Jít na stránku:  1234Další
Aktuální stránka:1 z 4
Kdy máme ?ekat pubertu?
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-11-15, 21:31
Ahoj, cht?l bych se dotázat majitel? postpubertálních (tcho??), kdy je možno o?ekávat u t?ch letošních "smrad?" tu pravou pubertu??? On totiž ten náš už ji asi dostal !!!
Jak jsem do tcho?ecích lumpáren psal že nám omylem spadnul do koše když na n?j vysko?il, tak omyl. Ani omylem omylem, on to d?lá naschvál pa? ví že m? tím d?sn? vytá?í !!! Schváln? vleze do koše a rejdí tam. Takže když tam dneska vlet?l už asi po ?tvrtý, tak jsem ho tam nechal schváln? dlouho (mimochodem pak krásn? von?l po banánu jak se tam vyválel ve šlupce) až jsem si myslel, že bude mít dost.
M?l, jen jsem za ním str?il ruku k?e?ovit? se po ní soukal ven smutn? koukajíc. Jenže, dal jsem ho na zem, ?um?l chvíli jak hromádka nešt?stí p?edstírajíc mi jak mu bylo ublíženo (když sám 4x vleze kam nemá tak mu každej ubližuje, to je doufám jasný), ale jen co jsem se oto?il a došel do pokoje klaplo víko a tcho? op?t uv?zn?n v koši.
On si snad vynucuje mou pozornost, chce abych ho lovil z bordelu a domlouval mu jak dít?ti že tohle se nesmí, snad i chce abych ho plácnul p?es ten jeho bílej zadek i kdyby m?l trp?t a celej ve?er kv?li tomu strávit hlavou dol? v odpadkách, tak do toho pude protože mu to asi za to stojí. Takže abych to neprodlužoval, je to to správný chování nefalšovanýho "pubertálního klacka"? Narozen konec kv?tna 04.

Alarm: slyším z kuchyn? rámus, tipuju p?evržený odpadkový koš, musím ...

zlo+pub+



Celkem upraveno 4×. Poslední úprava: martina dne 11.06. v 01:46.

Re: Kdy máme ?ekat pubertu?
Zaslán uživatelem/kou: Jakub (IP)
Datum: 2004-11-15, 21:37
Tak zrovna dneska jsem to resil, prijdu z prace pustim toho smradocha a co pohyb to zakazana oblast. Vsechny veci , ktere nesmi jako lezt na kytky, akvarko, samozrejme i odpadkovy kos - s nadsenim dela i za cenu ze se na... a zavru ji do klece tam jde rovnou bez jakehokoliv protestu do pelechu a de delat ze vlastne uz stejne chtela spat. Ale dlouho to nyvdrzi, ja taky ne a zase ji pustim a jedeeeeeeem znova....



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 08.06. v 16:46.

Re: Kdy máme ?ekat pubertu?
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-11-15, 21:43
Takže co to bylo (ty rány)? To bych vážn? ne?ekal, ale koš stojí na míst?, jen víko z n?j odlítlo neznámo kam jak p?i expolozi jaderného reaktoru v ?ernobylu a tcho? zmizel. V koši není, nikde jinde kde b?žn? býval taky ne, je v lednici v motorech. Tohle musí být puberta, jak koš tak lednice tu jsou odjakživa, nikdy ho to nenapadlo tam lízt až te? poslední dobou. Jinak to musela bejt sakra síla, on ten koš je dost vysokej a víko je tam zacvakávací, nesta?í ho jenom nadzvednout. To se musel n?jak vší silou proti n?mu op?ít, proto taky s mohutnou ránou odlet?lo do nebe a p?istálo 1.5m daleko !!!

Re: Kdy máme ?ekat pubertu?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-11-15, 22:21
Vendelín je narozený v kv?tnu a v p?lce nebo koncem listopadu to na n?j tenkrát p?išlo.
Protože nám vet nedoporu?oval kastraci tak brzy, smrd?la jsem a trp?la (já i celá rodina + p?átelé) 3 m?síce v kuse!!!! Nep?ešlo ho to ani na okamžik - ?ádil jak ?erná ruka, smýkal mnou po celém byt?, rozhazoval co mohl, zan?koval všechny a všechno---no prost? snad jen opice nebo mýval by byli strašn?jší :o))))
Jediná výjimka byla v?tšina nocí, kdy sladce spinkal se mnou v posteli. To bylo fajn - až na pár no?ních m?r, kdy ho to chytalo i za tmy a já si mohla vybrat - bu? se nechat ohlodat a dovlá?et pod st?l a nevyspat se ani minutu, nebo ho zav?ít do klece, na což nebyl zvyklý a nezamhou?it oka díky bordelu, co v kleci provozoval.
P?eji up?ímn? mnoho trp?livosti a železné nervy s tcho?ecí pubertou.
Když jsme ho totiž dotáhli na kastraci, zrovna ho to p?echázelo a za?al se chovat normáln?.
Takže soud? dle Vendelína, prorokuju škodolib? ?tvrt roku d?su a hr?zy :o))))))))))))

Re: Kdy máme ?ekat pubertu?
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2004-11-15, 22:54
To Marketa: ako tak citam tie tvoje dnesne prispevky, kolko faganov si dnes zavrazdila? Ale skodolibe sa pridavam k tebe a majitelom pubertalnych tchorov prajem prijemnu zabavu (akoby sme doma jedneho nemali, ze ano...Sara vypadni z tej pracky!!!!!!!!!!)

Re: Kdy máme ?ekat pubertu?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-11-16, 01:48
MajaZ - já fakany nevraždím, mn? by jich nakonec možná p?išlo líto. Oni mají v?tšinou jen sm?lu na rodi?e... Ale musím objektivn? uznat, že protivná být umím a za p?edstavy m? snad nikdo nezabásne :o))))))

Re: Kdy máme ?ekat pubertu?
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2004-11-16, 09:37
Divoké ?ád?ní je naší Iris vlastní, d?lá to co ji máme - do smetníku leze podle trubek z koupelny - kv?li tcho??m je smetník v lince pod d?ezem - vevnit? v lince leze kamkoli - šuplíky nedoléhají až k zadní st?n?, je tam asi t?ícentimetrová mezera, kudy prob?hne jakýmkoli sm?rem, do sk?íní leze zadem, máme starý Universal a tam jsou p?i zemi na zadní st?n? v?trací otvory, záv?sy a tapety jsou pro ni žeb?ík a kudy ten kazisv?t prob?hne, tam je rozházeno. Samoz?ejm? ?vu, že tu bestii zav?u a? bude ?erná. Jenže na konci té spoušt?, v?tšinou v mém oble?ení, spinká malinká st?íbrná freti?ka s tvá?í andílka a když ji vezmu do dlaní, tak se v nich blažen? stulí - no a co zm?žu - po?uch?ám si ji, ona mi olízne nos a jdu uklidit tu spouš? pokud možno s p?vodkyní za tri?kem, to ona ráda. PROBOHA, CO MNE ?EKÁ AŽ NA NI P?IJDE PUBERTA.

Re: Kdy máme ?ekat pubertu?
Zaslán uživatelem/kou: Milan (IP)
Datum: 2004-11-16, 10:18
Moje predchádzajúce skúsenosti korešpondujú s tým ?o sa popisuje vyššie a ja z hrôzou tiež o?akávam nástup pubertálnych dejov u našich dvoch bratov s dátumom narodenia 30.5.2004. Náznaky už sú a okolie Vianoc bude asi obdobie ke? ich ?innos? bude dosahova? vrcholu. Nesmierne sa teším...

Re: Kdy máme ?ekat pubertu?
Zaslán uživatelem/kou: Hanka Brno (IP)
Datum: 2004-11-16, 10:24
No tak já se taky celkem t?ším, protože náš Holbík je p?ed pubertou velmi hodný, nekousavý, mazlivý medvídek. Takže bude asi trošku ak?n?jší. Zatím to ale ni?emu takovému nenasv?d?uje - dosáhl takové tlouš?ky, že nem?že vysko?it z voliery. Drží se drápkama rámu, ale zadek už dostate?n? nenadhodí. Budeme mu muset vyrobit bezbarierovou úpravu v podob? "nájezdné rampy pro vozí?ká?e" Na druhou stranu si nedovedu p?edstavit, že mn? potom takové t?íkilové hovádko na plná ústa zakousne a potáhne si mn? do pelechu. Zajímalo by mn?, jestli s velikostí ?elistí roste síla stisku, ale nejspíš jo - au, au, au !!!!!!!!!

Re: Kdy máme ?ekat pubertu?
Zaslán uživatelem/kou: Šárka (IP)
Datum: 2004-11-16, 17:14
To ješt? Pavel neuvedl, že mu Kuba po?ural kalhoty, svetr a triko, než jsme jeli v sobotu na chalupu. Nikdy to neud?lal, ale te? se šel do klece vyka... a vrátil se zpátky s tím, že nejlepší místo na vyprázd?ní mo?ového m?chý?e je u Pavla na kalhotech.

M? našt?stí zatím nic nepomo?il, ale co není m?že být. Mn? jenom neustále krade z kabelky všechny možné v?ci a tahá je pod vanu. To je teprve to vono o:))))

Nevím jestli jsem psala, že jak u nás byla manka Pavla na návšt?v?, Kuba nenápadn? mamce odcizil její spodní prádlo za tašky a výt?zn? si ho odnesl do syslírny.
Nevšimli jsme si toho a mamka odjela bez toho. V sobotu jsem rozebrali prkno od vany a za?ala jsem vyndavat v?ci. Prádlo jsem rovnou dala prát a když jsem jí otev?ela, vypadlo na m? spodní prádlo, které nebylo moje. Hned jsem v?d?la, že je mamky.

Každý den d?lá n?jaké nové a nové lumpárny, rozhodla jsem se, že si to za?nu psát a pak to napíšu souhrn? po v?tších ?ástech.

Re: Kdy máme ?ekat pubertu?
Zaslán uživatelem/kou: pet (IP)
Datum: 2004-11-16, 17:19
to ja mam tchore nauceneho na umelou kuzi, takze kdyz ma nekdo v kabelce neco z umele kuze (penezenka, klice, obal na fotak, popr. cela taska) tak to rafne a nese si to ke mne do pokoje do pelisku, sikulka jedna sikovna :o)

Re: Kdy máme ?ekat pubertu?
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2004-11-16, 18:11
Šárko,
a víš ur?it?, že bylo mamky?
Já jen tak, píšeš že to byla Pavlovo maminka, ta by ho asi neshodila, nebo jóóó?!
;o))))

Re: Kdy máme ?ekat pubertu?
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-11-16, 18:32
Martina: no asi jo (teda no asi byly, ne no asi shodila...). Preferoval bych totiž ur?it? n?jaký dív?í tip (a to se tím pádem lehce odliší, to by šlo poplést nanejvejš se Šár?inejma).

PS: budem asi napomenuti za nesrozumitelnost, si myslím ...

Re: Kdy máme ?ekat pubertu?
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-11-16, 18:33
Martina: a budem napomenuti za offtopic, i když vládcem téhle nit? jsem já a m? to neva ¨:-¨¨) (herdek to je k?ivej smajl).

Re: Kdy máme ?ekat pubertu?
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2004-11-16, 21:07
Co se do toho montuješ, já se ptám Šárky!? SSSe bojíš jí pustit na net, aby jí to nedošlo, cóó? :o)))

Re: Kdy máme ?ekat pubertu?
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2004-11-16, 21:18
Když už jsme u toho, já mám natolik super tchýni, že když kdysi dávno manžel jezdil po všech ?ertech a já byla v??n? sama doma (na mate?ský), tak mi tam jednou jeden kámoš (fakt kámoš) zapomn?l mikinu. No a p?išla panimáma a co prej to tu je (u nás není zvykem válet oble?ení v obýváku na seda?ce, takže jí to tam "p?ekáželo"). Já ?ikám - kámošovo, to tu zapomn?l. V tu chvíli mi došlo, že to vypadá dost blb? - já dlouhodob? bez manžela a vyprávím tchýni, že se mi doma slíká kámoš. Ale panímáma nezaváhala a pravila: "No když to nejsou slipy...."
Na to konto jsme hodily ?e?, co by kdyby a jestli by m? naprášila. A v??ím její odpov?di dodnes, natolik jí znám, pravila NE. To je vaše v?c a co oko nevidí, srdce nebolí. P?ece bych nebyla tak blbá, že bych rozbíjela synovi manželství. To jsou ve zkratce její d?vody pro to ne.

P.S. Tak, a máš to svý vlákno rozbitý. To je za Jakuba! :o))

Re: Kdy máme ?ekat pubertu?
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-11-16, 22:46
Jo to mám. Ale já to Jakubovi prznit neza?al, já jsem se už jen p?idával ... Šárka na net chodí z vlastní domény, p?ístup jí zakázat neumím ... V??ím že kdybych založil vlákno s názvem offtopic, napíše mi tam každej enem co jeho tcho? zrovna d?lá, kam kaká a co papá a offtopic tam nebude ani jeden. Jen co se ale zeptám na pubertu dozvím se detaily kolem Šár?iných kalhotek ... Myslím že by nás m?l admin rovnou vyházet a to šmahem všechny ... :-o))

Re: Kdy máme ?ekat pubertu?
Zaslán uživatelem/kou: Šárka (IP)
Datum: 2004-11-16, 23:57
Martina: opravdu to byly klahotky tchýn? (já nenosím takové, s prominutím, bombar?áky). Alespo? zatím ne.
Jak již Pavel psal, chodím na net z práce, protože doma m? k tomu nepustí a tak m?žu psát bez toho, aniž by mi stál za zády a radil, jak mám kterou v?tu zformulovat.
Musím kon?it, Kuba je zase zav?enej v koši, jdu ho vysvobodit.

Re: Kdy máme ?ekat pubertu?
Zaslán uživatelem/kou: Šárka (IP)
Datum: 2004-11-17, 00:07
Moc jsem nanapsala, musím kon?it a jít si zas hrát s Kubou. Máme po?íta? u Kubu v pokoji, kde má klec a jak m? tady vidí a slyší, má doslova amok, že nem?že bejt venku. Ach jo, tcho? jeden bláznivá. Ješt? , že nemusím zítra vstávat do práce. Tolik hodin a Kuba stále b?há a ?ádí. Budu kon?it. Ahoj.

Re: Kdy máme ?ekat pubertu?
Zaslán uživatelem/kou: Šárka (IP)
Datum: 2004-11-17, 12:02
P?ejeme Nikole dobré ráno ... V ?ísle máš bohužel o ?íslici navíc, že by zp?sobeno nadm?rnou konzumací lihoviny...???

Re: Kdy máme ?ekat pubertu?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-11-18, 14:06
Tak ja neviem, asi mám kazového fre?áka! Je narodený 10.5.2004 a je zo d?a na de? mazlivejší, nezáškodni?í, nehryzie, chodí na záchod (okrem dvoch prípadov, ke? som si dovolila v nie?om mu nevyhovie?). Tak neviem, je len opozdený vo vývine, alebo je fakt kazový? Pod?a toho, ?o sa tu píše (okrem tchýniných kalhotek) by už mal by? v puberte, nie?

Re: Kdy máme ?ekat pubertu?
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2004-11-18, 14:10
Johana: To ur?it? ukrad klidné období Chchullainovi :-) Ten te? vyvádí jak zb?silej. Je rozenej v srpnu..

Re: Kdy máme ?ekat pubertu?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-11-18, 14:27
Mirek: To sná? ani nie je možné, aby ten Tvoj bol už v puberte! No možno máš doma "geniálne die?a" a bude promova? sú?asne s maturitou :-)))

Re: Kdy máme ?ekat pubertu?
Zaslán uživatelem/kou: Lenka (IP)
Datum: 2004-11-18, 14:27
Johana, Vl?á?ik je v absolútnom poriadku, vôbec nie je kazový - on je len po tatíkovi :-))

Re: Kdy máme ?ekat pubertu?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-11-18, 15:10
To Lenka: Ja viem, že Vl?ák je úplne v poriadku! On je taká dobrá fretka, že tomu niekedy ani sama neverím. Len dúfam, že mu to vydrží!

Re: Kdy máme ?ekat pubertu?
Zaslán uživatelem/kou: Lenka (IP)
Datum: 2004-11-18, 15:27
No on je ur?ite po ockovi, takže mu to vydrží (hih, trošku som ?a potešila však?). Ale Bobo mal také 3 divoké týždne, ke? bol v ruji (na za?iatku). Neustále mi hrýzol nohy ke? som spala aj v noci o 2.00 a stráááášne chcel chodi? vonku.

Re: Kdy máme ?ekat pubertu?
Zaslán uživatelem/kou: Milka (IP)
Datum: 2004-11-18, 18:38
Ja tiez neocakavam nic dobreho od Kari a stale nic. CHodi krasne na zachod, ked s nou idem von na prechadzku, tak ma potom z vdaky vyoblizuje. Draheho nohy uz davno nevrazdi, tiez len vyumyva. Asi si mysli, ze ked to nedokazal urobit poriadne sam (smrdia mu ako chlapovi), tak to ona prenho urobi. A jeho ma asi radsej ako mna. Asi preto, ze na nom moze spat, on si nelistuje v knihe, kludne spi s nou, a ani sa nepokusa je prebudit k hraniu sa a ma super pach noh.

Re: Kdy máme ?ekat pubertu?
Zaslán uživatelem/kou: Ogoki (IP)
Datum: 2004-11-19, 10:09
Pavle k té pubert? ... já mám pocit, že Xicht má pubertu, krom? první pár dní, "imrvére" :-))

Re: Kdy máme ?ekat pubertu?
Zaslán uživatelem/kou: Majka (IP)
Datum: 2004-11-21, 00:41
No,my jsme p?ivezli Lumpíka,pár dn? se rozkoukával a te? je z n?j pravá "škodná" Procházky,koupání, mazlení v žááádném p?ípad?!Ale kousání,kad?ní a ??rání kde se dá, to jo.A zapom?la jsem na lomcování voliérou v šest ráno-denn?!!:)To je vážn? zkouška trp?livosti...p?ejde to?Jak ho mám nau?it mazlit,když jen kouše...

Re: Kdy máme ?ekat pubertu?
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-11-21, 02:14
No já objevila už druhý den n?jaký ten bobek vedle hajzlíku. :o/ Asi už to u Medulky za?alo, myslím ta puberta. No snad to p?ejdeme v pohod?.

Jít na stránku:  1234Další
Aktuální stránka:1 z 4


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist