Aktuální stránka:2 z 65
Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-03-22, 21:16
To tedy ne :-) Kamaradka hlidala nejvic ctyri fretky. Jednu samicku a tri kluky. Samicka se spis stranila, mela pred pubertou (tusim), jeden kluk vykastrovany, druhy mlade, treti take pred pubertou nebo jednou nohou v puberte. Vsichni se snesli krasne. Tady jedna z fotek o ktere jsme se pokusili, dokud byli vsichni pohromade...

Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-03-23, 12:04
Jeziskote, to je uchvatne!!! Ja chci taky!!! A to jsem ted zjistila, ze krome fretich miminek budou v kvetnu i stenatka pejsky mych snu...ach jo!
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: Hanka Brno (IP)
Datum: 2005-03-23, 12:21
Lee: a kterejpak je pejsek tvych snu? Pochlub se, at vime jaky telatko si jednou privedes domu.

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-03-23, 12:23
Muchlaci kavalirka - cerna s palenim:-) A chova je jedna z mych vyucujicich a fesanda nastavajici mamina se s nama kolikrat zucastnovala cviceni:-)
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: Hanka Brno (IP)
Datum: 2005-03-23, 12:52
Lee: No nechej toho, kavaliri jsou taky moji oblibeni pejskove, ja bych chtela ale trikolorku. Ta se mi hrozne libi. Nakonec jsem ale skoncila u nasi pudloknirajdy a jsem taky spokojena. Tuhle jsme si vyrazily na vychazku na misto, kam chodi v nedeli pulka Brna a byla sranda pozorovat kolemjdouci. Tri zenske se ptaly, co je to za rasu, vetsina zenskych mohla na nasi lumpici oci nechat, a jejich mužské prot?jšky to komentovaly: plyšák, smeták, prachovka, panká?........
Tak at se ti to psisko jednou povede.

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-03-23, 12:55
No a pak jsem taky byla v brnenskem utulku se sponzzorskym darem odblesovadel - tak jsem si udelala prohlidku. Malem jsem si odvedla hubenounkeho huskyho a ztracenou kavalirku Julinku...Nemuzu delat takovehle veci casto:-(!
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: Terezka (IP)
Datum: 2005-03-23, 12:59
Ja nevim jesli vam to pude, ale nasla sem taky maly videjko s fretkou.
[www.rajsmichu.cz][/url]
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: Terezka (IP)
Datum: 2005-03-23, 13:01
tak nejde takze na ten raj smichu pak na videa a pak na zvirata a stranka asi 40-50 a je tam fretka jak skace do kose
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: Hanka Brno (IP)
Datum: 2005-03-23, 13:02
Vubec mi to nerikej. Ja bych vubec nemohla do utulku a neodvest si ani jedinyho pejsanka. Jsem moc rada, že jsme m?li p?edem vybraneho št?níka, protože jinak nevím, kolik bych si jich odvedla, kdybych m?la možnost je vid?t všechny naživo. Te? tam mají podle jejich stránek v karantén? k?ížence kavalíra - rezavého. Hned bych si pro n?j šla. Vypadá ale udržovan?, tak se snad jenom n?komu zab?hnul.

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-03-23, 13:15
Ja jsem z pejska ted na nejakou dobu vylecena. Pudl v panelaku - absolutni nesmysl. Mozna jednou do baraku, ale to potom spis nejake pekne telatko :-) Na mazleni mam ted fretule a co se tyce starosti, vystaci za pudly dva :-))
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-03-23, 13:35
U m? je takykavalírek jedním z toužených plemen. Pak taky Australský honácký pes, a australský teriér. Borderkólie, nebo labrador. Ale i ?ínskýchocholatý pejsek není k zahození. Hlavn?labu?enka. Z Kavalír? by se mi líbil blenhein nebo ruby. ruby=rezavý blenhei=bílý s rezavými fleky. Také mne zaujal osud Bredíka adost jsem uvažovala, že bych se pro n?j hnedka rozjela. Ale u p?ítele by mi tozatím neprošlo.
[zeslunnestrane.unas.cz]
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-03-23, 14:06
Tak maly a uz tolik osklivych zazitku :-( vubec se ti nedivim. Je nadherny.
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-03-23, 15:02
m? to šlo. fretku v koši máme ob den, a to to nemá tak jednoduchý :o))) Bufe?ák jeden...
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-03-23, 15:16
Ze skoly mi to neslo, az ted z domova. To nema chybu :-))) Jeste ze mame tak velky kos, ze na nej nedosahnou :-)
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: petus.MiCi (IP)
Datum: 2005-03-23, 16:54
M? to taky šlo pustit;) Super;o))
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-03-23, 21:12
Tak jsem se prave dozvedela, ze ty dve prostredni fretecky z te me fotky majitele daruji :-( Ale jen jako parecek, protoze jsou na sebe zvykli. Oba jsou kastrovani. Neujme se jich nekdo? Ja uz mam doma zakaz :(
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-03-23, 21:44
Co se stalo? Pro? je dávají pry??
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-03-23, 21:49
Nemaji na ne cas a oni jim delaji truc bobky po celem byte, coz nezvladaji. Co vim tak jsou jinak hodni, desetimesicni. Mam jeste nejake jejich fotky, kdyby jste chteli..
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-03-23, 22:15
takže není co ?ešit, jsou to puber?áci. :o(
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-03-23, 22:23
Ne to ne! Jako pubertaky jsem je zazila a to se neda s Mattem srovnat! Oni jsou uz v pohode, jenom na ne nemaji cas.
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-03-23, 22:25
V tom p?ípad? se kaju a omlouvám, že jsem je podez?ívala... :o)))
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-03-24, 10:25
To Iv?a: U nových chovatel? jim bude taky dob?e, neboj.
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-03-24, 14:32
:o)))
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-03-24, 15:33
P?ipomínám možnost vzít je na umís?ovací výstavu.
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-03-24, 20:13
Tak uz neni potreba, uz maji sve nove majitele :-) Nevite kdo to je??
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-03-29, 10:02
Jestli už mají nové majitele tak to je moc dob?e.
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: petus.MiCi (IP)
Datum: 2005-04-29, 19:35
Tak tady: [groups.msn.com] je animovanejch fre?ulí fakt hodn?..:D Doufám že s t?ma obrázkama už neotravuju, ale já to sem prost? musela dát :DD

A ješt? tady: [groups.msn.com] - n?který obrázky z nich tu už byly ale to neva :)



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: petus.MiCi dne 29.04. v 20:12.
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: petus.MiCi (IP)
Datum: 2005-04-29, 19:55
A ješt? n?co jsem našla.. o:)))



M? prost? p?ídou dokonalý!!! :)
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-04-30, 10:22
Zejména fretka uklizecka ponozek je skvostna! Jednu takovu mam taky - jen se budu muset podivat, zda je taky .gifova:-)
Avatar

Re: Obrázky frete?ek
Zaslán uživatelem/kou: petus.MiCi (IP)
Datum: 2005-04-30, 12:09
Lee: =) A kdy bude druhá??:o)
Avatar

Aktuální stránka:2 z 65


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist