Jít na stránku:  Předchozí1234
Aktuální stránka:4 z 4
Re: postroj
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-04-26, 19:17
libor007: Ne- nebude mu ze za?átku ten klubový velký, já ho dávala svému same?kovi od 8-mi týdnú (jen aby si na postroj zvyknul). A jestli chceš klubové, já je doporu?uji, jsou výborné...ale objednej si rovnou 2-3. Nevíš jak ti same?ek bude chodit a jak ti ho zni?í :-))) Já mám doma vždy aspo? 2 postroje do rezervy :-))
Avatar

Re: postroj
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-04-26, 19:18
klubové postrojky jsou d?lany kupodivu tak, že se do nich vejde i mlád?, které je už po o?kování a smí jít ven.
Avatar

Re: postroj
Zaslán uživatelem/kou: libor007 (IP)
Datum: 2007-04-26, 19:19
A ta spojka na klubovce se da posunovat?(do stran)?

Re: postroj
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-04-26, 19:21
ano
Avatar

Re: postroj
Zaslán uživatelem/kou: libor007 (IP)
Datum: 2007-04-26, 19:31
Tak si ho asi vyrobim sam. Miry znam a obojek jsem videl jestli se nepletu za 30kc(x2)=60kc+trocha casu na upravu...

Re: postroj
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-06-29, 11:45
cht?la jsem se zeptat s jakými postrojky máte dobré zkušenosti?nám celkem vyhovoval nilonový postrj pro fretky od HAGENu jenže ty jsou Filipovi malý a kožený klubový se mu rozepínají,tak chc po?ídit nový,ale nevím jaký aby nám alespon chvíli posloužili

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: postroj
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-06-29, 11:51
ŽoFiRo, já používám ty kožený klubový už t?etí rok a ešt? se nikdy nerozepli...neni to náhoda, že rovnou na tom tvým je t?eba špatná ta p?eska na zapínání?
Avatar

Re: postroj
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-06-29, 11:53
nevím,já mám ted ty klubový první,koupila jsem je v zim? a už jsou dost vytahaný,tak je možný žeto tam nedrží..

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: postroj
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-06-29, 11:55
já jich mám n?kolik...a je dost rozdíl, z jaké jsou kúže. Nékteré z jemn?jší, ty se spíš vytahají, n?které jsou z takové pevn?jší, ty rdží fazonu. Ale nerozepínají se nám žádné.
Avatar

Re: postroj
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-06-29, 13:13
Žofiro: oni jsou u t?ch kožených dva druhy a ty z tý m?kký k?že nejsou moc dobrý
Avatar

Re: postroj
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-06-29, 13:23
já si je objednala p?es net, takže sem spoléhala na to co dojde. kde se dají sehnat ty kožené klubové? (jasn? v klubu) ale myslim jak je objednat, u koho? :))

Re: postroj
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-06-29, 13:25
Kuklynka: na klubových akcích
Avatar

Re: postroj
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-06-30, 02:10
Sohlasim s ŽoFiRo. Nám se takhle pos*al postrojek pro Meggie. Te? má pro same?ka a pevn?jší (ty pro sami?ku jí jsou mali?ko menší...) a i tak se za?ínaj vytahávat. Kupovala jsem je na ?arodkách... Rocky má púo?ád stejnej, ale už taky budem m?nit, má ho skoro rok a je už dost jetej, taky koupenej z ?arodek, tak jsem zv?davá. Ale myslim si, že jsou nejlepší, z nylonovejch se vyvlíkaj, sice asi vydržej dýl, ale mn? to za to nestojí.
Avatar

Re: postroj
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-06-30, 10:00
já s nilonovýma problém nemám,že by se z nich vyvlíkali,nebo tak,ale Filipovi jsou ty fret?í od HAGENu malý :o( spíš už se mi párkrát stalo že jsem ho venku "nahán?la" protože se mu rozeply ty kožený :o(

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: postroj
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-06-30, 14:47
Kožený se nám rozeply jednou- na Se?i. A to práv? Meggie. Strašn? se vytáhly, potom se odralo to, ?im to je podšitý a ten zbyte?ek se sroloval do tenkýho provázku. A to fakt nedrželo... :-/ já mám s mejma zkušenost, že sta?í, aby prudce couvli a nylonový kšírky jsou dole...
Avatar

Re: postroj
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-06-30, 15:10
Proto je lepší kupovat klubové kožené postrojky a pokud možno rad?ji ty pevn?jší - nevytahají se tak rychle a jsou mnohem bezpe?n?jší než ty nnylonové. Také je d?ležité v?as koupit postrojek nový, nepoužívat ho až do úplného opot?ebování - vytahaný, rozlepený postrojek už svou bezpe?nostní funkci neplní tak dokonale a m?že se stát, že se rozepne, nebo se z n?j fretka vyvlíkne.

ces+kš+



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 15.06. v 00:58.
Avatar

Re: postroj
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-06-30, 15:12
Akorát je problém, že já t?eba z živýho skla pro sami?ku dostala práv? ten ten?í. Rocky vydržel dlouho, ale m?nit už taky budem... a p?esn? tak, nenechávat na poslední chvíli jako já :-/ proto už mám doma v zásob? t?ch kšírk? n?kolik...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Rynn dne 30.06. v 15:12.
Avatar

Re: postroj
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-07-30, 14:49
Stalo se Vám n?kdy n?komu, že se kšírky prost? utrhly??? T?eba že se rozlet?ly ty nýtky nebo tak??
Já mám doma ty ze ŽS, na sami?ku, ale mám docela obavy, že se to rozletí, ona je ?áblíka že trhne a fretka v trapu...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: postroj
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-30, 14:53
m? se u Filipa stalo to,že se mi kšírky postupem ?asu vytáhly a za?li se sami rozepínat.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: postroj
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-07-30, 15:02
Hmm.. ono ano, postupem ?asu samoz?ejm? nic nevydrží. bohužel. Ale jinak...no musím doufat že to opravdu kšírky (boj s mojí Zuzinou) nevzdají...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: postroj
Zaslán uživatelem/kou: zivesklo.cz (IP)
Datum: 2007-07-30, 15:03
Jen pro info - ty kozeny postrojky co prodavam sou ony klubove - vsechny jsou od jednoho sedlare :0)
Avatar

Re: postroj
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-30, 15:05
už sem to tu asi psala...já používám ty klubové kožené už t?etím rokem a sem s nima moc spokojená! Nikdy se mi žádný nerozepnul.
Avatar

Re: postroj
Zaslán uživatelem/kou: atevinel (IP)
Datum: 2007-07-30, 16:18
AHoj chci se zeptat jak m?žu získat ty klubové kožené kšírky. Do Prahy se nedostanu a jsem z ?eských Bud?jovic.

Re: postroj
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-07-30, 16:42
atevinel: na klubových akcích nebo si je m?žeš objednat ze Živého skla
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234
Aktuální stránka:4 z 4


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist