Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:2 z 7
Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-02-11, 12:40
petulevrtule - máš pravdu, není to složitý v tom psát :-) jen ti to zabere trochu více ?asu, aby ses nau?ila zna?ky, ve kterých to píšeš.. to totiž není to samé, jako reprezentativní ESTRANKY, kde do ráme?ku na?ukáš obsah ;-)

Pokud tedy chceš pomoct, webmaster@fretka.cz .M?žeš mu napsat.

A pokud víš, že každý má své problémy, tak ne?eš a nerozkrafávej problémy, když nejsou tvé :-)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: py3s (IP)
Datum: 2008-02-11, 12:42
petulevrtule:
Tak ukaz jake weby to jsou? Jestli to jsou dva blogy kam semtam hodite prispevek ve svem volne case tak to se neda srovnavat. Pokud se nekdo ma starat o forum, musi u toho byt co nejvic, ne ze si vzpomene a kdyz se mu chce tak tam chodi.

Joomla je open source redakcni system, nikoliv nastroj pro vytvareni webovych stranek nebo prog. jazyk, jsou to webovky v podstate hotove a jako takove, nejsou pro nektere veci vhodne a udelat v nich stranky zvladne i 5ti lete dite.

Html je základní jazyk na kterém se dají postavit statické webové stránky. Stránky typu fretka, forum, galerie (tedy stránky tzv. dynamické) jsou tvo?eny pomocí jazyka PHP, ASP apod. To znamená objektové programování, funkce... jo taky databáze je nutné ovládat (MySQL nebo MSSQL) a relace mezi nimi. Ty jsou mnohem složit?jší a ono nau?it se psát validn? a dob?e HTML (které je už dnes zastaralé a spíše se preferuje XHTML) není taková hra?ka.

M?žeš za?ít zde:
[php.ftp.cvut.cz]
[mm.gene.cz]

Tedy ?lov?k který je schopný ud?lat po?ádný web umí spoustu v?cí a v?tšinou se tím i živí. Je jasné, že projekty za které mu v práci platí up?ednost?uje a tohle d?lá ve volném ?ase.


Bohuzel pro tak rozsahlou komunitu jako je tady, jsou naprosto nevhodne a delat v kodu joomla nebo wordpress zmeny za chodu je sebevrazda.
O služb? Estranky za 1500 ani nemluv?.

Mimochodem vyhledavani tu na foru funguje skvele, viz [forum.fretka.cz].

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: ride. (IP)
Datum: 2008-02-11, 12:42
TED JSI UKÁZALA ŽE JSI VUBEC NEPOCHOPILA PODSTATU ?EŠENÉ V?CI ..JEN ŽE JSI ZASLECHLA N?CO CO SE T? DOTÝKÁ A HNED KOPEŠ OKOLO SEBE...

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: py3s (IP)
Datum: 2008-02-11, 12:43
ride.:

slusny clovek který zna tzv. netiketu a pravidla chovani v diskuzich nepise vse velkymi pismeny.

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: ride. (IP)
Datum: 2008-02-11, 12:45
A pokud víš, že každý má své problémy, tak ne?eš a nerozkrafávej problémy, když nejsou tvé :-)


ALE POKUD VÍM TY JSI SEM ZA?ALA TAHAT PROBLÉMY ...!!! NIKDO JINÝ ALE TY JSI SE O NICH ZA?ALA ZMINOVAT TAKŽE JE SPÍŠE ROZKRAFÁVÁŠ TY...!!!!

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-02-11, 12:46
ride. napsal/a:
-------------------------------------------------------
> JOO JOO TO JE TO PRO? SE TU LIDÉ BOJÍ PSÁT PROTOŽE
> TY, MAJDA A SPOL JSTE NEDOKNUTELNÉ...A HÁZET
> ŠPÍNU?? JEN SE SNAŽÍT DÁT NPODN?T K TOMU ABY SE
> NAD TÍM KONE?N? N?KDO ZAMYSLEL KDYŽ JÁ TEDY SE
> NEUMÍM VYJAD?OVAT A HÁŽU ŠPÍNU POTOM Z TVÉHO
> VYJAD?OVÁNÍ A OBO?OVÁNÍ SE NA TÍM ŽE SI TU VUBEC
> N?KDO DOVOLIL ?ÍCT NAHLAS CO SI MYSLÍ... PLIVEŠ
> JEDOVATOU SLIN

No jo, já zapomn?la, zase jsem ta jedovatá, co? ;-)
Kouzlo diskusního fora je od toho, že každý píše sv?j názor ;-) Mínus diskusního fora je to, že když ?lov?k n?co napíše, nemusí být pochopen.

>
> Vy ani nevíte, co všechno se skrývá za tím vším,
> co ti lidi d?laj. Nevíte, jaké maj problémy, atd..
> Jediné, co vám jde, je to, že si zde vyléváte
> zlost.
>
>
> OSOBN? SI MYSLÍM ŽE TOHLE S TÍM CO SE TU ?EŠÍ NEMÁ
> NI? SPOLE?NÉHO...OSOBNÍ PROBLÉMY S CHODEM
> STRÁNEK..??NO PROMIN...TZO SE TED MUSÍM OPRAVDU
> SMÁT KROUTIT HLAVOU NECHÁPOVOSTÍ...

No víš, pokud bych neznala, co za tím v?zí, tak bych to ani nepsala. Nevíš, kolik lidí maká na tom, aby jelo nové forum. nevíš, kdo pracuje na plemenici. Nevíš nic, a p?esto si tu otvíráš zobák. Tak si str? tu svou nechápavost do poušt? ..
Kolikrát se tu dohadovalo, co všechno je pot?eba. Už ses koukl na ty davy s pomocí na Valentýna? Lenost? Neochota? Ne, jen známé xichty..





Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: ride. (IP)
Datum: 2008-02-11, 12:48
slusny clovek který zna tzv. netiketu a pravidla chovani v diskuzich nepise vse velkymi pismeny.



SMÍCH A TO DOCELA VELIKEJ...CO TO MÁ CO SPOLE?NÉHO S TÍMTO TÉMATEM..??MYSLÍM ŽE ABSOLUTN? NI? PRO M? JSOU VELKÁ PÍSMENA JEN O N?CO V?TŠÍ NEŽ TA MALÁ,LÉPE ?ITELNÁ TOT VŠE Z MÉHO POHLEDU NA VELKÁ PÍSMENA...

PODLE PSANÍ CHCEŠ SOUDIT JAK JSEM SLUŠNEJ NEBO NEJSEM A JAK JSEM VYCHOVANEJ...??

DNESKA SE TU NEJSPÍŠE PO?URÁM SMÍCHY...!!!! CO TO S TÍM CO SE TU ?EŠÍ MÁ VUBEC SPOLE?NÉHO...??

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-02-11, 12:49
Hele nechcete se p?estat hádat? Jsme tu kv?li fretkám a ne hádkám, ne???

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: ride. (IP)
Datum: 2008-02-11, 12:51
No jo, já zapomn?la, zase jsem ta jedovatá, co? ;-)


Z?EJM? NEJSEM PRVNÍ KDO TI TO ?EKL ŽE.....??

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-02-11, 12:52
Ježkovy o?i!!! Já jsem ale debil!!! To vlákno o lidské blbosti bych si m?la vytáhnout pro sebe!!!
Jak jen jsem si mohla naivn? myslet, že mi beztrestn? projde malé upozorn?ní!

Na jednu stranu si st?žujete, že vám nikdo neporadí, jak to tady chodí a funguje. Ale na druhou stranu, když to n?kdo napíše, tak hned podle vás kritizuje a plive. - CO jsem plivla???

M?ly byste se styd?t! A hlavn? petulevrtule. Protože to, cos tu napsala o Adminovi/adminech, je fakt hnusné.
Sama bych m?la taky n?jaké nápady, jak to tady vylepšit, ale ne všechny jsou realizovatelné nebo se shodují s p?edstavou admina. V život? bych si ho ale nedovolila kritizovat, zvlás? proto, že sama nemám bohužel možnost p?iložit ruku k dílu.
Proto se snažím ud?lat alespo? to minimum, že respektuji pravidla, podle kterých to tady funguje.
Avatar

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: py3s (IP)
Datum: 2008-02-11, 12:52
ride.:

Vypovida to spise o jiste labilnosti ;) stejne jako velke mnozstvi interpunkcnich znamenek.

Pokud uz chcete vest diskuzi slusne a neco vyresit, asi by bylo dobre zacit tim ze se tak budu v te diskuzi chovat.

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-02-11, 12:53
No asi si b?ž pro pemprsky, takový velký kluci už ne?uraj do kalhot!!! :-) Myslím, že tu bylo jasn? vysv?tleno, že vytvá?ení nových stránek webu fretky není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. A pokud má n?kdo zájem p?idat ruku k dílu a se stránkami pomoci, sem s ním :-)
Avatar

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: Cat (IP)
Datum: 2008-02-11, 12:53
ride., to, že používáš velká písmena, znamená, že k?i?íš. Což je v?tšinou pokládáno za nevychovanost. Takže asi tak.
Avatar

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-02-11, 12:54
Mám takový pocit, že když n?kdo nevidí na ?tení, m?l by si po?ídit brejle.

Pokud bych se m?la snížit na hranici vás dvou, ani bych necht?la.. ( vyjad?ování - hlavn? teda ride. mi p?ijde jako vyjad?ování malého caparta, který kope kolem sebe a když neví, jak by dál, tak se najednou záhadn? zase sm?je až se po??rá)

Smutné je, že celá tadle debata vznikla na po?in dvou lidí, kte?í prost? mají bu? osobní/nebo jinou pohnutku n?co ?ešit...

Pokud chcete n?co ?ešit, od toho forum slouží, ale mohli byste se zamyslet nad tím, zda do lidí rýpat a jen všechno kritizovat, nebo spole?nou ?e?í n?kam dojít. Všechno to za?lo na váš popud..



Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-02-11, 12:57
ride. napsal/a:
-------------------------------------------------------
> No jo, já zapomn?la, zase jsem ta jedovatá, co?
> ;-)
>
>
> Z?EJM? NEJSEM PRVNÍ KDO TI TO ?EKL ŽE.....??


Máš pravdu, ?íkám o sob?, že jsem pruda prudivá ;-)



Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: ride. (IP)
Datum: 2008-02-11, 12:57
No víš, pokud bych neznala, co za tím v?zí, tak bych to ani nepsala. Nevíš, kolik lidí maká na tom, aby jelo nové forum. nevíš, kdo pracuje na plemenici. Nevíš nic, a p?esto si tu otvíráš zobák. Tak si str? tu svou nechápavost do poušt? ..
Kolikrát se tu dohadovalo, co všechno je pot?eba. Už ses koukl na ty davy s pomocí na Valentýna? Lenost? Neochota? Ne, jen známé xichty..


JO KOUKAL ALE TAKY JSEM KOUKAL CO NA TO NAPSALA BOŽA ...

?EKNU TI TO JEDNODSUŠE KDYŽ SI MYSLÍŠ ŽE NIC NEVÍM S P?ÍTELKYNÍ PO?ÁDÁME DVAKRÁT RO?N? VÝSTAVY ZVÍ?AT ZEJMÉNA MOR?ATA KDE MÁME NA STAROSTI CELOU AKCI A D?LÁME TO SAMI DVA A ZE SVOJICH FINAN?NÍCH ZDROJU.USILUJEME TAKÉ A SNAŽÍME SE USPO?ÁDAT LETNÍ VYSTAVU MOR?AT S EXPOZICÍ FRETEK ALE TO ZAS NEVÍŠ TY...!!!A ŽE JE TAM I STO ZVÍ?AT A VŠECHNO OBSTARÁVAME MY PRODEJ,VÝB?R VSTUPNÉHO,NOŠENÍ ZVÍ?AT P?ÍPRAVA AREÁLU,UKLID AREÁLU,ZAPISOVÁNÍ P?I POSUZOVÁNÍ , CENY, DIPLOMY TOT VŠE HRAZENÉ Z NAŠICH KAPES.... JÁ TEDY OPRQVDU NI? NEVÍM ...

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-02-11, 12:59
for všechny: Re: VALENTÝN 2008
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2008-02-03, 10:41
To máš samoz?ejm? pravdu. Kolik let už ?íkám, že smysl klubu (alespo? toho ?eského) není po?ádat výstavy, že má mnohem d?ležit?jší poslání (osv?ta, podpora, pomoc a rady za?áte?ník?m, trp?livost s t?mi, kte?í chybují z neznalosti...)? A kolik lidí mi tento postoj vy?etlo a p?edhazovalo mi výstavy po?ádané na Slovensku? No vidíš, rok se s rokem sešel, nechala jsem se p?emluvit na výstavu v ?echách a situace se oto?ila - te? je pro zm?nu špatné výstavy po?ádat. Je mi moc líto, že jste k poznání, že výstavy nejsou to nejd?ležit?jší (a že mohou být i riskantní), museli dojít takhle bolestn?, ztráty Kuka je mi opravdu moc líto :(

Pomoc za?áte?ník?m???? A kde...Když skoro všichni píšou NAJDI SI TO....tot se sem p?esn? hodí....

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: ride. (IP)
Datum: 2008-02-11, 12:59
Z?EJM? MLUVÍŠ O SOB?...!!!!KDYŽ JE ?E? O TÉ LABILNOSTI...JÁ PÍŠU VE VŠÍ SLUŠNOSTI...A NEVIM KDO KOHO TADY ZA?AL OSO?OVAT ŽE VUBEC SI DOVOLIL ?ÍCÍ ŽE JE NESPOKOJEN STA?ILO BY JEN ?ÍST A NE KOUKAT NA KONEC FORA ŽE...

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-02-11, 13:01
?EKNU TI TO JEDNODUŠE, KDYŽ SI MYSLÍŠ ŽE NIC NEVÍM. S P?ÍTELKYNÍ PO?ÁDÁME DVAKRÁT RO?N? VÝSTAVY ZVÍ?AT, ZEJMÉNA MOR?AT, KDE MÁME NA STAROSTI CELOU AKCI A D?LÁME TO SAMI DVA. ZE SVOYCH FINAN?NÍCH ZDROJU.USILUJEME TAKÉ A SNAŽÍME SE USPO?ÁDAT LETNÍ VYSTAVU MOR?AT S EXPOZICÍ FRETEK, ALE TO ZAS NEVÍŠ TY...!!!A ŽE JE TAM I STO ZVÍ?AT A VŠECHNO OBSTARÁVAME MY - PRODEJ,VÝB?R VSTUPNÉHO,NOŠENÍ ZVÍ?AT, P?ÍPRAVA AREÁLU,UKLID AREÁLU,ZAPISOVÁNÍ P?I POSUZOVÁNÍ, CENY, DIPLOMY. TOT VŠE HRAZENÉ Z NAŠICH KAPES.... JÁ TEDY OPRAVDU NI? NEVÍM ...

Když už jsi tak strašn? rozhor?en, opravila jsem ti chyby ;-)

PS: tou expozicí fretek jako myslíš co? ;-)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: ride. (IP)
Datum: 2008-02-11, 13:03
A MÁM TOHO DOST ÚOKUD TO PUJDE RUŠÍM NA TŠCHTO STRÁNKÁCH REGISTRACI PROTOŽE NEVÍTE CO BY UŽ A VYTAHUJETE NAJEDNOU VELKÁ PÍSMENA A PEMPRSKY JESTLI CHCETE N?KOMU KADIT NA HLAVU ZAMETTE SI NEJD?ÍVE P?E SVÍM PRAHEM...NE NADARMO SE O VÁS MAJDO A SPOL NE?ÍKÁ ŽE STE VOSI?KY V HNÍZDE?KU TZED JSET TO JEN DOKÁZILI...

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-02-11, 13:06
ride. pro n?koho jsi dokázal, jaká je tvá opravdová inteligence :-)

btw není lepší si p?e?íst n?jaký dobrý ?lánek než poslouchat drby? :)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: py3s (IP)
Datum: 2008-02-11, 13:06
ride.:
cetl jsem to cele, zakladni body slusnosti to postrada.

Moje reakce je pouze na posledni co jsem cetl, jakozto na ostatni predchozi bylo jiz odpovezeno ;).

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: ride. (IP)
Datum: 2008-02-11, 13:07
AMONNIA : TADY NEJDE O HRUPKY...MIMOCHODEM ?EŠTINA NEBYLA MOJE SILNÁ STRÁNKA A NESTYDÍM SE ZA TO...!!!! ALE TY UŽ NEVÍŠ CO BY ŽE...?? JSEM ?EKAL KDY TO P?IJDE SNAHA UZEMNIT M? A UML?ET TÍM ŽE MÁM HRUPKY V TEXTU...TODLE PRÁV? PODLE M? D?LAJÍ PODPRUM?RNÍ...!!TADY UKASZUJETE O? VÁM DOOPRAVDY JDE AS SMUTNÉ JE ŽE ABSOLUTN? NE O TO ABY TO FUNGOVALO..MÁTE SVOJÍ PRAVDU A TÉ SE DRŽÍTE, ALE TAKHLE TO NEBUDE ŠLAPAT NIKDY...

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-02-11, 13:08
Milá Amonnio, nabídli jsme Vašemu klubu areál na výstavu fretek, jelikož sami jsme dv? m?li, te? máme jen jednu. Pro?? M?la leukémi...Takže jsme o ní p?išli...to sem ale nepat?í...Cht?li jsme výstavu ne?ím zpest?it...A myslíš si, že se mi n?kdo z vedení do téhle doby ozval???Nikdo...Cht?li jsme uspo?ádat pro Vás sraz fretka?? a nikdo nám nenapsal...Sta?ilo by i jen hloupé ne...Proto se tu vztekám, jak to tu funguje...Jelikož u našich chovatel? mor?at jsou všichni vd??ní, že n?kdo pro n?co takového uspo?ádá...Mimochodem uzáv?rku p?ihlášek máme 17. února a já mám od ledna areál napln?ný....
Už trochu chápete???

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-02-11, 13:09
ride. napsal/a:
-------------------------------------------------------
> AMONNIA : TADY NEJDE O HRUPKY...MIMOCHODEM ?EŠTINA
> NEBYLA MOJE SILNÁ STRÁNKA A NESTYDÍM SE ZA
> TO...!!!! ALE TY UŽ NEVÍŠ CO BY ŽE...?? JSEM ?EKAL
> KDY TO P?IJDE SNAHA UZEMNIT M? A UML?ET TÍM ŽE MÁM
> HRUPKY V TEXTU...TODLE PRÁV? PODLE M? D?LAJÍ
> PODPRUM?RNÍ...!!

Nemáš komplexy ze školy? U?itelky ?eštiny v tom p?ípad? musí být taky podpr?m?rné :)))))

TADY UKASZUJETE O? VÁM DOOPRAVDY
> JDE AS SMUTNÉ JE ŽE ABSOLUTN? NE O TO ABY TO
> FUNGOVALO..MÁTE SVOJÍ PRAVDU A TÉ SE DRŽÍTE, ALE
> TAKHLE TO NEBUDE ŠLAPAT NIKDY...

To, o? nám ve skute?nosti doopravdy jde, ty nikdy nepochopíš. Máme svoji pravdu, ty ji nemáš? Tak o co ti tedy v posledních dvou stránkách jde?





Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: ride. (IP)
Datum: 2008-02-11, 13:10
AMONNIA : SAMOZ?EJM? JÁ SEM TEN PODPRUM?RNEJ TUPEC CO NEUMÍ NAPSAT I/Y A VLASTN? NI? NEVÍ ALE V ŽIVOT? TO O I NEBNO Y NENÍ...MYSLI SI ŽE JSEM BLBEC, NEGRAMOT ALE VÍŠ CO TI ?EKNU M? JE UKRADENÉ CO TY SI O M? MYSLÍŠ...JAKEJ JSEM VIM NEJLÍP JÁ A O ŽE SE NA TO TADY KAŠLE V TOM SVUJ NÁZOR NEZM?NÍMN...BOHUŽEL

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-02-11, 13:12
Petulevrtule, navrhuju z??astnit se Valentýna, p?ípadn? ?lenské sch?ze.....
Ride a to že m? n?kdo pomlouvá..horší to bude, až m? nikdo pomlouvat nebude :-)
Avatar

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: ride. (IP)
Datum: 2008-02-11, 13:15
VZHLEDEM K URÁŽKÁM NA MOU OSOBU Z TVÉ STRANY SI DOMNÍVÁM ŽE NEBUDEŠ O MOC CHYT?EJŠÍ NEŽ JÁ...

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-02-11, 13:16
Amonnio, to je práv? ta slušnosnost o které mluvíš...Odpov?d?t, když n?kdo n?co nabídne ve vší slušnosti...Je t?žké sehnat areál a i t?eba jen místo, kde je možné n?co takového uspo?ádat...Potom je t?eba ob?hat ú?ady...Jelikož musíš mít na takovéto akce povolení ke konání svodu zví?at, dále povolení od m?sta ze životního prost?edí atd...Dále potom zajistit zví?ata, areál, posuzovatele, ceny..blabla a spousty dalších v?cí.A nejd?ležit?jší v?c, vše ud?lat tak, aby bylo vše v po?ádku a lidi byli spokojení a p?íšt? p?ijeli zas...

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: ride. (IP)
Datum: 2008-02-11, 13:17
Petulevrtule, navrhuju z??astnit se Valentýna, p?ípadn? ?lenské sch?ze.....
Ride a to že m? n?kdo pomlouvá..horší to bude, až m? nikdo pomlouvat nebude :-)


JENŽE TO SE NEJSPÍŠ NIKDY NESTANE...A BUDUJEŠ SI TO SAMA..

Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:2 z 7


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist