Jít na stránku:  Předchozí12345678Další
Aktuální stránka:2 z 8
Re: Sraz Brno
Zaslán uživatelem/kou: gryfi (IP)
Datum: 2008-02-28, 10:59
taky jsem zjistila.. :) Já bych prndala ale nová?ek se sem o?ividn? moc nehodí.. málokdo se s ním vyložen? baví..

Re: Sraz Brno
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-02-28, 12:12
gryfi musis se prosadit :)) ja na prochazky po Brne moc nejsem, bydlim v centru a to je pak tak akorat chytit neco od posr.nejch ps?, protoze nám.28. rijna je jen dvorek na venceni...ja chodim na vylety leda vyjmecne a to mimo hlavni vencici tahy...
Avatar

Re: Sraz Brno
Zaslán uživatelem/kou: raki (IP)
Datum: 2008-02-28, 12:51
My chodíme na procházky celkem ?asto, Fredy už je v ?íji, takže bude vyžadovat procházku každej den, ale chodíme spíš jenom tady v okolí. Moc se mi s ním nechce cestovat, když je te? trochu víc cítit.

Gryfi, ty máš taky Fredyho?
Avatar

Re: Sraz Brno
Zaslán uživatelem/kou: gryfi (IP)
Datum: 2008-02-28, 13:54
Nemyslela jsem na prochazky p?imo centrum Brno, ale t?eba dojet do Žeb?tína, MHD tam jezdí, z Mendláku je tam ?lov?k za 17 minut a je tam les a klídek..

Raki: no jmenuje se od p?vodní majitelky Freddy, nijak na to neslyšel, Já ho p?ejmenovala na Bobíka (dle ?ty?lístku).Takže mu ?íkám Bobík Freddy a p?ítel Smra?ochu, což se chytlo i u tchýn?.. :D

Re: Sraz Brno
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-02-28, 15:12
Zebetin vubec neznam, ale nekdy se muzem pridat :) jezdili jsme obcas do Bystrce do Udoli oddechu...
Avatar

Re: Sraz Brno
Zaslán uživatelem/kou: gryfi (IP)
Datum: 2008-02-28, 15:50
žeb?tín je kousek od bystrce.. je tam hezky

Re: Sraz Brno
Zaslán uživatelem/kou: Hanysek (IP)
Datum: 2008-02-28, 16:04
Ješt? je hezky i t?eba v Jundrov?, od Antroposu se dá hezky jít podél ?eky. To máme i od zkoušeno :-)
Avatar

Re: Sraz Brno
Zaslán uživatelem/kou: gryfi (IP)
Datum: 2008-02-28, 18:42
Jojo.. Jen s Bobíkem nemám kým a on by se tak rád kamarádil

Re: Sraz Brno
Zaslán uživatelem/kou: raki (IP)
Datum: 2008-02-28, 18:49
Klidn? se m?žeme n?kdy domluvit, akorát nevím, jestli se ten náš bude chtít kamarádit nebo spíš prát. Bobík je vykastrovanej?
Avatar

Re: Sraz Brno
Zaslán uživatelem/kou: gryfi (IP)
Datum: 2008-02-28, 19:12
Zatím není, ale asi ho nechám vykastrovat...

Re: Sraz Brno
Zaslán uživatelem/kou: Hanysek (IP)
Datum: 2008-02-28, 19:28
My jsme te? ?erstv? vykastrovaní, tak jsem zv?davá, jak bude reagovat na ostatní fre?áky... jinak se rádi p?idáme až n?co bude, a když budeme v tu dobu už zahojení
Avatar

Re: Sraz Brno
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2008-02-28, 21:19
hele na tu vistavu bude pot?eba mit potvrzeni že nema fretka ece?

Re: Sraz Brno
Zaslán uživatelem/kou: gryfi (IP)
Datum: 2008-02-28, 21:59
?ekla bych, že by potvrzení na takovou akci m?lo být samoz?ejmostí.. ale nevím jak je to domluvený

Re: Sraz Brno
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2008-02-28, 22:32
hele jesli to nebude povini p?ijerdu tam s beruskou i kdymy mnela mit ece abych je donutl to zmnenit!!

Re: Sraz Brno
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2008-02-28, 22:48
protože kuli po?adatelum to beruska ma tak jim aspon zatopim když to nezneni..

Re: Sraz Brno
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-02-28, 22:56
Tomáši, n?jak jsem asi nepochopila Tv?j p?ísp?vek... Ty chceš zám?rn? p?ijet na výstavu s fretkou o které víš že má ECE? Co tím získáš? Komu tím chceš "zatopit"?
Avatar

Re: Sraz Brno
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-02-28, 23:48
hmmm, tome tak na tebe si dam bacha! jsem poradatel! a ver nebo ne, i kdyby to tva fretule nemela, tak to dam vyzrat ja tobe! o takove machry nestojime ani za mak!
Avatar

Re: Sraz Brno
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-02-28, 23:51
tome zamysli uz se konecne nad sebou!!! Frtane do boje! :-) jinak pred organizatory klobouk dolu, jste fakt sikovni a obetavi!

Re: Sraz Brno
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-02-28, 23:53
klokane dik za podporu... potrefena husa se dycky ozve!
Avatar

Re: Sraz Brno
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-02-29, 10:43
No m? p?ipadne, že se Tomáš snaží být d?ležitý a myslí si, že ho v tomto kroku n?kdo podpo?í... Ach jo, asi se nezm?ní...

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Sraz Brno
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-02-29, 10:58
Pochybuju, že na výstav? budou chtít potvrzení, že fretka nemá ECE, spíš potvrzení o tom, že je klinicky zdravá, ne? A ?lov?k, kterej ví, že má nemocnou a asi nakažlivou fretku a cht?l by n?kam jet, aby nakazil ostatní a svou fretku ohrozil, je pro m? naprostej idiot.
Tomáši, co takhle se trošku zklidnit? Psal jsi, že ti te? bude 20 a p?itom se chováš jak 5 letej harant, kterej nedostal hra?ku. A je tv?j problém, že svý fretky taháš všude možn? a pak n?co chytnou...
Avatar

Re: Sraz Brno
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2008-02-29, 11:30
hlave se snažim donutit po?adatele aby ti vylsetky chteli ja nechi nikohom nakazit ale muzou za to po?aDatele že to ´ma fretka ma:(

tak to neberte špatne

Re: Sraz Brno
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2008-02-29, 11:32
a ti chytry keci že si dš na mne pozor si nech na mne si daš pozor ale ne na ti ostatni co to tam p?itahnou....

Re: Sraz Brno
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2008-02-29, 11:33
¨ja myslim na ti chudaky co tam p?idou a kuli vam po?adatelum to chyti jako jsem to cht i ja:(

Re: Sraz Brno
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2008-02-29, 11:36
jo a do ti dobi bude zdrava ale to je jedno...

Re: Sraz Brno
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2008-02-29, 11:40
snat tet my za?ala zvracet...

Re: Sraz Brno
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2008-02-29, 11:45
jo a ja budu tak poctivej že p?ed vistavou udela zase testy a dodam je tam.....

Re: Sraz Brno
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-02-29, 11:46
Tome, Beruška si ECE p?ivezla z výstavy ze Slovenska?
1. Tihle po?adatelé jsou jiní než na výstav? v Modre, takže fakt nevím, komu chceš zatáp?t!
2. Ani ti po?adatelé v Modre nejsou na vin?, tak toho, prosím, okamžit? nech, jo?
3. Jen bych cht?la v?d?t, co ?ekla Lucifina tob?, žes jí nakazil fretky!!!
Avatar

Re: Sraz Brno
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-02-29, 11:47
tomasi, do tý doby bude zdravá? Musel bys ZNOVA poslat bobky na rozbor a nechat si to potvrdit. Tady je na ZODPOV?DNOSTI každýho majitele, aby nešel s nemocnou fretkou na sraz. A i ostatní musej po?ítat s rizikem, že se tam jejich fretka nakazí. A je každýho v?c, jestli to riskne a svou fretku tim t?eba ohrozí. Ale p?ijít tam s nemocnym zví?etem, který je p?enaše?em ECE je nezodpov?dnost jak v??i tvý fretce, tak v??i zví?at?m ostatnám- když o tom víš... Fakt se chováš jak malý dít?, který má nemocnou fretku a nechce v tom bejt sám, tak radši nakazí i ostatní. Už jenom to, žes na tohle jenom myslel je sobecký a nezodpov?dný, chápeš? A to, že se tob? nakazila fretka je zase tvoje v?c, protože tys jí tahal mezi ostatní fretky na velkou akci, kde je vždycky tohle riziko. A je blbost to dávat za vinu jinejm, když tam nikdo nešel s prokazateln? nemocnou fretkou nebo sám nev?d?l, že ECE má. Trošku se zkus nad sebou zamyslet, už to hodn? p?eháníš.
Avatar

Re: Sraz Brno
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2008-02-29, 11:56
ja ti testy p?ed vistavou udelam ja se snažim jen donutit po?adattele aby ti testy donutili delat i ostatni lidi

Jít na stránku:  Předchozí12345678Další
Aktuální stránka:2 z 8


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist