Jít na stránku:  Předchozí1234567891011Další
Aktuální stránka:2 z 11
Re: Pomóc, pot?ebuju radu....
Zaslán uživatelem/kou: Iva (IP)
Datum: 2004-09-30, 15:31
[www.ordinace.cz]
tady na té stránce by jste se mohli dozv?d?t vice o epilespii

Re: Pomóc, pot?ebuju radu....
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2004-09-30, 16:33
Iva: Dík:-)

Re: Pomóc, pot?ebuju radu....
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2004-09-30, 16:45
Radko, epilepsie není nedostatek kyslíku, ale chyby v bioelektrickém p?enosu vzruch? v nervových drahách v mozku. Epileptik m?že žít úpln? normáln?, jen bere léky které nedovolí p?i p?enosu vzruch? "zmatkovat". Jinak žije úpln? normáln?, nic na n?m nepoznáš. Leda snad že n?která jídla jí mén? (nebo alespo? nem?l by je jíst moc - nap?. ?okoládu), nepije alkohol (v?tšinou), zpravidla neprovozuje "adrenalinové" sporty, protože se vyhýbá výrazným vzruch?m. U ps? je epilepsie relativn? ?astá, psi jsou pod léky bez problém? mnoho let.

n+epi+



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 22.06. v 02:30.

Re: Pomóc, pot?ebuju radu....
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2004-09-30, 16:54
Erin: d?kuju za výklad.:-)

Re: Pomóc, pot?ebuju radu....
Zaslán uživatelem/kou: Jolana (IP)
Datum: 2004-09-30, 21:53
Majda: škoda, že sa moja 18 ro?ná dcéra nepozná s Tvojím synom. Mohli by býva? v prasa?om chlieviku a rodi?ov nas?ahova? do dom?eka.
Radka: keby moje deti mali neporiadok pre náš zverinec, všetko by mali odpustené. Mne sa ve?mi pá?i, že sa staráš o dve fretky.

Re: Pomóc, pot?ebuju radu....
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-09-30, 22:27
Taky nabízím jednoho bordelá?e...Už mu táhne na 25 a jeho maminka vrásky ohledn? jeho uklízení fakt nemá. Já jo...Ale já za to p?ece nestojím:(

Re: Pomóc, pot?ebuju radu....
Zaslán uživatelem/kou: Majda (IP)
Datum: 2004-10-01, 09:12
Jolano, co není, m?že být.......dáme to dohromady. Ten pacholek si v?era na dve?e dal ješt? cedulku s takovým tím p?eškrtnutým uchem, jako že prost? moje p?íkazy neslyší...je hluchej..blb jeden.
Lee...já si vrásky s jeho bordelem d?lám a stejn? je mi to prd platný :--)) to bych ho musela zabít...
jinak v?era návšt?va s Kryštofem u pana doktora Krále...bylo tam docela dost lidí, takže s tím naším pošukem, který nevydrží v klidu fakt paráda. Nejd?ív se rozhodl vyhrabat noru pod o?echem na zahrad?. To jsem mu rychle zatrhla. Pak se za?al sápat na klidn? ležícího vl?áka..jeho pani?ka mi ?íkala..on by ho náš Bertí?ek jenom olízal..tak jsem jí odpov?d?la, že po minut? by nem?l Bertí?ek ?ím lízat, protože náš hryzavec by Bertí?kovi ukous jazyk. Mezitím m? stihnul p?i snaze ho držet v náru?i asi t?ikrát rafnout do nosu a všem kolem to p?išlo hrozn? ftipný. ?ty?i nájezdy na odpadkový koš, ?ty?ikrát jsem ty vyhrabaný odpadky házela zpátky do koše. Po p?l hodin? jsme kone?n? p?išli na ?adu.. takže dostal dv? injekce, prý jenom n?jaká dietní chyba. Takže po p?íjezdu dom? jsme vlítla do prase?ího chlívku a sd?lila ?un?ti, a? si okamžit? odsune postel a uklidí ten ?urbes, co tam má, že tam kryštof n?co sežral. Mezitím jsem s hr?zou zjiš?ovala, kde všude má Kryštof syslírny..protože nem?l nic dostat žrát a po?ád jsem ho odn?kud slyšela, jak chroustá svoje zasyslený granule, když nenašel nic v misce. Moje kabelka, místo za košem na prádlo, mezi ložním prádlem.....:-))

Re: Pomóc, pot?ebuju radu....
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2004-10-01, 09:29
Dámy, netrapte se - prasátko nepo?ádné taky mohu nabídnout do sbírky, není mladé, už je mu ....sát ale jeho maminka jen p?íjdeme, tak halasí Ji?í je jako študent, podívej se tatínku, jako študent a ... (dosa? jméno sousedky) taky ?íkala, že je po?ád jako chlape?ek. Že by to fungovalo tak, že dokud je jako študent, tak m?že být nepo?ádné prasátko???? Já mám pocit, že to prost? v t?ch same?cích je zakódované. Však také nikdy nedosp?jí a bez pé?e by zahynuli - jen je otázka, zda d?íve hladem nebo udušením vlastní špínou.
Majdo, nev??, že kdybys tu žábu políbila, že bysis pomohla. Když byla dcera malá, šly jsme spolu za sedmero ?ek(nahrazeno potoky) a sedmero hor. Tam jsme hledaly žábu. Našly. Dcera líbala jako divá - a nic. Jen jí d?sn? bolely nohy. Takhle a ne jinak se vyst?ízliví z pohádky, bylo jí tehdy asi 7 a moc ráda na to vzpomíná.

Re: Pomóc, pot?ebuju radu....
Zaslán uživatelem/kou: Majda (IP)
Datum: 2004-10-01, 09:51
No jo Erin, ?lov?k by tomu rád i v t?ch ?ty?iceti v??il? Kdyby p?ijel n?jakej na bílým koni, vo?avej, po?ádnej, s p?lkou království, bezd?tnej, kterej po?ád ne?u?í na tu bednu.......:-)))

Re: Pomóc, pot?ebuju radu....
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2004-10-01, 10:12
...tak by m?l ur?it? spoustu jiných nectností, takže to v kone?ném d?sledku vyjde na stejno.

Re: Pomóc, pot?ebuju radu....
Zaslán uživatelem/kou: Majda (IP)
Datum: 2004-10-01, 11:13
Jo já vím....nadáváme na n? ale bez nich bychom být nemohly....

Re: Pomóc, pot?ebuju radu....
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-10-01, 11:37
Majda - práv?že nemohly, to je taková bezvýchodná situace - jako u zuba?e, prost? nelze z toho vycouvat :o))))
Moje sestra mi kdysi ?erstv? roztrp?ená n?kolikátým zklamáním s chlapama bre?ela na rameni, že chce být na ženský :o))))
Bohužel jí to nešlo :o))) Ale te? snad - ?uk?uk?uk - má fajn chlapa.

Re: Pomóc, pot?ebuju radu....
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2004-10-01, 12:12
Majdo - bílýho kon? - no to beru. Jenže ON by pak byl jako František Josef- po?ádnej, ?is?ou?kej, vo?avou?kej a od nevidím do nevidím by ú?adoval, na co by mi byl - a to tedy rad?ji to moje prasátko.

Re: Pomóc, pot?ebuju radu....
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2004-10-01, 12:19
No a jsme u toho, dokážete si p?edstavit mít doma mužskýho co rovná boty do pravýho úhlu, sbírá neviditelný smítka a nutí nás všecko desinfikovat?To rad?ji to ?un?e co mám doma.

Re: Pomóc, pot?ebuju radu....
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2004-10-01, 12:26
No je fakt, že mít každý ráno u seda?ky v rožku na zemi jeho ponožky a na seda?ce špinavé rifle a triko není žádný med, ale p?edstava, že bude jen chodit a uklízet a navíc k tomutéž nutit i m?.... fuj. Ony ty fusekle nejsou zas tak hrozný.....

Re: Pomóc, pot?ebuju radu....
Zaslán uživatelem/kou: Majda (IP)
Datum: 2004-10-01, 13:16
No jo, to je druhej extrém....n?co podobnýho máme v práci, chodí, jak když spolknul pravítko, st?l má rozd?lený na sektory a systematicky p?esouvá ze sektoru A do sektoru C. Ob?dvá hodinu s ubrouskem pod krkem. Tuhle jsme si s ženskejma d?laly srandu a ?íkaly jsme, že bysme ho cht?li vid?t p?i akci..chápete holky...:-)) no ale t?eba by p?ekvapil, žejo?

Re: Pomóc, pot?ebuju radu....
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-10-01, 13:20
Majda - nevím, nevím, t?žko ?íct, jak se pravoúhle a p?esn?....
Ale já teda taky radši bordel než sterilno :o)))))
Koneckonc? ten, kdo má doma tcho?e, stejn? nem?že mít po?ád byte?ek dle p?edstav pravoúhlých hospodyn?k :o)))

Re: Pomóc, pot?ebuju radu....
Zaslán uživatelem/kou: Majda (IP)
Datum: 2004-10-01, 13:27
No to je práv? to :-)) jak se pravoúhle a p?esn?.......
Chacha, sm?ju se jenom si to p?edstavím...
Já se snažila o po?ádek v za?átcích, s p?ibývajícím po?tem zví?at už na to kašlu....uklízím jednou týdn? o víkendu...okna mám jako prase..skoro p?es n? není vid?t..:-((, ale prost? nestíhám a hlavn? ?ím jsem starší, tím víc zjiš?uju, že je to ztráta ?asu...

Re: Pomóc, pot?ebuju radu....
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-10-01, 13:30
Pravoúhlost mohou mít akorát bezzví?áci. S jakýmkoliv zví?etem to prost? nejde. Možná rybi?ky, to by asi šlo. No kamarádka m?la k?e?íka a ta je takový ?ip ?op úchyl. Ona mu uklízela a urovnávala piliny i 4x za den. Rovnala mu dome?ek, misti?ky, napáje?ku, no povím vám, kdybych to já d?lala všemu tomu zví?ectvu, tak se asi pominu a strávím touto ?inností celý život. A ono by se asi pominulo i to zví?ectvo.

Re: Pomóc, pot?ebuju radu....
Zaslán uživatelem/kou: Majda (IP)
Datum: 2004-10-01, 13:34
Jordi, my jsme s Markétou myslely pravoúhlost a p?esnost p?i aktu samém :-))).........

Re: Pomóc, pot?ebuju radu....
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2004-10-01, 13:37
Majdo, však ona Jordi možná taky, jak chceš být pravoúhlá s tcho?em zakousnutým do palce u nohy!!

Re: Pomóc, pot?ebuju radu....
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2004-10-01, 13:37
Jordi: Tak to se mýlíš!:-)Já jednoho takovýho pravoúhlýho pána taky znala:-) A tenhle pán zachránil jednoho malýho psíka. když se n?kde rušila policejní stanice....protože ty psy nem?la policie kam dát, tak je normáln? odst?elovali (teda ne pistolema, ale utráceli je) a on tam jednoho vl?áka ssbral s tím že se mu pokusí najít majitele....prost? tam ten drobel z?stal a oni už nev?deli co s ním a museli by ho zabít (museli..je dost blbý:-/ ) a tak si ho vzal a dal ho snad svý mám?:-) je to už ale pár let zpátkyIkdyž pravda, že to mohl být výjme?ný p?ípad:-/

Re: Pomóc, pot?ebuju radu....
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2004-10-01, 13:38
hahaha to je vid?t jak je ta ?eština krásná o:))))))))

Re: Pomóc, pot?ebuju radu....
Zaslán uživatelem/kou: Majda (IP)
Datum: 2004-10-01, 13:41
Jani a palec u nohy je ješt? ta lepší varianta :-)))
Ježíši, kam jsme se to dostaly od nekakajícího Kryštofa :-)))

Re: Pomóc, pot?ebuju radu....
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-10-01, 13:43
Já ješt? narážela na tu ?istotnost a hledání neviditelných smítek. Ale s tcho?em v noze by to milování asi fakt taky nešlo. ;o)

Re: Pomóc, pot?ebuju radu....
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-10-01, 13:50
Tak z tých ponožiek, tielok a slipov na seda?ke rýchlo vylie?il priate?a náš fretkoun. Ak nie je ?oko?vek tam, kde to patrí, fretkoun si to privlastní a následne - zni?í. Proste mu tie svršky roztrhal - nieko?kokrát. Od ur?itej doby si ich priate? už odkladá na ur?ené miesto.

Re: Pomóc, pot?ebuju radu....
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2004-10-01, 13:52
No o to zni?ení se te? usilovn? snaží pes. Neustále b?há po byt? s ponožkou nebo slipama v zubech.

Re: Pomóc, pot?ebuju radu....
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-10-01, 13:58
Milé dámy, dávno som sa tak nenasmiala!!!! Krásne vlákno!!!!!!!

Re: Pomóc, pot?ebuju radu....
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2004-10-01, 14:01
No hlavn? aby Kryšt?fek krásn? kakal!! :-)))

Re: Pomóc, pot?ebuju radu....
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2004-10-01, 14:59
No... já se zas tak moc nezasmála... Nemusí to sice být úpln? "do pravého úhle", ale takový po?ádkumilovný úchyl a tcho? opravdu nejdou dohromady...vím, co ?íkám...mám to doma (oboje). Ach jo ... :o/ .....
(Ale vyho?te to, když jste na to první zvyklé už tolik let a to druhé je zase k pomilování :o))

A propos: jak to s Kryšt?fkem vypadá?

Jít na stránku:  Předchozí1234567891011Další
Aktuální stránka:2 z 11


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist