Jít na stránku:  1234Další
Aktuální stránka:1 z 4
epilepsie...
Zaslán uživatelem/kou: klárka a Terezka (IP)
Datum: 2005-01-13, 15:56
p?ed týdnem jsme zjistili u naší fre?andy epilepsii. Má s tím n?kdo zkušenosti? Jakou má nad?ji na plnohodnotný život? Dekuji za každou radu.Klára

n+epi+



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 22.06. v 02:28.

Re: epilepsie...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-01-13, 16:01
A jak jste to zjístili? Nebyli jste v dohledné dob? na o?kování proti psince?
Avatar

Re: epilepsie...
Zaslán uživatelem/kou: luci (IP)
Datum: 2005-01-13, 16:06
No já když m?la fre?uli tak taky nejd?ív na Šejdru ?íkali že má epilepsii - bylo to po takovým záchvatu co vypadal jako epileptický... ale nakonec z toho vyšlo selhání jater a ledvin... tak doufám že neskon?íte stejn? jako my..:(

Re: epilepsie...
Zaslán uživatelem/kou: klárka a Terezka (IP)
Datum: 2005-01-13, 16:20
Po prvnim záchvatu jsme navšt?vovali doktora každý den,na kontroly a jeden záchvat dostala v ordinaci . . .

Re: epilepsie...
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-01-13, 16:24
O?kování proti psin? bylo kdy a ?ím...??? Nejd?ležit?jší otázka d?ív než za?neš podnikat cokoli dalšího !!!

Re: epilepsie...
Zaslán uživatelem/kou: klárka a Terezka (IP)
Datum: 2005-01-13, 16:31
p?ed m?sícem...CANAVAC 8 DHPPiL.psinka me napadla jako první,ale veterina? ji vylou?il

Re: epilepsie...
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-01-13, 16:36
Hmmmm Canavac?Tak to bych doporu?ovala...spoj se s Matkou Fretkou...takový p?ípad tu totiž není první...ikdyž tam nevím jaká byla prodleva...každopádn?...tady na netu je v sekci Kam vyrazit na ní spoj (telefoní) tak jí crnkni....
Avatar

Re: epilepsie...
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-01-13, 16:48
!!!! Okamžit? kontaktovat Petru (Matka Fretka) na klubový mobil s žádostí o další postup a o vysv?tlení situace kolem Canvacu - ješt? dnes nejpozd?ji, fretka m?že být v p?ímém ohrožení života !!!

Není ?as na polemizování. Vím že je to jako studená sprcha, ale kontaktovat Petru a pokud možno transportovat na Veterinární kliniku Praha-Libuš, ulice Na Šejdru MVDr. Chylíková je jediné co ti te? m?žu doporu?it. Pak se uvidí, zatím to ber jako varování nejvyššího stupn? že vakcína fretce asi n?co provedla !!!

Re: epilepsie...
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-01-13, 16:50
Pavel má pravdu...t?ch fretek kterým byl nao?kovám Canavac a ony pak zem?eli na psinku...hezký paradox:-(...je už tuším víc jak 15?No každopádno hrozn? moc!A hodn? jich um?elo!Takže honem!!!!
Avatar

Re: epilepsie...
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-01-13, 16:54
Pokud je to te?ka m?síc, tak nervové stádium propuklo p?ed týdnem tj. 3 týdny po - po?ítám doufám dob?e. A nem?la p?edtím výtok, rýmu, slzely jí o?i nebo n?jaké dýchací problémy? Otok na brad?, n?co na polštá?cích tlapek?? Tohle se t? bude Petra ptát a hned t? nasm?ruje co d?lat, volej jí a na nic ne?ekej.

Re: epilepsie...
Zaslán uživatelem/kou: luci (IP)
Datum: 2005-01-13, 16:54
To je hrozný - nem?že se ta vakcína n?jak zakázat? Nechápu pro? když je známo která je takhle špatná se po?ád dál vesele o?kuje... vždy? je to zbyte?ný:o(((.

Re: epilepsie...
Zaslán uživatelem/kou: boubela (IP)
Datum: 2005-01-13, 16:57
A jak se tohle pozná?
Já chci na Šejdr vyrazit taky, protože Bohouš má ob?as záchvaty n?jakého suchého kašle, až s skoro dáví. Jinak je naprosto v pohod?, známky n??eho nenormální jinak nejsou....

Re: epilepsie...
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-01-13, 17:00
Pavel: Psala jsem jí do pošty...tak snad s to p?e?te...p?ipojila jsem i ?íslo aby mohla volat hned (je to ?íslp tady ze stránek a Petra ho vždy zvedne:-) )
Luci: Tuším že tady je problém v tom, že ta protilátka není vyvýjená na ku?ecích embryích , jak fretky vyžadují...zatím je známá snad jediná vykcína a to Eurican , která je vyvýjená na ku?. embryích.Proto si já už hlídám ?ím jsou moje fretky o?kované.
Luci ono je to hrozn? t?žko prokazatelné...navíc se tím neo?kují jen fretky, ale i další zví?ata, nebo ne?A u t?ch to snad nic ned?lá...chce to donutit vety aby to nepoužívali. Petra sbírá pitvy a tak od fretek co zem?eli po nao?kování Canavacem ud?lá se z toho pak záv?r a vet?m se to p?edloží...tak aby se zakázali o?kovat fretky touto vakcínou...zníš ?R a lidi....pot?ebují hodn? pádný d?kazy a to trvá...bohužel.
Avatar

Re: epilepsie...
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-01-13, 17:01
Zatím nem?že - proti tomuhle se už bojuje na n?kolika frontách paraleln? a stojí proti sob? soupe?i zatím zna?n? nerovnom?rní. Pokud Petra tenhle boj vyhraje bude to její letošní nejv?tší zásluha (a ur?it? nejen letošní, to jak by si oddechla pocítíme asi všichni), protože odhadem možná i 50% všech o?kování probíhá bohužel práv? tím Canvacem. Tohle nejde vysv?tlit pro? tomu tak je a musí být, ale je to tak a na rozhodující zte? je t?eba vyrazit se všemi nezvratitelnými a autorizovanými d?kazy, které neumožní jiné vysv?tlení a nep?jdou zpochybnit.

Re: epilepsie...
Zaslán uživatelem/kou: klárka a Terezka (IP)
Datum: 2005-01-13, 17:06
je blbý ze celej tejden p?ed prvním záchvatem jsem svojí fre?uli nevidela(byla jsem mimo domov a starala se máma)po tom záchvatu jsem jí samoz?ejme prohlédla(tlapky,bradu...)to bylo to jediné co jsem v tu chvíli mohla delat...žádné psince podobné p?íznaky nemá ani ted.Myslim že(snad)je náš doktor je profik(ne ten co o?koval CANAVACem,ted jsme u jinýho)

Re: epilepsie...
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-01-13, 17:08
Bohužel tady musí bojovat hlavn? ti...povolan?jší co tomu rozumí a my ostatní...My m?žeme ,,jen" hlásit že touto vakcínou rad?ji ne a jít si pro o?kování jinam....A fakt by to cht?lo všechny varovat....co dát n?co na obsah stránek?vyv?sit tak odkaz s n?jaký psaním...t?eba popis co se stalo fretkám o?kovaným canvacem? (né vyv?sit pitvi jedné fretky...né...prost? to n?jak porovnat a napsat co bylo spole?né...asi ty zíchvaty ne?:-/)Myslím že kdyby to bylo n?jak dob?e zvírazn?no, oúž by to byl krok aby si lidé na tu Vakcínu dávali pozor...mluvíme o tom furt, ale nic se bohužel ned?lá...ud?lat n?jakou propagandu...typu....o?kujte pouze ov??enými vakcínami!
a tak...a? už to skon?í...to je strašný poslouchat co se s t?ma tvore?kama d?je...já bych až bre?ela:-(
Avatar

Re: epilepsie...
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-01-13, 17:10
Klárka ...:Ale stejn? tý Pet?e rad?ji zavolejte...poslala jsem vám i poštu...radši si s ní popovídejte...ona bude v?d?t co d?lat. Pro p?éšt? ale radši pozor a už touto vakcínou nenechte fretku o?kovat.není p?ece problém požáat veta o jinou vakcínu nebo veta zm?nit...já hledala rok, než jsem našla takovýho co mi vyhovuje...není drahý, jedná slušn?, a o?kuje Euricanem... .
Avatar

Re: epilepsie...
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-01-13, 17:13
M?že bejt jakej chce profík, tohle je moc vážná v?c a i renomovaná pracovišt? se zprvu zdráhaly tohle si dát do souvislosti. Ono to ?asování p?íznak? je krapet jiné (dané tím že je to z vakcíny a ješt? navíc ze psí mutace), takže to fakticky nepodce?uj a je-li ti život zví?ete milý, volej dr. Chylíkovou ze Šejdru a Petru. Máš jí zatím podle toho cos napsala v aktutním ohrožení života, pokud navíc ?íkáš, že není vylou?eno že 1. nervový p?íznak mohl být 12-16 dní po o?kování nejsou ty vyhlídky zatím zrovna nejlepší. ?ím d?ív tím líp. Odkud jsi?

Re: epilepsie...
Zaslán uživatelem/kou: klárka a Terezka (IP)
Datum: 2005-01-13, 17:15
já jsem mezi váma nová a to že je CANAVAC takový svinstvo slyšim po prvé.

Re: epilepsie...
Zaslán uživatelem/kou: klárka a Terezka (IP)
Datum: 2005-01-13, 17:17
TEPLICE[/b]

Re: epilepsie...
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-01-13, 17:17
Ješt? up?es?ující dotaz: Je to 1. o?kování letošního mlád?te? Pokud ano, kdo jsou rodi?e a byli na psinu o?kováni? Pokud ne nebo nevím tak okamžit? jednej, každý ztracený den snižuje šanci nejmí? o polovic !!! Odkud jsi???

Re: epilepsie...
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-01-13, 17:18
Vidím, sorry, minuli jsme se. Chceš abych zavolal Pet?e já a te? hned?

Re: epilepsie...
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-01-13, 17:20
Klárko volej té Pet?e!Máš její tel ?íslo ve své pošt?! Neber to odkud jsi! a Zavolej jí!život fretky stojí i za to, dojet s fretkou i do Prahy, pokud by jí to m?lo jakkoliv pomoct! (ano...nemám ani páru jak daleko jsou teplice od Prahy)
Volej a nese? na netu! Jo se?, ale už m?j telefon ne uchu a volej!
Avatar

Re: epilepsie...
Zaslán uživatelem/kou: klárka a Terezka (IP)
Datum: 2005-01-13, 17:21
to by bylo fajn,mam net první den ješte se moc neorientuju

Re: epilepsie...
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-01-13, 17:22
Klidn? zavolá taky.:-/Jen aby se fretce honem pomohlo....?ím d?ív tím líp. Kde jsou Teplice?Kdyby bylo pot?eba Fretku dopravit do Prahy...ur?it? bychom n?co vymysleli...
Avatar

Re: epilepsie...
Zaslán uživatelem/kou: klárka a Terezka (IP)
Datum: 2005-01-13, 17:23
ve schránce nic nemam.hod mi ho sem

Re: epilepsie...
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-01-13, 17:25
723090667
Asi jsem ho poslala jinam:-/
Ješt? dotaz: Odkud p?esn? jsi? Teplice na Metují? Nad Be?vou? V ?echách?Tohle všechno mi totiž vyjelo ve vyhledáva?i:-/
Avatar

Re: epilepsie...
Zaslán uživatelem/kou: klárka a Terezka (IP)
Datum: 2005-01-13, 17:26
v ?echách.okresní m?sto

Re: epilepsie...
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-01-13, 17:28
Klárko: Neboj my ti pom?žem se? budeme moci:-)Našla jsem i spoj...do Parhy...pokud je to co mi vyjelo

14.1. Teplice v ?echách
Praha hl.n.
17:50 15:53


R 671 VYSO?INA

1 hod 57 min, 123 km, 162,- K? / 100,- K? (s použitím Karty Z)
jede denn?

Tohle mi vyjelo jako spoj Teplice Praha.Kdyby byl pot?eba p?evoz, nebo ho Petra uznala za vhodný...vzhledem k tomu že je zítra pátek:-)Klidn? bych se s tebou sešla na nádraží a n?kam t? dopravila....sic MHD, ale aspo? n?co...ješt? nemám právo vlastnit ?idi?ák.
Avatar

Re: epilepsie...
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-01-13, 17:29
Tak to bude to co mi vyjelo:-)Jak jsem psala...pro fretky cokoliv....sice si doma budou myslet že jsem na halvi?ku,a le co,....fretky je fretka a já bych taky byla ráda kdyby mi n?kdo pomohl:-)
Už voláš?;-)
Avatar

Jít na stránku:  1234Další
Aktuální stránka:1 z 4


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist