Baruška a Sn?ženka
Zaslán uživatelem/kou: Sagarovna (IP)
Datum: 2009-09-13, 23:24
Dneska jsem si p?ivezla 3 m?sí?ní fre?ulku Sn?ženku. Po prvním našem seznámení, kdy m? pokousala ob? ruce a to tak, že hodn?, jsem znovu vyndala rukavice.
Baruška, moje stávající frete?ka je nalezenkyn?, balá se tak moc lidí, že jsem používala rukavice, a nyní (po 1/4 roce) v??í jen m?... A jsem jediná koho nekouše.
P?i seznám?ní Sn?ženky a Barušky, kdy jsem byla hodn? opatrná, jelikož jsem se bála, že by Sn?ženka mohla Barušce ublížit, jsem je neustále hlídala. Baruška p?ed ní utíká, když je jí n?co nelíbí tak zasy?í, a Sn?ženka p?estan?.
Byli spolu chvilku v kleci. Sn?ženka spala v hama?ce a Baruška se zachumlala do tri?ek. Pak Sn?ženka p?elezla k Barušce, nejspíš si k ní cht?la lehnout, ale p?eci jen jsem Barušku vyndala a dala jsem jí do vedlejší klece.
Prosím o pod?lení se vašich zkušeností, s novými frete?kami doma.
Ségra má fre?á?ka Artuška, a s tím Baruška vychází velmi dob?e, jezdí sem 1x týdn?. A hrajou si spolu, spinkají spolu v pelíšku hned od prvního dne. M?že to být tím, že jsou stejn? sta?í, nebo tím, že jsou to kluk a holka. (oba vykastrovaní)
Prosím i o p?ípadné rady.
P?ijde mi, že byla Sn?ženka velmi zanedbávaná, protože na papání se hned vrhla. Kožíšek má celý urousaný.

Re: Baruška a Sn?ženka
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-09-14, 00:17
zkus si pro?íst tahle vlákna [forum.fretka.cz], p?ípadn? i ostatní o seznamování fretek - vlákno "první pomoc chovatel?m", oddíl "chceme-už máme další fretku"



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist