Aktuální stránka:42 z 93
Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-09-21, 17:49
Dekujuuu:) Navrhnu. Nevim presne, co je to za misto.

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-09-22, 10:06
B?da ! Pro? m? nikdo nevaroval, že mali?ký ježek má spot?ebu vzrostlé dogy :o))
Ježci mají jen dva cíle - smrd?t a žrát :o)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: janaT (IP)
Datum: 2007-09-22, 12:14
Tak asi nám doma bylo líto, že o ježcích jen ?teme.V?era odpoledne donesly d?cka jednoho malého ježourka.T?i hodiny po nálezu stál ješt? po?ád v misce se žrádlem a jedl a jedl.Pozd? v noci zaspal a te? po?ád spí a nebo na m? sy?í.
A t?ch blech co m?l.Strašné.Tak jsme ho post?íkaly a snad jsme v?tšinu blech zlikvidovaly.Já jsem ješt? st?íkala celý byt,aby nikne žádná neunikla.Nevím, zda se mi to zda?ilo.
V ZOO mi ?ekli, že asi nemá šanci na vyžití,protože je moc malý.A co te?.Doma u nás z?stat nem?že a ven ho taky pustin nejde.Zítra to znovu skusím v ZOO a t?eba si to rozmyslí a z?stane tam.
Ale je to fakt Patty.Smrdí a žere.Jestli n?kdo tvrdí, že fretky páchnou, tak by si m?l ?ichnout k ježkovi.

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-09-28, 20:17
Takže ježe?ka už máme jen jednoho. Dva nejmenší, úpln? malincí a bílí brou?ci nep?ežili první týden.
T?etí bráška neuv??iteln? baští, roste a tmavne.
Le? v pond?lí byl jeho p?íbytek na p?d? prázdný. M?la jsem strach, že ho naše sousedka ( nemá ráda vlastní rodinu, natož cizí zví?ata) vyhodila ven.Zoufale jsem chodila lesem, ale bylo mi jasné, že to je marná snaha. Pro jistotu jsem na p?du dala jež?í baštu a vodu. A piškotek, aby nebyl v depresi. Druhý den všechno sn?zeno. Ožila ve m? nad?je. M?j muž byl služebn? celý týden pry?, starší dcera na kolejích a mladší p?esv?d?ena, že nekrmím ježka , ale B?h ví co.Na zátah nás tedy bylo málo - jen já. Už jsem se pomalu bála na p?du chodit - n?co tam spokojen? baštilo, já doufala, že ježek. Všichni známí tvrdili, že m? pozorují velké kulaté o?i za komínem jak plním misku. A za pár dní mi to prý za?ne chodit naproti.
Abych nezdržovala. Dnes - velký zátah. Ježek nalezen spokojen? chrupajíc ve starém va?áku. Zoufalý pokus o út?k do roury od kamen.
Lapen , zbab?le vysypán do bedny a zajišt?n. Uražen. Piškotek a hodn? papání. Sežral vše, uražen dál.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-28, 20:26
Patty, gratuluji, k záchran? ježe?ka! A ?vu tu smíchy nad tvým opisem situace :-)))) Taky bys to mohla vydat knižn? :-)))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-10-03, 16:55
tak tomu ?íkám síla! necht?la bych bejt v roli rodi??... :o((
[zpravy.idnes.cz]

(až z toho blbnu a vrazila jsem to do špatnýho vlákna, sorry)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 03.10. v 16:56.

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2007-10-05, 17:05
Dostala jsem mailem nabídku na št??átka. Prosim pomozte!

Zdravím, p?epošlete to prosím všech svým známým, kdyby m?l n?kdo zájem,a? chudáci neskon?í v útulku.... Dík
Obracím se na Vás s prosbi?kou. O víkendu jsem u silnice našla na pytli ?ty?i drobe?ky, kterých se nejspíš cht?l n?kdo zbavit
když si prohlídnete fotky v p?íloze, tak Vám asi bude jasné, že jsem je tam nemohla nechat k?u?et a ležet ladem. Podle veteriná?e jsou to zdravé fenky staré mezi 5-7 týdny, z?ejm? míšence Rotwajlera a Labradora,
bude to nejspíš pes st?ední velikosti. Pokud byste náhodou v?d?li o n?kom, kdo by m?l zájem o fenky, tak se mi klidn? ozv?te, mám je zatím doma, do útulkuje mi zatím moc líto je dávat...
Díky a p?eji hezký zbytek dne :-)
A kontakt na nálezkyni: klara.novakova@plastkov.cz






Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: fr?an dne 05.10. v 17:06.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-10-05, 19:36
fr?an: Tohle tu už kolovalo pár m?síc? zpátky... :-//
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2007-10-07, 01:29
achaaa, no ke me to dorazilo az ted :/
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-10-12, 15:41
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: lili (IP)
Datum: 2007-10-12, 16:31
Ahojky,tak i já se p?idám,mohu nabídnout dv? mor?ata-hladkosrsté a rosetu(v?tších rozm?r?)Te? mi volali z práce,že ?ákej kluk šel k nám do obchodu s p?epravkou,položil jí za roh a rychle utíkal...Snadný zp?sob,jak se zbavit mor?at.Prohlídli je jsou o.k.ješte je preventivn? pudrovali zásypem proti blechám...našt?stí místo v krám? mám.Tak nemáte n?kdo zájem???Samoz?ejm? zadarmo.

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-10-12, 16:38
lili:
Jsi z Prahy?

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: lili (IP)
Datum: 2007-10-12, 16:39
Jsem z Prahy.

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-10-12, 16:43
Až mi p?ijdou d?ti z práce, tak se s nima poradím (musí to taky schválit) - mám doma králíka, který je v kleci sám a mor?e by možná bylo pro n?j dobrý par?ák. Je to sice d?dek - 8 let, ale snad by to šlo. Klec má 1,20m, tam by se v poho vešli.
Dám ti v?d?t.
Nevíš, jakého jsou pohlaví? -jestli stejného, mohli by z?stat spolu.

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: lili (IP)
Datum: 2007-10-12, 16:51
Pohlaví nevim,v práci je fofr,tak nem?li ?as to zjiš?ovat.Jedno je bílo zrzavý,druhý je ?erno-hn?dý.Já jdu do práce až v pond?lí.Kdyby jste m?li zájem,tak máme otev?eno i v sobotu od 8,30hod-12hod.Praha7.Tak te? mi zrovna psali,že jsou ob? holky.Ale jsou opravdu strašn? velké.

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-10-12, 17:02
Dám ti v?d?t.Napiš mi na SZ adresu a tel. na prodejnu. Kdyby jme se rozhodli je vzít, zajela bych pro n? zítra.Dík

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-10-12, 20:15
lili- kde to je na Praze 7, jestli se m?žu zeptat? Já jenom, že na sedmi?ce bydlim a moc zverimex? tu neznám :)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-10-12, 20:28
já jsem taky ze 7., neni to n?kde na letný?

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-10-12, 20:29
Ješt? k mor?at?m:
kdyby o n? m?l n?kdo zájem - m? bohužel neprošly. Je mi to líto. Snad o n? bude zájem nejen jako o krmení pro hady.
petronelka: Je to u Letenského nám?stí.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Gazza dne 12.10. v 20:31.

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-10-12, 20:32
gazza díky moc

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: lili (IP)
Datum: 2007-10-12, 21:16
holky,já je hadovi nedám.To si radši vymyslim ?ákou historku-hodn? zabírá,když ?eknu,že mají svrab.To hada?i z prodejny utikají:-) Našt?stí jsem je všechny už odpudila.Nejvíce jdou mor?ata had?m na P-5.Jojo zverá? je na Letný.

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-10-12, 21:24
Gazza,tak to máš dobrý,když ti d?ti musí schvalovat zví?ata :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-10-12, 21:24
To jsi hodná, dost na tom, že dostaly padáka z domu a te? tohle, je to nespravedlnost! Hada bych necht?la ani za nic, u m? by chcíp hlady. Brrrr..

Žofiro:
No, já už jsem kapku víc dosp?lá a ob?as marodím, proto musím brát ohled na to, že kdybych nebyla doma, zví?ata z?stávají na nich (chodí do práce). Ty, které bych p?inesla já si radši nechám odsouhlasit, aby mi to pozd?ji nevy?ítaly.O ty zví?ata, které donesly d?ti se samoz?ejm? starám já.
Tak to chodí....




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Gazza dne 12.10. v 21:28.

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-10-12, 21:33
lili: Tak to mám dojem, že vim, kdo jsi :D chodila jsem kolem ?asto s tcho?íkama na procházku, vždycky cht?li dovnit? a dostali dobr?tku :)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: lili (IP)
Datum: 2007-10-12, 22:07
Jé tak ty jsi ta s t?mi krásnými fre?ulkami??A kdy zas p?jdete kolem??Už jste se dlouho nestavili.Nevid?la jsem ješt? toho tvýho fretaka.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: lili dne 12.10. v 22:11.

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-10-13, 00:48
lili: :)) my te? chodíme skoro každej víkend, ale spíš odpoldne, p?es tejden jsem do ve?era v práci :-/ ale zrovna ve ?tvrtek jsem tam cht?la jet nakupovat, pak jsem jela pozd? z práce :-/ Ale s Romeem, kterýho jsi ješt? nevid?la se ur?it? n?kdy ukážem :))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-26, 18:13
newvíte n?kdo, kdo by cht?l št??átka ši-tzu?
Jsou k odb?ru 2 fene?ky a jeden pejsek. Zbarvení trikolor a ?erno bílá. Bez rodokmenu, s prvním o?kováním proti psince a o?kovákem. Cena 4000,- SKK.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Dita (IP)
Datum: 2007-10-29, 10:52
Omlouvám se za vstup z ko?i?ích stránek na stránky fret?í, ale vím, že i zde je dost ko?ka??.
Prosím podívejte se na odkaz a pokud m?žete, moc se p?imlouvám za pomoc. D?kuji a ješt? jednou se omlouvám.

[www.kocka-info.cz]

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-10-29, 11:09
Tak z tohohle je mi do breku, hned posílám peníze a pokud bude pot?eba, n?jakého chlupatce si vezmu....
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2007-10-29, 11:25
penízky pošlu ale tohle by se m?lo ?ešit asi jinak co na n?j zavolat policii? akutní p?ípady týrání by m?li ?ešit oni ne?

Aktuální stránka:42 z 93


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist