Ráno nechce vstáva?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-09-23, 14:37
Už sa vám niekomu stalo, že fre?ák nechcel ráno vstáva?? Môj je zvyknutý, že o 5,30 vstávam do práce a v tomto ?ase sa budí. Cez víkend, ke? spím trochu dlhšie, sa o 5,30 tiež zobudí a ke? zistí, že ešte spím, tak sa naje a ide spa? až pokia? nevstanem. Dnes som vstávala až o 6,30. Hodinu predtým som ho po?ula, že sa k?mi. Potom išiel spa? ?alej. Ke? som vstala, tak to s ním ani nehlo, spal ?alej, až asi po 20 minútach, ke? som naschvál buchotala v kuchyni, vyliezol z pelecha. Dnes ráno pršalo, bolo chladno - môže to by? tým, že je taký ospalý? Alebo že sa blíži zima? Inak mu ni? nie je, ke? sa prebral, tak sa besnel po byte ako vždy.

Re: Ráno nechce vstáva?
Zaslán uživatelem/kou: Hanka Brno (IP)
Datum: 2004-09-23, 14:51
Naši lumpíci taky ráno spali jak o život, a dokonce ani hrnek s granulkama je nedonutil vylézt z teplého pelíšku. Vykoukly jenom hlavi?ky, každá papulka dostala granulku a šli spinkat dál. Za to v noci ?ádili jak o život. Bydlí už asi tak m?síc venku a dneska poprvé za tu dobu po?ádn? a vydatn? celou noc pršelo. Sice ne jim do voliery, ale byli z toho n?jací podivo?ení. Celou noc jsem je slyšela rámusit. Ale v takovémto po?así fre?ule prospí celé dny,a s ubývajícím sluní?kem to bude stále ?ast?ji.

Re: Ráno nechce vstáva?
Zaslán uživatelem/kou: Milka (IP)
Datum: 2004-09-23, 14:52
Toto mi robi Kari dost casto. Uz si zvykla, ze vstavam neskor ako ona, o pol piatej to velmi nezvladam. Vtedy skraboce po miske a napchava sa. Ak sa napcha privelmi, tak nechce vstavat, ani ked ju z klietky zoberiem, ale uziva si, ze sa moze so mnou vyvalovat pod paplonom. Vcera dokonca zaliezala pod paplon aj vecer. Asi sa nudila. Raz som jej misku v noci zobrala, lebo robila randal a kedze bola nenadzgana, tak bola ziva a hrala sa cely cas. Vidiet, ze su surodenci, su tak podobni aj vyzorom aj vlastnostami.

Re: Ráno nechce vstáva?
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2004-09-23, 16:44
Kuko nabehol na zimny rezim, chrape cca 22 hodin, oko neotvori, kasle na nas. Takze Johana, ziadny strach, ved aj mne sa chce chrapat cim dalej, tym viac.

Re: Ráno nechce vstáva?
Zaslán uživatelem/kou: Šárka (IP)
Datum: 2004-09-23, 17:12
Bude to tím po?asím. Jsou jako lidi, taky by nejrad?ji zalezly to pelíšku a spinkaly. Rozdíl je v tom, že oni m?žou a taky to ud?lají :o)

Re: Ráno nechce vstáva?
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2004-09-23, 18:12
Mám jako za?ínající fretka?ka dotaz:
Budou vaše fretky venku i p?es zimu, nebo je zase "uklidíte" dom?? Ptám se proto, že mám obavy o ?a?u, který je taky venku teprv 3 ned?le, aby mi venku v zim? nezmrznul, když není zvyklý už od jara (je to útulkový asi ro?ní kluk, v útulku nevím, kde spal). Budník má na zaskleném balkon? sm?rem na severovýchod, boudu mu vyteplím a spí (už te?) v pé?ové kapuci ze zimní bundy.

ch+venku+



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 21.06. v 12:26.

Re: Ráno nechce vstáva?
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2004-09-23, 18:20
Tak u nás bych spala furt jenom já...Freya ta je až za mnou a mladej? !Spí v?bec? %-):-)Asi ne....jen co se na n?j podívám už lozí po p?epravce:-) nebo se krmí

Re: Ráno nechce vstáva?
Zaslán uživatelem/kou: Hanka Brno (IP)
Datum: 2004-09-24, 08:01
M?žou z?stat venku p?es zimu, ale nesmíš ho v zim? nosit na hraní a na mazlení do vytopené místnosti, protože z t?ch zm?n by taky brzo mohl mít zápal plic. Prost? si budeš muset chodit za ním hrát na balkon, a nebo s ním chodit na procházky.

Re: Ráno nechce vstáva?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-09-24, 09:20
Myslíte, že sa dá s fre?ákom, ktorý je v pomerne teplom byte, aj v takomto po?así chodi? von? Samozrejme, ke? neprší. Ale je tu riadne zima. Vl?ák bol zvyknutý chodi? von každý de?. V?era pršalo, tak nešiel. Ve?er bol ako urvaný z re?aze. A ráno to vôbec nepripomínalo zimný spánok, ale tornádo, lietajúce po byte dve hodiny. Ani potom ešte nemal dos?. Len sa bojím, aby nenachladol, ke? príde z teplého bytu von. On nikdy hne? neza?ne beha?, najprv musí skúma? a ?ucha?, niekedy aj pol hodiny, takže pohybom sa nezahreje.

Re: Ráno nechce vstáva?
Zaslán uživatelem/kou: Hanka Brno (IP)
Datum: 2004-09-24, 09:26
Ur?it? dá, je to opa?ný p?ípad a to mám vyzkoušené. Nevadí jim, pokud stále žijí v byt?, a chodí na procházky t?eba i v mrazu. Vyjdou totiž do zimy, kde sice celkem prochladnou, ale potom se zase zah?ejí doma v teple. Navíc uvidíš, že v zim? nebude chtít být venku moc dlouho. Jako každý kuchy?ový fre?ák se za chvilku bude schovávat k tob? do bundy. Jenže kdybych vzala fre?áky žijící venku dovnit?, okamžit? by se zapotili, a kdyby potom m?li být znovu celý den na mrazu, nebylo by to pro n? dobré.

Re: Ráno nechce vstáva?
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-09-24, 09:27
Tak mu dej na výb?r pár klubek a který bude chtít vzít a utéct tak to se mu líbí ;o) Hlavn? ne r?žovou ;o)

Re: Ráno nechce vstáva?
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2004-09-24, 09:38
No náhodou, já už dlouho uvažuju o tom, že svým fre?ulím upletu svetry... Mám p?edstavu, že to bude z pestrobarevných proužk?, jen takový tunel se 4 dírkami na nohy, vp?edu bude koukat hlava, vzadu ocásek.... No a taky bambuli na hlavu.... Jsem prdlá, co?

Re: Ráno nechce vstáva?
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-09-24, 09:41
ani ne jen si p?edstavuju Shreka jak p?es ten svetr ??rá ;oP

Re: Ráno nechce vstáva?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-09-24, 09:59
No možno je to smiešna, ale všetcia naši psi na staré kolená chodili v kabátoch, vrátane dobrmanov a bolo im to len ku prospechu. Fre?ákovi by sa dal urobi? sveter z ponožky, len treba zoh?adni? všetky telesné otvory.

Re: Ráno nechce vstáva?
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2004-09-24, 09:59
Pro pány se p?ece d?lá POKLOPEC. Yasmin, ve tvém v?ku taková neznalost ... ta tedy neomlouvá.
Náš Teide už svet?í?ek má. On chce chodit ven jen v bund?, protože je teplomilný, ale v bund? se moc neprob?hne a doma taky ne, protože ty mršice eunucha pronásledují a páchnou a on chudák je z?ejm? i vyžlázkovaný, protože v?bec neumí smrd?t a kousáním se nebrání. K po?ádnému prob?hu je jen lesík. To jdeme se psem na volno a s fretkou na vodítku, po sídlišti se mohutn? staví a zatepluje a d?lníci místo na práci koukají na tu divnou housenku, co vodím. Te? za?alo hodn? pršet, tak uvažuju o kombinéze - n?co takového jako nosí psi aby se neumáchali. Mám dojem, že mršice jsou rády, že je ven netahám.

Re: Ráno nechce vstáva?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-09-24, 10:01
Erin, ako si urobila ten svetrík? Tiež o tom uvažujem.

Re: Ráno nechce vstáva?
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2004-09-24, 11:52
Johano, na svet?ík vybereš p?ízi vln?nou nebo ješt? lépe akrylovou nep?íliš tlustou. Upleteš si vzorek - hladce- obrace (aby to pružilo) na dvacet ok a dvacet ?ad - to už je vypovídající. P?em??íš v lehce napjatém stavu (tak, aby to ješt? pružilo) a podle toho za?neš plést od krku bu? na ?ty?ech jehlicích nebo jednodušeji na dvou celý obvod kolem kr?ku.Pleteš - li na dvou jehlicích, jednoduše sešiješ až dopleteš. Podle velikosti tcho?e m?žeš na hrudní?ek p?idat pár o?ek nad dírkami nad noži?kami. Když dojdeš k noži?kám, ud?láš dírky jako na knoflíky. Pozor, šev dej na b?íško. Máš-li tcho?e tlustého, zase p?idej pár o?ek.(K tomu tkolik ti poslouží p?em??ení vzorku) Pokra?uj u chlape?ka až asi 2 cm p?ed vyúst?ní penisu - aby se mohl vy?urat - to je poklopec - kousek za dírkou zase uzav?i. Když dojdeš ke ky?lím, pokra?uj ješt? kousek na záde?kách na krytí k?ížové kosti a ukon?i oblou?kem na ko?eni ocásku. Svet?í?ek upevni o?ky na kšírkový oboje?ek, kšírky zapínám p?es svet?í?ek. Spot?eba na našeho chlape?ka byla cca 3 - 4 dkg, sta?í zbytek. Práce na jeden ve?er p?i televizi.
Kabátek oblékám p?es hlavu, protáhnu noži?ky, zapnu kšírky a jdeme.

Re: Ráno nechce vstáva?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-09-24, 11:57
Erin, ?akujem za popis, si zlatu?ká. Odovzdám to kámoške, ja totiž štrikova? neviem vôbec. Ale pod?a tohto Tvojho návodu skúsim asi nie?o uši?.

Re: Ráno nechce vstáva?
Zaslán uživatelem/kou: Hanka Brno (IP)
Datum: 2004-09-24, 12:18
Už vím, co budu d?lat o nadcházejícím prodlouženém víkendu :-)))))))))

Re: Ráno nechce vstáva?
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2004-09-24, 12:20
Já jsem myslela, že kšírky musím dát pod svetr a tudíž mít ješt? na svetru dírku na portažení karabinky na vodítko a ono to jde i takhle. No vida. A to jsem si myslela, že takhle prašt?ný nápady mám jenom já.
Te? jen aby pes t?m našim mrchám nezávid?l, na n?ho už by byla spot?eba tak p?l kila. No a jestli budeme mít ješt? i ty kozy, a všichni budou ve sn?hu ?ádit v pruhovaných svet?íkách s bambulkama, tak m? z?ejm? zav?ou do blázince. No aspo? si odpo?inu a t?eba vymyslím ješt? i papu?ky aby je nezáblo....

Re: Ráno nechce vstáva?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-09-24, 12:39
To JanaG: Na psíka je jednoduchšie kabátik uši? napr. zo šuštiakoviny - nepremo?í sa. A tie papu?ky už vymýš?a? nemusíš, na psov sú v Blave už dosta? vo zverimexoch, možno by vyhovovali aj kozi?kám.

Re: Ráno nechce vstáva?
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2004-09-24, 12:39
S papu?kama je to složit?jší. Šila jsem papu?ky na posolené chodníky, ale všechny byly špatn?. Jinak tenhle svetr je zmenšenina svetru který nosil náš jezev?ík když m?l potíže s páte?í.
Jani, když dáš kšírky pod svetr, tak se ti budou špatn? zapínat, mrcha na oblékání nepostojí, to je horší než d?ti.

Re: Ráno nechce vstáva?
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-09-24, 21:58
Já jsem uvažovala, když Cvokina m?la ?íji, o háracích kalhotkách. Jako nosí ?ubi?ky. Jenže pak jsem si p?edstavila to svoje hád? hadovité a došlo mi, že tudy cesta nevede. Ze všeho se vykroutí. Pak jsem uvažovala zcela realn?, že bych vyrobila hárací kombinézu z ponožky s dírkami na paci?ky. Z celé slavné akce sešlo (k neskute?nému smutku mého drahého), protože Cvokie nebyla vylínaná a do Brna dorazila vedra. A pe?enou fretku jsem mít necht?la...

Re: Ráno nechce vstáva?
Zaslán uživatelem/kou: Katka (IP)
Datum: 2004-09-25, 09:44
Ta naše potvora taky spí po?ád. T?eba když m? kousne, tak ji chci potresat, nachvíli zav?ít a z chvíle je dobrá dvou až t?í hodinovka spánku. Pak zase hodinu b?há, pak m? moc kousne a zase spí. V?era jsem ji dokonce hodinu budila aby se vybatolila z pelechu a mohly jsme jít na procházku.

Re: Ráno nechce vstáva?
Zaslán uživatelem/kou: Šárka (IP)
Datum: 2004-09-30, 17:19
My svet?ík nemáme,sta?í jím vlastní super kožich a na posolený chodní?ky na ochranu tlapi?ek se prodává speciální mast. Já ji koupila u veta. Je na ochranu polštá?k? tlapek,s bylinkama a je jak na rozpálený chodníky v lét?, tak na posolený v zim? :-)



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist