Jít na stránku:  123456789Další
Aktuální stránka:1 z 9
Muf a Zipp
Zaslán uživatelem/kou: Luk (IP)
Datum: 2008-04-06, 21:08
Ahojte všichni fre?uláci. Tak jako asi v?tšina z vás, když jsme si po?izovali fre?ulku, jsem plánovali z?stat u jednoho kožíška. A tak jako asi v?tšina z vás, jsme svojí chlupatou sme?ku rozší?ili :o) V sobotu jsme ke stávajícímu tcho?íkovi Mufíkovi (2.6.07) po?ídili kamaráda albínka Zippa (26.2.08). Je to ten nejbáje?n?jší a nejhez?í bílý medvídek (jako ostatn? každý mimísek :o)

S Mufánkem se snad budou kamarádit - když jsme je dali k sob?, tak Mufánek Zippíka hned ?istil, zatímco Zipp ho n?žn? okusoval. Uvídíme, jak se snesou, až bude Zipp v?tší.
Avatar

Přílohy: tak to jsem ja Zipp.jpg (30kB)   takhle spinkam.jpg (27kB)   tahle poloha je taky fajn.jpg (61kB)  
Re: Muf a Zipp
Zaslán uživatelem/kou: Luk (IP)
Datum: 2008-04-06, 21:11
Ješt? pár fote?ek spolu se starším "bráškou"
Avatar

Přílohy: nejprve zdalky ocihnout.jpg (63kB)   a pak zakousnout.jpg (47kB)   stasna mamina.jpg (24kB)  
Re: Muf a Zipp
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-04-06, 21:20
To vypadá na krásného ledního mé?u, opravdu máte fretku? ;)))

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Muf a Zipp
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-04-06, 21:28
No krasavec, ten je fakt veliký, to bude kus chlapa :-))
Už se na n?j t?ším, až ho uvidím a i Fitch bude mít kone?n? kamaráda ze "svých ?ad" :-D
Tak a? se s Mufánkem mají po?ád rádi a vy z n?j máte jenom radost:-)

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Muf a Zipp
Zaslán uživatelem/kou: Luk (IP)
Datum: 2008-04-06, 21:40
Dáda: Jenom rados, to by byla nuda - taky musí trošku ?ádit a vyvád?t lumpárny :o)

Amonn: Lední mé?a to není, ti p?eci nemají takovéhle dlouhé ocásky :oD
Avatar

Re: Muf a Zipp
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-04-06, 21:43
Luku, já zapomn?la, že ledního mé?u má jen Petruš.p ;)))) .. ale tak konkurence se stejn? hodí ;) (není nikdy na škodu ;))))

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Muf a Zipp
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-04-06, 21:47
Luk-no tak já se zrovna te? se svým milovaným albínkem nenudím, asi ho za...., protože FURT d?lá co nemá!!!Nejsou to takové nevi?átka, noooo...

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Muf a Zipp
Zaslán uživatelem/kou: Luk (IP)
Datum: 2008-04-06, 22:01
Takový hod?ou?ký fre?á?ek jako Fitch, že by provád?l n?co, co se nemá? Tomu se snad ani nedá v??it :oD
Avatar

Re: Muf a Zipp
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-04-06, 22:13
Už jsem ho 3x zav?ela do klece a furt to nepomohlo... Huš nevím co s ním, zlobí furt to stejné dokola, chjooo.

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Muf a Zipp
Zaslán uživatelem/kou: Luk (IP)
Datum: 2008-04-06, 22:51
Tak to už není zlobení, to je p?eci hra :oD Stejn? tak jako Mufánek, když ho každou chvilku najdeme v obýváku na stolku s hlavou pono?enou do džbánku se š?ávou... copak Fitchík vymyslel za novou fretko-?lov??í hru?
Avatar

Re: Muf a Zipp
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-04-06, 22:52
No ten je sladkéééééj, gratulujeme všicí i ty chlupatý! To je dob?e, že už Mufánek není jediná?ek :)

A ledního mé?u mam jenom já!! Te? m? mrzí, že jsem si ho nevzala už jako miminko a to ho tenkrát kv?li tomu ocásku nikdo necht?l :)
Avatar

Re: Muf a Zipp
Zaslán uživatelem/kou: Luk (IP)
Datum: 2008-04-06, 22:59
Petra p.: My ti mé?u neberem, i když jsme o tom taky uvažovali, když je tak roztomilej... ale už máme Zippa. P?vodn? jsme t? cht?li s mé?ou trumfnout, ale shán?j ?ernookou bílou fretku bez ocásku :o)
Avatar

Re: Muf a Zipp
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2008-04-06, 23:02
To je nádhera - malý a velký :o). Vždycky si plánuju, jak p?íští fretkoun bude miminko a vypiplám si ho k obrazu svému a místo toho beru jen samé bestie.
P?ejeme spostu neškodné fret?í škodolibosti, nekone?n? mnoho ukradených ponožek, pár prokousnutých prst?, olízaný nos, a? jsou ti vaši trha?i zdraví a hlavn? št?stí!!!
(protože na Titanicu byli všichni zdraví, ale št?stí nem?li :o))
Ž, R + Eliška, Prcek a Felix
Avatar

Re: Muf a Zipp
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-04-06, 23:14
Hehe, no Luku, to by se vám shán?la opravdu špatn? :-D ale i tak vypadá jak lední medvíd? :) Je opravdu krásnej!
Avatar

Re: Muf a Zipp
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-04-06, 23:16
Luk, o jedný bílý tmavooký bez ocásku bych v?d?la [fretka.kom.cz] , ale s tím jste m?li p?ijít už loni :oD
Jinak gratuluju k p?ír?stku, je krásnej :o)
a odkoho pa je? jestli to není tajný? ;o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Muf a Zipp
Zaslán uživatelem/kou: Janule (IP)
Datum: 2008-04-07, 09:30
Samo sebou že to není tajný... je z Kn?ževce.... jméno majitelky bohužel neznáme....
Dneska ráno s Mufánkem už lumpa?il... chození mu zatím moc nejde, ale snaha je velká...
Avatar

Re: Muf a Zipp
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-04-07, 09:32
není od Vlasák? z Kn?ževse? mají hodn? chovných fretek.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Muf a Zipp
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-04-07, 09:40
Luky-no on my v?era po?ád lezl do kredence až do 4patra, joo já vím jsou tam pasti?ky a dobr?tky, ale to neznamená, že tam m?že...Vím, že v?d?l totiž, že to nesmí, ale po?ád to d?lal(umí si to otev?ít). No a když jsem mu zatarasila cestu, tak na truc lezl do druhého kredence a vyhazoval plastové misti?ky. No a hrozn? ho bavilo, když jsem se roz?ilovala, dokonce za?al i tan?it, já se z n?j fakt po....Už abysme k n?mu taky m?li kamaráda, snad takových lumpa?in nechá.

Ale nebudu vám to tady zahlcovat mým nezbedou. Ješt? jednou gratulkace k nádher?á?kovi a už se na n?j moooc t?ším :-))

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Muf a Zipp
Zaslán uživatelem/kou: Janule (IP)
Datum: 2008-04-07, 09:41
To nevylu?uji... znám jenom její k?esní jméno Eva. O n?kolika fretkách se zminovala, ale já jsem ve finále vid?la jenom jednu... ostatní mohla mít jinde... Taky pochybuji, že v Kn?ževsi je více blázn? s fretkama...
Jak dob?e jí znáš?
Avatar

Re: Muf a Zipp
Zaslán uživatelem/kou: Janule (IP)
Datum: 2008-04-07, 09:53
Ahoj Dádo, nám no nevadí...klidn? zahlcuj...velmi nás to teší, když nezlobí zrovna ten náš...
Avatar

Re: Muf a Zipp
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-04-07, 09:58
Ahoj Jani, noo to p?íjde, však to už znáš, i když teda s Mufánkovou mírnou a hodnou povahou, tan sand ani zlobit neumí, hmm?

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Muf a Zipp
Zaslán uživatelem/kou: Luk (IP)
Datum: 2008-04-07, 10:49
Ale taky to zvládá. Oblíbené jsou trucbobky v p?edsíni p?ed dve?mi na WC, kam ho nepouštíme. Taky je na zabití, když se ?lov?k koupe, Mufan jde o kolo a jen tak aby byla sranda otev?e dve?e (máme šoupa?ky). Kdyby alespo? vešel, jako že chce za tebou, ale to ne. Jenom do dve?í str?í ?umákem a jukne na tebe takovim tim nevinnym pohledem. A n?kdy ani to. Prost? nemá rád, když je n?kde zav?íno :o)

Jinak to je naprosto jasné, že Fitche nejvíc baví, když se roz?iluješ. A ?ím víc, tím líp. Koneckonc? to pro to d?lá, ne? Teprve odhalená a náležitým k?ikem ocen?ná lumpárna je ta pravá, co je uznatelná. Na srazech se pak ur?it? vzájemn? trumfují "To m? se tuhle povedla taková lumpárna, že pani?ka skákala p?l metru do výšky a hulákala ješt? 10 minut poté..." :oD
Avatar

Re: Muf a Zipp
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-04-07, 10:50
No jo, vy chlapy, všichni stejní, a? ?lov?k nebo fre?ák, já to ?íkám furt :-D

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Muf a Zipp
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-04-07, 11:14
Ahojky Janule a Luku...
...no ten je krraaaassnej!...to se nedivim...ze jste pro nej hned jeli...:)...
...ta prvni fotka...tak tam je uplne k sezrani...
...takze taky gratulace k novemu prirustku...:)...
Avatar

Re: Muf a Zipp
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-04-07, 16:09
Janul, jojo, Eva G., v?d?la jsem i celý p?íjmení, ale nerada bych ho zmršila, je to od Vlasák?. osobn? je neznám, jen vím, že mají hodn? chovných fretek

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Muf a Zipp
Zaslán uživatelem/kou: Janule (IP)
Datum: 2008-04-07, 16:18
Další info ze života Mufa a Zippa... místo ob?da mi to nedalo a hnala jsem dom?. Zipp je?el jak pominutý, tak jsem ho vytáhla z pelíšku a k n?mu jsem dala Mufa... reakce Mufa byla úžasná... okamžit? ho o?istil a potom si sním hrál, po hraní si ho odvlekl do svého úkrytu a tam spokojen? spinkali....
?ekala jsem r?zné reakce, ale že bude tak úžasný bráška m? opravdu p?ekvapilo.
Avatar

Re: Muf a Zipp
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-04-07, 16:26
janule,

je to krásný, jak si kluci "padli do oka" a úžasný fotky, jsou to oba náramní fešáci! :o)
jen se nenechte ukolíbat sou?asnou mírovou situací, on až zipp (mimochodem - úžasný jsou i jména... :o)) povyroste a muf v n?m ucítí "konkurenci", situace se pravd?podobn? lehce zdramatizuje a minimáln? jednoho z nich budete muset kastrovat. teda pokud muf už není, a i tak se m?že stát, že bude nutné kastrovat i zippa.

t?ším se na další zprávi?ky, sleduji vývoj, který m? zajímá tím víc, že sama mám doma t?i kluky. teda "?áste?né"... :o))

Re: Muf a Zipp
Zaslán uživatelem/kou: Janule (IP)
Datum: 2008-04-07, 16:33
Mufánek je už kastrovaný a Zippa to ur?it? ?eká taky... ten smrádek v byt? opravdu nešlo vydržet... te? jsme všichni spokojení...
S konfliktama se po?ítá, to si budou už výškov? (doufám) rovni...
Avatar

Re: Muf a Zipp
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-04-07, 17:00
Já už na to p?išlááááá!!!!
Vám se na Se?i líbilo, jak si hráli fretkouni mezi sebou! To je ono!!! Nicmén? až se bude Zippík Mufánkovi vyrovnávat, tak uvidíte, za? jsou toho dv? fretky :oD
Avatar

Re: Muf a Zipp
Zaslán uživatelem/kou: Luk (IP)
Datum: 2008-04-07, 17:10
Takhle nás prokouknout... Už te? za?íná být jasné, že s p?íchodem druhé fretky je významn? porušena rovnováha lidé-fretky v naší domácnosti. Matematicky bych to vyjád?il asi takto: 2 lidé = 4 nohy, 2 fretky = 8 noži?ek, z ?ehož jasn? plyne, že dokud byla fretka jedna, byla rovnováha, kdežto te? jsou v dvojnásobné p?esile :oD
Avatar

Jít na stránku:  123456789Další
Aktuální stránka:1 z 9


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist