Fret?í den v Animal Clinic
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-05-23, 00:54
Fret?í den v Animal Clinic

Klub chovatel? a p?íznivc? fretek ve spolupráci s Veterinární klinikou Animal Clinic na Bílé Ho?e a MVDr. Chylíkovou po?ádá 13. 6. 2009 od 9 hodin preventivní akci, zam??enou na fretky.

Nabízíme dva balí?ky preventivní pé?e za zvýhodn?nou cenu
* základní preventivní vyšet?ení
* rozší?ené vyšet?ení pro fretky nad ?ty?i roky

Balí?ky obsahují:
preventivní prohlídku (poslech, pohmat, pohled), kontrolu zam??enou na p?ítomnost parazit? (zevní parazité, ušní svrab...), rozší?ený balí?ek navíc m??ení krevního cukru (v?as podchytí cukrovku ?i inzulinom)
Máte-li zájem o vyšet?ení trusu, nezapome?te ho vzít s sebou!

BONUS od veterinární kliniky:
* víkendová prevence bez víkendového p?íplatku
* koprologické vyšet?ení ZDARMA od MVDr. Chylíkové

BONUS od Klubu:
chovatelská poradna, ?išt?ní uší, st?ihání drápk?, ?išt?ní zub? ZDARMA

Kontakt: Veterinární klinika Bílá Hora, ?istovická 413/44, Praha 6
Spojení: Tram: 22, 25, Bus: 108, 164, 225, 347

POZOR!
Nutnost telefonického objednání na tel: 235 322 829, mob: 775 322 829.

Objednejte se co nejd?íve, kapacita je omezená!
Avatar

Re: Fret?í den v Animal Clinic
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-05-23, 11:34
Vendulko, dotaz... m?žu tam hodit jenom bobky na vyšet?ení? My na to p?i preventivce zapomn?li a Chylda ?ikala, a? to pak p?inesem na fret?í den. Ale jde o to, jestli to jde i bez tý preventivky. Byli na ní n?kdy v únoru...
Plus bude vyma?kávání žlázek? Pot?ebujem :)
Avatar

Re: Fret?í den v Animal Clinic
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-05-23, 12:21
jestli ti chylda ?íkala, že je máš p?inést, tak je p?ines. ur?it? nepo?ítala s tím, že p?jdeš za t?i m?síce na novou preventivku.

žlázy se tam ma?kaj taky, bohužel...

(protože to je vždycky za trest. myslím pro pání?ky ;o))

Re: Fret?í den v Animal Clinic
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2009-05-23, 14:10
Martino, což mi p?ipomíná, na kolikátou jsi objednaná se svými toxickými tcho?i?:-)
Avatar

Re: Fret?í den v Animal Clinic
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-05-23, 14:22
no dovol!!
na jedenáctou, tuším...

(a trefilas to, teda jestli to v?bec vydrží a nep?jdem odtoxinovat d?ív, ješt? tady u nás)

Re: Fret?í den v Animal Clinic
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-05-24, 22:01
Martino, tak ur?it? se bude ma?kat pod o?echem, tak to p?jde, ne? Aspo? my tam vždycky jsme ma?kaný venku pod o?echem :D jinak to nejde, to je hroznej smrad, fuj :)))
Avatar

Re: Fret?í den v Animal Clinic
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-05-24, 22:27
A? to mám z ruky, tak letos by se nám takováhle preventivka hodila...

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: Fret?í den v Animal Clinic
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2009-05-26, 21:20
M?žu se zeptat na cenu obou balí?k?? D?kuju moc :-)

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Fret?í den v Animal Clinic
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-05-27, 21:14
Dádo, po pravd?, Chylda je p?íliš v letu, než aby dávala dohromady cenu, proto tam cena není uvedená...
M?lo by to být stejné jako loni ale kolik to bylo, to si nepamtuju ;o) Nicmén?, rozhodn? se to vyplatí - máš zadarmo vyšet?ení bobku a kosmetický servis.
Avatar

Re: Fret?í den v Animal Clinic
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-05-27, 21:19
vloni to bylo za pár babek, už si sice taky nepamatuju ?ástku, ale pamatuju si naprosto p?esn?, že m? velmi velice hodn? mile p?ekvapila.

Re: Fret?í den v Animal Clinic
Zaslán uživatelem/kou: stulitt (IP)
Datum: 2009-06-08, 11:32
Holky, tady na fóru jsem našla, že v prosinci 2007 byl tento fret?í den Na Šejdru. Tenkrát tam stál základní balí?ek 420,- K?, rozší?ený 510,- K?. Myslíte, že tentokrát budou ty ceny podobné ?i dokonce stejné? Já jsem se totiž ptala Chyldy osobn?, ale nev?d?la p?esn?, ?íkala, a? mrknu na fretka.cz nebo do Ferret news, že tam to je napsaný, ale já to nikde nenašla...

stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-)
www.stulitts-pets.wbs.cz
Avatar

Re: Fret?í den v Animal Clinic
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-06-08, 13:07
bu? podobný nebo nižší, aspo? co si matn? pamatuju z lo?ska (a tak tipuju)
ve fn to není

Re: Fret?í den v Animal Clinic
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-06-11, 23:11
p?ipomínám:

NEZAPOMN?L/A JSI SBÍRÁT HOVNA ??!!

já jen, že nemít upomínku v mobilu, tak teda rozhodn? zapomenu... ;o)

a hovna maj bejt t?íde?átka, takže dneska je nejvyšší ?as za?ít.
ješt? doplním, protože se jinak TUTOV? n?kdo zeptá - vi?, nap?. ness?? :o))) - sta?í denn? o?íšek, ze všech t?í dn? dohromady, uchovávat spolu se svá?ou - tedy v chladu, v lednici.

(ta nugeta ale m?la zvláštní p?íchu?, taky máš ten dojem, milá?ku?? :o))))

Re: Fret?í den v Animal Clinic
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2009-06-12, 10:16
No, já se nezeptám, pá? jsem si to o t?ch bobkách p?e?etla až dnes, takže t?íde?átka mít rozhodn? nebude, mimochodem, na to, že na preventivky chodíme každý rok, slyším o t?ídenních bobcích poprvé, n?kde je v procesu chyba:-)
Avatar

Re: Fret?í den v Animal Clinic
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-09-15, 03:30
vendulko,

jestli si dob?e pamatuju, n?kdy v ?íjnu by m?l být fret?í den, že jo? víš už (nebo pamatuješ si) p?esný datum?? ?íjen je za dve?mama... a na záda mu dejchaj vánoce... d?s... :o/

oprav, prosím, datum i v úvodním p?ísp?vku, v?tšinou to lidi hledají tam, resp. vprost?ed vlákna se to hledá dost blb?... ;o)

Re: Fret?í den v Animal Clinic
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-09-25, 01:37
V reakci na zde opakovan? prezentované osobní útoky, byla ze strany MVDr. Chylíkové ukon?ena spolupráce na projektu Fret?ích veterinárních dn?.

Omlouváme se tedy všem, kte?í se t?šili na to, že budou mít i v tomto pololetí odborn? vyšet?enou fretku za výhodných finan?ních podmínek, navíc v p?íjemné atmosfé?e.
Nicmén?, MVDr. Chylíková je fretkám v Animalclinic k dispozici dál. Pokud tedy máte zájem o preventivní prohlídku, objednejte se prosím osobn?.

I když už projekt Fren?ích veterinárních dn? nepob?ží, nezapomínejte prosím 2x ro?n? se svou fretkou docházet na základní preventivní kontroly! Fretkám nad 4 roky navíc nechte vyšet?it glykémii (hladinu cukru v krvi).

Toto vlákno bude nyní uzam?eno.
Avatar



Toto téma bylo zamčeno
TOPlist