a já dodám tel.na nemocnici: 244 470 553 , 244 470 704 ,
mob.602 458 185.Je dobré se telefonicky objednat protože jinak se tam dlouho ?eká než t? mezi n?koho vecpou a taky aby tam zrovna byla Chylíková.

Re: Fretky v nouzi
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-03-06, 20:57
Predbezne hlasim, ze se Na Sejdr chystame ted v tydnu, diky Lee, ktere se podarilo me poradne vydesit ;-) Chci to vzit rovnou i s preventivkama pro oba. O Ference mam ted docela strach a Charlie porad zapasi se zanetem v usich, tak nam drzte palce...
Avatar

Re: Fretky v nouzi
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-03-06, 22:13
Ene - co se stalo? N?co závažného?
Avatar

Re: Fretky v nouzi
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-03-06, 22:21
Zatim nevim nic konkretniho, tak nechci plasit, ale radsi mit jistotu...
Avatar

Re: Fretky v nouzi
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-03-06, 22:30
Tak dej pak v?d?t. Jo, v práci mi ukradli mobila, takže už nemám to ?íslo co jsem m?la o valentýnu (a vlastn? ani tvoje). Takže se mi nedovoláš atd. Když budeš chtít tak ti nové pošlu v sz)
Avatar

Re: Fretky v nouzi
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-03-07, 19:00
Lidicky zlati, mam na vas velkou prosbu. Jsem s klukama objednana na tenhle ctvrtek na 12:30 Na Sejdr k pani doktorce Chylikove. Autobus mi prijizdi na Holesovice v 11:15. Kdybych mela postup pro blba - v mem pripade pro blondynu - tak se tam uz nejak dostanu. Kdyby ale mel nekdo cestu kolem a nevedel co se ctvrtecnim polednem, byl by ochotny me provest nastrahami velkomesta? Prinejhorsim mi bude stacit postup pro blbce :)
Avatar

Re: Fretky v nouzi
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-03-08, 05:57
Ahoj. Tak Terezka v?era b?hala. Zase n?kde provád?la co nemá (celkem poctiv?) a já ji odtamtud šla vyhnat. Jak jsem je cht?la postr?it omylem jsem ji p?ejela od ocasku k hlavi?ce rukou. Teda jenom tím sm?rem. zasekla jsem se o žebra a p?išla jsem na to, že to co jsem si myslela, že se mi zdá je pravda. Krom? žeber má vystouplou i hrudní kost. P?i normálním hlazení (od hlavi?ky) to není tak znatelné. Je to taková malá kost?i?ka potažená k?ží. Fakt síla. Lidi?ky kdybyste to vid?li. Pokaždé když na ní koukám je mi smutno... :o( Jo a taky má svrabiky v uších... :o(
Avatar

Re: Fretky v nouzi
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-03-08, 08:54
Ene, to je škoda, jsme tam objednaní na dnes - a to jsme m?li možnost si vybrat jestli út. nebo ?t, ale nemohli jsme se do?kat ;o) Ve ?t. asi budu muset makat a napracovat si prostoje :o(
Já bych jela z Holešovic metrem C na Háje a odtamtud busem ?. 165 na Libuš, zastávka Jir?anská, ale n?co jede i z Ka?erova a Opatova - na [www.dp-praha.cz] si m?žeš nastavit odkud kam a vyjede ti to optimální spojení, dobu cesty a všechno :o)

Re: Fretky v nouzi
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-03-08, 10:19
Mf dik. Mozna se mi podari sehnat odvoz autem a ridic vi, kde to je - mimochodem je to ten, co jsi ho navadela po Brne :-)) Je to skoda, ze se mineme :-( Taky se uz nemuzu dockat, aby to meli kluci stastne za sebou..
Avatar

Re: Fretky v nouzi
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-05-09, 23:47
Petro, prosim te, kolik se toho FerreTone dava? Konecne uz ho tu mam pred sebou, ale s moji anglictinou si ho netroufam davkovat :)
Avatar

Re: Fretky v nouzi
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-05-10, 09:52
Dosp?lá fretka m?že až 3/4 ?ajové lži?ky denn?. Ale já s ním teda víc šet?ím, dávám denn? tak ?ty?i p?t kapek a srst je nádherná, fretky ?iperné...
Avatar

Re: Fretky v nouzi
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-05-10, 11:35
Ok. Docela me mrzi, ze nam privezli jen jedno baleni, ale zase alespon neco. Zkusim je uhanet, jestli mohou privest i ty casopisy. Dekuji.
Avatar

Re: Fretky v nouzi
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-05-11, 11:15
MF: Ja sem stale premyslela proc ty tve fretky maji hrubou srst - konecne vim po cem to je.. Maji ji takovou hrubsi a pevnejsi.
Ale abych pravdu rekla redeji jim budu davat jine vitaminy - protoze hladkou srst mam rada, jen doufam ze to nebude znamenat ze jsou nemocne :(
Avatar

Re: Fretky v nouzi
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-05-13, 07:39
Ur?it? ne. Oni sv?tlé fretky mají i trošku jemn?jší srst než tmavé, mám pocit. A ?enda je zkrátka polotcho?, tak musí mít po?ádný kožich ;o) Ale t?eba Betka a Ka?ka má jemn?jší typ srsti.
Avatar

Re: Fretky v nouzi
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-07-12, 22:43
Nove vlakno se mi zakladat nechce, o tomhle tu stejne byla rec a vlastne se to toho tak trochu tyka.. Ode dneska nam zustal Ferenc definitivne na krku. Majitel se nema k tomu, se z Ameriku vratit. Jedine, co je jakztakz pozitivni, ze ten jeho kamarad tam pojede v listopadu a muze neco privest. Ted se snazim zjistit, jestli nam alespon zaplati operaci, kterou musi Ferenc do podzima podstoupit, protoze se mu muze z nesestoupleho varlete vyklubat nador :-(( Opravdu ted nemam jine starosti, nez resit tohle :-((

krypt+



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: martina dne 17.06. v 00:38.
Avatar

Re: Fretky v nouzi
Zaslán uživatelem/kou: Petra R. (IP)
Datum: 2005-07-12, 22:48
A majitel to už potvrdil,že se nevrátí???To je totiž docela síla se takhle zbavit zví?ete :o(
Avatar

Re: Fretky v nouzi
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-07-12, 22:58
Ene tohle je pekna svinarna.. A jak to teda chces resit dal? budes ho prodavat, darovat, nebo si ho nechas?
Avatar

Re: Fretky v nouzi
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-07-12, 22:59
S majitelem se nebavim, celou dobu komunikuju s tim jeho pritelem. Ted napsal, ze by to zaplatili, ale jak si to pojistim?? Operovat ho musime urcite, urcite to bude v srpnu.. ja vedela, ze to takhle skonci :-(
Avatar

Re: Fretky v nouzi
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-07-12, 23:00
no pojisti to tim, ze ti to da predem..
Avatar

Re: Fretky v nouzi
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-07-12, 23:10
A kdyz mi to neda, tak zemre na nador?? Take nevim predem, na kolik ta operace muze vyjit. Myslim, ze posledne Chylikova mluvila o cene jako za kastraci, ale to take nevim kolik je. Muzou nastat komplikace, zakrok se prodrazi.. Mam pockat do konce sprna jestli zaplati nebo mu mam poslat fakturu a cislo konta.. To je strasny takhle uvazovat..
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:3 z 7


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist