Zlomenina p?ední tlapky
Zaslán uživatelem/kou: radekas (IP)
Datum: 2007-08-02, 22:22
Nevíte n?kdo jak zafixovat p?ední tlapku se zlomeninou? Náš ve?ák nandal sádru pod narkózou a ona si to strhla do hodiny po probuzení z narkózy. Druhý den prohlásil, že už se chová živ?ji a že jí máme "omezit pohyb", a zabránit pád?m. Teda p?ipadá mi to p?inejmenším jako malá pomoc...

Jakákoliv fotka takhle zasádrované fre?ule nám píchne, i rada jak na to. díky

úraz+



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: martina dne 09.06. v 15:50.

Re: Zlomenina p?ední tlapky
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2007-08-02, 22:24
Pokud si dobre pamatuju, tak tu byl pripad zlomeniny a tam se to resilo sroubama. Fretka asi za nic na svete nevydrzi se sadrou na nozce.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 09.06. v 15:50.
Avatar

Re: Zlomenina p?ední tlapky
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2007-08-02, 22:25
Jukni sem: [forum.fretka.cz]
A zkus vyhledavani, treba jeste neco najdes.
Avatar

Re: Zlomenina p?ední tlapky
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-08-02, 23:12
odkud jsi?
na zlomeniny jsou opravdu fachmani tady v Liberci.Specializují se na to už nejmín 15 let.tehdy když jsem zlomila tu pacinu tomu Pitrískovi,tak tam vet ?ekl,že by mu to srostlo tak jako tak,ale že by mohl kulhat trochu,jednalo se o zadní packu.Takže jestli u vás vet ?íká,že omezit pohyb a nechat,ono to sroste,má do jisté míry pravdu.Jediný,jak se dá zlomenina fixovat je šroubek,nebo drát do kosti,teda operace tipu hodiná?ské práce.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Zlomenina p?ední tlapky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-08-03, 10:19
Jo jo, Boži má pravdu :-) ale rada pana doktora že mám omezit pohyb t?ím?sí?nímu mlád?ti fretky m? fakt pobavila. To se prost? nedalo. Fretky totiž mají snížený práh bolestivosti, takže on tu zlomenou nožku skoro necítil, šplhal všude jak opice, horší jak s malým dít?tem. Dneska není zlomenina v?bec poznat.
Avatar

Re: Zlomenina p?ední tlapky
Zaslán uživatelem/kou: Peetja (IP)
Datum: 2007-08-03, 11:43
Náš Lumpíno si zlomil noži?ku asi necelý m?síc po p?íchodu k nám. Nem?l teda zlomenou p?ední, ale levou zadní, sko?il v kleci z vrchního patra, slyšela jsem kviknutí a od té doby tahal pajdrnožku za sebou. Mysleli jsme si nejd?ív, že to má jen vymknuté, ale pan doktor nás vyvedl z omylu - byla to t?íštivá zlomenina. Milý Lumpík musel na operaci, dostal do kosti?ky šroubek a noži?ku tahal za sebou. Nicmén? mu to nezabránilo v lumpa?ení;) šplhal, blbnul a skákal dál a ská?e dodneška a to ani není poznat, že má v zadní tlapce šroubek.
Avatar



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist