Aktuální stránka:28 z 44
Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2010-01-11, 11:53
Ahoj Majdi, už sem našla tu Acanu, m?žeš prosím poslat jeden ten 7,5 kg pytel i s tím záchodem Petrovi do Brna?? Díky:-)

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: ?ara (IP)
Datum: 2010-01-11, 11:55
Diky
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2010-01-11, 14:20
Ahoj Majdo, prosím t?, je možný dostat n?jaký vzorník t?ch barev u chobotky, možná tu to n?kde je, ale já to nenašla :-( Každý máme jinou barevnou p?edstavivost a co když se mi pak fialová nebude líbit :-) A ješt? jedna malá otázka: Jsou šité z fleecu jako ty od Marshala nebo to je trošku jiný materiál? na té fotce to není moc vid?t - m? totiž ten fleece vadí :-( párkrát se to vypere a je to takové zažmolkované :-( máme po?ád chobotku od tebe, objednával jí kdysi David, už by pot?ebovala vým?nu, ale už n?chci tu eanou ?ervenou od nich...

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-01-12, 08:24
chobotky se d?lají v t?chto barvách::bled? modrá,(ta je na obrázku) st?edn? modra, tmav? modrá, ?erná, jasn? ?ervená, lehce vinove ?ervená, hn?dá, fialová.

Zatím jsem na vlastní o?i vid?la bled? modrou, ?ervenou - to je stejná ?ervená jako od marshalla,hn?dou - to je klasická hn?dá barva. Fialovou dáváme na n?které hamaky a vypadá taky moc p?kn?. Jinak jsme se te? rozhodli šít chapadla tak o t?etinu širší než jsou u p?vodních, protože dost fretek má problém tím prolézt.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Galina (IP)
Datum: 2010-01-12, 08:38
Ahoj Majdo.Do kdy maš expira?ku u FC 12,5 kg?Diky
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-01-12, 10:29
Ahoj, te? momentáln? nemám ani pytel, budou tak za 14 dní, po?ítám, že tam bude expirace minimáln? rok...
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2010-01-12, 10:50
Tak já mám holky hubený a v tý marshalovský plavou :-( je jim akorát a to v zim?, kdy mají kožíšky jak mé?ové...Jediná Kimi se svejma 790 g by se tam vešla snad dvakrát :-D
Každopádn? sv?tle a ani st?edn? modrou ne, protože to se mi dá dost sv?tlý, pro ty naše ?u?asky, to bych mohla každej druhej den prát :-D tahaj si do toho i žrádlo...Já práv? cht?la v?d?t, jestli to je ta fialová, jako na tom trojúhelníkovým pelíšku, jak máš nafocenej na obchudku.
[obchudekumajdy.cz]žni?ka

barva je to sice moc hezká, ale u toho materiálu se práv? bojím t?ch žmolk?, co se d?lá na marshalovský a nemožné je z toho dostat chlupy:-( vím, že to nem?že vydržet v??n?, ale zase když po t?etím vyprání to je jak kdybych to tu m?la rok...t?i fretky jsou t?i fretky...

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-12, 11:51
majdo, ty širší chapadla u chobotky sou výborný nápad! Mn? si kdysi posílala tu od Marshala, do tý se do chapadel Vl?ák vlezl st?ží i v lét? :-) ob?as do ní akorát vlezl hubou.
Nedávno sem ji "posunula" MajiZ, tam do ni vleze asi jen Sára a ostatní 2 fretky pak po ni dupou :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-01-12, 12:10
No jo petulevrtule, jenomže z ?eho bys to cht?la..manžestr - na tom se ty chlupy taky budou držet a z normálního plátna si jí nedovedu p?edstavit...i když možná by se to t?lo z plátna ud?lat dalo...
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2010-01-12, 20:13
Já jsem si nechávala šít od jedné paní takovou tu barevnou kyti?ku co je od Marshala, jestli víš. Taky je z fleecu, prosila jsem jí, aby to ud?lala z látky, která se nebude žmolkovat?t. No a je to z n?jakýho plátna, ?i co, já t?m materiál?m nerozumím...Ale p?irovnala bych to k neelastickému bavln?nému tri?ku, nebo látce, ze které se d?lají ubrusy.
Ono zase jednou za rok, tu chobotku vym?nit je stejn? optimální, alespo? se to tu barevn? prost?ídá :-) Navíc z toho fleecu to je hez?í :-) Ale tak m? napadlo, jestli to náhodou ned?láte z n??eho prakti?t?jšího...tak jsem se zeptala...

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-01-13, 10:24
Takže info ohledn? materiálu a chobotek od dvorní švadlenky :-):
Ad material original chobotka a fleecova chobotka: je to jiny material, originalka po par vyprani vypadala priserne, oci se odparaly, z latky se "trhaly" kousky materialu.. rozhodne tedy nic moc. Myslim si, ze tohle fleece delat nebude.

dal material: kdyby nekdo mel extra prani na barvu chobotnice, mohlo by ciste teoreticky jit to, ze si koupi metr fleecu a ja mu to z toho usiju. Sice by to bylo mozny asi jen pro prazsky lidi, ale ta moznost tu je. Samozrejme, ze z konecne ceny bych odecetla cenu latky  co bych byla dodala ja. Dal mam jeste material na tri lahvove tmave zelene chobotnice
0:32:22: ad material jako takovy: asi by se to nedalo sit z niceho jineho nez z upletove latky, tzn fleece, protoze to musi pruzit abych s tim mohla pracovat (vycpavat molitanem, nasivat chapadla, ono je to hodne o modelaci te chobotky, a klasicka latka je nepoddajna) Jeste by se mohl jako svrchni material pouzit klasicky uplet jako se siji tricka, ale zase to nebude tak ?uch?ací
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2010-01-13, 23:42
Majdi, díky za vy?erpávající odpov??, ale zrovna p?i mý znalosti materiál? to nechám na švadlen? a zvolím tu fialovou.Myslím, že barevná škála je dost velká, navíc fretkám je jedno, jestli to bude bílé, fialové ?i zelené, hlavn? že to má chapadla a dá se v tom prolejzat...Pokud je to jiný materiál než od Marshala, ur?o to stojí za zkoušku. Díky moc

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2010-01-23, 21:53
Majdi, prosím t?, už jednou jsem se t? ptala, jestli bude n?kdy ta prolézací roura...myslím, že jsi ?ikala, že by to vyšlo te? moc draho. Cht?la bych se zeptat, na kolik by te? ta roura vyšla. Nevim, kde jinde jí sehnat...a docela dost o ní stojím. N?co podobného mají v obi, ale jen po dvou metrech...takže pokud by nevyšla p?es 1200, po?ád by byla pro m? levn?jší než to z obi.

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-01-23, 22:37
Zuzi, kdyby ti sta?ila nepr?hledná, tak pružné drenážní b?žn? koupíš v Hornbachu a u?íznou ti kolik chceš. Naši z nich mají pod postelí tunelišt? a jsou myslím docela spokojení
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Morgan24 (IP)
Datum: 2010-01-23, 22:41
Dobrý ve?er ve spolek :-)mám takový probléme?ek se svojí fretulí. Je to tlami?ka zmlsaná a žádné pamlsky které jsem jí do te? koupila nepapá. Naposledy jsem jí koupila Crock Backony od Majdy a nic. Co byste mi doporu?ili jiného jako pamlsek?
díky moc

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: nereida (IP)
Datum: 2010-01-24, 00:13
Morgan: Moje potv?rka taky necht?la žádné pamlsky. Zrovna ty Crock Bacon ignorovala, ale nechala jsem si poradit a prost? jsem jí to vrazila do tlami?ky, aby to ochutnala. Te? je do sebe tla?í jak divá.
Jinak ji moc chutnají Crossysky od Vitakraftu. Koukni k Majd? do obch?dku, má tam plno pamlsk? vhodných pro fretky.

Ob?as dostane rozinku, tu taky ráda, ale s t?mi opatrn?, obsahují hodn? cukru.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: nereida dne 24.01. v 00:17.

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-24, 10:08
Morgan24: Múj fret je totál rozmazlený a konzervativní, co nezná nepolkne. Ty Bacon necht?l. Ale jak sem koupila od Majdy MaltCrossys a Denta Crossys, po t?ch se šel umlátit. Te? sem mu koupila Schnurries s taurinem pro ko?ky (od Gimpet) a ty mu taky moc chutnaj.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2010-01-24, 10:11
Erin, já jsem nad tou drenážkou uvažovala, ale zdá se mi hrozn? neskladná. U p?ítele to nacpu pod postel, ale u sebe doma to nemám kam dát :-(

Morgan, já mám tu svojí zverimexovou taky dost mlsnou a nic jí nechutná...takže všechno jí opravdu musim narvat do tlamy a pak mi to teprve za?ne baštit.

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-01-24, 13:30
Já ji mám r?zn? pokroucenou pomocí provázku a ve dvou pr?m?rech a perfektn? vyhovuje, proto jsem na ni upozornila.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-01-24, 18:33
Morgan Crossysky žere 99% fre?ulí, m? na Crock Bacon tady kluci pe?ou :-) Sam je ješt? ochoten do sebe natla?it myšky od Gimbornu, ale tím kon?íme.....:-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2010-01-24, 19:15
morgan - ješt? bych vyzkoušela pasty (Calopetku,
maltsoftku, vitamínovou pastu - s tou ale opatrn?) -
v?tšina fretek se po nich m?že taky umlátit ;)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2010-01-24, 22:47
U nás se zase kašle na Crossysky, ale Crock Bacon jede a po myškách by se Toník umlátil :-))

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-01-25, 19:27
Vzkaz pro Ver?u, zítra m?žeš :-) Up?es?uju hodinu...d?ív jak v jednu to tam nebude :-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: majda dne 25.01. v 21:05.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: cinderella (IP)
Datum: 2010-01-25, 22:44
Kdo co? Já? Ne že bych cht?la bejt vztahova?ná, ale víš jak :)) Odpoledne po práci se zastavim ur?it?, díky za info.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-01-26, 08:32
V zahrani?í si myslím, že se dá sehnat, sem se bohužel nedováží. Ale podle mého vitamínovou pastu pln? nahradí Ebi vet sirup, který je svým složením ur?en pouze pro fretky.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Boo (IP)
Datum: 2010-01-27, 11:22
Dobrý den Majdo,
cht?la jsem se zeptat,kdy bych tak mohla po?ítat s doru?ením objednávky ?. 75495 Vejvodová.Mám tam objednanou p?epravku a pot?ebovala bych jí na pražskou výstavu....Díky moc Ka?ka

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-01-27, 11:39
Ka?ko, ú?aduju z postele, ale pokud je to ta menší atlaska de luxe, tak to ti odcházelo te? v sobotu...ur?it? ti to tenhle týden dorazí :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Boo (IP)
Datum: 2010-01-27, 11:49
ano ano,to by m?lo být ono.moc d?kuji
už se t?ším :-)

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Boo (IP)
Datum: 2010-01-27, 20:39
tak balí?ek dorazil,musela jsem tedy pro n?j na poštu,protože poš?ák údajn? v?era nikoho doma nezastihl,a? jsem doma byla:-( ale neva....
ty fialový kšírky jsou senza?ní:-)))díky

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-01-27, 23:29
Klasika, to m? nep?ekvapuje, jsou líný i zazvonit :-( Ta fialová barva je opravdu moc hezká :-)
Avatar

Aktuální stránka:28 z 44


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist