Aktuální stránka:79 z 96
Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-02-19, 18:22
Tyrandé, já si nechávám d?lat momentáln? druhý tetování (první- dohromady 3,5 hodin práce plus pak další 1,5 dod?lávání, na lopatce) a te? mám tygra dole na zádech, zatim dv? ho?ky, pak p?estala už chytat barva, m?la jsem to dost nateklý. A asi tim ani nekon?im... je to droga, bolí to, to jo, ale zase... je to p?íjemná bolest, relaxace... já bych cht?la na p?edloktí nebo na krk, ale kv?li práci si to tam dovolit nem?žu, no :)
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-02-19, 18:29
Rynn, a co t?lo, p?ijalo to v pohod??já si cht?la ted taky nechat ud?lat druhý tetování, ale jaksi to budu muset odložit, pá? po tom prvním mi n?jak "zkolaboval" imunitní systém a jaksi to ješt? po?ád není v pohod? :o/

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-02-19, 18:37
Naprosto... to první jsem si mazala asi 14 dní, ale hojilo se to dob?e, to druhý o n?co dýl sv?dilo, ale to bude asi i tim, že ho mám dole na zádech na b??ku :) že je to tam citliv?jší, než na tý lopatce, no... ale jinak všechno OK a to jsem na to první šla lehce nachcípaná...
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-02-19, 18:42
chjo, já chci taky potetovanej b??ek :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-02-19, 18:44
Žofiro a co máš potetovaný te?? :))
Jinak já bych t?eba nešla do piercingu, protože mám problémy se zlatem a st?íbrem i v uších, mám po dvou dírkách v každym a docela ?asto m? to bolí, sv?dí a tak... a to je mám 10 let ty první a ty druhý asi 5 let... a nevim, jak bych reagovala na jiný kovy... takže vyhrálo tattoo :))
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-02-19, 18:45
No, zatim padám, kon?im v práci a mám ješt? jízdy... zatim pa :)
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-02-19, 18:53
ted mám na kotníku a to kv?li bráchovo p?ítulkyni, která do teho necht?la jít sama ;o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-02-19, 19:17
fotky, obe!!! jak rynn tak i zofiro! :-)))

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2008-02-19, 20:15
Já mám kérky t?i.. Ale jsem blázen, takže jednu si chci nechat odstranit, druhou zv?tšit a t?etí si n?jak nevšímám :-D
A p?esto, že mi vyhrožovali, že dole na b?iše(p?es pánevní kost) to bude bolet, tak jsem si to strašn? užívala.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Jeanette dne 19.02. v 20:23.
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-02-19, 21:38
Mám jedno a sta?í mi, bolelo to jak svi?a :-)
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-02-19, 21:44
já chci ješt? na b??ek! :o( už mám aj návrh.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-02-19, 21:46
No práv? ten b??ek...kámoška si nechávala tetovat n?co takovýho jako psí víno po páte?i odshora dol?..kvi?ela jak podsvin?e...:-)
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-02-19, 21:49
jojo, na kosti je to prej nejhorší :o) u teho kotníku jsem nadávala jak dlaždi? všem p?ítomným :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 19.02. v 21:49.
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-02-19, 23:09
Zkusim sem dát to první- na fotce je ješt? lehce nedod?laný, dole to bzlo trošku mázlý, což už je opravený, plus ješt? je tam p?idaná trochu bílá, tak je to takový prosv?tlen?jší...
Avatar

Přílohy: tattoo2.jpg (23kB)  
Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-02-19, 23:11
Ha! Tyg?íka, co mám na zádech dole sem dávat nebudu, protože je ješt? nedod?lanej... :)
Jinak jasn?, bolí to, i když jsem to ?ekala horší... ale na druhou stranu- já u toho chvilkama spala, pro m? to byl fakt relax... uvol?ující... nevim, možná jsem masochista :)
A u páte?e to bolí malinko víc, no... tam mám toho tygžíka...
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-02-19, 23:14
Jo, jinak Jeanette, tam jsem to cht?la taky, dolu na b?icho, ale tatérka mi to rozmluvila, protože prej jednou m?že p?ijít n?jaká operace, císa?skej ?ez nebo tak n?co a kérka je v pr-eli, protože na tohle nikdo ohled nebere. Prej jich tkovejch pár zažila, ale pak se s tim už nic nenad?lá, no :(
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2008-02-19, 23:15
Ty jo, to ani nevim, že máš druhou kérku =oO =o) závidim, taky jí chci, jen nem?žu najít vhodný ?ínský p?eklad =o( na internetu prost? hledat neumim =o(

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-02-19, 23:29
Kviky, pro? chceš ?ínský znamení?? Dy? to je d?sný, má to naprosto každej :( když si chceš nechat p?ed?lat ta srdí?ka, tak se domluv p?ímo s taterém, co by se tam tak hodilo, ne???
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2008-02-19, 23:40
Já vím.. když m? se ?ínské znaky fakt líbí =o) ale jak ?íkám, to bych musela v?d?t kde najít "slovník" Každopádn? mám ?as na to si to ješt? promyslet, ptž na to te? stejn? nemám... =o(

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2008-02-19, 23:41
Rynn : mn? to prav? tatérka d?lala dost šikovn?. Já jsem jí ukázala, kam to chci a ona mi to rozmluvila a o n?co jej posunula, aby to neovlivnilo nap?íklad t?hotenství, takže to mám vedené z boku po pánevní kosti a nem?lo by to nijak trp?t. Zkusím pak n?kde najít fotku.
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-02-20, 00:33
to Rynn: Mas to delany v Pze?...jestli se muzu zeptat kde?...diky...
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-02-20, 07:19
bré ráno :o)
Rynn, povedené :o) až budeš mít tyg?íka, tak prosím též foto :o) až mi za?ne spolupracovat nabíje?ka s baterkama, taky hodim taky foto.v?era jsem hledala jestli nemám v PC a nemám. o rozší?ení jsem uvažovala taky, ale ted to žel nejde a až to p?jde, tak chci nejd?ív ten b??ek... cht?la bych tam takej ornament s fret?íma pacinkama :o) jsem si trochu víc poupravila tetování co jsem našla na netu...

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 20.02. v 07:23.
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-02-20, 08:42
Auuu! Vy jste m?ly v?era teda téma! :o)))
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-02-20, 09:19
Mikejla: Nechala jsem se tetovat v Hellu, Vla?kou... [www.hell.cz] p?íjemnej p?ístup a dobrý ceny- za to na zádech jsem dala 3500,- a dohromady to bylo 5 hodin práce plus návrh mi d?lala tatérka, za tygra jsem dala 4000,-, návrh taky tatérka, spíš podle fotky, tentokrát, zatim to byly asi 2,5 hodiny práce, plus to ješt? n?kolik dalších hodin bude :)
Jinak si myslim, že tetování má o ?lov?ku n?co vypovídat, ne jenom "to se mi líbí, to tam chci". T?eba to na tý lopatce- moje znamení (st?elece, kdyby n?kdo nepoznal :)), tygr- podle ?ínskýho jsem v roce tygra :))
Proto se mi t?eba nelíb?j ?ínský znaky, protože málokdo to bere jinak než jenom jako hezkej obrázek... u ornament? je to trochu n?co jinýho, ale i tam to trochu je...
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-02-20, 09:57
boze,tak do toho bych v zivote nesla... navic ty prachy za to... platit za bolest a za "obrazek" na celej zivot, kterej se mi treba v 50 nebude libit. NA to fakt nejsem. a procitali sjte tu webovku, co hodila rynn? tam pisou treba, ze delaj i jiny humusy :-)
CUTTING - vy?ezávání - plastická jizva vznikne pokud je k?že na?íznuta a následn? je rána vytrháváním strup? udržována co nejdéle ?erstvá, aby došlo k vytvo?ení nové tkán? v podob? reliéfní jizvy, druhou variantou je vrchní vrstvu k?že zcela vy?íznout (v proužcích ?i celých plochách) ?i volik kombinaci obého (jako u tetování pro linky a plochy)
BRRRRRRRRRRRRRR

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-02-20, 10:01
Rynn: Diky:)

Jo...to jsou ti silenci...co se nechaj veset na haky:))...a delaj jeste u toho prapodivny veci:)
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-02-20, 10:02
Ježkovy o?i, o?i ježka!
Tohle je pro lidi typické. Jedni platí za vyhlazování jizev, druzí za jejich vytvá?ení. :o)
Jinak se mi kvalitní tetování libí...na n?kom jiném. Sama bych se nechala leda dobrovoln? pomalovat henou. :o)
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-02-20, 10:10
Jojo, jsou to ti, co d?laj Hell Show a v?šej se na háky ;) prost? tohle neni salon, kde ti n?co umrtv?j, no, ale n?kde to d?laj :D já jsem tetování cht?la od svejch 15, šla jsem do toho ve 20. Rozmyslela jsem si to d?kladn? a jsem ráda, akorát je to fakt jak droga- trošku jako fretky- u jedný (jednoho) nikdy neskon?íš :)))
Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-02-20, 10:40
jak kdo ... si myslim.

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Kafrání VIII. Kone?n? vyšla ?ada na vobludu:-)
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2008-02-20, 10:44
jéé, to je téma :) já o tetování nijak moc nep?emýšlela, i když by se mi t?eba líbilo na zádech v k?íži n?jaký ornament. ale není to dlouho a už jsem byla i objednaná na piercing do nosu, cht?la jsem jen mali?kej kamínek, jenže den p?ed tím sem onemocn?la a dodnes sem se tam už nedokopala :-D

Aktuální stránka:79 z 96


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist