Jít na stránku:  123Další
Aktuální stránka:1 z 3
Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-11-19, 11:51
Neskúšal ste niekto uši? plyšovú fretky? Ja som skúšala urobi? strih, ale asi sa to fretke moc podoba? nebude. Nemáte niekto strih na plyšovú fretku? To by bol dar?ek na Vianoce!!!



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 19.11. v 15:17.

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2004-11-19, 15:15
Ja bych vycpala starou ponozku a nakonec prisila tri knofliky.. to jsi asi nechtela, ze :-)) Vim ale o lepsim darku. V cukrarne si nechat udelat marcipanove fretky na Mikulase :-)) Cukrari dokazi vymodelovat snad vsechno..

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-11-19, 15:29
Vycpaná ponožka je fajn pre fre?áka na hranie, ale my by sme chceli takého plyšáka ako z obchodu.

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2004-11-19, 15:41
To zrovna.Koupila jsem v cukrárn? pe?ené a nikdo je nejedl, protože je nikdo necht?l zakousnout. Nakonec to bylo vy?ešeno kanibalismem. Sn?dla je Žofi, Albína a Kazi.

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-11-19, 16:17
No Erin, ja zjem skuto?ne všetko, ale sežrat fretku ... to asi neé.

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Tunde (IP)
Datum: 2004-11-19, 20:35
Uz sa horlivo pracuje na plysovej fretke.O vysledkoch dam vediet.

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: webmaster (IP)
Datum: 2004-11-20, 10:23
Ja jsem nahodou narazil na nejake plysove fretky ve vyhledavaci, bohuzel to neposilaji za more (je to v USA) a ta posledni co maji neni moc hezka.





Je to z obchodu Vycpaná Archa (mysleno Noemova) :-)
[www.stuffedark.com]
Maji tam i jina pekna zvirata treba kolie, lama...



Celkem upraveno 4×. Poslední úprava: webmaster dne 22.11. v 22:50.

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2004-11-20, 12:19
S tou plyšovou fretkou je to dobrý nápad. Je to fakt hezký dárek.

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2004-11-22, 10:50
No v úterý jdem za kamárádkou co nám šije kostými. Berem tam tcho?e aby jim ušila zimní oblek a na tu plyšovou fretku se jí chcem zaptat už hodn? dlouho :-)

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-11-22, 11:35
To Mirek: No keby ten strih na plyšáka skúsila kraj?írka, to by bolo asi najlepšie. Skús ju prosím ukeca?.
Avatar

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2004-11-22, 11:35
Prubnem to a ve st?edu dám v?d?t :-)
Avatar

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2004-11-22, 14:32
Mirku, jaký je to kostým, co vám šije?Fotka mi nejde zv?tšit tak, abych to poznala. Šate?ky na zimu jsem fretkám upletla, mám pocit, že úplet je pružný a líp na nich sedí.Kdyny švadlenka um?la st?ih na plyšovou fretku, tak ti ho pom?žeme zaplatit.

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-11-22, 14:48
M?žu se zeptat své švadlenky. Je pro každou špatnost, i když fretky moc nemusí (mohla bych jí ale motivovat tím, že bude šit plyšové fretky a živé k ní nepustím a umazlím je sama:-))).

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2004-11-22, 14:57
Erin: Ta fotka neni kostým pro fretky ;-) To je jen m?j Avatar :-) Kostýmek pro fretky ješt? nemáme p?esnou p?edstavu. O tom se práv? poradíme se Zuzkou, co by bylo nejlepší. Pak dám v?d?t, pop?. pošlu fotky na mail :-)
Avatar

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2004-11-24, 20:16
To all: Ta v?era jsme s Mirkem byli na fretím me?ení:-)Dokonce i naše holka se chovala slušn? a nem?la tenteci kousat.Kukulín byl úpln? k sežrání.Švadlenka si ho vzala do náru?e a on u ní celou tu hodinu ležel a nechal se hladit!!!To se m? osobn? ješt? nepovedlo ani 5 minut!!!! Kostýmky p?ineseme ukázat na sraz.
hrubý popis jak možná budou vypadat: Z vrchu bude šus?ák z vnit?ku taková siln?jší látka hrubší. Do toho bude zakomopováno n?co jako postrojek aby se to na nich dalo p?itáhnout a oni si to tak nesundali. Bude to na p?esky (suchý zip jsme odmítli bo oba tcho?i ho mají tendence demolovat). To? asi hrubý popis jak by to m?lo vypadat.
Možná bude i plyšová fretka (Naše Švadlenka, ale nešije se st?ihem, prost? rovnou st?íhá, ale myslím že když jí poprosíme o st?ih na plyšovou fre?uli tak by nám jej ud?lala, pop?ípad? se s ní m?žeme domluvit že by nám je t?ebas i ušila a jí by jen zaplatil materiál a práce...to ale záleží na tom kolik bude mít ?asu....a toho popravd? moc nemá)

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-11-25, 12:23
Jé Radka, to by bolo hrozne fajn, keby nám pani Švadlenka ten strih urobila! My to tu skúšame viacerí, zatia? s nulovým úspechom!
Avatar

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2004-11-26, 17:27
Johana: P?jdeme k ní nejspíš n?kdy p?ístí týden na ozkoušení fre?ích oble?k?, takže se na ten st?ih otpáme:-)

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Iveta (IP)
Datum: 2004-11-28, 22:40
Radka: až budete mít hotové oble?ky, tak bych se na n? moc ráda podívala. Taky totiž uvažuju o tom, že bych Šupimu n?jaký ušila, aby se tolik net?ásl zimou...

Mám v hlavn? n?jaký nápad, ale ráda se podívám pro inspiraci...p?edem díky !

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-11-28, 22:41
Iveta: ust?íhni rukáv ze starýho vln?nýho pletenýho svetru a str? Šuperku do n?j, aby dv? nohy koukaly vp?edu a dv? vzadu...

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Iveta (IP)
Datum: 2004-11-28, 22:47
I to by možná sta?ilo :o) Ud?lat dírku, aby si ho nepo...

Plánujte pro Kubu a Míšu taky oble?ky ??

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-11-28, 22:51
Sem tu dírku v poslední t?etin? zapom?l ... Voni jak sou dlouhý tak do toho rukávu jsou akorát. Plánovali jsme pro Kubu, ale když sou dva tak nevím - oni furt lítaj s vyplazenejma jazykama a chod?j se chladit na balkon, my asi budeme mrazuvzdorný, jak tak koukám ...

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2004-11-29, 09:22
Tak zejtra jdem k Zuzce, takže se optám jak to vypadá s oble?kama a s plyšovejma Fretkama. Jak znám Zuzku, tak minimáln? oble?ky budou skoro hotový %-) :-)
Avatar

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-11-29, 10:53
To Iveta: Sveter z rukávu som fre?ákovi urobila. Pozri na www.fretka.sk, v albume, neviem presne pod ?ím. Sveter je zelený. Jolana sveter štrikovala, tiež tam má fotky - pruhovaný.
Avatar

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2004-11-29, 10:55
U pletenýho svetru bych se bál, že jak budou tcho?í ?ádit, tak že drápkama budou vytahovat o?ka...
Avatar

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Iveta (IP)
Datum: 2004-11-29, 12:32
To Johana: díky moc, podívám se tam !!!

To Mirek: s t?ma o?kama máš možná pravdu, proto jsem uvažovala o n??em, co by jich v ?ád?ní nevadilo a možná bylo i nepromokavé (až bude ?ádit ve sn?hu atd...)

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2004-11-29, 14:29
Iveta: P?esn?, proto budou mít z venku šus?ákovinu ( nebo n?co takovýho, m?l jsem to na oteplovákách, když jsem byl malej :-) ) a zevnit? n?co teplýho :-) A zapínání v podstat? budou mít n?co jako kšírky zašitý do oble?ku, aby si to nesundali :-)
Avatar

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-11-29, 14:40
Ja som mu ten sveter urobila z nohavice kamaše fabricky platenej. Tie o?ká sú dos? malé ale nie je to vhodné napr. na stretávky fetiek. To by bol sveter-jednorázovka. To len ke? pôjde von sám. Problém je, že v tom akosi nechce chodi?. Rozpleš?í sa ako žaba a v momente zaspí - to doma. Vonku sme sveter ešte neskúšali, zatia? tu nie je tak zima.
Avatar

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Iveta (IP)
Datum: 2004-11-29, 19:59
To Mirek: bylo by super, až to budete mít, kdybyste to mohli p?inést ukázat na sraz

Já žádnou švadlenu v okolí nemám, budu si muset poradit sama, proto tolik škemrám o rady :o)

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2004-11-29, 21:35
Inspiracie na fretacie svetre z dielne Jolany a Johany su na www.ifauna.sk/fretka a tam albumy a Vase fretky.
Avatar

Re: Plyšová fretka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-11-29, 21:55
Nic proti slovenskymu foru ale to fakt nestiham.. Jako obvykle sem to tam nenasla..

A s tema svetrama.. Abych pravdu rekla prijde mi to zbytecny (pokud nepocitam fretky ktere jsou nemocne nebo bez chlupu) jinak nevim.. Proste fretky maji zimni srst a s tim si vystaci.. Pokud je zacneme navlekat do svetru tak z nich udelame tvory haklive na kdejake fouknuti..
Kdyz beru psa v zime ven tak mu taky nic nedavam a taky prechazi z tepleho bytu do zimy..
Vim ze si holky pokud jim je zima samy zalezou do bundy - nebo mi to daji najevo..
Avatar

Jít na stránku:  123Další
Aktuální stránka:1 z 3


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist