Jít na stránku:  1234Další
Aktuální stránka:1 z 4
Zimní srst
Zaslán uživatelem/kou: petus.MiCi (IP)
Datum: 2004-11-29, 13:38
Ješt? bych se cht?la zeptat jestli fre?ulkám roste n?jaká zimní srst... Až bude Terezka zdravá tak bych s ní cht?la chodit ven, ale ona se vždycky venku klepe, jaká je jí zima. Co s tím mám pak d?lat?



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: martina dne 01.06. v 18:07.

Re: Zimní srst
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-11-29, 13:43
Roste, a jaká ... Dokonce i t?m co bydlí v paneláku (jak náš). To že se klepe ješt? nemusí být úpln? nutn? zimou, oni se n?kdy klepou strachem než si to o?uchají a pochopí že jsou venku. Náš když byl malej tak se klepal i v zá?í, kdy bylo ješt? +25. D?lat s tím nejde nic, nechat chvíli b?hat a schovat do bundy - a taky pravideln? ven?it a tím otužovat, pokud jí te? necháš doma a v lednu p?i -15 s ní p?jdeš jednou ven s tím že má p?eci zimní srst tak to asi nebude úpln? ono ...



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 08.06. v 16:36.

Re: Zimní srst
Zaslán uživatelem/kou: petus.MiCi (IP)
Datum: 2004-11-29, 13:45
Pavel: Já s ní te? nem?žu chodit ven, protože má ten hematon na noži?ce. Tak až se jí to uzdraví...

A ptala sem se proto, že Terezce zatím žádná neroste:/...

Máme ji v byt?.

Re: Zimní srst
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-11-29, 13:53
Já vím že te? ne, ale potom vybírat tak aby nebyla zrovna n?jaká obr zima a zvolna zvykat. Ne jí vzít jednou na 2 hodiny do mrazu ... A t?eba neroste protože už narostla, co? To roste n?kdy myslím v ?íjnu nebo tak, rozhodn? už by jí m?la mít (asi to poznají jak se zkracuje den, nevím ...).

Re: Zimní srst
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-11-29, 13:58
Nebo jí m?žeš vzít jen tak - do batohu nebo do ruky. já si takhle beru Cvokii, když jdu n?co koupit (máme krámek ob barák) - bu? do ruky, nebo kolem krku:-))

Re: Zimní srst
Zaslán uživatelem/kou: petus.MiCi (IP)
Datum: 2004-11-29, 14:00
:))) Zeptám se ješt? veteriná?ky:) Zkusím ji vzít za pár dní na chvilku do ruky:x) Než bude moct chodit.

Pavel: Neboj, v mrazu bych ji ven nebrala a na dv? hodiny ur?it? ne!!! A jestli má zimní srst to nevím, zdá se mi že ani ne...ale nevim.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: petus.MiCi dne 29.11. v 14:02.

Re: Zimní srst
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-11-29, 14:05
Nezbyde než porovnat dv? mezi sebou. Ono to jinak vypadá na tmavé s bílou podsadou, jinak na celé bílé atd. takže si netroufnu ti popsat jak vypadá zimní...

Re: Zimní srst
Zaslán uživatelem/kou: petus.MiCi (IP)
Datum: 2004-11-29, 14:07
Terezka je celá bílá.

Re: Zimní srst
Zaslán uživatelem/kou: petus.MiCi (IP)
Datum: 2004-11-29, 14:08
?asem p?idám její foto a? bude n?jaký p?kný:)

Re: Zimní srst
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-11-29, 14:30
Petus: zalezi taky na tom jak je stara.. Ona Flo uz zimni srst ma - je taky albin (krasnej ledni medved) a Tappi ta na zimu ... ted trochu zacala houstnout, ale nic moc - je mladsi.. Myslim ze to to taky ovlivnuje..
Jinak to posnas tak ze ji projedes srst a pokud uz skoro nevidis kuzi tak ji ma dost hustou - alespon ja to tak vidim ;o)
Avatar

Re: Zimní srst
Zaslán uživatelem/kou: petus.MiCi (IP)
Datum: 2004-11-29, 14:33
Yasmin: No já k?ži teda vidim dost... Je jí n?co p?es p?l roku.

Re: Zimní srst
Zaslán uživatelem/kou: petus.MiCi (IP)
Datum: 2004-11-29, 14:48
No tak tohle jsem fotila p?ed chvílí:



hmmm???

Re: Zimní srst
Zaslán uživatelem/kou: petus.MiCi (IP)
Datum: 2004-11-29, 15:02
A ješt? jsem se cht?la zeptat: Co elektrický zásuvky, když leží na zemi prodlužka se zásuvkami...??? Nestrkají do toho ?enich? Proto Terezku nepouštíme po celým byt?... M?že se n?co stát: :x/

Re: Zimní srst
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-11-29, 15:10
Nam toho doma lezi...cumak do toho strkaji, ale myslim, ze by musela strcit do obou direk naraz sroubovak, aby ji to neco udelalo. Ten kolicek je uzemneni. Jediny problem bych videla, kdyby ohryzavala draty, muj tchor to nedela...Ale delal to krecek a asi byl izolacni, neb mu to nikdy nic neudelalo...

Jinak, my ted v Praze mame 6 rozdelanych kastli od pocitace - nekde je vyndana deska, nekdy CD, nekdy neco jineho - je to nejmilejsi tchori zabava, prolezat, vylezat a bafat na nas z ruznych otvoru - bohuzel je jako blesk a fotka PCfretky se nam jeste nepovedla.

Re: Zimní srst
Zaslán uživatelem/kou: pet (IP)
Datum: 2004-11-29, 15:26
jojo, ten muj divocak strka nos vsude kam nema, jednou jsem ho videla, jak ten blbec olizuje zasuvku, no myslela jsem, ze ho prerazim, jestli to prezije (samozrejme to prezil a neprerazila jsem ho)
Avatar

Re: Zimní srst
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-11-29, 15:30
Jeste se daji koupit takove plastove vylisky, ktere se strci do zasuvky - je to primarne proti detem (my tomu rikali "slepice" - od zaslepit zasuvku). Ma to dva kolicky, dirku na uzemneni, narve se to do zasuvky a tchor nema sanci. Ale myslim si, ze pri bezne zvedavosti (aspon u nas) tchorovi nic moc nehrozi.

Re: Zimní srst
Zaslán uživatelem/kou: pet (IP)
Datum: 2004-11-29, 15:31
jeee, to si pamatuju, coby deti jsme to vytahovaly jehlicemi na pleteni :o)
Avatar

Re: Zimní srst
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-11-29, 15:42
No ten m?j po zásuvkách jenom lezl a zna?koval je. Taky jsem mu to zakazovala a trnula, co bude. ale našt?stí nic a te? je i ignorují. Hlavn? když si uv?domí, že to tam je po?ád, tak to nechaj na pokoji. Nejvíce je zajímají nové v?ci.
Avatar

Re: Zimní srst
Zaslán uživatelem/kou: petus.MiCi (IP)
Datum: 2004-11-29, 15:42
My ji pouštíme jen v jednom pokoji (zatím) a tam máme zásuvky zajišt?ný.

Re: Zimní srst
Zaslán uživatelem/kou: petus.MiCi (IP)
Datum: 2004-11-29, 15:45
Ale v ostatních pokojích je mo?e zásuvek a cht?la bych ji poušt?t po celým byt?, takže...:/ No nevim.

Re: Zimní srst
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-11-29, 15:53
Nemáme problém se zásuvkama - co by tam šelma pohledávala, není hlodavec ... Z pochopitelných d?vod? nesmí v zásuvce být cítit maso (což asi není), jinak str?it do ní nic nem?že tak hluboko aby se jí n?co stalo. Za chvíli si je o?uchá a úpln? jí p?estanou zajímat.

Re: Zimní srst
Zaslán uživatelem/kou: petus.MiCi (IP)
Datum: 2004-11-29, 15:59
Ale co když já nevim...t?eba jí tam ukápne slina...?:/

Re: Zimní srst
Zaslán uživatelem/kou: petus.MiCi (IP)
Datum: 2004-11-29, 15:59
Sakriš, snažim se ji vyfotit, ale po?ád má zav?ený o?i?ka:D



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: petus.MiCi dne 29.11. v 16:03.

Re: Zimní srst
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-11-29, 16:03
No to by musela bejt náhoda. Pokud máte nevodivou podlahu (asi máte) a pokud se sou?asn? nebude držet vodovodu nebo topení tak by jí musela ukápnout slina do fáze a ješt? minimáln? svírat kolík, když se dotkne ?ehokoli jednoho tak to nevadí.
PS: naši dva do zásuvek neplivou, ne?ešíme to a ešt? se nic nestalo (a nevím o žádným p?ípad? že by se komu co stalo). Akorát jsme ho jednou pinkli dve?ma když jsme otvírali a on byl hned za, jinak nic.

Re: Zimní srst
Zaslán uživatelem/kou: petus.MiCi (IP)
Datum: 2004-11-29, 16:07
hmmm, tak máme doma býložravce...nebo granuložravce...:)

Nechce syrový, va?ený ku?ecí a te? sem skusila va?enou mrkev s rýží. ?uchla a pustila se do granulí:D

Re: Zimní srst
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-11-29, 16:18
No, fakt to zas nehrotte!! Kolik jsi videla slintajicich fretek? A Pavel ma pravdu...Ja se brodila potokem, drzela se ohradnikove pasky (pod proudem - zjistilo se dodatecne) a furt jsem mezi zivymi. Kamarad do zasuvky strkal draty coby male decko a jediny problem nastal, kdyz vyhodil pojistky celemu sidlisti:-)

A "slepice" stoji tak max. 5 k? jedna, aspon doufam...Takže to neni zas takova polozka. Pamatuju, jak jsem silela - co kdyby vlezla fretka pod postel napr. Ted rikam - tak at tam vleze, kdyz je blba, bud vyleze, nebo to vyresim, az bude jecet...Nikdy nejecela, vzdycky vylezla. I ze zapnuty trouby!

Re: Zimní srst
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-11-29, 16:21
Ja som už párkrát pristihla fre?áka, ako drží v hube kábel a ?ahá ho. Ale že by ho žvíkal, to som nespozorovala. Inak, kedysi mi šte?a kábel prekúsalo, bol pod prúdom a psovi nebolo ni?.
Avatar

Re: Zimní srst
Zaslán uživatelem/kou: petus.MiCi (IP)
Datum: 2004-11-29, 16:30
Lee: Ze zapnutý trouby?:xO Bože co tam d?lala...:xO

Re: Zimní srst
Zaslán uživatelem/kou: pet (IP)
Datum: 2004-11-29, 16:35
jojo, znam kralika, ktery prekousal kabel od televize a to jenom chvilku nejak divne hopsal ale jinak byl naprosto v pohode, teda je stale v pohode
Avatar

Re: Zimní srst
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2004-11-30, 09:53
Myslím, že už zimní srst má a p?knou.

Jít na stránku:  1234Další
Aktuální stránka:1 z 4


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist