Jít na stránku:  Předchozí123
Aktuální stránka:3 z 3
Re: Fretka a ko?ky
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-09-21, 13:24
Je to dobrý (?uk?uk?uk) - Paštika už pije i žere - sice málo a opatrn?, což není po t?ch 4 dnech p?stu nic divného a dokonce už jsem ji zas p?istihla jak oslintává myš!!! Kráva pitomá!!! Myš jsem zabavila.
Te? ješt? tu Sunarku, aby se dostala do váhy a formy (v naší buranoidní lékárn? ji nemaj, a? je tu v okolí celkem dost malých d?tí a lékárních se d?sn? diví, když ji n?kdo chce - povzdychl si, že už jsem druhá, co se dožaduje Sunarky a šel ji objednat - p?edpokládám objednání dvou kus?, takže si ji koupím rad?ji jinde:o))))

Re: Fretka a ko?ky
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-09-21, 13:48
Já myslela, že je to ko?ka ;o) Tak alespo? super zpráva..

Re: Fretka a ko?ky
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-09-22, 00:55
Kráva je to a navíc dementní! :o)))))
Ale dnes ve?er už hltav? žrala vše, co jí p?išlo pod tlamu - až to musím krotit, aby si zas neublížila. Doufám, že to není jen p?echodné zlepšení, které nastává p?ed smrtí - morbidní, ale bývá to tak- ob?as..

Tak, Vendelín práv? dostal p?stí od naší další ko?ky Cibule, rozveselil se a jdeme do hajan :o)

Re: Fretka a ko?ky
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2004-09-22, 09:45
Soused na chalup? trávil myši zrním. Pomohlo, když jsem ho jemn? upozornila, že i malé d?ti jsou zv?davé na ta zrní?ka, ono je to tak hezky barevné - a že jsem je vid?la, jak si s n??ím takovým hrály, tak aby dohlédl, aby si pe?liv? myly ruce mýdlem a chloraminem (v?tší blbost mne nenapadla) a hlavn? nic nejedly nemytýma - ani na zahrad?, že jim to na rukách z?stane a že by se ten rybíz nebo maliny nemusely vyplatit. Od té doby se široko daleko netráví, ale chytá do pastí. Kupodivu se mi povedlo i p?esv?d?it skorosouseda, že ten drahý pes co mu uhynul ur?it? chytil otrávenou myš. Má pravdu Markéta - myši po otrav? umírají bolestn? a dlouho a Paštika má vyhráno, dokud zase n?co nechytí.

Re: Fretka a ko?ky
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-09-22, 11:16
Erin - výborný nápad - to by se roztroubit dalo, za?nu na tom pracovat. Spousta mých kamarádek má malé d?ti...diplomacie ud?lá snad své...
Pasti?ky jsou taky fuj, ale aspo? to má ta myš hned za sebou.
A stejn? bych vynalezla antikoncep?ní zrní!
Paštika už chodí a otravuje, jak všechno chce. Až zas p?ijde dom? vyzvracet myš, zabiju ji sama, osobn?, kozu!

Re: Fretka a ko?ky
Zaslán uživatelem/kou: Martin (IP)
Datum: 2004-09-22, 17:53
Ahojky, my mámedoma dv? fretky - same?ka a sami?ku a 4 britské ko?ky a ?asto ko?átka a všichni se snaší velmi dob?e a dokonce fretky si s ko?átky i hrají - viz foto ve fotogalerii. N?kdy spolu spí i v pelíšku. Doma máme i psy - zlaté retrívry a ty se fretek spíše bojí, oni je stále provokují ke h?e a koušou a psi rad?ji ute?ou...Ale jinak je soužití t?chto tvore?ku super a bez kompikací.

Re: Fretka a ko?ka
Zaslán uživatelem/kou: lady.eriana (IP)
Datum: 2007-07-12, 21:58
Tahle fotka Harleye a našich ko?ek zatím vypovídá za vše :)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 30.05. v 20:04.

Fretka a kot?
Zaslán uživatelem/kou: Misicka (IP)
Datum: 2009-08-17, 12:09
Dobrý den, mám celkem problém a cht?la bych poradit. Nast?hovala jsem se k p?íteli, který má rok a p?l starého a strašn? rozmazleného fret?áka. Fret?ák m? stále, když není p?ítel v dohledu, napadá a snaží se mn? kousat - jinými slovy m? nesnáší a já se ho up?ímn? bojim. Cht?la bych si po?ídit ko?átko, respektive kot? kocourka a nevím, jestli by mu nemohl fret?ák n?jak ublížit. M?žete mi, prosím, poradit s t?mito problémy - jak se zbavit útok? fretky a jak seznámit dosp?lého fret?áka s kot?tem, tak aby se respektovali a kot? z?stalo celé?
Velice Vám d?kuji!

Re: Fretka a ko?ka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-08-17, 12:12
Misicko, základní problém pro? t? fre?ák napadá je ten, že ty se ho bojíš. Zví?e to cítí a je pak "na koni". Takže ponejprv: nemít z n?j strach...vím t?žko to jde, ale jde.

Co se tý?e kot?te, to musí poradit nékdo jiný, praktické skušenosti se seznemováním nemám.
Avatar

Re: Fretka a ko?ka
Zaslán uživatelem/kou: scarabeus (IP)
Datum: 2009-08-18, 13:58
No i já p?isp?ji svojí troškou do mlýna. Jsem s Iriskou u p?ítelkyn? na baráku kde mají 7 ko?ek. Jsme tu 4 den. Zatím jen to jen taková semtam o?uchávání a vzájemné civ?ní na sebe ale k žádným konflikt?m zatím nedošlo...?uk ?uk ?uk... když se potká fretka s ko?kou tak na sebe chvilku up?en? hledí a paj se obejdou... takže si myslím že to bude ok.

Jinak každá fretka je osobnost takže si myslím že to bude spíše p?ípad od p?ípadu.
Avatar

Re: Fretka a ko?ka
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2009-08-19, 10:32
Mám p?t fretek a dv? ko?ky.
Fretky na ko?ky úto?í, protože se jich ko?ky bojí.
Jak píše Johana výše. Když fretka vycítí strach využívá toho a má z tebe nebo z ko?ek d?snou legraci, že se jí bojíš. ?eším to tak, že když jsou fretky pušt?né ko?ky zav?u do ložnice.
Nevím jak fretky ostatních ale moje jsou schopný prohnat v parku i v?tšího psa když vycítí strach.
Avatar

Re: Fretka a ko?ka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-08-19, 10:46
No u nás vztah ?enda a fretky moc nefunguje, fretky mají tendence kousat ho do zadku, což ?enda velmi nelib? snáší a pekeln? u toho v?eští. A pako Sam na atomový pohon je schopný ?endu honit t?eba p?l hodiny....:-) Sam dokonce velmi nebojácn? vyjel i po kocourovi Pedrovi (jak m? nedávno docela fest pokousal), p?itom Pedro je asi tak šestkrát v?tší než on.Takže bu? po baráku pobíhá ?enda nebo fretky...na obojí dohromady nemám nervy.
Avatar

Re: Fretka a ko?ka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-08-19, 23:48
Vendelín žil se 4mi ko?kami, ale vzájemn? se nestýkali:o)
Ko?ky tcho?ovitou šelmi?ku považují za divnou v?c a v p?írod? si jdou vzájemn? z cesty, protože jsou síly vyrovnané a zví?e za b?žných okolností nejde do rva?ky se siln?jším ?i stejným soupe?em...

Jen naše slabomyslná Váno?ka cht?la Vendela po?ád zkoumat a kousance jí neodradily.
Dovedete si p?edstavit, co se d?lo, když Vendelín ?íhal za dve?ma a ta blbá ko?ka str?ila do škvíry mezi nima ob? pracky, aby tcho?e vyš?ourala jako myšku? :o))
Avatar

Re: Fretka a ko?ka
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-08-19, 23:56
Markét, moje Terezka je u?enlivá - Draco ji tak dlouho provokoval ústími zbran?mi, až jednoho krásnéhho dne Terez ukázala, že má taky zuby a te? už fretky nejen fackuje, ale i kouše a kope:D Pokud nemlátí sk?ítku Dixie, tak je to ok, fretky to mají jako hru a Terez má pocit, že bojuje na život a na smrt.
Avatar

Re: Fretka a ko?ka
Zaslán uživatelem/kou: mizzi (IP)
Datum: 2009-08-20, 12:36
U nás se Matýsek (kocour) pohybuje zásadn? nad zemí, když Piškot b?há. Pokrok je, když je Piškot v druhém konci místnosti a kocour je na zemi. N?kdy si kocour nechá ?uchnout k ocásku, ale b?hem 5s je na k?esle- a Piškot tancuje, když se to náhodou stane, protože takhle jednoduše prohnat 7 kg kocourka mu p?ijde supr. Podle kocoura je fretka dobrá na dívání a na užírání z misti?ky(má prý lepší masí?ko). No a Piškot zase rád p?ebírá kocourovi granule, ale jako jinak se o kontaktu nedá ani mluvit. Matýsek je s náma doma, když ta malá divná p?íšerka b?há, jen proto, že ví, že Piškota ohlídáme, aby nesežral ko?i?ku :-)

Jít na stránku:  Předchozí123
Aktuální stránka:3 z 3


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist