Aktuální stránka:81 z 96
Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2008-02-20, 14:40
amonnko, to je hezkýýý, já bych cht?la malinkej kamínek :))) ale nevím estli se tam dokopu :-D

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-02-20, 15:30
kuklynka, ono je to fakt v pohod?, pupík byl horší :-) ale do dalších v?cí bych si už nenechala dát.. cht?la jsem do brady, ale to už zvažuju 3 roky a stejn? nevím :-/ asi už si nic nepropíchávat nebudu, ale nos, nad tím jo, jsem ted vid?la úžasnej hrotík :-)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-02-20, 15:43
A co jazyk? :o)
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-02-20, 15:49
mirim - zase takový magor do toho nejsem :-)

líbí se mi jak co. Decentní tetování/piercing beru, ten se mi líbí, ale ?eho je moc, teho je p?íliš :-)))))

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-02-20, 16:08
Není magor jako magor, n?kte?í mají piercing i na intimn?jších místech. :o)
(jenom o tom píšu a mám husí k?ži, tohle bych fakt nedala)
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-02-20, 16:14
Každýmu se líbí n?co jinýho... t?eba jazyk mn? osobn? hodn?, ale piercing viditelnej nechci žádnej (v práci by mi to neprošlo...). Tetování se mi t?eba naopak líbí hodn? i velký, ale záleží na motivu. Každej ?lov?k má jinej vkus, n?kdo na tom celkov? ulítává- musí to mít a líbí se mu to i na jinejch- a další nad tim zvrací, no.
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: Runa (IP)
Datum: 2008-02-20, 16:15
Možná vás to p?ekvapí (stejn?, jako to p?ekvapilo m?), ale piercing do jazyku v?bec nebolí... P?i propichování ho piercer drží v kleštích a necítíte žádnou bolest, ani tahání ani nic.
Když jsem si nechávála propíchnout jazyk, tak jsem málem bre?ela preventivn?, protože když se do n?j kousnu, tak mi za?nou st?íkat slzy. :o) Ale sed?la jsem s vyplazeným jazykem, zav?enýma o?ima a slinou u koutku, kdy to mu?ení p?ijde a piercer se mi smál, jak dlouho tam tak ješt? hodlám sed?t... že už to mám n?jako dobu za sebou... :)
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-02-20, 16:19
Runa: Jojo, prej to tam bolí t?eba i mí?, než normál náušnice do uší.... nevim, cht?la jsem ho, ale prost?- je to vid?t t?eba p?i mluvení nebo tak, no... a bohužel mám sm?lu... jazyk je jediný místo, kam jsem fakt piercing cht?la :)
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-02-20, 16:20
Rynn, prosím t?, co v?bec d?láš, že nesmíš ani piercing do jazyka?
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-02-20, 16:26
V bance na platebním odd?lení, plus ješt? clearingovýho operátora. Normáln? se s klientama do kontatku nedostanu, ale stát se to m?že a tady si ženský vyndavaj náušnice když maj víc než dv? dírky ;) bohužel, no.... tetování na viditelnym míst? mít nem?žu taky.
Ale vim, že když jsem cht?la zkusit VOŠ- hotelovku v Pod?bradech, tak tam byla podmínka- žádnej viditelnej piercing, žádný viditelný tetování, žádný extravagantní ú?esy....
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-02-20, 16:27
tak jazyk je p?eci jen sval .. a je to v dutin? ústní, tím pádem se to h?? hojí. m?že ti to napuchnout a ty se m?žeš udusit... :-/ tento d?vod mi dostate?n? sta?í ;)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-02-20, 16:30
Akorát že do tejdne je to zahojený z nejhoršího a do 14 dn? až m?síce naprosto. To bych se spíš bála toho pupíku, každýmu druhý to vyhnisá.... a hojí se to do naprostýho zahojení p?l roku až rok...
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-02-20, 16:40
jj to máš Pravdu Rynn, m? tak 4 m?síce, stejn? tak nos.

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: Runa (IP)
Datum: 2008-02-20, 16:42
Rynn, já si to nechala píchnou mali?ko víc vzadu, než se normáln? dává a bylo to vid?t, jen když jsem opravdu hodn? otev?ela pusu nebo jsem vyplázla jazyk. P?i normálním "provozu" nikdo v?be nic nepoznal.

amonnia, fakt hodn? trpím na afty, zanícené chu?ové pohárky, opary atd. ale tohle mi za 3 dny od píchnutí splasklo a zahojený to bylo tém?? ve stejnou dobu. Pusa má úžasnou samoregenera?ní schopnost. :o) Rozhodn? jsem s tím m?la menší problémy než s pupíkem, který mi jednou zhnisal a podruhé mi za?ala vycestovávat náušnice ven, takže jsem ji musela vyndat.
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-02-20, 16:45
ja jsem teda m?la s pupíkem problém jen jednou, pak už nikdy :-)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-02-20, 16:52
Kamoska mela taky propichlej jazyk...a bolesti to po trech dnech a asi tune snedenejch brufenu...musela vyndat...
...takze kazdy ma uplne jine reakce...
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2008-02-20, 20:29
Já mám píchnutý jazyk asi n?co p?es rok a v práci to nikdo nepozná. Teda poznala to kolegyn?, která sledovala mou mluvu a "že n?jak n?co p?evaluju v hub?":D Jinak to poznat nejde.. Píchnutí nebolelo jen jsem pak týden mluvila jak retard no jak to bylo napuchlé..
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-02-20, 20:42
taky mi p?íjde, že to v jazyku není vid?t, teda pokud nemá n?kdo takový ty "zlozvyky" že si s tím hraje a tak...kámoška má taky píchlej jazyk a není to znát...p?esn? jen ze za?átku, kdy m?la takovej emerickej p?ízvuk :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2008-02-20, 22:32
No m? už sta?í jen to, jak mají lidi od toho zni?ený patra a totáln? vymletý zuby když si s tím hrajou... a že málo kdo si s tím nehraje... jsou od toho zni?ený zuby, dásn?, a jak bylo výše ?e?eno, je to nebezpe?ný kv?li udušení... ?lov?k nem?že tušit kdy to za?ne u n?j reagovat. Kamarádka s tím nem?la problém žádnej a pak p?išel den kdy jí jazyk otekl a nebyla schopná ni?eho... ?lov?k se snaží být zdravej... tak pro? pomáhat tomu aby to bylo naopak?
Každý to bere r?zn?...
M? daleko víc drtí to, když vidím sympatickou t?hulku a pak si všimnu jak hulí cigáro...
to m? fakt ni?í ikdyž vím, že m?j problém to není... ale když si p?edstavím to mim?o v tom b?íšku.... chjo chjo

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Kviky dne 20.02. v 22:34.
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-02-20, 23:36
No, já nevim, ale když se bavim s ?lov?kem, kterej má piercing v jazyku, tak si toho z 99% všimnu :)
Jinak je fakt, že o svý zoubky bych se taky bála... no, z?stanu u tetování :)
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-02-21, 09:22
Dobré ránko....add piercing...líbí se mi to v pupíku..na p?kným plochým pevným b?íšku...jinak jsem n?jak nepochopila, jak se s piercingem v nose smrká :-)))))
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-02-21, 09:51
naprosto v pohod? majdi :D

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-02-21, 09:53
Jo? Si to n?jak nedovedu p?edstavit :-)))
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-02-21, 09:54
no tak záleží, co máš v tom nose, pokus homáš ?erstv? píchlý a nemáš to zahojený, tak je to blbé, což je i samo o sob? .. ale pak, jak si na to zvykneš, tak pokud máš malou naušnici, tak naprosto fakt v klidu :-)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: Tyrandé (IP)
Datum: 2008-02-21, 10:47
2 Majda: není to nic složitýho. Prost? stejn? jako bez piercingu. I když asi záleží na druhu naušnice. Nevím jak je to s kroužkem, ale klasické (kde jde vid?t ten kamínek) jsou tak zakroucené, že jsou v nose jakoby naplocho a m?žeš si nosík ma?kat jak chceš a nic necítíš :o)
Nicmén? ano, pár dní po napíchnutí to je pon?kud nep?íjemné.
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-02-21, 11:10
Aha, já si myslela, že ti dovnit? do nosu tr?í kus toho šroubku :-)
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: Tyrandé (IP)
Datum: 2008-02-21, 12:00
Majda - hihi :-p To jsem si kdysi myslela taky a proto jsem s tím tak dlouho váhala, ale díkybohu tomu tak není :-D
Nejv?tší zlo pro piercing jsou ale jednozna?n? froté ru?níky... než jsem se nau?ila si správn? otírat obli?ej, co m? to stálo bolesti (po?ád se mi naušni?ka zachytávala - auí auí).
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-02-21, 12:18
tyrandé, ted jsi mi upln? p?ipom?la moje utrpení, zhruba p?ed 12 lety,když jsem ješt? chodila na pa?by, a jak sem tak tancovala,tak najednou ostrá bolest v nose a krve jak z vola. Bylo tam hrozn? našlapáno a má milá kamarádka, m?la na sobe takovej dirkatej svet?ík. Jak tak máchala rukama, zavadila o m?j pearcing v nose, kterej byl ?ersv? mnou píchlej.Když jsem zastavila krvácení a vrhla se znovu do tance, tak jsem postupn? p?išla i o všech tenkrát 8 naušnic v uších. Zapla?panb?h, že jsem ješt? tenkrát nem?la v pupíku, to bych asi bolestí porodila.

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-02-21, 12:58
dobre poledne , klokanek teprve vstava :-) ja jsem prosim nejakej nemocnej :-( mam mandlicky jak tenisaky a ten camprdlik co se mezi nema houpe vypada jak boxovaci pytel :-( beeeeee... tak do sebe leju cajiky a coldrex a trpim, protoze kazdy polknuti je utrpeni :-( chjo...

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-02-21, 12:59
Klokanééé už zasééé? Vždy? jsi byla nemocná nedávno :-((
Avatar

Aktuální stránka:81 z 96


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist