Kluk + kluk??? Kluk +holka???
Zaslán uživatelem/kou: Amy (IP)
Datum: 2008-10-09, 10:15
Zdravím všechny a moc moc prosím o pomoc.
Mám skoro rok a p?l starého fre?áka a chci k n?mu kamaráda-kamarádku.Nejspíš to bude mim?o.
Fre?ák Filip p?jde za nedlouho na kastraci.

Ale nevím,jestli by se v jedné kleci snesl lépe s klukem,nebo s holkou.???
I když bude kastrovaný snesl by se s klukem?
Nebo radši po?ídit samici?
Nebo to je jedno,jen si musejí padnout do oka?

Napište mi své zkušenosti a názory,plosíííím.

Díky moc všem

vícero+pro+



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 10.06. v 14:20.

Re: Kluk + kluk??? Kluk +holka???
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2008-10-09, 10:38
Ja bych ti doporucovala spis samicku. Co tak vim ze
sveho okoli maji vetsinou dva fretaci spolecne
problemy. Ale nemusi to byt pravidlo. Ja mam dve
samicky a dva samecky. Nejdriv sem mela holky, pak
kluka a ted mela jedna mlade a nechala sem si
druheho kluka. Prvni je kastrovany a zatim si nevadi
a vylozene si spolu vyhrajou.
Spolubydlici ma taky kastrovaneho fretaka a s mym
kastrovanym se dost perou.
Takze to je asi taky o tom jak si padnou do oka.
Avatar

Re: Kluk + kluk??? Kluk +holka???
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-10-09, 10:45
Záleží na tom, jak si padnou do oka :-) S tím souhlasím...Známá má 3 klu?íky, dva skoro stejn? straré a jednoho mla?ocha. Nejd?ív m?la Zuzíka, k n?mu po?ídili Kubí?ka a za p?l roku (cca) Pipina. Ten poslední je nejmladší, ale všichni se snesli a hrajou si báje?n?. Kubík a Zuzík jsou už kastrovaní ale snesli se i p?ed tím, když nebyli kastrovaní. Pipina to ?eká, ale je taky spousty p?ípad?, kdy se kluci prost? nesnesli.Je t?eba to vyzkoušet.Jinak když si to tu trošinku pro?teš, je tu spousty takových p?ísp?vk? - i o trom, jak se fre?ulky skamarádily a nebo neskamarádily :-)

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar

Re: Kluk + kluk??? Kluk +holka???
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-10-09, 10:58
Já mám dva kluky a dv? holky. Šli k nám v po?adí kluk Pí?a, po p?l roce hol?i?ka Babu, po roce od Babu p?išel kluk Oghí a te? po dalším roce hol?i?ka Gap?a.
Všichni se mi te? snesou, ale v minulosti jsme si celkem dost vytrp?li.. Pí?a šel po ?ty?ech m?sících kv?li Oghímu na kastraci a i tak trvalo další t?i m?síce, než se skamarádili. Stejn? tak holky, Babul jiný hol?i?ky nesnáší, ale Gap?u moc nervala. A zvláštní je, že Gapiny sest?i?ku rvala d?sn?..
Oghí je takovej náš otloukánek, zatímco kamarádky Badžík Pí?u nechává Pí?ou, Oghího rve dost. No a Oghí je takovej nekonfliktní, rvát se neumí, ale po kamarádky albínovi šel jak slepice po f*usu... Což zarazilo všechny..

Takže rada? Po?i? si co uvážíš za vhodné, ur?it? ale sami?ka bude snazší, ale opravdu hodn? záleží na vzájemných sympatiích...



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 09.06. v 17:39.
Avatar

Re: Kluk + kluk??? Kluk +holka???
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-10-09, 11:02
Mám dva kluky a naprosto v pohod? se snesou :-)
Avatar

Re: Kluk + kluk??? Kluk +holka???
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-10-09, 11:33
já t?i kluky, kastráty, v pohod?
silva dva kluky, kastráty, v pohod?
cinderella dva kluky, kastráty, v pohod?

záleží hodn? na tom, jak si fretky padnou do oka

Re: Kluk + kluk??? Kluk +holka???
Zaslán uživatelem/kou: Amy (IP)
Datum: 2008-10-09, 11:53
D?kuji vám všem za rady.Nakonec po?ídím sami?ku.

O Filípka tolik strach nemám,že by se nekamarádil,ale spíš ta malá aby si zvykla na ty jeho divoký hry.

Takže ješt? jednou všem díky a držte mi palce,a? si Filip vybere dob?e:)

Re: Kluk + kluk??? Kluk +holka???
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-10-09, 13:57
držím palce, a? filipovi VYBEREŠ dob?e! ;o)

Re: Kluk + kluk??? Kluk +holka???
Zaslán uživatelem/kou: Amy (IP)
Datum: 2008-10-11, 10:33
Už máme doma holku-Kišinku,moc se mu líbí.Ale zatím se vídají jen p?ez klec,protože Filip ka?kuje,tak aby ji n?co neud?lal.Navíc tento týden nemám náladu poslouchat pišt?ní.Filip b?há kolem její klece,kouká na ni a kvoká neuv??itelným zp?sobem:) Holka ješt? kouše,ale v?bec si nechce hrát s hra?kama,jen na kousanou do ruky.Nicmén? chovatelka ji na zahrad? nechala bez vodítka voln? b?hat!!!!A normáln? ani po p?l hodin? se nezab?hla dál než na 3metry od nás!!!Prej jí m?žeme ven?it takhle taky-ale to se bojím.

Re: Kluk + kluk??? Kluk +holka???
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2008-10-11, 12:25
Amy, gratuluju k p?ír?stku:) Má moc hezké jméno!:) Jinak nevím, ale takhle malé mim?o nechat pobíhat po venku a ješt? voln?:(((
Avatar

Re: Kluk + kluk??? Kluk +holka???
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2008-10-11, 15:12
Mám otce a syna, Šelmyho a Myšela a je to nerozlu?ná dvojka =o)

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: Kluk + kluk??? Kluk +holka???
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-10-12, 10:02
Amy - jestli je to mlá?átko, tak to se od klece nevzdaluje.. Já když m?la miminko, tak mi také b?halo jen kolem klece (ale po pokoji) a do celého bytu se neodvážilo... Spíš jde o to, že tvá Kišinka ur?it? ješt? není nao?kovaná a mohla tam ím volným pobíháním venku n?co chytit.. Ty jí pak ale nao?kovanou z vodítka ur?it? nepoušt?j...
Avatar

Re: Kluk + kluk??? Kluk +holka???
Zaslán uživatelem/kou: Amy (IP)
Datum: 2008-10-12, 10:57
hanulko,Petro p.,
ja vim,taky mi to prijde jako blbost,kazdopadne na volno nebude venku behat,nechci ji ztratit,a je tu vsude kolem hodne psu.Ale u chovatelky vazne behala na volno a jen kolem nas-to jsem cumela!!!To byl napad chovatelky.Vypustila ji na zahrade a sli jsme k takovemu altanku cca20metru a fakt sla za nama a pak byla s nama v altanku a behala kolem!!!
Jsou ji 3mesice (12-14tydnu).Uz beha po celem byte,kdyz ji nekde nacapam,tak se schova,ale pak hned vyleze.Vubec se neboji bezet prez cely byt.Kazdopadne naockovat a pak az pujde ven,to je jasny.
Jinak s Filipem (rok a ctvrt) se dokonale ignorujou,kdyz behaji po byte,takze je to zatim bez kviceni a v klidu.



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist