Jít na stránku:  123Další
Aktuální stránka:1 z 3
voliera
Zaslán uživatelem/kou: ride. (IP)
Datum: 2007-11-03, 19:17
zdravím všechny chovatele tak jsem p?ed jistou dobou poslal fotky toho co jsem stvo?il,ješt? to tu není ve fotogalerii a já jsem nedo?kaví na vaše komentá?e.podotýkám že klec je komplet zateplená polistyrenem takže se hodí i na balkon t?eba na jaro, léto...jen jsem si oživil své truhlá?ské schopnosti z u?ení p?emýšlím o tom že bych je vyráb?l na zakázku pokud by byl tedy\ zájem ...zde je odkaz na finální dílo...

[www.chsoaza.estranky.cz]

na této stránce jsou dv? fota kdo by m?l zájem o více foto jak jsme za?ali není problém...chovu zdar

ch+klec+



Celkem upraveno 4×. Poslední úprava: martina dne 10.06. v 18:56.

Re: voliera
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-11-07, 16:48
A na kolik penízk? by ta klec asi vyšla, Ride?

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: voliera
Zaslán uživatelem/kou: ride. (IP)
Datum: 2007-11-08, 20:37
takže konstrukce je z hranolk?....vnit?ek je vycpaný polystyrenem zevnit? je sololit a z venku jsou palubky ....

jinak podlaha je z pul centymetrové mdf a je potažena linem....které je p?ilepeno na alkapren a spoje jsou p?elepeny silikonem....

jinak kdyby byl zájem záleží na tom jestli by m?la být lakovaná nebo ne jestli vycpaná polystyrenem nebo ne,jestli z venku palubky nebo jensmrkolit(imitace d?eva) ješt? jsem to nepo?ítal kolik by to stálo i s linem prost? kdyby to n?kdo cht?l tak jak to mám já...výroba m? trvala asi týden,mám holt truhlá?skou dílnu jinak vyrábíme i dome?ky pro fretule mohu poslat foto mailem...

pokud by m?l n?kdo zájem ?ekn?te jak by jste si to p?edstavovali jak jsem psal výše lakováno ?i ne atd. a podle vašich požadavku mohu spo?ítat kusovník...

jinak d?kuji za chválu jsem rád že se to líbí ..

hezký ve?er...

Re: voliera
Zaslán uživatelem/kou: ride. (IP)
Datum: 2007-11-08, 20:55
jinak je to z masivu d?evot?íska je jen st?edová police v ní...

Přílohy: da3.JPG (18kB)  
Re: voliera
Zaslán uživatelem/kou: ride. (IP)
Datum: 2007-11-08, 20:57
fotka je vlastn? jen skelet na který se nastrojuje vše pot?ebné..

Re: voliera
Zaslán uživatelem/kou: kovarovsky karel (IP)
Datum: 2008-01-16, 23:30
Ozve se mi chovatel který má skušenost s celoro?ním chovem fretek ve venkovní volié?e ?
D?kuji Kódl,lokaj u Sissiny von Schenbach.[b][/b]

Re: voliera
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2008-01-16, 23:32
AHojky, ja mam celorocne fretky ve venkovni voliere. Co potrebujes vedet?
Avatar

Re: voliera
Zaslán uživatelem/kou: kovarovsky karel (IP)
Datum: 2008-01-16, 23:37
Ahoj m?j problém je vlhko. Jak mu zabránit . Dvakrát den? žehlím prádlo dvou fretek. P?est?hoval jsem se a fretky jsou te? v nevitáp?né díln? . Lokaj

Re: voliera
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2008-01-16, 23:39
NO s tim mam problem taky. Kazdy den budku vytiram a susim hadry. Tak jednou tydne sucim celou budku doma u topeni...To ti asi neporadim. Fakt sama nevim co s tim...
Avatar

Re: voliera
Zaslán uživatelem/kou: kovarovsky karel (IP)
Datum: 2008-01-16, 23:42
Jak to máš s napáje?kou , aby nezamrzala?

Re: voliera
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2008-01-16, 23:46
Mam misku s vodou a tu nekolikrat denne menim. V lete maji i napajecku, ale v time jen vetsi kameninovou misku.
Avatar

Re: voliera
Zaslán uživatelem/kou: kovarovsky karel (IP)
Datum: 2008-01-16, 23:51
Tak to d?lám taky. Zatím nemrzne, tak to sta?í dvakrát denn?. Do?etl jsem se o teplém kameni pro hady a ješt?ry. Snad by se hodil na zateplení napáje?ky. Ješt? jsem jej nevid?l,proto nevím ani jaký má tvar.

Re: voliera
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2008-01-16, 23:58
Toí nevim..hlavne musi mit napajeni, coz asi muze byt problem.
Avatar

Re: voliera
Zaslán uživatelem/kou: kovarovsky karel (IP)
Datum: 2008-01-17, 00:09
Barunko jestli máš fotku svojí voliéry,tak mi jí prosím pošly. Na ja?e za?nu budovat nový zámek.Ve starém bydlišti jsem používal zahradní voliéru jen p?es léto,proto byla nezateplená.

Re: voliera
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2008-01-17, 00:21
Jeji fotka je primo tady: [fretka.kom.cz]

A jeste tady:
Poradnou fotku budky nemam, ale ma predsinku a loznici.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 10.06. v 09:30.
Avatar

Přílohy: PIC_0486.JPG (58kB)   PIC_0484.JPG (56kB)  
Re: voliera
Zaslán uživatelem/kou: kovarovsky karel (IP)
Datum: 2008-01-17, 00:32
Smekám klobou p?ed Tvým pavilónem. Svoje fotky mám na www.ecards.cz/k-odl3. Fotku staré" voliérky" mám jen klasickou,zašlu pozd?ji. Dobrou noc.

Re: voliera
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2008-01-17, 00:56
Diky, ale uz jsem videla i peknejsi...ale mam prece jen omezeny moznosti. V panelaku toho o moc vic asi vymyslet nepujde:(
Avatar

Re: voliera
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-01-17, 09:22
Nemáte doma n?kdo takovýto záv?sný jako je na t?ch fotkách žlutý? Prodávaj to v Ikee, já to kluk?m koupila v modrým, v domn?ní, že jim to dám do voliéry, ale oni si v tom zasekávaj drápky.....
Avatar

Re: voliera
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-01-17, 09:24
A šplhají po tom? Nebo co v tom d?lají?

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: voliera
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-01-17, 09:25
Jo, šplhají a lezou do t?ch otvor?, já teda mám menší, protože jsem m?la strach aby z toho nespadli, ale jenom pot?ebuju v?d?t, jestli my máme n?jaký vadný drápy nebo jestli se v tom zasekávaj všichni :-)
Avatar

Re: voliera
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-01-17, 09:41
...já se tohle práv? kvúli tomu materiálu bále koupit...mám takovej šus?ákovej sud... [www.forum.fretka.sk]
Avatar

Re: voliera
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-01-17, 09:54
Jééé, Johanko, to máme taky, akorát látkový :) ale už z toho leze ta konstrukce. Fretí v tom maj sklad hra?ek a hrozn? se jim to líbí :)
Avatar

Re: voliera
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-01-17, 09:54
majda: tak to jsem zvedava jestli to nekdo ma - ja totiz nad tim taky uvazuju do voliery, ale presne kvuli zasekavani drapku jsem to jeste nekoupila.. :o/ docela se toho bojim.. Napriklad moje Krupicka je porad nekde zachycena v pelechu..
Jinak ale vim ze tohle mel mario a bylo to super na vozeni fretek po podlaze - fretky nastoupily a clovek je tahl za sebou, drapky se kupodivu nesekaly :o)

Avatar

Re: voliera
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-01-17, 09:54
Rynn a kde jste to sehnali, taky bych jim to po?ídila :-))

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: voliera
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-01-17, 10:01
Dádo, já ten sud koupila v domácích pot?ebách (jako sklad na d?tské hra?ky), ale vid?la sem to i v Ikea, nebo i v Tesco...
Avatar

Re: voliera
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-01-17, 10:04
Dada: ja to mam napriklad z levneho zbozi, nebo jysk (napriklad na butovicich), ale treba i ikea ma uzasny veci vyuzitelny pro fretky :o)

Avatar

Re: voliera
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-01-17, 10:05
Z Ikei já mám ten stan s ušima a ocasem....ten je taky super, ale p?esn? jak ?íká Yasmin...po p?ti minutách jsem ten válec s ?ourama z voliéry vyndala, protože se mi tam Kryštof zasek a f?ukal a málem si vykloubil nohu....p?edstava, že se mu to stane když budu v práci..hmm, nic moc :-(
Avatar

Re: voliera
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-01-17, 10:22
Jo stan s usima a ocasem byl velmi oblibeny! fretule v nem radily o 106 - ale bohuzel ted uz neni, pac ho s pomoci psa znicily nadobro..

Avatar

Re: voliera
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-01-17, 10:25
Hmm, d?kuji, n?kde se po n?m poohlídnu:-))

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: voliera
Zaslán uživatelem/kou: maaaca (IP)
Datum: 2008-01-17, 11:13
Dádo ten stan z ikea stojí 199k? a je na hra?ky a ?ád?ní úpln? super - máme ho taky ;o)
[www.ikea.com][/img]
Avatar

Jít na stránku:  123Další
Aktuální stránka:1 z 3


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist