Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:4 z 6
Re: Prosím o pomoc!
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-10-08, 23:49
nebo tu Calopet koupím v lékárn??
Avatar

Re: Prosím o pomoc!
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-10-08, 23:52
želvi, pokud je to viróza, tak to chce pro za?átek hladovku - do rána mu seber granule a nech mu jen p?ístup k ?isté vod? - pít ale musí! Klidn? m?že i ?erný ?aj, jak píše Johana.
Ráno pak nedávej granule, ale va?ené ku?ecí prso nadrobno a vývar z n?ho. Nesolit!
Zatím nep?idávej ani rýži. Tu až mu bude trochu lépe - druhý ?i t?etí den. Pokud nebude žrát maso, tak samoz?ejm? pokra?ujte s granulkama ale po troškách.

Te?, b?hem pr?jmu mu m?žeš dávat Pro-Kolin pastu, pokud ji seženeš - ta obsahuje nejen probiotika ale i mírní pr?jem.

Kup si u veta nebo v lékárn? Probican pastu a až bude po pr?jmu, dávej mu 1/4 oto?ky denn? - dá do po?ádku mikroflóru ve st?ev?.

Ranital a antibiotika jsou dobrá volba - Barnie by se z toho m?l s touto lé?bou a p?i Tvé dobré pé?i brzy dostat. K Ranitalu m?že vet p?idat ješt? Degan (?i Cerucal).
Držím palce!

die+



Celkem upraveno 5×. Poslední úprava: martina dne 22.06. v 22:05.
Avatar

Re: Prosím o pomoc!
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-10-08, 23:55
Calopet je vitamínová energetická pasta. V Petcentru jí asi mít nebudou, zkus to. Vet by jí mít m?l. Pozor ale, nep?eže? to s dávkováním! B?žná dávka na fretku je množství cca 2 x týdn? 1/2 ?ajové lži?ky (klidn? rozd?lené do více dávek).
Avatar

Re: Prosím o pomoc!
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2008-10-08, 23:57
at je to co je to, je pot?eba nasadit dietu, dnes hlad, nutit pít vlažnou vodu a nebo slabý ?erný ?aj,. žádnou Calopetku,nic podobného!! zítra uva?it kousek ku?ecího masa bez k?že s trošinkou rýže, upln? rozmixovat na hodn? tekutou polívku a dávat po lži?kách. A k tomu zase vodu, když se bude zlepšovat tak pokra?ovat a d?lat polívku hustší. žádné granule,dokud nebude kakat bez hlen?, jakmile zaberou ATb, za?ne to být lepší. Rozhodn? ATB injek?n?, nebo bude zvracet dál. A klid,ticho , nechat spát.
Jestli se to do zít?ejšího odpoledne nezlepší,zas k vetovi. Napíchat fýzák pod k?ži a dál Ranital a ATb.

Jestli je ten hlen na?ervenalý, zamysli se co mohl zbaštit,takto vypadal pr?jem Fanynky když se otrávila .

Véva byla rychlejší, matko! jaktože nespíš? t?hule p?ed porodem maj hodn? spát a ty ponocuješ :D toho si užiješ až se klu?ina vyklube až až.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: boža dne 08.10. v 23:59.

Re: Prosím o pomoc!
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-10-09, 00:03
boža: to víš, já si to ponocování nacvi?uju, abych pak nebyla p?ekvapená :o)) Už n?jakých 8 m?síc? jsem nešla spát p?ed p?lnocí...a p?itom to tak nenávidim, chodit spát pozd?... ;o) Tak já už tedy jdu. Dobrou :o)
Avatar

Re: Prosím o pomoc!
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-10-09, 00:08
holky d?kuju moc, barnie se hýbe:-) a sám i pije z napáje?ky - má ji u pelíšku, takže se nemusí moc namáhat. ku?e už jsem byla koupit, jdu ho uva?it. ztlumila jsem telku a potichounku zametám a vytírám.

s tím sežráním mne nic nenapadá. hlavn? on jak si jentak n?co do hubi?ky nevezme, tak mi to p?ijde i nepravd?podobné. vetka ?íkala že by kdyžtak m?l intenzivní dávivé zvracení. to nemáme (klepu na zuby).
Avatar

Re: Prosím o pomoc!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-10-09, 01:03
Zelvi, ruský ?aj je normální ?erný ?aj z pytlíku....



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 09.10. v 01:13.
Avatar

Re: Prosím o pomoc!
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-10-09, 01:28
johanko už mi to vysv?tlila boža, holt jsem zase o n?co chyt?ejší. barnie spinká, dala jsem mu napít z misky a bumbal jak divej, tak mu dám za hodinku zase. jdu se natáhnout a na?ídit budíka na p?l druhou. holky dobrou a ješt? jednou d?kuju. jelikož zítra nejdu do práce tak sem budu psát každý škyt a prd toho mýho sluní?ka.
Avatar

Re: Prosím o pomoc!
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-10-09, 10:02
takže uva?ené ku?ecí prsí?ko a rýže. te? jen vychladnout a rozmixovat. ale nevim jak to provedu, mixer nevlastnim. zatím spinká, ale už vypadá líp, leží na dekách a ne pod nimi a dokonce se i protahuje a mru?í.
Avatar

Re: Prosím o pomoc!
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-10-09, 10:07
Jejda zelvi, to je mi lito :( Drzte se, my to mame taky za sebou, nic moc.
My jeste davali smectu nebo Prokolin na zastaveni toho prujmu.
Avatar

Re: Prosím o pomoc!
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-10-09, 10:24
luci, když on byl od v?erejšího ve?era jenom dvakrát kakat, pokaždý teda ten hlen, takže má hnusný ale málo. já si ty p?ipravky budu muset za?ít psát, nic doma nemám, všechno musim koupit. ješt? mu musim koupit malinkou p?epravku takhle k doktorovi, protože v té naší mega cestovní je to dost nepraktické. kdo to tady psal že fretka projí a prokadí a pronemocní celou vejplatu? já bych mu dala metál.
jdu na to mixování.
Avatar

Re: Prosím o pomoc!
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-10-09, 10:55
tak roz?ah?aná rýže s ku?etem mu nejede:-( va?im další kousek ku?ete a zkusím ho samotný:-(
Avatar

Re: Prosím o pomoc!
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-10-09, 10:57
ale šmejdí po pokoji, takže aspo? n?co.
Avatar

Re: Prosím o pomoc!
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-10-09, 11:08
JJ to je dob?e :-) že b?há :-)

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar

Re: Prosím o pomoc!
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-10-09, 11:12
holky úsp?ch, musím d?lat, že se na n?j nedívám a samotné va?ené ku?e trošku papá. vždycky si to odnese a zblajzne. uff. a pije trošku z misky.
Avatar

Re: Prosím o pomoc!
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2008-10-09, 12:14
želvi, já myslím, že ta rýže není tak d?ležitá, hlavní je že papá to ku?e a hlavn? že v?bec papá. M? fretky rýži s ku?etem moc nejedí, teda Damián jo, ten jí všechno co vidí že jím já (nesolené va?ené ku?e je fakt nic moc). a co ten pr?jmík?
Avatar

Re: Prosím o pomoc!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-10-09, 12:20
...mn? se zdá, že práv? ta rýže "staví" prújem (snad se nepletu)
Avatar

Re: Prosím o pomoc!
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-10-09, 12:21
no od p?lnoci nekakal. te? jsem objevila, že se vy??ral v kuchyni, velká louži?ka, normáln? žlutá, ale pr?jmík nikde.
te? už spí ve druhém pat?e v záv?sném tunelu (tam ani v?era nešel jak mu bylo špat?ou?ko) a trošku si hrál s ježkem a košt?tem, snad už se zlepšujeme.

ku?e a rýži jsem mu dala do misek zvláš? a? si vybere, jestli bude mít hlad.
Avatar

Re: Prosím o pomoc!
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-10-09, 12:22
jo a myslím, že od p?lnoci ani nezvracel. (nikde jsem nic nenašla, v noci nic neslyšela)
Avatar

Re: Prosím o pomoc!
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2008-10-09, 12:23
Johanko, asi máš pravdu, to m? nenapadlo.. já dávala vždycky jen ku?e p?i problémech.. až te? p?i pr?jmu jsem dávala po pár zrnkách rýže..
Avatar

Re: Prosím o pomoc!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-10-09, 12:25
...hlavn? že jí aspo? n?co, tedy to ku?e :-)
Avatar

Re: Prosím o pomoc!
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-10-09, 14:01
tak jsem to s tím optimismem p?ehnala:-( ku?ete sn?dl asi p?t malinkých kousk?, rýži naprosto ignoruje a nepije. jediný zp?sob jak do n?j dostat vodu je že si namá?ím prst a on mne olizuje:-( už nechce ani k napáje?ce. zkusím mu v ní vym?nit vodu ale nevím nevím.

jestli nebude sám jíst a pít tak nem?žu ani zítra do práce, p?ece ho nenechám 8 hodin bez jídla a pití:-(
Avatar

Re: Prosím o pomoc!
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2008-10-09, 14:06
želvi, ?íkala jsem upln? rozmixovat na ?ídkou tekutou stravu a dávat po lži?kách,to znamená že city musí jít stranou, ?apneš fre?áka , zakloníš mu hlavi?ku a naliješ mu lži?ku té polívky po pusiny, pomalu. Tohle musíš opakovat po chvílích, jinak slábne a je to špatn?, nem?žeš to nechat na n?m. Když jim není dob?e, nejedí,nepijí,jenže si tím ješt? víc škodí. Proto musíš zatnout zuby a takto postupovat.I když to nechce, je to nutné.To samé s vodou, lepší je trochu vlažná.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Prosím o pomoc!
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2008-10-09, 14:09
ješt? vysv?tlím pro? tekutou stravu: aby se nenamáhalo trávení, jestliže sn?dl kousky masa,ted, tak ho zas bolí b?íško. Proto to m?lo být tekuté, aby žaludek "nemlel" . Takto se postupuje i u malinkých d?tí.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Prosím o pomoc!
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-10-09, 14:40
no když on to tekuté vyplivne:-(
Avatar

Re: Prosím o pomoc!
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-10-09, 14:40
zkusím to.
Avatar

Re: Prosím o pomoc!
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-10-09, 14:41
jo ale už si došel i pro tu rýži - rozva?ená suchá.
Avatar

Re: Prosím o pomoc!
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2008-10-09, 14:46
ta rýže má být rozmixovaná v tom vývaru kv?li tomu, že obaluje žalude?ní a st?evní st?ny jakoby obkladem, váže na sebe to špatné co tam je a odvádí to, celá rýže mu takto moc nepom?že. Proto se dává na katary odvary rýžové nebo ovesné, podle druhu onemocn?ní. Rýžové p?i pr?jmovém, ovesné p?i zán?tlivém, hojí dob?e st?eva.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Prosím o pomoc!
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-10-09, 15:05
ok, nejde mi to ud?lat tekute, jedu koupit mixer a strikacku.
Avatar

Re: Prosím o pomoc!
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-10-09, 15:36
Želvi, to je mi líto, to ca tady ?tu. Doufám, že se Barnie brzo uzdraví a bude mu líp. Chu?átko malé...

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:4 z 6


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist