Kralupy a okolí
Zaslán uživatelem/kou: tapilka (IP)
Datum: 2008-10-08, 23:06
Ahoj! P?edem se omlouvám za založení nového vlákna, ale procházela jsem vlákna dozadu a nic blizkého, co bych mohla vytáhnout, jsem nenašla. Ale te? k v?ci. P?edevším bych cht?la dát dohromady pár lidi?ek z Kralup a zdejšího okolí, kte?í mají rádi procházky a spole?né akce s ostatními tcho?íky a jejich pání?ky. Nápad?, co všechno by se dalo podniknout je spousta!
Jako aktuální akci?ka je tuto sobotu (11.10.) takový mini srazík a vlastn? jde ?ist? o zkoužku, kdo se k nám p?idá. P?jdeme spole?n? Dvo?ákovou stezkou k Nelahozevskému zámku, kde je velice p?kn?. V podstat? ale nechávám otev?ené téma a t?ším se na další návrhy. Vím, že je to dost šibeni?ní termín, ale byl zvolen s ohledem na po?así. Samoz?ejm? pokud budou všichni spokojeni, nebráníme se uspo?ádání dalších akci?ek! Takže fre?ule, vylezte z pelíšk? a popadn?te pání?ky! Pokud si n?kdo bude chtít ud?lat výlet a nezná to tu, ráda vysv?tlím a pom?žu. T?šíme se na vás. L+Lojza+Bor?vka+Brusinka

Re: Kralupy a okolí
Zaslán uživatelem/kou: majkl-k (IP)
Datum: 2008-10-21, 13:34
Zdravim, tak ja sem taky z Kralup.
Ale zatim je problem v tom ze jeste nemam Aju naockovanou.
A kdyztak bych se chtel zeptat jestli chodite na veterinu do Kralup a nebo nekam jinam.

Re: Kralupy a okolí
Zaslán uživatelem/kou: tapilka (IP)
Datum: 2008-10-22, 22:46
Majkl-k co se tý?e vet v Kralupech m?žu v?ele doporu?it mvdr. Šikulovou, s níž se st?ídá mvdr. Lorencová. Já jsem chodila do Velvar, ale byla jsem velmi nespokojená. I když se spíš jednalo o velmi malé informovanosti pana doktora... Ohledn? pejsk? je suprový! Kdyžtak ti m?žu dát tel a ordina?ní hodiny jak do Lobe?ku tak do P?emyslovky. Jinak vítáme nový p?írustek do kralupské party a moc se t?šíme až vás poznáme!

Re: Kralupy a okolí
Zaslán uživatelem/kou: majkl-k (IP)
Datum: 2008-10-23, 02:20
Zdravim, k mvdr. Šikulov chodim jeste z jednym zvi?átkem, takžekontakt na ni mám.
Jen sem se prave chtel zeptat jak je na tom s Fretkama :) .
jelikoz byla Aja moc malinka tak musim pockat do ¨konce mesice na ockovani proti psince a proti vztekline.

Jinak bydlim v cechovce a uz sem si vsiml ze ze tu nejaka holcina vencila pejska s fretkou, takze nas v Kraluzpech bude asi vice

Re: Kralupy a okolí
Zaslán uživatelem/kou: tapilka (IP)
Datum: 2008-10-23, 10:37
Jj, zatím se scházíme t?i celkem s 8mi fre?ulkama! O dalších dvou víme a prý se rádi p?idají až budou moci. V Kralupech je sice dost fretek, ale málokdo s nimi chodí ven- což si myslím, je dost škoda ( hlavn? pro ty chlupá?ky)

Re: Kralupy a okolí
Zaslán uživatelem/kou: majkl-k (IP)
Datum: 2009-03-18, 14:09
Zdravím, tak koukám že se za?íná venku p?kn? oteplovat. :)

Já už sem s Ájou vyrazil zatím jen k nám do parku, ale rád bych sní vyraziil i mezi ostatní n?kam ven.

Re: Kralupy a okolí
Zaslán uživatelem/kou: tapilka (IP)
Datum: 2009-03-20, 18:22
Tak to je fajn, kdyžtak tady je na m? spojení- tapilka@seznam.cz

Re: Kralupy a okolí
Zaslán uživatelem/kou: majkl-k (IP)
Datum: 2009-03-29, 00:43
Zdravím, tak email tak doufam že email došel. Tak dnes sem se byl chvilku podívat s Ájou venku a sem do parku už asi chodit nebudem, je to tam samej dáre?ek od ps?. Tak jestli mi kdyžtak m?žete doporu?it kdyžtak n?jaký místo na procházku tak budu rád.

Re: Kralupy a okolí
Zaslán uživatelem/kou: majkl-k (IP)
Datum: 2009-05-26, 15:55
Zdravím, cht?l bych se zeptat jestli je v okolí( Dolany, Lib?ice nad vltavou ) n?kdo kdo by s fre?ulema ob?as zašel ven??
Mám 10ti m?sí?ní sami?ku.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: majkl-k dne 26.05. v 16:19.

Re: Kralupy a okolí
Zaslán uživatelem/kou: tapilka (IP)
Datum: 2009-07-22, 16:03
Krásný tcho?í den všem fretkomil?m a fretkomilkám!

?as od posledního kralupského srazu nám nenávratn? odkvokal a je pravá chvíle se zase pochlubit našimi kožíšky, popovídat a probrat tcho?í novinky!

Tímto bych vás všechny ráda pozvala na 2. oficiální sraz kralupských fretek ( a samoz?ejm? nejen jich :lol: ), který se koná v sobotu 15.8.2009. P?edpokládaný sraz je v 13:00 p?ed hotelem Sport- ale vše záleží na domluv?. Neznalc?m ráda poradím a pro p?espolní je možnost klidn? se domluvit a sejít se už ráno.

Doufám, že se sejdeme v hojném po?tu dvounožc? a ješt? hojn?jším ?ty?nozc?!

P.S.: Tím také otvírám diskuzi s návrhy!

T. (L.) a FatuFerrets

Re: Kralupy a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-07-22, 16:51
Pokud to pujde, prijedeme alespon se setrickou :o)

Avatar

Re: Kralupy a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Dashenka (IP)
Datum: 2009-07-22, 17:31
ahoj tapilko:vím že to sem moc nepat?í dávám jen o nás zprávi?ku.Beya se má fajn je to šílenej drak a hrozn? kouše mám celé prokousané ruce-je ted u nás p?ez prázdniny na hlídání.minulý týdenjsem s ní byla na o?kování a oste jako z vody ap?ebarvuje se-mírn? šedne Vilík jí bez problému p?ijal po?ád se prohání a doraží na sebe.Perfektn? chodí na zách?dekV ned?li jsem byla u petule ukazovala mi fotky chubyho-je opravdu moc krásnej a nebydlí od nás daleko.

Re: Kralupy a okolí
Zaslán uživatelem/kou: tapilka (IP)
Datum: 2009-07-22, 18:23
Yasmin: Jééé, tak to mám obrovitánskou radost :-) Vezmi všechny tcho?ounky- bude legrace :-)))))

Dashenka: Ahojda, jj, mám n?jaké zprávi?ky od Petule.Slyšela jsem, jaká je to pira?ka. Ale nezoufejte, však ona se zklidní. Jinak mám velkou radost, že si s Vildou padli do oka :-))))

Re: Kralupy a okolí
Zaslán uživatelem/kou: tapilka (IP)
Datum: 2009-08-06, 23:10
Ahojda,

takže kralupský sraz se ruší :-( .

Snad p?íšt? nám bude p?át víc št?stí.

Re: Kralupy a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-08-06, 23:21
Tapilko, Bonifác Lucius je po?ád malý, váží 1,2 kg, je aktivní 25 hodin denn?, b?há na kšírách venku a bez nich doma, uštve všechny naše fretky, Šuperka p?ed ním zdrhá na pra?ku nebo na linku, tam ješt? nevylezl.Nekouše, jen žužlá.Nejrad?ji uši - moje i fretí.
Avatar



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist