Cody po operaci
Zaslán uživatelem/kou: Cody (IP)
Datum: 2009-03-29, 13:46
mám fre?áka po kastraci 4 dny a zjistil jsem že má pod levým podpaždím takovou bouli. když mu jí prohmatávám tak ho to nebolí.
boule je na pevnym míst?, nepohybuje se. nevíte co by to tak odhadem mohlo být?
samoz?ejm? p?jdeme k veteriná?i, ale zatím bych pot?eboval v?d?t o co by asi tak mohlo jít, jestli po operaci jen natekly uzliny, nebo jestli to nem?že být t?eba i nádor?
d?kuji Cody

n+bul+



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 21.06. v 13:05.

Re: Cody po operaci
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-03-29, 13:54
to co to je asi posoudi nejlepe doktor az se na to podiva - podle popisu muze jit o obe varianty, ktere pises.
Ale nezazila jsem u fretaka po kastraci zvetseni uzlin..

Avatar

Re: Cody po operaci
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-03-29, 15:19
Pravd?podobn? to nesouvisí s kastrací. Když píšeš, že se to nepohybuje, že je to fixované ke spodin?, kam je to fixované? K hrudnímu koši, lopatce ?i kosti kon?etiny?

Re: Cody po operaci
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-29, 16:13
Když je fre?ák 4 dny po kastraci, tak asi pújdete na kontrolu, ne? My byli na kontrole 5 dní po kastraci. Takže bych vetovi rovnou tu bulku ukázala. Já si myslím, že s b?žnou kastrací same?ka by to souviset nemn?lo....no ale vet nejsem.
Avatar

Re: Cody po operaci
Zaslán uživatelem/kou: Cody (IP)
Datum: 2009-03-29, 21:11
tak jsem volal veteriná?ce...samoz?ejm? že bych ho tam stejn? vzal...ale chce ho vid?t...a prej neví takhle po telefonu ale je možný že mu tam dávali antibiotika...tak uvidíme :)

Re: Cody po operaci
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-29, 21:20
Cody, pak dej véd?t. Ale jestli to má v podpaží, tak tam se ATB, infuzky, kanyly, ani žádný béžný injekce nepíchaj...
Avatar



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist