koupání
Zaslán uživatelem/kou: fredinka7 (IP)
Datum: 2008-05-29, 21:25
ahoj m?že se fretka koupat v rybníku?,po koupání ji pe?liv? vysuším

Re: koupání
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-05-30, 11:27
Fredinko, m?že. Pokud bude chtít... ;o) Ale pod dohledem! Bu? na kšírkách a na vodítku, nebo plavte vedle ní, a? jí p?ípadn? m?žete pomoci, kdyby bylo t?eba.
Avatar

Re: koupání
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-05-30, 16:11
fredinko, a pak bych jí doma ješt? radši vykoupala v ?isté vod?. Co si pomatuju, tak m? vždycky z rybníka sv?dilo celé t?lo:-))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: koupání
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2008-05-30, 20:55
Po ?achtání v rybníce ?i v louži ur?it? d?kladn? vyprat a vymáchat v pitné vod?. Mohly by jí v srsti z?stat všelijaké mrše. Taky o?i?ka vykapat alespo? borovou vodou.
Avatar

Re: koupání
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2008-11-24, 20:06
Mám takový zvláštní problém:) Fretky jsem nikdy moc nekoupala, protože mi pak zrovna nevoní, ta sm?s kožíšku a šamponu, no fujky.. Jenže te? se mi pokazila pra?ka a nem?žu si dovolit co t?i dny m?nit všechny cíchy a tak mi to v ložnici trošku zavání:D Pot?ebovala bych poradit, jaký šampon používáte, nepot?ebuji, aby von?l. Pot?ebuji pouze, aby m? po jeho aplikaci ješt? týden nenatahovalo.. Máme ten klasický šampon Marty a m? je z n?j prost? zle jak to cítím. Tím nechci ?íct, že je špatný, fretkám k?ži nevysušuje ani se nedrbou, ale m? prost? smrdí. S jakými šampony máte dobré zkušenosti?
Avatar

Re: koupání
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2008-11-24, 20:13
ahoj,
t?eba Johnson's baby, já ho používala než jsem sehnala tcho?í...


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: koupání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-11-24, 21:37
Hanulko, já už p?es 4 roky používám šampon pro fretky od Bernina, fre?ákovi vyhovuje, nevysušuje a nemá skoro žádnou vúni ani pach, ani fre?ák po ném nijak nevoní ani nesmrdí....když tak jako voní trochu "?istotou"....neumím to popsat, prost? p?íjemné
Avatar

Re: koupání
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-11-24, 21:43
My používáme Ferret Sheen - je to s v?ní melounu a okurky, co porovnám šampony, tak tenhle je fakt super, kožíšek voní opravdu po melounu a fret?í pach se vrací cca po týdnu a n?co, což je úsp?ch, u ostatních to bylo maximáln? do 2-4 dn?.

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar

Re: koupání
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-11-25, 00:21
Tak ja zase tem zvirecim samponum "neverim", smrdi mi to, takze moji 4, { i moje nebozka Majuska}, jsou koupany v Elseve-ruzovy s perlovymi proteiny a naprosto bezvadny. Vubec se nedrbou, kuzicka krasna a krasne voni. Verim, ze jim tim nijak neskodim, takze fakt uz menit nebudu.
Avatar

Re: koupání
Zaslán uživatelem/kou: Alexie (IP)
Datum: 2009-05-19, 20:06
Mám dotaz :) jak ?asto mužu fredulku koupat? Slyšela jsem že ?im ?ast?ji je koupete tim více se to snaží p?esmradit tim svým pachem.Prej smrdí ?im dál tim víc.
A ješt? když už ho tedy vykoupu už druhý den zas smrdinká nevím ?ím to je snad špatným šamponem?

ch+koupání+



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 10.06. v 19:04.
Avatar

Re: koupání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-05-19, 20:27
šamponem to není, proste samci v ?íji smrdí a nic na tom nezm?níš, jedin? ho vykastrovat. koupání nepom?že, protože b?íško bude mít od toho zna?kování stejn? o??raný a bude smrd?t... já fretky koupu tak 1x za p?l roku.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: koupání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-05-19, 20:41
Alexie, u nekastrovaného samce v ?iji dost pomúže b?íško otírat n?kolikrát denn? vlh?enými ut?rkami na kojenecké zade?ky. Mám to odskoušené.
?asté koupání nijak moc nepomúže.
Avatar

Re: koupání
Zaslán uživatelem/kou: janakrai (IP)
Datum: 2009-05-29, 23:58
Dobrý den,
pot?ebovala bych se poradit od kdy m?žu zá?ít s koupáním. Díky p?edem za rady.

Re: koupání
Zaslán uživatelem/kou: Sab?a (IP)
Datum: 2009-05-30, 02:12
Já s tím mám takové zkušenosti, že fretka jako každé zví?átko se snaží von?t svým p?irozeným pachem. Tak asi tak

Re: koupání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-05-30, 10:38
janakrai: fretka se koupe podle pot?eby a malé fre?átko bych nekoupala.
Avatar

Re: koupání
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-06-02, 09:38
Malé fre?átko bych naopak po p?íchodu dom? vykoupala, aby pozbylo pach z hnízde?ka. Aby ho ty ostatní lépe p?ijaly, vysušila bych svým napachovaným ru?níkem. Vodu docela teplou, to ony rády, a vysušit fro?ákem, ne fenem.I tak mám trochu neklid, mám objednaného bílého samce a nevím, co ty moje dra?ice mazlice provedou.
Avatar

Re: koupání
Zaslán uživatelem/kou: Leny (IP)
Datum: 2009-06-02, 12:00
Ahoj, tohle téma mne zaujalo a proto jdu též s troškou do mlýna.Moje fretulina je asi jiná. Já ji koupu každej týden v ned?li, i když vím, že to není dobré.Jenže Jul?a koupání vyžaduje. Mám na ní p?íru?ní umyvadlo, které když položím doprost?ed pokoje, sama do ní vleze a sedí a ?eká, co bude dál.Nato?ím p?im??en? teplou vodu a Jul?a si do ní sedne, jak široká, tak dlouhá s ocasem vzh?ru a v?bec mi z umyvadla neutíká.Sedí tam jak p?ikovaná. Po šamponování ji osprchnu teplou vodou a str?ím ji sušit do fro?áku. Chvíli tam vydrží, pak se sápe ven a s velkou chutí se dosuší na zemi pohybem. Tak tak strašn? dovádí, hraje si hra?kami jak zb?silá a provokuje nás kousání do bosé nohy. Prost? špica,prost? má radost. Takže to asi není suchozemská fretka ale ur?it? k?íženec s vydrou o:), jinak je to fakt hodné a klidné zví?átko

Re: koupání
Zaslán uživatelem/kou: janakrai (IP)
Datum: 2009-06-02, 13:59
tak já teda nevím... prckové totiž chytli blešky od ko?ky tak jsem to cht?la vy?ešit tím, že bych je trošku vykoupala a dala na n? šampon proti blechám...zdá se mi to jako nejrychlejší ?ešení...ted je jim skoro 7 týdn?.

Re: koupání
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-06-02, 17:13
Pak ale musíš odblešit všechno, i pelechy. A co se tý?e vodomilství, i moje fretky byly zhruba do pátého roku ?ochtani
Avatar

Re: koupání
Zaslán uživatelem/kou: janakrai (IP)
Datum: 2009-06-02, 17:36
jj, už mám odblešeno (tedy doufám- všechno jsem vyprala i koberce) ale nevím jestli už je po nich (blechách:)). Uvidíme...



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist