P?íb?h Odry.
Zaslán uživatelem/kou: bigoujezd (IP)
Datum: 2010-06-22, 17:48
Zdravím všechny p?íznivce fretek.
Cht?la bych vás seznámit s jedním fret?ím p?íb?hem.
2.5.2010 jsme se s kamarádkou vydaly na výšlap k pramenu Odry. Tam nás ?ekalo malé p?ekvapení. Frteka, která k nám p?ib?hla, vlezla nám do batohu a tam vy?erpáním usla.Po pr?zkumu okolí a po malém váhání jsme se vydali spole?n? s Odrou, jak jsme ji pojmenovaly na zpáte?ní cestu. Celou cestu spala.Doma pak toho požehnan? sn?dla, byla hladová.V?d?la taky koho si vybrat. V minulosti jsem fretku chovala, n?jaké zkušenosti mám.Krásn? prospívá. Ale tím p?íb?h nekon?í.
30.5.2010 se nám Odra rozmnožila. Neuv??itelný. Tak te? máme doma 7 t?ítýdenních fret?at.Zatím jsou u Odry v pelíšku, ale jakmile bude p?íležitost dodám fota.
Tímto bych také cht?la vyzvat pop?ípadn? nové majitele malých fret?at, pouze do dobrých rukou. a taky pokud se ozve p?vodní majitel, budeme rádi. Jinak Odra a také nejspíš jednou z jejích fret?at si ponecháme a budeme se s pé?í a láskou starat.
kontakt.Hana Košutová
605 478 868
Velký Újezd, okr.Olomouc

Re: P?íb?h Odry.
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-06-22, 17:51
tak to je krásný, ješt? aby se poda?ilo d?cka udat opravdu do dobrých rukou :o)

p.s. a možná to jsou polotcho?i...

Re: P?íb?h Odry.
Zaslán uživatelem/kou: Žabka (IP)
Datum: 2010-06-22, 19:30
Gratuluji k p?ír?stk?m do rodiny, k tomu velkému i mali?kým ;-) Tak a? se má maminka i mr?ata co nejlíp. Taky m? hned napadlo, že by to mohli být polotcho?íci, až budou v?tší, tak se budou p?ípadn? dát najít n?jaké znaky, podle kterých by se to poznalo. Taky to m?že být tak, že n?kdo b?ezí fretku vyhodil, protože se necht?l starat o fret?ata (bohužel ob?as lidem nedojde ani to, že když nechají pár po hromad?, tak budou mít mladé :-( ).

Re: P?íb?h Odry.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2010-06-22, 19:59
Já bych zatím jen dodala, že od 3 týdn? je možné miminka za?ít dokrmovat. Bližší informace se tady ur?it? najdou ;o)
Avatar

Re: P?íb?h Odry.
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-06-23, 00:17
Jo, tak takhle se odvd??ila maminka Šuperky taky.
Avatar

Re: P?íb?h Odry.
Zaslán uživatelem/kou: Linduš (IP)
Datum: 2010-06-23, 08:33
To je krásný, fretka v?d?la ke komu má jít. T?ším se na fota.



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist