klepe se az moc
Zaslán uživatelem/kou: Alísek a Káka (IP)
Datum: 2008-01-31, 12:06
hola, ta moje fretecka kdyz se probudi, tak se trasne klepe, vim ze je to po probuzení normalní, ale ona se klepe treba jeste pul hodiny po probuzení, stava se vam to taky??? nebo s ni neco je????

z+projevy+



Celkem upraveno 4×. Poslední úprava: martina dne 22.06. v 00:34.
Avatar

Re: klepe se az moc
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-01-31, 12:09
Alísek, múj fre?ák se po probuzení neklepe nikdy a vúbec. Vím, že tímto ti nepomúžu, ale také by mn? zajímalo z ?eko to tvoje fre?ule má a jestli je to normální....



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 09.06. v 16:46.
Avatar

Re: klepe se az moc
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-01-31, 12:13
Asi je to hloupost, ale nemate doma chladno...prilis? Nevim, moje se take neklepou, ale pokud po delsi dobe jdeme ven, kde je chladno, Leila se klepe dost...
Doufam, ze zadna nemoc se za tim neskryva...
Avatar

Re: klepe se az moc
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2008-01-31, 12:13
tak m?j freták se klepe když ho vezmu ven, ale tím si reguluje teplotu... možná že po probuzení to n?kte?í d?lají jak jsou rozespalí

Re: klepe se az moc
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-01-31, 12:19
Pytrísek to ned?lá, ale Kryštof se ob?as klepe taky.....
Avatar

Re: klepe se az moc
Zaslán uživatelem/kou: Alísek a Káka (IP)
Datum: 2008-01-31, 13:03
Lucifina: mno my mame permanentne v byte 23 stupnu, pzt bydlime v panelaku. :-(
Avatar

Re: klepe se az moc
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-01-31, 13:05
Alisku, tak to me nic nenapada...opravdu se klepe az pul hodiny? Nejak intenzivne? Mozna to muze byt , ze prost jen je takovy...ze si holt vyrovnava teplotu dele, nez jine fretky...netusim..:(
Avatar

Re: klepe se az moc
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2008-01-31, 13:34
Alísek: Bobeš se po probuzení klepe jen n?kdy. Když vstává sám, tak se skoro nikdy net?ese, ale když ho vzbudím já a vylovím ho z pelíšku, tak se t?ese jako ratlík. Ale b?hem chvíle to p?ejde....

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: klepe se az moc
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-01-31, 14:19
Holky se mi klepou porad - hlavne kdyz je vytahnu z pelechu a jsou rozespale. Kluci to tak casto nedelaji, ale holcicky rapidne a nejen ty me.. Myslim, ze si tim nejak vyrovnaji teplotu :o)
Vlakno o treseni: [forum.fretka.cz]


Avatar

Re: klepe se az moc
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-01-31, 14:23
Mn? se klepou tcho?i, když je vyndám spící z pelechu, tak jak se bud?j... ale do t?ch 10 minut v?tšinou p?estanou, nep?etržit? se klepou t?eba dv? minuty, pak už to jsou ob?asný záchv?vy...
Avatar

Re: klepe se az moc
Zaslán uživatelem/kou: Leyla (IP)
Datum: 2008-01-31, 14:24
Ja byla ted na veterine s nasim pulprdelacem....samozrejme jsem ho musela zbudit z jeho pulnocniho spanku, soupla jsem ho do prepravky a mazala na veterinu. Kdyz jsem ho pak vyndala na ten jejich stul, tak se celou dobu klepal jak male dite a neprestal az skoro domu - bud strachem, nebo z rozespani :-)
Avatar

Re: klepe se az moc
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2008-02-01, 01:45
Myslím, že krom? vyrovnávání teploty se klepáním snaží tcho? nazna?it, jak je nebohý, a jak nutn? pot?ebuje pe?livou pé?i, protože velmi rychle zjistí, že klepání vzbuzuje soucit a pozornost...
Ale p?l hodiny se mi zdá skoro dost...
Avatar

Re: klepe se az moc
Zaslán uživatelem/kou: lili (IP)
Datum: 2008-02-01, 07:59
M? se takto taky klepe sami?ka.Podle m? je to asi naprosto normální.Když jí vyndavám z pelíšku,tak vždycky se tak klepe,tak jí hladím.
A pak se mi ob?as takhle stejn? klepe když dostane trošku jogurtu,nebo po Fretmenovi kaši.Druhá sami?ka nic takového ned?lá.

Re: klepe se az moc
Zaslán uživatelem/kou: janaT (IP)
Datum: 2008-02-01, 21:38
Bohužel u nás to byl za?átek velké nemoci.
Žádné jiné p?íznaky jsme nem?ly. P?i jedné pravidelnkontrole na cukr (m?la již 6 let)byla zjišt?na vysoká hladina inzulínu a nízká hladina cukru.
Nechci být nijek zlá, ale možná by bylo dobré znovu si pro?íst v?ci co se k tomu píší a nechat jen tak pro kontrolu ud?lat odb?r krve a test.
Omlouvám se, pokud jsem trošku postrašila.
Už to bude rok co máme tuhle nemoc,a za sebou operaci.
Jinak jsme celkem v pohod?.

Re: klepe se az moc
Zaslán uživatelem/kou: Zdenina (IP)
Datum: 2008-02-01, 22:01
Me se take mima klepe kdyz ji vzbudim ale ne vzdycky....vice mi to delala FUNKY...byla hodne drobounka,podle me to delaji vice ty co jsou takove drobne..ja jsem tady ten drobinek tak si me vsimej a ptej se copa mi je....mozna zima mozna strach...Tak me mackej,nuchej,pusinkuj!!!Ale presne takle proste na to reagujeme,jsou to ale vychc.....tchori!!!Ale jak rika Jana.T.asi by jsme to nemeli zase tak podcenovat.Ja doufam ze u nas to nic neni nebo aspon to tak nevypada:0))
Avatar



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist