Jít na stránku:  PředchozíPrvní...23456789101112
Aktuální stránka:12 z 12
Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: Luk (IP)
Datum: 2008-08-04, 21:25
Ahoj 2V + ?, moc blahop?ejeme a p?ejeme hodn? št?stí.
To si nem?žeme nechat ujít :-)

PS: Mají všichni vzít s sebou fretky? Obzvlášt? ?íjní kluci by navodili tu správnou atmosféru :oD
Avatar

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-08-04, 21:27
no jestli mají kluci ty správné oble?ky, tak snad nebudou 2V+ proti.
Mimochodem, pro? to musíte mít v den kdy mám volno? Bych si jen bejvala odb?hla z práce...achjo....takhle nebudu v Praze. Ale t?ším se na fotky!!!! Novomanžel? i tcho????!!!!

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: petronelka dne 04.08. v 21:28.
Avatar

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-08-04, 21:28
Vendulko blahop?eji a a? je ten krásný den za?átkem jen dalších krásných dní a krásného spole?ného života. Mám to žel daleko, tak budu aspo? na dálku slavit s váma!
Avatar

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-08-04, 21:29
Díky moc všem :o)) pot?ší nás i to, že si na nás vzpomenete :o)
Fote?ky by ?asem m?ly být na webu, ur?it? dáme link.
A fretky na svatbu? Pro? ne ;o) Obávám se ale, že by si to moc neužily... Nicmén?, pokud nebude lejt, po?ítá se samoz?ejm? i se svatebním focením K + K :o) A taky na dortu si budou hov?t dv? malý fretky ;op
Avatar

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-08-04, 21:31
Vendulko ten dort s fretkama mi vyfo?te.....prosííííím :-)
Avatar

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-08-04, 21:35
jééé to je skv?lý Vendulko. Já už mám taky slíbený od kamarádky svatební dort s fre?ulkama a druhá mi ud?lá na st?l na jmenovky fret?í origamy. Ted to d?laly mojí ség?e, ale s tu??ákama:-))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-08-04, 22:24
nó, ony ty fretky budou proti tomu dortu dóst malý...takový malý figurky to jsou. Ale vyfotíme...na makro... ;o)
Avatar

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-08-04, 22:28
....hlavn? a? vám všechno hezky vyjde, i po?así a máte krásný den...no a kdyby ne, tak víš co se ?íká: "prší nám št?stí" :-)
Avatar

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-08-05, 10:17
Jééé, Vendulko, to je super :) tak vám p?eju hodn? št?stí a spokojenosti ve spole?nym život? :) a pak i s mim?em :)
A t?šim se na fote?ky...
Avatar

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-08-05, 11:02
My se taky s Petrem omlouváme, máme zlatou svatbu našich rodi??..a z obsahu denodenních telefonát? to vypadá na stejný pr?b?h jako ve SLunce seno..:-) V?era máma tátu málem zabila, protože zahybal na ?ervenou a dostal pokutu dva a p?l tisíce..kytku si prý ud?lá radši sama, on by jí p?inesl ur?it? n?jaký košt?...je mi z toho mdlo...:-))
Avatar

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-08-05, 11:58
Vendulko, máš ode mne mailik :-))
Avatar

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-08-05, 12:58
když už majda p?ipomn?la ty Hoštice, tak doufám, že to nedopadne jak s Blážou a jejím vykukováním z auta... :D :D :D

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-09-16, 00:56
S "drobným" zpožd?ním se zase ozýváme.
Svatbu jsme si s Vojtou MÓC HEZKY užili :o)) Ostatn?, posu?te sami ;o) [www.linkovi.cz] Žádný zásadní problém, pr?švih, trapas ani ostuda se nekonaly, jen jsme oproti plánu postupn? v pr?b?hu odpoledne nabírali ?asové zpožd?ní ale i to se dalo vydržet. Tedy, alespo? z našeho pohledu... ;o)
Svatební cestu jsme si pak báje?n? užili na chalup?. Bylo to opravdu moc fajn - nepršelo, svítilo sluní?ko a my jsme si alespo? na týden po dlouhé dob? kone?n? odpo?inuli v p?írod? od všech stres? a hektické Prahy.

T?hotenství si také stále hezky užívám a po?ád ješt? m? to baví :o) i když už díky zv?tšujícímu se b?íšku za?ínám být v jistém ohledu víc a víc nemotorná... Náš malej mimísek se chová vzorov?, p?kn? se v b?íšku protahuje a roztahuje ;o) a když na n?m leží fretky, tak do nich zespoda š?ouchá :-D
Podle posledního m??ení ve 33. týdnu (minulé pond?lí) to ale vypadá, že to nebude miminko ale malej slon! Kdo tohle bude rodit, to teda nevim... ;op
Avatar

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-09-16, 01:22
j????, tob? to sluší!
teda ob?ma... :o)
no ale TOB? VÍC! :o)
vypadáte oba moc p?kn? a hlavn? š?astn?, tak ješt? jednou - a? vám to vydrží :o)

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-09-16, 11:45
Krásná nev?sta, ženich sympa?ák, noc hezké fote?ky :-))) A ty fretky novomanželúm mooooc sluší :-)))
Avatar

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: Jana.B (IP)
Datum: 2008-09-16, 11:57
Krásné fotky. D?kujeme ... za všechno.
Avatar

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-10-29, 01:16
Holky, ješt? jsem neslehla ;o) i když, m?j gynekolog n?jaký ?as operoval jako s datem porodu i se dneškem...
Makákáme jak diví na p?ípravách, takže ani nestíhám otev?ít po?íta?.
Posledních 14 dní se piln? v?nujeme p?ípravám - nákup?m, p?j?ování a praní v?cí na mimi. Dokonce "už" mám i p?ipravenou tašku do porodnice ;o)
V ned?li jsme ud?lali v byt? velký škatule hejbejte se - p?ehodili jsme komplet vybavení (ložnici a obývák) pod patrama v pokojích. Získali jsme tak pro nás i pro mimi pod patrem v prvním pokoji víc tepla než vzadu a p?l metru plochy navíc :) Po?ád je tu ale hromada krabic s r?zným bordelem o který neustále zakopáváme a na který po?ád nezbývá ?as... Z nejhoršího jsme tedy s p?ípravama venku ale pokud prcek s porodem po?ká ješt? týden, bude to fajn ;o) :o) P?ece jen, termín máme "až" 3. 11.
Jinak je mi celkem dob?e, ješt? chodim :-D ale už ne tak ?ipern? - p?i rychlejší ch?zi nebo zm?n? polohy mi už n?jaký ?as na chvíli ztvrdne b?icho, od minulého pond?lí m? nep?íjemn? bolí v oblasti stydké kosti a v?era m? za?aly vyst?elovat bolesti do levý nohy (ale i tak jsme zvládli kontrolu v porodnici, Ikeu a Tesco). No a vstvávání z postele a otá?ení z boku na bok jsou p?ímo vojenský manévry :-D ale i tak si to t?hotenství v rámci možností po?ád ješt? užívám (prcek se v b?íšku hlemejždí a škytá jak divej :o)
Moc by nás pot?šilo, kdyby se klu?ina cht?l opravdu vykulit až za týden, a? stihneme dod?lat i ten zbytek, p?ece jen, pak na to nebude ?as ani síla...
Adelaido, na mimi se moc t?šíme, neboj ;o) ale budeme klidn?jší, když stihneme dod?lat alespo? to nejnutn?jší.

Dev?t m?síc? uteklo jako voda a my jsme b?hem nich krom? ot?hotn?ní stihli ješt? zrekonstruovat byt, vzít se :o) oženit mého brášku, absolvovat další dv? svatby, s mými rodi?i prožít st?hování z Prahy do P?íbrami, spoluorganizovat a absolvovat fret?í výstavu, zorganizovat a absolvovat fret?í den na Bílé Ho?e, rozb?hnout webovou podobu RDKF, poradit hromad? ferete?ek, které neustále volají o pomoc a hromadu jiných v?cí, které chod Klubu vyžaduje...
Na p?ípravy na mimi bylo stále dost ?asu, no a pak najednou už nebyl skoro žádný, protože jak to tak bývá, nic, co si ?lov?k naplánuje netrvá tak dlouho, jak by si p?ál - všechno trvá mnohem, mnohem déle...
Avatar

Jít na stránku:  PředchozíPrvní...23456789101112
Aktuální stránka:12 z 12


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist