Aktuální stránka:50 z 65
Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-03, 09:36
Je to fakt, ?išt?ní je bezkonkure?n? jednoduché, super je to, že se sch?dky dají zvednou a já z toho ud?lám vlastn? t?i samostané klece. Sice i s nástavcem to bude mít kolem 60 kilo, ale v pohod? s tím popojedu když pod ní pot?ebuju vyluxovat.
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-03, 09:37
Aha, tak teprve te? jsem ?ouhla na stránku p?ed..kde o tom rozd?lení Petra i Rynn píšou...Rynn co je s žeb?í?kama???
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-07-03, 09:41
majdi, n?kterým fretkám tam z?stávají prstí?ky. m? se to ješt? nestalo, ale stalo se mi nap?., že jim z?staly prstíky mezi tím plastovým platem v pat?e a trubi?kou, co vede kolem toho patra. Nevím jestli to mám oblepit izolepou, ale nechci si tu klec hyzdit, myslím, že tady se jim nis nestane a vždycky ho hrav? vytáhli.
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-07-03, 09:52
Majdi, práv? ty špricle... já si to netroufám jim tam jen tak nechat, tudíž jim to potahuju n?jakou látkou. te? si jeden rozpárali, takže dole nemaj žeb?í?ek v?bec a nevadí jim to...
Oni jsou schopný se p?kn? ublížit když lezou z klece, mám fobii z toho, že by se jim tam sekli prsty v dob?, kdy doma nikdo nebude...
?išt?ní je fakt super, proti t?eb tý ferret tower, nebo jak se jmenuje, kterou mám taky, je to o 100% lepší... do tý než se nasoukám, ješt? jak neni hladkej ten povrch... a to ty klece mejem denn? až obden... tuhle od Majdy mám umytou za 5 minut... s tamtou se patlám ?tvrt hodiny :)
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-03, 09:59
Rynn, u nás Petr vzal kus starýho koberce a na ty žeb?í?ky ho nalepil. M?la jsem docela strach z t?ch sch?dk? co jsou te? nov? u klece aby si mohli sami seb?hnout, naprosto v pohod? to zvládají, ale pravdou je, že když jsou pušt?ný, tak jsem s nima..což je docela peklo, protože za a) skoro nic neud?lám, b) za dve?ma na chodb? je?í ?enda, který se dožaduje neustálé pozornosti c) za dve?ma Kubovýho pokoje je?í Pedro, který by t?m všem nejradši natrhnul triko. Pokud se rozhodnu balit balíky, oba dva velmi pe?liv? kontrolují obsah a trnu hr?zou, kdy mi z n?jakého balíku n?co odnesou nebo p?ípadn? kdy se mi poda?í Sama zabalit a n?kam poslat...:-)
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-07-03, 10:06
Já ty sch?dky nepoužívám v?bec, ani vnit?ní ani venkovní a nikdy nem?li problém se dostat do jiného patra.. Oni sch?dky nepoužívali v žádné kleci, takže mi tam jen zbyte?n? zabíraly místo:))
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-07-03, 10:11
hanulko,
až budou fre?ule starší (nebo nemocné), žeb?íky ti ješt? p?ijdou vhod (nebo n?co, co je nahradí) :o)

jinak souhlas s výše ?e?eným - fakt super klec. m?la jsem trochu obavy z "fórových" pant?, nepotvrdily se, lehce mi drhne zavírání, ale to je detail (a problém zrovna mýho kusu, jiné to nemají). jinak opravdu úžasný. snadný ?išt?ní, snadná manipulace, jediný co se tomu dalo vytknout bylo, že je vysoko nad zemí - ale když se dneska daj dokoupit i sch?dky ven, tak nemá chybu.

já koberec na sch?dky provlékla, viz [martinavonmost.rajce.idnes.cz], protože - a te? m? napadá jediné negativum - jsou opravdu lehce nebezpe?né, stejn? jako kraje pater - i tam už se mi fretka zachytila (drápem)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 03.07. v 10:12.

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-07-03, 10:46
Ad nebezpe?í zaseknutí tlapi?ek na pat?e: já to vy?ešila tím, že jsem látkou potáhla v jednom díle patro i se žeb?í?kem a moc si to chválím. Je to sundatelný a tudíž prací. V?ele doporu?uju!



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Silva dne 03.07. v 10:48.
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-07-03, 10:58
Martino, já mám zase trochu p?ek?ížený dví?ka, ale taky v pohod?....
Majdo, my je pouštíme v jiný místnosti, než maj klece. A musíme s nima bejt po?ád, protože sta?í na chvilinku zmizet z místnosti a je jistý, že n?co provedou a vlezou n?kam, kam fakt nemaj a kam maj zamezenej p?ístup. Ale oni si cestu prost? najdou :)
V?era jsem natahovala n?jaký fotky do po?íta?e, m?la jsem kartu z fo?áku v takovym to nevimjaksetomu?iká s USB p?ipojením, dám to do po?íta?e a za chvilku mi to hlásilo error. Diego mi nenápadn? vytáhnul tu kartu z tý mini "krabi?ky" a zasyslil si jí do igelitky, hajzlík. Ani jsem si toho nevšimla...

Klec je ale fakt super, hlavn? to mytí oce?uju... :)) potáhnout patra ale nem?žem, maj na nich granule a napáje?ky, každá napáje?ka nám mali?ko kape. Tak by byli v mokrym, chudá?ci...
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-07-03, 19:23
Bigušky chlazení v parném dni :o)
(klik)








[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-07-03, 19:42
Žofiro, jako finální fotku sem ?ekala, že se tam bude ráchat celá :-)))
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2009-07-05, 22:22
Na ve?erní procházce :-)





Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: petulevrtule dne 05.07. v 22:22.
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-07-05, 22:25
...krásná B?lunka, vypraná ve Vanishi :-))) A to sem se bála, že snad ani nebude žít..... :-)))
A jak hrd? a suverénn? kouká!
....jak krásn? se múže mít a žít si adoptovaný nalene?ek :-))))



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Johana dne 05.07. v 22:50.
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-07-06, 00:24
no tak tu snad natirAate kazdej vecer primalexem...krasavice

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-07-06, 14:31
Johana napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Žofiro, jako finální fotku sem ?ekala, že se tam
> bude ráchat celá :-)))


celá se sice koupala taky, ale žel mi došly baterie d?ív, než došlo ke koupání.

Žofka






Filip




Bigi


¨

Semy


záchod je mu dobrej leda tak na spaní :o/


[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: stulitt (IP)
Datum: 2009-07-06, 18:16
Tááák, my máme kone?n? "vytun?no" :-)

Zav?ená:


Otev?ená:


P?ízemí:


1. patro:


Sch?dky a Rodynka:


stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-)
www.stulitts-pets.wbs.cz
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-07-06, 18:37
...vskudku luxusní! :-)
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: tvil (IP)
Datum: 2009-07-06, 19:47
Dobrý den, prosimvás mám dotaz ohledn? této klece.
Chci se zeptat, plánuju mit pouze jednu fre?uli a zajímalo by m? jestli by sta?ilo jedno patro
-> [www.chovatelskepotreby-levne.cz]

nebo musim mít celý tento základní kus ?
-> [www.chovatelskepotreby-levne.cz]

nevím jak je to d?laný :(
Stejnak bude v?tšinou n?kde b?hat :)
Jiná? p?knej tunning pelechu a parádní fote?ky :)

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-07-06, 19:55
Já myslim, že pro jednu fretku, když ji budeš dost poušt?t b?hat, sta?í jen ten nástavec. Já mám 1 fre?áka a klec nemá o moc v?tší.
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-07-06, 20:00
nástavec se nedá použít jako samostatná klec, takže musíš koupit tu dvoupatrovou. u nástavce tuším chybí strop - ten se použije z toho základu.

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 06.07. v 20:01.
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: tvil (IP)
Datum: 2009-07-06, 20:07
Hmm
Práv? že nikde nepíšou co to má nebo ne :(
To je docela naprd. Dávat 6000 za klec pro jednu fre?uli se mi moc nechce. To nem?žou d?lat jen jednopatrovou ? :)
Ale tahle klec se mi dost líbí. Mno budu to muset promyslet s mojí pen?ženkou :)
Dík za reakce ;)

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-07-06, 20:11
Nástavec se opravdu nedá použít, jak píše Žofiro. Nemá strop a dole má tu pr?leznou díru.
Ale když si chvíli po?káš, tak možná na ?eský trh doputuje tahle klec: [fretki.com]
Já jí te? objednávala pro jednu mojí zájemkyni o miminko, tak uvidíme, co na ní ?ekne..
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-07-06, 20:13
projdi si net, dá se sehnat i o dost levn?ji než za šest.
jinak nástavec by se, myslím si, použít samostatn? dal - pokud mu n?co chybí, tak dno, ne strop. a to by se dalo vy?ešit n?jakou deskou.

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-07-06, 20:13
petro, nástavec nemá strop? to nepat?í nahoru na klec?
tak to jsem teda blázen... :o/

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: tvil (IP)
Datum: 2009-07-06, 20:14
Zajímavá klec. Mno já bych cht?l fretku po?ídit už koncem týdne. Za?íná mi dvoutýdenní dovolená, tak abych na ní m?l ze za?átku co nejvíce ?asu :)

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-07-06, 20:15
marti - opravdu chybí strop, ten totiž vyndáš z p?vodní dvoupatrovky a místo toho tam našroubuješ to pr?lezný patro s dírou a pak na to nasadíš ten strop z p?vodní klece. já osobn? bych to nepoužila..
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-07-06, 20:16
aha, tak to m? nenapadlo. a z obrázku (ani popisu) to není poznat. tak to pak je jasný...

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-07-06, 20:18
tvil, ono možná bys mohl koupit i tu dvouparovou, hádám u jedný stejn? nez?stane ;oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-07-06, 20:19
Já bych si to taky neum?la p?edstavit, kdybych to nevid?la... Navíc jsem o tom nástavci p?emýšlela, ale já bych se s tím nevešla do futer a pot?ebuju s tou klecí vyjížd?t z pokoje, takže u m? nep?ipadá v úvahu. Navíc mám odzkoušeno, že v jednom dílu jsem m?la 4 fretky, v druhém t?i a všechno bylo v pohod?. Te? jsem tam m?la ?ty?i dosp?láky a ?ty?i mimina, klec byla propojená a fakt dobrý. Takže a? nástavec mám, nebo nemám, ned?lám si s tím hlavu, spí všichni u sebe v?tšinou...
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: tvil (IP)
Datum: 2009-07-06, 20:23
No ono mi asi ani nic jinýho nezbyde než ji vzít, protože žádnou podobnou sem nenašel, aby m?la tolik prostoru :)
S tema dv?ma nevim nevim, ale možné je vše :)
D?kuju za radu, z tech obrázk? na internetu je vážn? prd poznat.

Aktuální stránka:50 z 65


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist