Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2
Dra?ice
Zaslán uživatelem/kou: Patrinka (IP)
Datum: 2008-11-02, 00:35
daruji fretku, sami?ku tcho?ovitou, je milá a mazlivá. Zvyklá na d?ti. Bohužel nám za?ala vyvraž?ovat osazenstvo a tak ji hledáme nový domov. Vím, že to není její vina, ale moje, že prolezla n?jakou skulinkou v kleci, ale už se s ní nem?žu mazlit jako d?ív. Více informací o ní na [www.chlupaty.estranky.cz] Neodsuzujte m? prosím

Elík a Dra?ice
Avatar

Re: Dra?ice
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-11-02, 00:45
Patrinko, tak hezky o Dra?ici na svých stránkách píšeš.....nechápu jak a pro? ji chceš dávat pry? :-( Nejde to n?jak vy?ešit? A co Elík? Nebylo by mu za Dra?icí smutno?
Avatar

Re: Dra?ice
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-11-02, 00:47
Patrinka, co máte za klec?

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Dra?ice
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-11-02, 01:00
petrinko, to neni chyba Dra?ice, že zabila králí?ka. Fretka je šelma. Je to bohužel chyba lidí, že se toto stalo. Chudák fretka za to nemúže. Nemn?la bys ji za to nemít už ráda a zbavovat se jí. Ona t? má ur?it? ráda a dost by zmn?nou majitele i trp?la....
Avatar

Re: Dra?ice
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-11-02, 01:34
Patrinka, vydrž, to p?ejde... navíc o vztahu fretky k hlodavc?m se do?eš všude a tak sis to m?la promyslet d?ív - jestli se vzdáš hlodavc? a po?ídíš si fretky nebo z?staneš u hlodavc? a bez fretek, nemuselo to zajít takhle daleko.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Dra?ice
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2008-11-02, 09:33
Fretky se chovaly k lovu králík? už p?ed 3000 lety, Dra?ice tedy d?lá to, na co byla vyšlecht?na. To je jako bys kanárovi vy?ítala, že t? budí zp?vem. Máš-li tedy šelmu a hlodavce, je t?eba zajistit, aby se k sob? nemohli dostat. M?j pes kdysi také podávil králí?ka. Manžel je nechal spolu v aut? s p?edstavou, že je-li králík v p?enosce, nic se mu nestane. ?í to byla vina, že stalo?
Avatar

Re: Dra?ice
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-11-02, 09:37
Uz jsem to tu psala vickrat. Loni o Vanocich, i pres velke zabezpeceni, moje samicka Leilinka vytahla z klece amazonana, kdyz jsme byli u rodicu. Drzela ho za hlavu a jen diky tomu, ze nema velky stisk, amazonan jako zazrakem prezil bez ujmy.
Chvili jsme byli v soku, nebylo to hezke podivani, ale rozhodne ji kvuli tomu prece neprestanu mit rada, kdyz vim, ze to jsou jeji prirozene pudy.
Avatar

Re: Dra?ice
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-11-02, 10:54
patrinka ví, že to byla její vina a ne fretky. m? spíš zaráží, jak m?že n?kdo mít p?estat rád zví?e, když ud?lá n?co, co je pro n?j p?irozené nebo prost? když ud?lá "chybu". p?ipadá mi to trochu podobné, jako bych p?estala mít ráda svoje dít?, když mi lže, p?inese p?tku nebo se s n?kým popere a rozbije mu hlavu. mám zlost (?asto spíš na sebe - jak jsem si ho vychovala, takový je), ale p?esto se mi nezoškliví ani ho nep?estanu proto milovat. spíš p?emýšlím, jak to ud?lat, aby takový nebyl.

Re: Dra?ice
Zaslán uživatelem/kou: Patrinka (IP)
Datum: 2008-11-02, 16:10
Já vím, že to není její vina, vím to, že to byla naše vina. Ale já zví?átka nemám p?ímo doma, ale v Dom? d?tí u nás, kde je také kroužek pro d?ti. Já ji mám ráda, ale mám z ní strach...

Elík a Dra?ice
Avatar

Re: Dra?ice
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-11-02, 16:24
Jaky strach..ja nevim, ja mam strach z krokodylu, zraloku a podobnych priser, co muzou sezrat me:). Ne z maly fretindy. Tak kdyz vis, ze za to ona nemuze, proc ji chces trestat, to nechapu.
Avatar

Re: Dra?ice
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-11-02, 16:30
taky nechápu, zvlášt po tom, co si už v mládí prožila.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Dra?ice
Zaslán uživatelem/kou: Patrinka (IP)
Datum: 2008-11-02, 16:39
Já nemám strach že sežere m?, ale n?jakého dalšího hlodavce, když se dostala z téhle dosti bytelné klece(prost? urvala jednu ty?ky) m?že se dostat ven kdykoliv...


Elík a Dra?ice
Avatar

Re: Dra?ice
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-11-02, 16:41
Patrinka, co je to klec? klec bytelná pro hlodavce rozhodn? není dost bytelná pro fretku.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Dra?ice
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-11-02, 18:42
patrinko,

tak to si snad z nás d?láš legraci, ne? strach? a co takhle p?emýšlet, jak to ud?lat, aby se fretka z klece p?íšt? nedostala a žádnou další potravu si sama nesehnala? ono taky mezi námi - mít v jedné místnosti klece se šelmami a jejich potravou není zrovna ideální ani pro jednu stranu. stresuje to ob?.

no, asi takhle - osobn? si myslím, že pro tuhle fretku bude opravdu nejlíp, když se jí ujme adoptivní rodina a držím palce, aby se poda?ilo n?jakou najít co nejd?ív. dávej opakovan? nabídku do vlákna adopce.

Re: Dra?ice
Zaslán uživatelem/kou: Patrinka (IP)
Datum: 2008-11-02, 20:19
Vše už je vy?ešeno

Elík a Dra?ice
Avatar

Re: Dra?ice
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-11-02, 20:22
jak to tedy dopadlo?

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Dra?ice
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-11-02, 20:35
žofi up?ímn? když sle?na napíše, že se našel náhodou úžasný majitel, který má dlouholeté zkušenosti s fretkami a dra?ici si zamiloval na první pohled. Budeš jí to v??it? Já jsem vcelku optimista, ale tohle super rychlé ?ešení se mi nechce n?jak líbit. Pokud se pletu tak se strašn? moc sle?n? omlouvám, že jsem k ní tak nespravedlivá.

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Dra?ice
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-11-02, 22:01
adel, po tom co se tu d?je tak ne :o) jen jsem cht?la v?d?t jestli to vy?ešili p?est?hovánímdo jiný klece bo místnosti a nebo prodáním...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Dra?ice
Zaslán uživatelem/kou: Patrinka (IP)
Datum: 2008-11-04, 21:33
Dra?ice z?stane doma. Došlo mi, že jí prost? mám ráda a pry? jí dát nem?žu. Je to zlato. Te? pro ni budujeme v?tší klec se spoustou proléza?ek, proto bych vás cht?la poprosit o radu, nemáte n?kdo zkušenost s n?jakým pletivem?prokouše ho?nebo se dá použít?t?i strany budou plné a jedna by m?la být z pletiva, tak jestli n?kdo víte. Moc d?kuju

Elík a Dra?ice
Avatar

Re: Dra?ice
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-11-04, 21:46
Patrinka pletivo nám vyhovuje takový to pevný podovaný, jsou to takový jakoby ?tvere?ky (najdu foto), rozhodn? ne ale klasický králi?í, z toho ti ute?e.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Dra?ice
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-11-04, 21:54
lepší foto jsem nenašla [www.amadina-gouldove.com] a taky by m?lo mít ta oka dostate?n? hustá, aby ti tím neprolezla...já mám cca 1x1cm

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Dra?ice
Zaslán uživatelem/kou: Patrinka (IP)
Datum: 2008-11-04, 21:59
Tohle mám na kleci pro ?in?ilky. Takže to neprokouše? Bohužel ji nem?žu dát do jiné místnosti, mám jen jednu kde m?žou být zví?átka:(

Elík a Dra?ice
Avatar

Re: Dra?ice
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-11-04, 22:00
já ho mám už 4. rokem a zatím ho neprokousal nikdo. možná by se dalo sehnat i siln?jší.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Dra?ice
Zaslán uživatelem/kou: Patrinka (IP)
Datum: 2008-11-04, 22:24
Supr, d?kuju za radu. Sko?ím se optat do Baumaxu a Obi a vemu ten nejsiln?jší co budou mít:)

Elík a Dra?ice
Avatar

Re: Dra?ice
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2008-11-04, 22:34
Klecovinu mívají i v Hornbachu.
Avatar

Re: Dra?ice
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-11-04, 22:52
Rika se tomu taky srarovana pozinkovana sit.

Avatar

Re: Dra?ice
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-11-04, 23:00
p?esn? tak, svárovaná sí?. a co máme zkušenosti, tak baumax a obi jsou naprd. nejlepší je oby? želzá?ství. my máme ukázku pletiva tady [picasaweb.google.cz] A TADY [picasaweb.google.cz]#[url][/url] snad tam n?co uvidíš:-)
Avatar

Re: Dra?ice
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-11-04, 23:02
jo a v praze a v kladn? vím kde dob?e koupit to pletivo:-)
Avatar

Re: Dra?ice
Zaslán uživatelem/kou: Patrinka (IP)
Datum: 2008-11-04, 23:53
Zajímalo by m? to v Praze:) Tam se ?asto vyskytuju:) D?kuju:)

Elík a Dra?ice
Avatar

Re: Dra?ice
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2008-11-05, 10:09
Hornbach v ?epích
Avatar

Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist