Kdo zm?ní informace?
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2009-01-25, 21:30
Omlouvám se velice za nové téma - ovšem mám chaos v tom, na koho se obracet s prosbami o zve?ejn?ní akcí, prosbou o odstran?ní akce a p?idáním aktuální atd.
Na hlavní stran? máte pr?zkum kdo chce a nechce p?ijít na výstavu na podzim - prosím, nešlo by to nahradit aktuální upoutávkou pro pražáky na výstavu v Praze (chápu, že to není akce klubu, ale je to pro vaše lidi a m?žete to dostate?n? zd?raznit, že s tím nic nemáte nebo nechcete...nebo cokoliv ) Nebo plánovanou akci na podzim - termín už známe -a je po dohod? mezi ob?ma kluby...u nás není problém upoutávku ud?lat na po?kání - nevím, pro? to tak vázne na ?eských stránkách. Bližší domluva p?esn?jších info na fretka@fretka.sk díky

307-515-842
Avatar

Re: Kdo zm?ní informace?
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-01-25, 22:35
Dodi: u nás to bohužel problém je. Jak už zde bylo por?znu n?kolikrát psáno, web fretka.cz, oproti webu fretka.sk, b?ží na zastaralém redak?ním systému (proto není možné aby ho obhospoda?ovalo více osob. Dle slov Webmastera zde sta?í "na n?co špatn? sáhnout" a máme zad?láno na pr?švih...z toho d?vodu také nechce ke správ? sou?asného webu nikoho p?izvat), takže k informacím na hlavní stran? má p?ístup (aktualizace atd) výhradn? Webmaster a pouze ve velmi omezené mí?e i MF. Já mám administrátorskou kompetenci pouze pro toto DF.
Když Webmaster dával tento web dohromady, m?l mraky ?asu se tomu v?novat, protože "si užíval" na civilce, nechodil do práce a nem?l rodinu. Nyní má ?asov? velmi náro?nou práci a doma miminko, takže ?asu nazbyt se mu nedostává... MF je na tom s ?asem dost podobn?...z toho d?vodu se také loni vzdala p?edsednictví Klubu. Tolik k objasn?ní stávající situace. Není to tedy o tom, že bychom na náš web necht?li dávat upoutávky na akce SK Klubu ale je to o tom, že na to prost? "nejsou lidi". Webmastera jsem v pátek znovu prosila o to, aby upoutávku na pražskou výstavu na hlavní stranu dal - ?íkal, že to v dohledné dob? ud?lá, tak prosím m?jte ješt? chvíli strpení.
Avatar

Re: Kdo zm?ní informace?
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-01-25, 23:16
Oznámení o konání výstavy už je na hlavní stran? webu [www.fretka.cz]
Avatar

Re: Kdo zm?ní informace?
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2009-01-26, 17:19
Vendulko - díky moc, perfektní i když jist? máte problémy, tak tohle prob?hlo na jedni?ku s hv?zdi?kou - dík moc

307-515-842
Avatar



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist