Aktuální stránka:93 z 98
Re: Chobotnice
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-18, 19:45
ŽoFiRo, ty máš inteligenta...já blbe?ka :-))))
Avatar

Re: Chobotnice
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-09-18, 19:49
Johanko,jsem mu zapom?la vzít napáje?ku na procházku,takže po n?jakýc t?ch dvou hodinách b?hání mu chudákovi nezbívalo nic jinýho,než se z ní nau?it pít,kuli?kovou jsem mu hned po návratu domu sebrala takže nem?l šanci se z ní napít...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Chobotnice
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-18, 19:53
ŽoFiRo, já sem asi srab...když vidím že mu to nejde a má žíze?, dám mu tu kuli?kovou. Tu pístovou sem cht?la do auta...takhle se v aut? furt vytá?ím jak had, abych zmetkovi dala napít. Kdybych sed?la za volantem, tak asi nedojedu ani do sousední vesnice.... :-))))
Avatar

Re: Chobotnice
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-09-18, 19:56
no on jí okusoval a olizoval už v?era,ale moc mu to nešlo,tak jsem mu jí tam nechala a vrátila mu ješt? i tu kuli?kovou...ted jak jsme p?išli,tak jsem mu kuli?kovou sebrala,navedla k tý pístový a píst jsem mu chvilinku držela a on mi vodu lízal z prstu až jsem ho navedla k pístu a pil sám :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Chobotnice
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-18, 19:59
...Já to možná ješt? skusím....s tou pístovou
Avatar

Re: Chobotnice
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-09-18, 20:02
jo jo,ur?it? to ?asem pochopí taky :o) jen ta pístová asi není ur?ená k braní na proházky a tak...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Chobotnice
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-18, 20:11
...to ur?it?, já ji cht?la vysloven? do autá, pá? tak za jízdy ta kuli?ková kape a nemúžu ji mít v kleci.
Avatar

Re: Chobotnice
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2007-09-18, 20:14
Kapající pítka.... z toho jsem taky úpln? b?sná... když jezdim na výlety, tak mám na kalhotách vždycky flek, jak kdybych to nevydržela...
Avatar

Re: Chobotnice
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-09-18, 20:14
no já jí cht?la taky hlavn? do p?epravky a do voliery...ona mi sice moc nekapala ani ta kuli?ková,ale ob?as se mu povedlo tu hubi?ku vytáhnout a v p?epravce tak m?l potopu...ale jak jsem psala,s tou hubi?kou už se mu to povedlo i u tý pístový a potopa byla ješt? v?tší...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Chobotnice
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-09-18, 20:18
jéé,kviky,tak to se mi taky stává :oD nejlepší bylo,když jsem s ním jednou jela vlakem a pospíchala jsem,takže jsem si nestihla p?ekrejt p?ed zašroubováním tu napáje?ku folií,napáje?ku jsem str?ila do kapsy a jak jsem si sedla,tak mi ten obsah pomalu ale jist? vytejkal a já si toho nevšimla.no a p?i vystupování jsem m?la flek p?es celou zadnici :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Chobotnice
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-18, 20:29
...já do pohybujícího se ?ehokoli mám kuli?kovou napáje?ku mimo p?epravky (zn. Savic "Biba") a na ní mám nasazenej vrchlík z fixky. Vrchlík sundám, jen když dávám fre?ákovi pík a to nad miskou, kterou má v p?epravní kleci, i v p?epravce. Takhle se nepoleju.
Avatar

Re: Chobotnice
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-09-18, 20:33
já to d?lám tak,že než tu napáje?ku zašroubuju,tak p?es to hrdlo p?etáhnu sá?ek,nebo n?jakou folii a až potom to zašroubuju a taky nete?e...jenže jsem to nestihla no...a výsledek vypadal jako bych nedob?hla :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Chobotnice
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-09-18, 21:19
a já to d?lám jednoduše tak, že ji obracím pítkem nahoru... když chci dát fre?ákovi napít, prost? oto?ím... ;o)

Re: Chobotnice
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-09-18, 21:23
martino,takhle jsem to m?la cestou do toho vlaku,jenže jak jsem si sedla,tak napáje?ka lehla a bylo :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Chobotnice
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2007-09-18, 21:30
=oD
Avatar

Re: Chobotnice
Zaslán uživatelem/kou: cinderella (IP)
Datum: 2007-09-19, 06:58
Teda dámy tak od chvíle, co mám napáje?ku doma, se vztekám, jaktože n?kterým tahle zázra?ná pístová kape (samoz?ejm? i mn?) a jiným ne... a už jsem to pochopila. Ona ta potvora fakt nekape, když na ni nikdo nešahá... p?es noc je v kleci sucho...Ale jak zlobíšci p?es den pijou, tak cintaj, až to hezký neni :D Takže minimáln? u nás není chyba v napáje?ce, ale v t?ch "miminech" co po pani?ce zd?dily talent všechno vycintat :)
Avatar

Re: Chobotnice
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-09-19, 08:43
Vašuldo v pohod? :-) až budeš mít cestu kolem tak se pro to zastav..
Jinak je pravda, že kluci taky mnohem víc cintaj z tý pístový :-)
Avatar

Re: Chobotnice
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-09-19, 08:58
Ahoj majdo, balí?ek došel, napáje?ka je hezká, ale taky,...dneska potopa v kleci, všech 300 ml bylo ráno vylito v kleci, no masakr a furt do toho kouše jak dotý kuli?koý.. no uvidíme...však žíze? ji snad nau?í, potvoru.... ;-)

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Chobotnice
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-09-19, 09:32
Ehm..holky... M?žete mi ?íct, jak to, že vám ta "nekapající pístová napáje?ka" nekape?????
M? to toiž kape...p?ímo leje... kape po kapkách a b?hem chvilky, je t?etina obsahu venku a klec mokrá!!!!
Vše je dotaženo.. jen se mi zdá že ty písty n?jak..prost? mezi t?ma pístama to protíká....

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Chobotnice
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-09-19, 09:34
Tak m? kape jenom když moc t?ísknu t?ma dve?ma od voliéry, kde je p?ipevn?ná :-))
Avatar

Re: Chobotnice
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-09-19, 09:51
M?o to se máš...m? to prost? brutáln? protíká..po kapkách ale za chvilu je venku všechna voda a zuzka se u?í plavat... :-(

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Chobotnice
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-09-19, 10:00
A není jen špatn? složená? :o/

Mn? teda ty napáje?ky sice kapou, ale není to tak hrozné.
Avatar

Re: Chobotnice
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-09-19, 10:02
Tak holky, te? jsem spo?ítala p?eplatky co tu kdo máte.
Petronelka 31,-K?
Klokan 71,- K?
Žofiro 25 K?
Vašulda 216,-
Johanka 37,-
CIndirella 57,-
Hanysek 64,-

Vašuldovi to dám do té tašky, co tu ješt? na vrátnici má, s Hanyskem jsem domluvená, jak ostatní? Mám Vám to poslat p?es ú?et?
Avatar

Re: Chobotnice
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-19, 10:22
Majdo, šmarjápano, neopovaž se mi to n?jak vracet...dyk to nemáš ani na to jedno mojito! :-)))
Avatar

Re: Chobotnice
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-09-19, 10:27
No hlavn? se mi v?bec neozvala ta Nelly Angel....to teda nevím, co s t?ma jejíma v?sma budu d?lat...:-((
Avatar

Re: Chobotnice
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-19, 10:31
Majdo a zaplatila ti Nelly Angel?
Avatar

Re: Chobotnice
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-09-19, 10:34
Ne, nezaplatila...
Avatar

Re: Chobotnice
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-19, 10:37
Majdo a kdybys sem hodila seznam co si objednala? Že by se to rozebralo...a? ti v tom neležej peníze. Já bych se optala t?eba i Jolany jestli n?co nechce, když budu védét co...
Avatar

Re: Chobotnice
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-09-19, 10:48
No, to tedy nevím :-((( chjo, dv? vodítka, tu kuli?ku si klidn? nechám, ale co budu d?lat s vodítkama fakt nevím....
[www.fretka.pl]
jedno je do bled?modra, druhý do ?ervena...
Avatar

Re: Chobotnice
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-09-19, 10:50
kamculenka napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Ehm..holky... M?žete mi ?íct, jak to, že vám ta
> "nekapající pístová napáje?ka" nekape?????
> M? to toiž kape...p?ímo leje... kape po kapkách a
> b?hem chvilky, je t?etina obsahu venku a klec
> mokrá!!!!
> Vše je dotaženo.. jen se mi zdá že ty písty
> n?jak..prost? mezi t?ma pístama to protíká....
>
> S p?áním fre?ulím zdar
> Kam?ulenka


chichichi (škodolibé)... další se ZARU?EN? NEKAPAJÍCÍ PÍSTOVKOU! :o)))
tak vítej mezi námi, kamculenko! ;o))

Aktuální stránka:93 z 98


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist