Jít na stránku:  Předchozí123Další
Aktuální stránka:2 z 3
Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2004-11-30, 09:12
Yasmin: No tak to je problém u Chchullaina. Ten se m?že zimou klepat jak zb?silej, ale do bundy nezaleze %-)
Avatar

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-11-30, 14:19
Já to taky nenašla a to jsem prošla alba i osobní alba :o/
Avatar

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: pet (IP)
Datum: 2004-11-30, 15:20
ok, pac mi to nedalo a hledala jsem a hledala, tak jsem nasla

[www.ifauna.sk]

staci kliknout :o)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: pet dne 30.11. v 15:21.
Avatar

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2004-11-30, 17:09
Tak pre tych, co to nenasli, debata je tu [www.ifauna.sk] a obrazky su tu [www.ifauna.sk]
Avatar

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-11-30, 17:33
Bomba, ty voliéry jsou fakt dobré. líbí se mi. Na tom slovenské fó?e. To tam mají šikovné ru?i?ky. :o) Já už tu svoji bych taky m?la dod?lat. :o( Jenže nemám jedno prkno. :o/ No snad se n?kde sežene.
Avatar

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-11-30, 18:40
uz sem to videla.. diky, ale omlouvam se jestli nekoho urazim - prijde mi to opravdu prehnane.. =o/
Avatar

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-11-30, 19:18
Pravda, oble?ky jsou sice komické, ale praktické asi nebudou. Vždy? fretka je kožešinové zví?e, tak musí mít sv?j kožich dostate?n? vyteplený. To, že se n?kdy t?epou, m?že být opravdu jen stresem z venku. Zimou jen tehdy, jestliže se n?kdo rozhodne jít s fretkou ven t?eba v této dob? bez toho aniž by byla venku n?kdy d?ív. U sp? to chápu jen u starší, kte?í už mouhou promrzat od páte?e anebo u hladkosrstých, nebo u ps? bez podsady, ?i u nahá??. To jo, ale jinak to akorát ubírá na zdraví a zví?e je potom choulostivé. A pro? krmit veteriná?e, jen kv?li naši bláhovosti.
Avatar

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Jolana (IP)
Datum: 2004-11-30, 19:31
Ja som pre Neri uplietla ten sveter práve preto, že bola minulú jese? dos? chorá. Je to len pre prípad krajnej núdze a pretože ma baví plies?. Vonku ho ešte nemala. Srs? majú zimnú, ale ur?ite nie takej kvality ako fretky chované vonku. Nerinka je taký náš roztrasený zimomrivec. Ale mám overené, že sa vie v rekordnom ?ase vyzliec?. Takže sveter je schovaný v skrini a asi tam aj zostane.
Avatar

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-11-30, 20:10
Já te? s nimy ven nechodím, protože si myslím, že když je tam mokro, tak to m?že být pro ty naše bytové fretky horší, než kdyby bylo sucho. Myslím si, že mokrý kožich v zim? asi spíš uškodí, a tak jsou doma a po?kají si až bude sucho, nebo sníh. Ale jist? to nebudou dvouhodinové procházky. To spíš tak p?lhodinové. No však se uvidí.
Avatar

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Jolana (IP)
Datum: 2004-11-30, 20:17
My teraz tiež nechodíme von. Budem ale musie? ís? k veterinárovi na kontrolu ušného svrabu. Nejako ich zabalím, aby neprechladli. Možno až bude sneh, tak im ho pôjdem ukáza?. Dúfam, že neochorejú.
Avatar

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-11-30, 21:21
Jolano - s tim se natrap.. Proste jim staci vak a hotovo.. Pripadne pro tvuj klid jim tam strc hadr..
Avatar

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-11-30, 22:02
Nestíhám precist vsechny OT prispevky... Dekovani cehokoliv, pokud to neni nemocne nebo z jakehokoliv duvodu spatne osrstene (psy a kocky geneticky, kone ve vrcholovem sportu) mi prijde prehnane, lepsi je otuzovani (i kdyz, ja mam co povidat, rukavice nosim od rijna:-)))

Nicmene - mluvila jsem se svou svadlenkou: rada se pusti (i s dcerou svadlenkou) do siti fretek - v zivote to nedelala, ale je moc sikovna. Prijde ji to jako spravne trhly napad (ostatne jako vsechny moje). Ale pravdepodobne az po vanocich, coz je skoda. Ale pokud byste nekdo chtel, muzu vam na ni dat kontakt, nebo udelame prubezny pruzkum a nejak se domluvime. Tak a zbytek do mailu, at nejsme OT a narceni z toho, ze si hrabeme na klub. pisecku ten vlastni:-)))) (coz je i pochopitelne:-)

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2004-12-01, 09:13
Lee: Jestli se nepletu tak tohle je téma o Plyšové fretce, takže debata o plyšové fretce neni OT ;-)

Jinak byl jsem za naší švadlenkou a v úterý bude mít hotoý oble?ky. Tak jsem zv?davej, jak to zvládla. A pustí se i do té plyšové fretky, ale to ješt? neví kdy. Asi s Radkou dostanem "dárešššek k Vánošššš?m" ;-)
Avatar

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Oso (IP)
Datum: 2004-12-01, 11:36
Yasmin: p?kné foto Flo ... vypadá to, že chceš toho panká?e uškrtit :-)))

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-12-01, 13:17
supr, tak to bych to mela stahnou nebo me narknou z toho ze tyram zviratka - nebo sem jeste vlozim litajici Flo ;oP
Jinak ji jen podpiram hlavu ;o)
Avatar

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-12-01, 20:21
To Mirek: Ne to o plysove fretce, o tom, zda pouzivat kabatky a oblecky:-)))

Tak to vam zavidim, ja k vanocum od svadlenky asi daressek nedostanu.. I kdyz, jako ma adoptivni maminka mozna neco vymysli!

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2004-12-03, 12:02
Lee: :-))) Ale pro? kv?li tomu zakládat nový vlákno, že? ;-)

Uvidíme co Zuzka vytvo?í. Už se t?šim :-)
Avatar

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Tunde (IP)
Datum: 2004-12-16, 18:37
caute,tak ja uz som si plysovu fretku usila,neviem,ci sa tzo podoba,nech sa k tomu vyjadri Johana,ona ju videla:o).skusime ju dat na net,neviem,ci da podari..

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-12-16, 19:18
J???, :o) já ji chci vid?t.
Avatar

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Tunde (IP)
Datum: 2004-12-16, 21:18
zajtra jeden prototyp donesiem do roboty,kolegyna to odfoti a skusime ju dat na net.Je len taka latkova fretka,lebo co som usila z plysu,tu mi zhabala segra.A este sa ju snazim vylepsit,tak ju berte potom s rezervou.

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Lenka (IP)
Datum: 2004-12-17, 07:18
Tundine fretky (ona ich má totiž viac kusov) som videla aj ja. Sú super, fakt pekné.
Avatar

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-12-17, 09:45
Sakra, to je škoda, že sa nedá nafoti? práve tá chlpatá! Tá je najlepšia.
Avatar

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Tunde (IP)
Datum: 2004-12-26, 10:19
Uz mam pokusy o plysovu fretku na nete.Pokusim sa dat obrazok aj sem,ale ked sa mi to nepodari,su na:
[www.ifauna.sk]

Přílohy: aa plys 2.jpg (17kB)  
Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-02-14, 15:09
Ráda bych oprášila tohle vlákno. Dostala jsem totiž geniální nápad(zase ;o) s k?ížkem po funuse (zase :o( ). Co takhle vymámit od Tunde st?ih na úžasné plyšové fretky a pár šikovných dobrovolník? by jich pár mohlo ušít
a) do dobro?inného obch?dku ve prosp?ch fretek v nouzi
b) pro d?ti z Klokánku (viz vlákno o d?tskiých domovech)?

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Jana.B (IP)
Datum: 2005-02-14, 23:07
Ráda pomohu.
Avatar

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-02-15, 20:50
Ráda bych pomohla, ale neumím šít. Mám ovšem babi?ku a maminku....Rády pomohou :o)))))
Avatar

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-02-15, 21:34
... i když o tom ješt? neví ;o)

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-02-15, 23:43
No to snad nemusí, ne? Až p?ijde ?as, dozví se vše :o))))
Avatar

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Tunde (IP)
Datum: 2005-02-16, 02:23
Caute,takze ja vam ten strih+vzoroveho tchorosa poslem/este sa dohodneme,ako to dopravim,lebo povodne to mala zobrat Johana,alebo Maja do Brna,ale vraj je chora,tak neviem,ci sa do Brna pojde.Nebudete mat niekto cestu do Znojma?/
Len prosim,pri siti moc na mna nenadavajte,nie som svadlenka,je to len taky amatersky strih,ale budem sa snazit opisat,ako to sit.Takze vela trpezlivosti.
Inak uz su trochu vynovene-mozete sa pozriet na
[www.ifauna.sk]

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2005-02-16, 09:31
Do Brna sa pojde, pokial nebude kalamita ako dnes tu v BA. Mam este tyzden na to, aby som sa dala dohromady...;-)...aspon dufam, ze som si nepomylila termin (27.2., ze?)
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí123Další
Aktuální stránka:2 z 3


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist