Aktuální stránka:11 z 12
Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: Leyla (IP)
Datum: 2008-04-11, 14:12
Ahoj Vendulko,
mám n?kolik novinek z našeho dome?ku. Missy byla p?ed pár týdny na ukon?ení ?íje a vše dopadlo dob?e. Prcka jí splaskla a nebyla nakonec nutná druhá injekce. Rozhodli jsme se, aby se p?edešlo další ?íji a i proto, že miminka odchovávat do budoucna nebudeme, pro kastraci.
Byla na ní 2.4. Dostala uspávací pigárko a ?ekala jsem s ní, až usne. Jenže ono se jí necht?lo spát, furt byla ?ilá a tak dostala ješt? jednu a po chvíli už spinkala. Jenže celkem jí to trvalo skoro p?l hodiny. Operace prob?hla v po?ádku, ale dozv?d?la jsem se nemilou zprávu. Missy m?la již delší dobu malý zán?t na d?loze a vet nám ?ekl, že ješt? že jsme se rozhodli pro kastraci takto brzo, že by to mohlo mít špatné následky. Když jsem se ptala, zda by to bývalo ovlivnilo p?ípadné nakrytí, tak samoz?ejm? že v nejhorších p?edstavách by to nemusela ani ona ani mimi p?ežít. Odhadem to musela mít dob?e tak m?síc a p?l až dva. Což m? velmi p?ekvapilo, m?la jsme v tu chvíli pocit, že snad osud, nebo n?jaká vyšší moc nám dala rozhodnutí nekrýt a tím se p?edešlo nep?edstavitelné hr?ze z možného i úmrtí.
Missynka byla po 4 dny odd?len? od Teddyho. Za celou dobu si stehy neolizovala, naprosto si jich nešímala a hezky se poopera?n? zotavovala. Dostávala ku?ecí masí?ko, které jí ted tak chutná, vitaminové pasti?ky atd. Hlavn? aby byla co nejvíc spokojená. V?tší tragédie ale byla, že Teddysek po ní hrozn? smutnil. Po 4 dnech už se nám zdálo dobré je zkusit pustit spolu vyb?hat a Teddys se k ní choval moc hezky a tak spolu už zase hajinkají v kleci a Teddy si ji hned tu prvni moc po?ádn? vykoupal a kvokal na ní snad hodiny, asi jak byl rád, že už jsou spolu. :o)
V pond?lí jdeme na vyndavání steh?, to bude ur?it? vypadat jak mu?ení nevi?átek. Chudinka majinká. Avšak je to naše princezna šikovná, tak jí to pak vynahradíme.
Další novinkou je, že máme doma št?n?. N?jak mi p?esko?ilo a s Mikem jsem si po?ídili št?n? jorkšíra - fenku jménem Nelly. ?íkáme jí Nelinka. Máme jí tak týden a n?co a snažíme se ji pomalu seznamovat s fretkama. S Missy to vypadá hodn? dob?e, ale Teddy se jí asi bojí, nebo na ní i žárlí, protože se navzájem strašej. Ale abys to pochopila dob?e, tak to vypadá takto. Fretky jsou zav?ené v kleci, Teddy je v prvním pat?e u záchodku a lomcuje s klecí, Nelinka stojí ve dve?ích na chodbu a doráží na n?ho :oD Ale v?era jsme je i pustili všecky t?i navolno dohromady a Nelinka s Teddyskem se prvn? o?uchali, pokníkali na sebe a Teddys na ni za?al zkoušet sv?j "šuk" - Nelinka se lekla a zav?ískala a oba se rozutekli :oD hrdinové. P?ipadámi, že se ješt? mezi sebou spíš bojej, než že by se nesnesli.
Takže máme doma opravdu hodn? veselo :o)
Jak to vypadá u vás?

Leyla a spol.
Avatar

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-04-11, 14:46
Ahoj, Leylo a malá domácí ZOO :o))
To je zm?n! Missy m?la opravdu št?stí, tak držíme palce a? se rychle po kastraci i po zán?tu zotaví - i když s pé?í, jaké se jí dostává, to asi nebude nic složitého ;o)
Je dob?e, že Teddýsek už má zase spojenkyni pro lumpárny a pro po?ouchlé žertíky na adresu nejen pání?k? ale i nového chlupatého "vet?elce" ;op
P?ejeme vám, a? se frere?ky s Nelinkou brzy skamarádí!
2V + 2K :o)
Avatar

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2008-04-13, 21:12
Brušperský pelíšek p?eje Kulíškovi k zít?ejšímu svátku vše nej, nej, aby se mu na sv?t? líbilo a nic ho netrápilo.

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-04-13, 21:42
Kulíšek d?kuje :o)) a do brušperského pelíšku vzkazuje, že si ten sv?j svátek p?kn? užije - bude dlóóóuho spát, aby m?l dost sil na n?jakou po?ádnou sváte?ní lumpárni?ku ;op
Avatar

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-04-23, 20:55
pokud se nepleteme, ma vas panecek dneska svatek a tak prejeme vsechnoooo nejlepsiiii a posilame potreseni tlapici :-)))

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-04-23, 21:01
No jó!!! Páne?ek! Tak páne?ku, všechno nejlepší vlastn? už máš, tak co ti pop?át? :-))))
Avatar

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-04-23, 22:29
Páne?ek je pot?šen milými p?ání?ky a posílá vám na oplátku p?kný podraF :o)
Avatar

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-04-23, 23:32
šmankote no jóóó!! já zapomn?la na vojt????!!!
vojtóóóó!! p?eju všechno v oukeji!!

p. s. a držím palce - vydrž to s tou babou!

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2008-05-04, 10:09
Ahoj Kulíšku, brušperský pelíšek ti k narozeninám p?eje hodn? zdraví?ka, veselého sluní?ka, trp?livé páni?ky a "bezpe?né" lumpárni?ky.


U nás je hodn? novinek. moje nev?sta se už pani?ce neozval a tak jsem p?išel o svou "mužskou okrasu". Pani?ka m?la o m? veliký strach. Domluvila mi inhala?ní narkózu, abych se za schvíli probudil.
Ale já jsem po?ád spinkal, oni si nás na veterin? totiž nechali. Po té tragické události s maminkou Gigi jsem m?l "zvláští" pé?i. Po ?ty?ech hodinách a dvou pichancích na probuzení jsem se kone?n? probudil na stole v ordinaci a u hlavi?ky mi to n?jak pípalo. Když jsem otev?el o?i?ko, pan doktor mi ?ekl: "Strécu, tys nam dal". Nevím sice, co tím myslel, ale byl jsem rád, že jsem m?l pani?ku u sebe. Pak už nás kone?n? pustili dom?. Špatn? se mi chodilo a tak jsem se nechal ope?ovávat. Bylo to p?íjemné. Ve?er mi už otrnulo a já vylezl po pletivu u voliery až úpln? nahoru. Pani?ka mi hubovala, ale bylo to jen naoko. To už poznám.
Winky se ?íje také nem?že zbavit. V pátek byla na druhém pichanci a te? už snad hormony zabraly.
Víš, my doma máme ješt? psí dámu Casinku. Je jí 9 let a v pond?lí 28.5. byla na operaci s mo?ovým m?chý?em. Pani?ka byla celý týden s námi doma a v?novala se jen nám. Já jdu ve s?edu už vytahovat stehy a pokud už i Winky p?ejde ?íje budeme zace spolu. Už se t?ším na ty lumpárny co spolu vyvedem. Ona totiž Winky nezkazí žádnou legraci. A p?edstav si, má n?kdy nápady lepší než já. Ale to jí ?íkat nebudu, moc by si myslela. Užij si oslavu a m?j se moc fajn. Pozdravuj doma.
Beník

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-05-04, 14:22
Ahoj, Bení?ku :o)
D?kuju Ti moc za p?ání?ko k narozeninám a i my, z malostranského pelíšku, Ti dodate?n? p?ejeme vše nejlepší k narozkám a hlavn? rychlé zotavení po operaci!
Mají to ale ty naše pani?ky divný vkus na dárky - m? k Vánoc?m a Tob? k narozeninám darovaly co? No kastraci! Ale, co bychom my, chlapáci, pro n? neud?lali, že...a hlavn? proto, abychom zase mohli nerušen? ?ádit s Karrií a Winky ;o)
Já jsem od kastrace shodil už p?l kila ale v?bec mi to nevadí, protože te? m?žu mnohem líp šplhat, ?ímž ob?as pani?ku doháním k šílenství, hlavn? když vylezu na metr a p?l vysoký prout?ný prádelní koš a pak se chystám sko?it dol?, protože to jinak neumím... Takže vlastn? s pani?kou závodíme, zda já d?ív vylezu nahoru nebo zda ona ke mn? sta?í dob?hnout v?as a sundat m? ješt? p?ed vrcholem ;op
S mámou Karrií je po její kastraci také v?tší zábava - n?jak si za?ala víc hrát, což m? moc baví. N?kdy i p?l hodiny se vydržíme spolu honit po pokoji, prát se spolu (ale jen naoko), honit se v rou?e od koberce i pod pe?inou :o)) pak chvíli zlobíme pani?ku hrabáním koberce u dve?í, okusováním knih v knihovn? a já už výše zmín?nou a velmi oblíbenou disciplínou, šplhem na prádelní koš. A nakonec spolu s mámou usneme bu? v pelíšku a nebo u pani?ky pod pe?inou. Pani?ka nám p?itom šeptá že smrdíme ale my víme, že to není pravda, protože to ona (a ne my) je te? n?jaká divná - od té doby, co ?eká miminko. My ale víme, že nás má po?ád ráda ;o)
Moc tedy všichni p?ejeme Winky rychlé ukon?ení ?íje, Tob? bezproblémové uzdravení a posíláme pozdrav Tvým pani?kám :o)
Kulíšek a ti, co s ním bydlí.
Avatar

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2008-05-07, 21:37
Ahoj, tak ahoj. Tady brušperský pelíšek. D?kuji za blahop?ání k narozkám. P?kn? jsem si je užil. Dostal jsem okurkový dortík s raj?átky. To byla m?amka, já totiž okurky moc rád. Nejsem lakomý a rozd?lil jsem se s Winky.
Dnes jsme byli s pani?kou vytahovat stehy. Necht?l jsem držet a tak mne musela držet moje pani?ka s mladou vetkou a druhá vetka se snažila pracovat rychle a bezbolestn?. Ale troši?ku to zabolelo. Pani?ka mi slíbila, že po vytažení t?ch "mašli?ek" už budu zase chodit ven. Moc se t?ším jak budu d?dovi rozhrabávat záhonky a on m? bude honit. To je taková sranda...Winky musím ukázat moje obrovské díry, které mám vyhrabány u ?eky. Rád tam chodím na procházku. Pani?ka fotila a tak se m?žu pochlubit.
Kulíšku, pozdravuj lidi?ky ve Vašem pelíšku a maminku. P?ijedete se na nás podívat???

Přílohy: Be020508.JPG (79kB)   Wa020508.JPG (65kB)  
Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-05-07, 22:21
Teda Bení?ku, tááákovej krásn?j dort jsi dostal! To ani nem?žu Kulíškovi ukázat, jinak by mu to snad i za?alo být líto... ;o)
Jste s Winky p?kní fešáci - oba :o) Moc rádi se na vás p?ijedeme podívat (jste nedílnou sou?ástí naší plánované cesty na Moravu ;o) ale zatím mám povolené jen vycházky :-/ takže na dlouhé výlety si netroufám. Ale to by v tom byl ?ert, abychom se letos na ja?e ?i v lét? nesetkali!
Zatím p?ejeme Bení?kovi a Winky hodn? bezva míst k norování a pani?kám posíláme p?kné pozdravení :o))
Avatar

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2008-05-11, 09:27
Ahoj tady zase brušperský pelíšek. Tok ja moc faj, že se p?ijedete na nás podívat.
P?edstav si Kulíšku, po páte?ní kontrole Win?iny ?íje už m?žeme zase spolu lumpa?it. V pátek jsme ?ádili, my si to tak užili... až jsem natrhl Winušce ouško... ja za to, ale opravdu nem?žu.. moc m? to mrzelo. Tekla ji krvi?ka. Pani?ka jí to ošet?ila a Winuška pak divn? smrd?la... Dnes už zase lumpa?íme.
Kulíšku, dostaneš bojový úkol. Musíš miminku, co nosí vaše pani?ka v b?íšku domluvit, a? je hodné a vy m?žete p?ijet k nám co nejd?ív. Už se moc t?ším jak si spolu "pokecáme" a zalumpa?íme. My se s brášky vídáme ?asto, ale po?ádný kamarád je po?ádný kamarád. M?j se krásn? a pozdravuj.
Lumpa?ící Beník



Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: MaG (IP)
Datum: 2008-06-06, 22:51
Ahoj vsichni chlupati, vonavy, mluvici i kunkajici
:-)
Sikulka zrovna vyspava narkozu po kastraci, ale
vypada dobre, pan doktor Kral mi ji dal hned po
operaci, takze se mohla probirat uz v klidu ve
svem pelisku, kde ma vsechny sve oblibene dobroty
;-)
Drzte nam tedy palce, at to vsechno bez problemu
zvladame - ve stredu jdeme na vyndavani stehu.

Zajimal by me nazor Vas vsech, zkusenych i
nezkusenych fretkaru, na jednu moji dommnenku.
Sikulka je hooodne socialozovana selmicka, nema
problem nechat se klidne hodinu chovat,usne mi v
naruci, necha si sahat do basty, jeji lovecke pudy
se probouzi snad jenom kdyz ji vletne do klece
moucha... to je pak boj ! Ale obcas se stane, ze
Sikule nekoho rafne.. ne moc, nekdy prorafne prsk
skrz naskrz, nekdy jenom rafne do loketni jamky,
ale nikdy ne me. Domnivam se, ze v tom hraje roli
alkohol. Pokazde, kdyz ta moje chlupata selma
nekoho rafla, mel v sobe aspon par sklenek vina...
:-)

Nemate nekdo podobnou zkusenost ? Nema Vase fretka
taky averzi na alkohol ? :-D
Zdravi Vas

Mirek & Sikulka

PS: Pokud by se Vam nekomu chtelo v tomhle peknem
pocasi s chlupacema ven, jsme pro kazdou srandu ;-
) Bydlime na Muzeu ;-)

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-06-07, 09:52
MaG, u fretky sem nic takového nepozorovala (averze k alkoholu), je ale pravda, že s cizími lidmi "v opojení" do styku nep?ichází. Moji psi byli ale na lidi pod vlyvem alkoholu alergi?tí všichni...tak pro? ne i fretka....?
Avatar

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2008-06-07, 20:06
Brušperk zdraví Prahu. Jak se Vám všem vede? U nás je zase n?co nového. Winušku máme od v?erejška 6.6. po operaci. Ta její ?íje byla ukon?ena pichanci a op?t dostala zán?t, te? už d?lohy. Byla smutná a ten výtok, no hr?za.... Vetky nasadily ATB, ud?laly sono a my b?haly co druhý den na veterinu. Bylo rozhodnuto, že se musí podrobit operaci. Po zákroku mi operatér ukázal její d?lohu a vše vysv?tlil. Dnes už je moc šikovná, papá a troši?ku lumpa?í. Bení?ek chodí kontrolovat do pelíšku a olizuje ouška. Zdravíme a p?ejeme p?kný víkend

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: MaG (IP)
Datum: 2008-06-07, 20:17
Teda Bruspersky pelisku, Vy jste si tedy uzili...
verime, ze uz to ted bude jenom lepsi a lepsi ;-)
Sikulka dnes uz lumpacila a snazila se vylezt do
prolizacek - rozmotala si tak jeden steh a povylezla
ji kryci gaza.. ale diky bohu to nekrvaci a tak jsem
gazu jenom zastrihl, aby netrcela a Sikulka za ni
nezachytavala... porad je ale hodne ospala a
megasisaci, furt by se jenom nechala chovat a
hladit.. i ted pri psani tech par radek mi spinka na
kline :-)
Docela by me zajimalo, jak se upravila intenzita a
frekvence psoukani u Vasich chlupacu po kastraci..
Pan doktor Kral mi rikal, ze pry zlazky po kastraci
uplne stahnuji, stahnou se, temer seschnout a jejich
cinnost je pozastavena... co Vy na to ? souvisi to i
s druhem kastrace ? Nekdo mi rikal, ze se nekdy
ostranuji pouze vajecniky a nekdy i deloha... jaky
to na to muze mit vliv ?

Vsichni si uzijte slunecny vikend ;-)

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-06-08, 00:54
Ahoj, Mirku a Šikulko :o)
V?era jsme na vás mysleli a drželi všechny tlapky i palce a máme radost, že kastrace prob?hla bez problém? :o) Inu, Šikulka je opravdu šikulka ;o))
Co se tý?e té teorie o "zasychání" žlázek po kastraci, tak u nás (ani u Karrie, ani u Kulíška) se funk?nost žlázek nikterak nesnížila. Naopak, žlázky se jim dost plní (což se d?lo už p?ed kastrací) a musíme jim je vždy nejpozd?ji po p?l roce nechat vyprázdnit. Odstran?ní pouze vaje?ník? a nebo vaje?ník? i d?lohy by na žlázky myslím nem?lo mít žádný vliv. Ale provést odstran?ní vaje?ník? i d?lohy najednou je rozumné. P?edejde se tím p?ípadným komplikacím v budoucnu - zán?t?m d?lohy ?i tumor?m.

Rychlé zotavení Šikulce a hezkou ned?li vám ob?ma p?ejí 2V + 2K :o)
Avatar

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-06-08, 01:17
Lído, koukám že fretky se ze všech sil snaží, aby ses nenudila ;op ?ím m?la Winky ukon?enou ?íji?
Winkuško, už bude jen dob?e, uvidíš! P?ejeme Ti rychlé zotavení po operaci, a? zase m?žeš brzy lumpa?it s Bení?kem :o)
Bení?ku, jsi správný kamarád - olizování oušek je te? pro Winkušku ten nejlepší lék ;o)
Avatar

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-06-08, 11:05
potvrzuji vendul?ina slova, v?. ob?asného nuceného vyprazd?ování... :o/
mn? dr. král zase tvrdil, že kastrovaní kluci ztloustnou. a za žádnou cenu si nenechal vymluvit, že u fretek neplatí to, co u v?tšiny - tedy že kastrace nevede k mohutn?ní a tloustnutí, ale práv? naopak.

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2008-06-08, 15:35
Vendulko, Winuš?ina ?íje byla ukon?ována Receptalem.
Dnes je Winuška zase o n?co ?ipern?jší. Pospává a je vid?t, že spánek p?ináší sílu. Mám radost i z toho, že dob?e baští - masí?ko, granulky a vitamínky. Zítra jdeme zase na kontrolu. Obdivuji Bení?ka, že je takový "gentleman" a v?bec nežárlí.

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-06-08, 15:41
Lído, tak a? je malé pacientce lépe a lépe! Je dob?e, že ned?lá uraženou a hezky papá ;o) Hodn? zdraví?ka!
?íkala jsem si, že jste ?íji ukon?ovali n??ím rozumným. Tím spíš m? mrzí, že zán?t nastoupil i po n?m. To už je ur?it? druhý p?ípad, o kterém vím :-/ Zkrátka, nic není dokonalé... Ale po?ád je to jedna ze dvou nejlepších možností, ?ím nechat sami?ce ?íji ukon?it.
Avatar

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2008-06-08, 16:17
Vendulko, Winuška m?la problémy už od p?l roku. Po?ád se jí zán?ty opakovaly a ATB zabrala jen na chvíli. Pak nastala ?íje, po ní op?t zán?t. Proto bylo rozhodnuto provést kastraci.
To naše sluní?ko neumí být uražené. Je to "andílek" s r?žkama. Umí zlibit, to jó, lumpárny vymýšlí také ukázkové, ale urazit se, to néééé.

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-06-08, 16:25
Inu, do ji zlata zasadit... ;o) :o))
Takže Receptal je v tom více mén? nevinn? ;o)
Avatar

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-08-04, 20:37
Pro n?koho novinka, pro n?koho ne ;o)



Pokud nás budete chtít p?ijít v tomto našem historickém kroku podpo?it, budeme rádi :o))
Navíc se vám naskytne úkaz pon?kud nevšední - nev?stinka v sedmém m?síci t?hotenství :o)
Jen moc prosíme, r?zné chomouty, koule a podobné nezvedenosti nechte doma... ;o)
Avatar

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-08-04, 20:45
vendulko a Vojto GRATULUJIIIIIIIIIIIIII!!!!
Moc p?kné oznámení!!!!!!

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-08-04, 20:58
Jujky, to jsou mi zprávy!!! Tož se taky p?idávám s ohromnou gratulací!
Avatar

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-08-04, 21:01
Vendulko a Vojti, moc vam gratulujeme,radi bychom se na vas prisli podivat, nicmene mame svatbu moji sestrenice na druhe strane republiky... takze se budeme tesit alespon na fotky! MOC SI TO UZIJTE!!!

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-08-04, 21:06
Taky se p?idáváme s gratulací a p?ejeme mo?e št?stí a lásky :-)
Avatar

Re: KARRIE + ?ert = mimínka / + KRAKENEK a KULÍŠEK
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-08-04, 21:12
vendulko, vojto,

moc blahop?eju k vašemu spole?nému kroku! a p?eju, abyste nikdy nepochybovali o jeho správnosti a aby vám láska, se kterou do manželství vstupujete, vydržela celý život! :o)

Aktuální stránka:11 z 12


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist