Jít na stránku:  1234567Další
Aktuální stránka:1 z 7
to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: ride. (IP)
Datum: 2008-02-11, 09:49
už jste to ?etli....??[www.pudicka.estranky.cz]

nechápu jak tohle muže n?kdo ud?lat pokud se z toho potvurka dostane rádi bychom jí poskytli lásku a p?kný domov,ovšem je zde stále spousta otazníku jak na tom bude chud?rka malinkatá...

vzkaz pro toho kdo to ud?lal....

NEP?EJU NIKOMU NIC ZLÉHO,ALE TOB? P?EJI ABY SE K TOB? N?KDO KDY TO BUDEŠ NEJVÍCE POT?EBOVAT ZACHOVAL TISÍCKRÁT HU?E NEŽ TY SES ZACHOVAL K TOMUTO MALÉMU NEVINNÉMU STVO?ENÍ. V?D?T KDO JSI UŠT?D?IL BYCH TI PÁR P?ESN? MÍ?ENÝCH KOPANCU DO HLAVY...!!!!! A PODOTÝKÁM ŽE S VELKOU RADOSTÍ...PROTOŽE TY NEJSI ?LOV?K,ALE PODPRUM?RNÝ HAJZL...


TOTO JE MUJ OSOBNÍ NÁZOR NA V?C AT SE VÁM TO LÍBÍ NEBO NE...

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-02-11, 10:02
Je to hrozné, to jo. Ú dajn? to byl fe?ák, který m?l tuhle frete?ku doma asi m?síc a takhle ji z?ídil. Kdo ví, jestli on, nebo jeho pochybní kamarádi... Ale dala ji tam majitelka frete?ky, jeho sestra, která se o ni nemohla starat. No ale když vím, že se m?j bratr nedokáže postarat ani sám o sebe, tak jak mu m?žu sv??it zví?e?????

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: ride. (IP)
Datum: 2008-02-11, 10:07
TAKOVÉMU ?LOV?KU DÁT PO?ÁDN? P?ES HUBU OTÁZKOU JE JESTLI SI Z TOHO TAKOVÉTO PODIVNÉ IDIVIDUM VUBEC N?CO VEME....VELICE RÁD BYCH TOHO DOTÝ?NÉHO POTKAL A N?CO MU VYSV?TLIL PODOTÝKÁM ŽE PUSOU BY TO NEBYLO...

doufám že bude chud?rka chtít žít a dostane se z toho moc na ní myslíme...

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-02-11, 10:17
ride.
ot?eseni jsme asi všichni. :o(

(Prosím, není t?eba zakládat nová vlákna s neur?itým názvem, je tady vlákno "Blbost lidská" nebo "Uf, to jsem se roz?ílila", kde se tv?j p?ísp?vek naprosto hodí.)
Avatar

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2008-02-11, 10:42
To ride:

Nejd?ležit?jší bude, aby se z toho hol?i?ka dostala zdravotn?, a pak, aby byl n?kdo ochoten si s ní dát tak rok práce a zase jí vrátil d?v?ru.
Bylo by fajn, kdyby jste se jí eventueln? ujali.
Já mám z p?ti fretek jednoho bývalého kousavce,, kterého jsem taky p?evychovávala, trvalo to v podstat? rok.
Te? už je to zlatí?ko a všechno mi vrací.

Moc držím Žofince do t?ch prvních nejhorších dní palce.

O tom "?lov?ku", kdo ji toto zp?sobil se nem?žu vyjad?ovat, nerada jsem sprostá...!


Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-02-11, 11:08
Ahoj Mirim, to je sice hezké, že tu jsou ty vlákna, ale myslím, že je zde tolik p?ísp?vk?, že je klidn? úpln? logické, že se napíše nový vlákno...Na co to tu je...Jinak si myslím, že je zde n?kolik desítek vláken, která již dávno nefungují...Takže nechápu v ?em je tv?j problém...Jediné, co se zde umí, je kritizovat...pokud ti jde o kapacitu stránek, tak od toho tu jsou admini, kte?í tu mimochodem v?bec nefungují...Další v?cí je, že se tu spusty nová?k? ptá na n?co, co se tu t?eba probíralo p?ed X m?sící a jediné, co tu spousty lidí, kte?í o fretce n?co ví, napíšou: N?KDE SE TO TU NEDÁVNO PROBÍRALO, TAK SI TO TU NAJDI...Z mého pohledu nikomu ruka neupadne, když napíše t?ch pár ?ádk?...A nebo, když vím, že se to tu probíralo, tak mu to p?eci najdu nebo hodím odkaz...Já chodím ješt? na jedny takové podobné stránky a tam nikdo problémy nemá...Funguje nám tam totiž admin, který d?lá pravidelnou ?istku ne?inných vláken...Jenže jak jsem ?ekla, to by to tu muselo fungovat...PS: p?ed n?kolika m?síci jsem posílala fotky do vtípk? a p?íbytk? pro fretky...Bylo to loni na podzim...A fotky jsou kde???NIKDE!!!!

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-02-11, 11:19
petulevrtule, te? nevím, jestli kritizuješ m? (že jsem se odvážila JEMN? a hlavn? SLUŠN? upozornit na to, že se nové p?ísp?vky dají psát i jinam než do stále nov? zakládaných vláken, nebyla v tom ani špetka zloby!) nebo kritizuješ admina.

Mimochodem ta spousta neaktivních vláken je tu práv? proto, že se zakládají stále nová vlákna o tématech, která se tu již n?kolikrát probírala. Nedivím se nová?k?m, že se v tom chaosu nedokáží vyznat. Bohužel ale k n?mu p?ispívají také sami.
Avatar

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-02-11, 11:24
petulevrtule-a to vlákno kam chodíš je o fretkách? Já jen tak pro informaci, že bych se tam klidn? ráda mrkla :-)) D?kuji

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-02-11, 11:31
pro Dádu: ne není...jde o mor?ata...máme doma fretku a mor?ata...www.chsoaza.estranky.cz ;-)

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: ride. (IP)
Datum: 2008-02-11, 11:31
mirim: já bych v tom nehledal zlobu ale spíše nespokojenost s tím jak to tu funguje...a ?íkejte sico chcete a myslím že to sami víte ale n?d?je se tu absolutn? nic...když se tu bavíte o vláknech pro? tu jsou VLÁKNA Z ROKU 2003????
KTERÉ NIKDO UŽ DÁVNO NE?TE!!!! pro? se nap? neaktivní vlákna po pul roce nemažou...??

je to jednoduché : protože to tu nikdo ned?lá...
a o n?jaké komunikaci s vedením tu není ani ?e?.
myslíte si že jsme jediný lidé nespokojeni s chodem t?chto stránek a vyjad?ování se lidí formou NAJDI SI TO??? šerednš se pletete...myslím že se tady lidé budou za chvílu bát se na n?co zeptat aby nebyly ukamenování s tím že si vubec dovolili založit nové vlákno....s p?ístupem jsem také krajn? nespokojen to si nemysli...

a pokud bys tedy cht?la napsat že ty za to p?eci nemužeš tak pro? tedy zastáváš postoj jaký máš vu?i novým tématum...??


Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-02-11, 11:32
Pro Mirim :-) Promi?, ale myslím si, že neaktivní vlákna z roku 2003 již aktuální nejsou...

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-02-11, 11:48
Á, tady je zas n?kdo chytrej jak rádio....ano, bohužel, admin t?chto stránek t?žce nstíhá...jenom p?ipomenu, že to d?lá zadarmo a ve svém volném ?ase..ostatn? jako my všichni co se snažíme pro klub n?co d?lat. Pokud máte n?koho, kdo by se toho ujal..sem s ním...
M? vždycky docela rozhodí to, jak se tu kritizuje jak tohle nefunguje a támhle to je špatn?...ale to je tak všechno.
A myslím si, že pokud n?kdo nemá IQ kachny, pak je schopen si po ur?ité navigaci od ostatních najít ve vláknech funkcí vyhledáva?e co pot?ebuje.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: majda dne 11.02. v 11:58.
Avatar

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-02-11, 11:54
ride., ráda bych ti odpov?d?la, ale neznám zp?sob, jakým se rozhoduje o smazání nebo nesmazání starých neaktivních vláken (pokud o to ovšem admina nepožádá sám zakladatel vlákna).

Ta stará vlákna jsou neaktivní hlavn? proto, že se zakládala stále nová a nová a nová... Za ideálního stavu by bylo jedno vlákno nap?. o kakání mimo wc, do kterého by se psalo od roku 2003 po celých 5 let. :o)))

Nevím, pro? vám vadí vybrat si staré vlákno se stejným nebo podobným tématem a napsat tam sv?j p?ísp?vek. Ukáže se p?ece hned naho?e na 1. stran? fóra. A že tam p?ed Vámi psal n?kdo v roce 2004? To tolik vadí???? :o)
Avatar

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: ride. (IP)
Datum: 2008-02-11, 11:58
takže kdyby to d?lal za peníze bylo by to jíné....??m?l by na to více ?asu??? cháputo dob?e že bez pen?z holt nejsou kolá?e...??tohle m? ted opravdu rozesmálo...

myslíte si že jsme jediní...?? t?žko...jen to nikdo ve?ejn? ne?ekne
a chytrej dal jsem návrh jak by se to dalo ?ešit s neaktivními tématy ale asi novinky nebo nov?jší nápady zde nejsou vítány že MAJDO...!!!

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-02-11, 11:58
For Majda....U nás to d?lá taky admin zadarmo a chovatel? je mnohem více než zde....A to tam máme také seznamy chovatel? z celé ?eské republiky a plus n?jaké ze zahrani?í!!!Které se každých ?tvrt roku aktualizují...Promi? ale tady se nejmén? p?l roku nic ned?je!!!A jestli ti vadí, že se taky jednou n?kdo ozval, tak to pardon...Ono toitž je tu takových lidí víc...Jenže jen mají strach, aby jste je tu neukamenovali...jako to práv? d?láte...JEJKY...CHUDÁ?EK ADMIN...NECHETE JIM NAHODOU CHODIT TAKY UTÍRAT ZADEK????

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-02-11, 12:01
A zase se uhýbá od tématu a ?eší se to co už se tu ?ešilo milionkrát. A navíc se to zbyte?n? zahlcuje. Já vím, je to téma na n?kone?nou diskuzi, ale... P?ece jsme jen lidi, ne? Docela m? mrzí po?ád ?íst, jak jsou tu lidi na sebe n?kdy dost jedovatí. Proto se k tomu ani v?tšinou nevyjad?uju... ale te? už mi to nedalo. Nerozkrafávejte to zbyte?n?, stejn? to nikam nevede, každý máte jiný názor.

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-02-11, 12:02
Kdyby byly prachy na to, zadat správu stránek firm?, která by se o n? starala, ANO, asi by to šlapalo. Jenže bohužel klub disponuje omezenými finan?ními prost?edky. Jak všichni víme, pracuje se i na nových stránkách..ale je to bohužel op?t na pár dobrovolnících, kte?í t?žce nestíhají...jo, kdyby bylo padesát tisíc, mohly by nové stránky být do 14 dn?.
Avatar

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-11, 12:04
já myslím že zbyte?nými p?ísp?vky o zakládání nových vláken a vysv?tlováním (po 150-té toho samého) se kapacita fora taky snižuje :-)))
Avatar

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-02-11, 12:08
Jo, na nových stránkách makalo i moje dít?..a tomu jsem ten zadek utírala..ale to už je dááááávno.....:-)))
Howq, už se k tomu vyjad?ovat nebudu....
Avatar

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: ride. (IP)
Datum: 2008-02-11, 12:11
MIRIM : m? spíš p?ijde že je to o lenosti a pohodlnosti n?co vubec napsat...když tu ?lov?k napíše n?jaký dotaz a n?kdo ho hned ut?e a div mu nevyškrábe o?i co si to vubec dovolil napsat že to tu je....nedivil bych se že ten ?lov?k po této zkušenosti na tyto stránky už nikdy nezavítá,a možná že i tentzo problém u své fretky nebude dál ?ešit protože se mu dostalo jen vynadání za to že tu vlastn? vubec n?co napsal...!!!!

myslím že posledních 5O ne-li více stránek s p?ísp?vky by se mohli klidn? smazat, ale jak ?íkám lidi se tu bojí n?co ?íci....

hlavn? si myslím že promazávání neaktivních témat by bylo hlavn? dobré z p?ehlednosti a kapacity
stránek velice dobré...

ale jak ?ekla majda iadmin to d?lá zadarmo a KDYBY MU ZA TO TEDY N?KDO PLATIL D?LAL BY TO LÉPE...??


Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-02-11, 12:12
No jo, holky, vy dv? a ta t?etí...Celá Rychlá rota...Všem jen vynadat a nikomu po?ádn? neporadit...

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-02-11, 12:14
:)) Ja nevim, vsichni jsou tu zhnuseni, rozcarovani...ja nevim holky, ale zivot je boj ne, sakra nad cim tu placete a litujete se...neumite prijmout cizi nazor, neco, co vam clovek rekne svym zpusobem? Jaka rychla rota? To je smesny...
No A tudiz cela tahle debata nema smysl..
Avatar

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: ride. (IP)
Datum: 2008-02-11, 12:15
TAK PRO? TO TEDA NEDÁME DO SPRÁVY N?KOMU KO BY NA TO ?AS M?L..???? AHAAA

PA? TO BY NA TO VŠICHNI S VELKOU PUSOU NEM?LY OP?T ?AS...

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-02-11, 12:16
Najdi takovýho ?lov?ka!!!!! Prosím t? najdi ho!!!!! Já ti budu do konce života vd??ná!
Avatar

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-02-11, 12:17
Já osobn? jsem pro?ítání stostránkových diskuzí vzdala, abych n?co hledala...dv? t?i hodiny se n?kde v n??em pro?ítat...To rad?ji n?komu, kdo tomu rozumí, zavolám...Jenže uv?domte si, že je spousty lidí, kte?í tuhle možnost nemájí!!!Kolikrát chudáci ani nev?dí, jak nemoc nazvat....Tak jak mohou hledat???
A milá Majdo,peníze...Všichni mluvíte jen o pen?zích...Já d?lám zadarmo weby dva...A stíhám...Jde jen o to, chtít...A d?lat to v n??em, co je jednoduché...Aby to šlo rychle...

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-02-11, 12:22
for Majda: oki...tak a? admin ud?lá stránky na n??em takovým jednoduchým jako to má Boza a my...To zvládne totiž každý...A? se ud?lají adminy t?eba t?i a je to...Já to klidn? s n?kým psát budu...V httml psát neumím...Ješt? jsem d?lala stránky v Joomle...Ale na estránkách za 1500 ro?n? si myslím není hodn?...

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-02-11, 12:23
ride. napsal/a:
-------------------------------------------------------
> MIRIM : m? spíš p?ijde že je to o lenosti a
> pohodlnosti n?co vubec napsat...když tu ?lov?k
> napíše n?jaký dotaz a n?kdo ho hned ut?e a div mu
> nevyškrábe o?i co si to vubec dovolil napsat že to
> tu je....nedivil bych se že ten ?lov?k po této
> zkušenosti na tyto stránky už nikdy nezavítá,a
> možná že i tentzo problém u své fretky nebude dál
> ?ešit protože se mu dostalo jen vynadání za to že
> tu vlastn? vubec n?co napsal...!!!!


ride. nep?ijde ti divný, aby se stokrát psalo to, co již jednou bylo napsáno? Nezlob se na m?, ale v?tšina t?ch, kte?í sem chodí, chodili, zodpov?dn? hltali každé vlákno, které tu bylo, každou v?c na stránkách prolezli. Pak z?ejm? m?li dostatek informací a teprve psali, když n?co nev?d?li. To mi p?ijde naprosto logické. O lenosti m?žeš psát tehdy, pokud n?kdo není schopen si najít ani ty nejzákladn?jší informace a rovnou se ptát.
Pak se divím t?eba já, že se tu najde parta ob?tavých blbc?, kte?í všechno p?episujou. Ano, je jednodušší to p?ekopírovat, ale lidé to p?ekopírujou i z toho d?vodu, že na tom daném vlákn? jsou informace, které hledá.

Z téhle debaty, která tady vznikla mám dojem, že jediné vyškrábání o?í by hrozilo z vaší strany, z vašeho vyjad?ování, plivání špíny na celé forum. Ono se to dob?e krafá, co? Když podáte jeden konstruktívní p?ísp?vek a myslíte, že se zbo?í sv?t..
Nejv?tší problém je to, že pokud n?kdo n?co chce d?lat, d?lá to ve svém volném ?ase, pro svou zábavu. Vy ani nevíte, co všechno se skrývá za tím vším, co ti lidi d?laj. Nevíte, jaké maj problémy, atd.. Jediné, co vám jde, je to, že si zde vyléváte zlost.
A pokud nev??íte.. podívejte se na valentýnské vlákno, kolik t?ch tzv. rejpal? a p?ipívatel? fora je ochotno p?jít a jen pomoct s blbým úklidem? To jsou davy, co?

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-02-11, 12:33
Jo a ješt? další v?c, v tom httml kodu to pry neni tak složitý psát, takže když bude n?kdo tak od v?ci a nau?í m? to, tak to tady na koleni klidn? psát budu...Já totiž i když se vztekám, jsem ochotná n?jaký ten ?as n??emu, co se mi nelíbí, v?novat...A ne jen kafrat...Rychlá roto ;-)) Majdo a spol...Ono taky by totiž nebylo od v?ci ud?lat ?lánky ve stylu Vaše nej?ast?jší dotazy...rozd?lit to hezky do kapitol a namísto diskuze, používat ten Chat, který tu je...
amonnio...Každý máme své problémy a potíže...A to, že lidé jsou líní...To je všeobecn? známé...

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-02-11, 12:36
V tomto souhlasím s Amonn, že když jsem si fretku po?izovala a není tomu tak dávno (v lét? 2007), tak jsem si tady nejd?ív všechno všeci?ko co m? zajímalo prolezla a dozv?d?la se toho opravdu opravdu spoust. Troufnu si ?íci vše co jsem jako za?áte?ník pot?ebovala. Než jsem se v?bec odvážila zaregistrovat a za?ít si povídat a na n?co se ptát, tak už jsem dávno fr?ulku m?la a troufla bych si ?íct, že jsem v?d?la dost jak se o ni postarat.
Jo souhlas s tím, že n?te?í jsou lenoši, ale nechci nikoho urazit, jen m? taky štve, když n?kdo založí vlákno, které už je tu tisíckrát, jen se tropšku snažit. Když n?co chi, tak si to najdu, no a nemyslím že by to byla až zas taková fuška. Tak asi tak...

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: to není možné...
Zaslán uživatelem/kou: ride. (IP)
Datum: 2008-02-11, 12:37
JOO JOO TO JE TO PRO? SE TU LIDÉ BOJÍ PSÁT PROTOŽE TY, MAJDA A SPOL JSTE NEDOKNUTELNÉ...A HÁZET ŠPÍNU?? JEN SE SNAŽÍT DÁT NPODN?T K TOMU ABY SE NAD TÍM KONE?N? N?KDO ZAMYSLEL KDYŽ JÁ TEDY SE NEUMÍM VYJAD?OVAT A HÁŽU ŠPÍNU POTOM Z TVÉHO VYJAD?OVÁNÍ A OBO?OVÁNÍ SE NA TÍM ŽE SI TU VUBEC N?KDO DOVOLIL ?ÍCT NAHLAS CO SI MYSLÍ... PLIVEŠ JEDOVATOU SLIN

Vy ani nevíte, co všechno se skrývá za tím vším, co ti lidi d?laj. Nevíte, jaké maj problémy, atd.. Jediné, co vám jde, je to, že si zde vyléváte zlost.


OSOBN? SI MYSLÍM ŽE TOHLE S TÍM CO SE TU ?EŠÍ NEMÁ NI? SPOLE?NÉHO...OSOBNÍ PROBLÉMY S CHODEM STRÁNEK..??NO PROMIN...TZO SE TED MUSÍM OPRAVDU SMÁT KROUTIT HLAVOU NECHÁPOVOSTÍ...

Jít na stránku:  1234567Další
Aktuální stránka:1 z 7


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist