Jít na stránku:  Předchozí123
Aktuální stránka:3 z 3
Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-06-04, 21:22
A hlavn?, hned po probuzení dát na wc, klidn? n?kolikrát, než si dojde... pak možná za?ne simulovat, že jde na wc, aby mohla z klece... za to odm?nu nedávat :)
Avatar

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: tamara (IP)
Datum: 2007-06-04, 21:32
Vaše fretky na WC chodí? Nau?í se to n?kdy? koupili jsme Magic Pearls je to silikon a ona tam prost? nechce!

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-06-04, 21:35
tamara: Záleží na tom, na co bya zvyklá od mala. Rocky nebyl na stelivo zvyklej v?bec, chodil na noviny, ale p?eu?ila jsem ho. Na wc se nau?í, pokud to zná od mámy, pokud ne, bude to trvat dýl.
Avatar

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: tamara (IP)
Datum: 2007-06-04, 21:41
aha, tak teda, když nám paní ?ekla, že m?la stelivo Cats Best universal tak by jsme ho m?li mít taky. Já myslela, že tím lepší tak je to lepší i pro ni (tak nám to ?íkala prodava?ka ve zv?rimexu)

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-06-04, 21:44
nau?íš ji to tak,že do louži?ky kterou ud?lá na podlaze nasypeš ten silikon a pak ten po??ranej p?eneseš do záchudku na ten ?istej.Funguje to mnohem líp než když dáš do záchudku bobky.Jakmile ucítí na co ten záchudek je,tak to brzo pochopí.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2007-06-04, 21:58
On ten silikon n?kterým vadí, lepí se jim na pr...
Avatar

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: tamara (IP)
Datum: 2007-06-04, 22:04
bylo by lepší stelivo Zverli zelený?

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-06-04, 22:07
záleží na fretce a na majiteli... mn? naprosto zelenej zverlit vyhovuje a nem?nila bych ho ani za silikon. Hrudkuje perfektn?, docela pohlcuje pachy...
Avatar

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-06-05, 18:55
tamaro,
nemáš tu fre?uli náááhodou od paní z mostu?
protože o jedné, která te? prodávala mlá?ata, vím a taky mi ?íkala, že jedné novope?ené chovatelce vetka v chomutov? radila bludy.
ale nevím, jaká to byla, zjistím to.

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-06-06, 13:30
tamaro,

s tím kousáním m? ješt? n?co napadlo.... ty seš vlastn? za?áte?ník, že jo, fretku máš prvn?. a ono to prvofretka?e N?KDY dost zasko?í, to fret?í kousání a okusování... je to úpln? jiný a myslím, že drsn?jší než od kot?te nebo št?n?te. ale to neznamená, že fretka je t?eba agresivní nebo tak n?co!
ony si tak prost? hrají a ty malý ješt? neumí odhadnout sílu stisku a jak maj ostrý zoubky, tak snadno prokousnou k?ži.
ty se musíš nau?it rozlišit mezi kousáním (práv? p?i h?e) a skute?ným KOUSÁNÍM - když t? rafne práv? t?eba "nakrknutá" fretka, p?ípadn? agresivní, ale to u 7 týdenního mlád?te nep?edpokládám. to by bylo pravd?podobn?jší u dosp?lého jedince, kterého n?kdo tzv. zkazil - t?eba práv? nep?im??enými tresty. to se pak fretka KOUSÁNÍM brání, protože se bojí. ale mlád? kouše, protože si tak HRAJE.
a na tob? je, abys ho nau?ila, že TOHLE kousnutí ješt? ano, to vydržím, ale TOHLE SILNÝ DO KRVE, to už je moc, a to si s tebou teda nehraju! ;o)

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: tamara (IP)
Datum: 2007-06-06, 16:49
ani svoje dít? nemlátim , nepoužívám fizické tresty, už jsme na tom líp, protože rozeznám co je hra a kdy n?co chce( hlad, spát) už je to náš milá?ek rodiny díky všem co mi radili, hodn? jste mi pomohli, nedokážu popsat jak je skv?lá naše fretka, díky moc

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-06-06, 16:51
hurááá! tak to je dob?e, to ráda slyším! :o)

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-06-06, 20:16
Tamara: Tak to sem moc ráda, že vám to už takhle krásn? jde! Super! :-))))
Avatar

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: lucbur2407 (IP)
Datum: 2009-12-19, 21:24
Drazí za?áte?níci a za?áte?nice,
vím,že tento p?ísp?vek nepat?í do otázek tohoto témata,ale ráda bych vám zde n?co napsala.

P?ed 1,5 rokem jsem si po?ídila fretku,vlastn? jsem o ni moc nev?d?la,koupila jsem si knihy zaregistrovala na foru a ?etla rady,ale doopravdy jsem o ni moc nev?d?la zkrátka jsem byla za?áte?nice na plný úvazek,ale od výstavy v Praze se vše zm?nilo,nevím ?ím to je,ale k Amy máme blíž a já ji najednou porozum?la,v?d?la jsem co s ní je,její emoce jsem poznal ihned a za?ala se s ní po?ádn? kamarádit a dnes bych ji za nic na sv?t? nevym?nila a rad mám na rozdávání,a proto drazí za?áte?ní a drahé za?áte?nice držte se srdcem a pustte si svoji milovanou fretulku k t?lu.V??te mi je to to nejlepší co m?žete v život? ud?lat...


Užívejte života a fret?ích lumpáren
[www.amj-ferret.estranky.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: lucbur2407 dne 19.12. v 21:26.

Re: rady pro nás za?áte?ník
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-12-20, 10:23
Lucbur, možná ti výstava pomohla pochopit, že nejsi cvok, že tv?j vztah k Amy je normální, že ostatní chovatelé jsou na tom stejn?. Máme te? krásná trika - Fretka je životní styl. A je dobré, když se fretka?i sejdou aby si o tom popovídali, podívali se, že i ti ostatní na to drzé smradlavé hebou?ké zví?e mluví jako na mimino, ?uchají ho a mazlí.A to zví?e to oplácí. Pravda, po svém, t?ebas bobkem u dve?í, ale ne lhostejností a v tom to je.Takže -
hlašte se na výstavu, a? to Yasmin nemá všechno na poslední chvíli a a? má co d?lat na vánoce.
Avatar

Re: rady pro nás za?áte?ník
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-12-20, 14:07
:-))))

Avatar

Jít na stránku:  Předchozí123
Aktuální stránka:3 z 3


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist