Jít na stránku:  123Další
Aktuální stránka:1 z 3
rady pro nás za?áte?ník
Zaslán uživatelem/kou: lkaramelka (IP)
Datum: 2007-03-14, 18:49
Ahoj mám malou fret?í hol?inu je milá krásná ,ale hrozzzn? moc páchn? je pravda že po kastraci sv?j pach ztratí a bude to lepší prosímmmm dejt? mi n?kdo v?d?t d?kuju



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 01.06. v 16:48.

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-14, 18:53
Zkus vyhledávání a najít si tu n?co o tom. Máš jí od chovatele, nebo t?eba ze zverimexu? Jak je stará?
Avatar

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-14, 18:53
Jestli ti páchne fret?í miminko,tak pochybuju že to n?kdy bude lepší.Kastrace tomuhle nepom?že.
A na toto téma tu máme vláken asi tak desítky,když použiješ vyhledáva?,ur?it? najdeš spoustu rad na všechno možný.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-14, 18:58
boža: Tohle m? taky napadlo, ale divim se, kde by v tuhle dobu sehnala malý mim?o? Zatim jsou teprv v o?ekávání, ne?
Ale je fakt, že pokud ti smrdí jako malinká, je to o ni?em... Mn? voní fretka za skoro každý situace a rozhodn? nesmrd?li, když byli malí.
Avatar

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-14, 19:02
už jsou n?kde k odb?ru miminka,vím o narozených v únoru na za?átku.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: lkaramelka (IP)
Datum: 2007-03-14, 19:07
No zase takový miminko to není, je jí p?l roku...mám jí od pána který není chovatel má je jen na mazlení. Jedna známá mi ?íkala že po kastraci jí fretka páchnout p?estala...tak nevim

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-14, 19:08
Fakt? Tak to jo... já jsem m?la pocit, že je spíš te? každá sami?ka v ?íji... ale pokud jí smrdí už jako mim?o, bude to ?im dál horší. Mim?a nesmrd?j... a velký fretky taky ne. Když si nepušnou...
Avatar

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-14, 19:09
Po kastraci se pach trochu zmírní, ale pokud ti smrdí, bude ti smrd?t i po kastraci. Pochopila bych to u samce v ?íji, ale u sami?ky, který jsou cítit mí?....
Avatar

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: lkaramelka (IP)
Datum: 2007-03-14, 19:12
?etla jsem tady snad všechny odkazy...
M? to ani tak nesmrdí ale moje máma to je horor..
a ostatní vlastne tky... jsem v koncích

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: lkaramelka (IP)
Datum: 2007-03-14, 19:13
no smrdí trochu jako malej koní?ek tak bych to p?irovnala já

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: lkaramelka (IP)
Datum: 2007-03-14, 19:15
M?žu se ješt? zeptat p?l ro?ní fré?a je ješt? mimco nebo nééé jen abych byla p?ipravená na nejhorší

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-03-14, 19:22
a nesmrdí ti t?eba záchodek? já teda o smradu malého koní?ka nic nevím...

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2007-03-14, 19:26
Nebo neni ta samicka uz v riji? Je sice mlada, ale vzhledem k tomu, ze je jaro, tak si muze pospisit, zacit smrdet jak malej konicek a postupne zacit rijit.
Ja jsem si uz skoro pred mesicem vsimla, ze keira zacala byt vic citit no a ted o vikendu zacala rijit.
Avatar

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-14, 19:32
Já si u Meggie zm?ny pachu nevšimla v?bec, za?la ?íjit v pátek... v každym p?ípad? na okolí bych se vykašlala, oni to lidi spíš neznaj a namlouvaj si to, aspo? mám ten dojem.
Avatar

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-14, 19:43
aha,takže asi p?lro?ní fretka se chystá do ?íje,takže za?íná být víc cítit.No tak to hold bude mama muset vydržet,až bude hol?i?ka dosp?lá,tak ji dej kastrovat a opravdu se tento pach zmírní,vlastn? zmizí.
Uklidni mamu tím že kluci smrd?j, holky voní,?íjnýho samce byste asi neudejchali :o))

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-03-14, 19:54
Ale on p?i vhodné organizaci domácnosti se v klidu "udejchá" i ?ijný samec :-)))
Avatar

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: lkaramelka (IP)
Datum: 2007-03-14, 20:15
no ale ona už v ?íji byla ale jen opravdu krátce smrdí tak opravdu po?ád...

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: lkaramelka (IP)
Datum: 2007-03-14, 20:16
záchodek ?istím každý den...každé hovínko smrdí...

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-03-14, 20:27
lkaramelka: to by asi rynn mohla vypráv?t (i n?které holky), co já tu m?la za p?ekážky, když mi mam?a ?ekla že smrdí (máme fre?á?ka, teda mám:)), a že takhle pude z domu! nebudu komentovat, že jsem málem ud?lala p?knou blbost! ale úpln? se vidim, když ?tu co píšeš. mam?a ?íká furt: fuj, ten smrdí, kdyby nesmrd?l je k spapání, atd... m?? ze za?átku sem byla v koncích taky, ?íkala si: šiši, to je fakt hrozný...a ted?? mi hrozn? voní! sice je už po kastraci, ale i p?ed ní byl jak chodící "vonavka" :)) pro m? teda jo. (pokud zrovna nezna?koval). tak se drž, to chce ?as! ;-)

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: lkaramelka (IP)
Datum: 2007-03-14, 20:37
Moje mam?a už jí cht?la taky vyhodit našla jí i nového pána ale ud?lala jsem takovou scénu že to rad?ji vzdala. Na tu kastraci taky p?jdeme alespon se nebudu muset bát o problémy s ?íjí a mnladé stejn? nechceme nebyl by na n? ?as a potom je t?žký v týhle dob? najít hodného pána nebo pani?ku. Snad po kastraci trošku smrd?t p?estane

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-03-14, 20:37
V tomto asi neporadím..je to otázka prístupu k zvieratám...k hodnotám...k majetku. Ni? v zlom, ale pokia? chcem v byte chova? zviera, tak jednozna?ne musím z?avi? na "sterilite" domácnosti. Ovšem, pokia? niekto nebýva vo "svojom", ale u rodi?ov, tak je to ur?ite ove?a ?ažšie...
Avatar

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: lkaramelka (IP)
Datum: 2007-03-14, 20:39
no a nevíš jak jí mám odnau?it okusovat návšt?vu? M? nekousne jen tak požužlá olíže ale nic víc ale t?eba mého p?ítele kouše pravideln? do krve

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-14, 20:43
to nesmí p?ítel je?et,když ho kousne,?ím víc piští,tím v?tší má fretka radost a tím víc kouše.Momentáln? ji t?žko n?co odnau?íš,pá? je v pubert?.Jediný co pomáhá je klid,a nevšímání.Hlavn? netrestat,nebo za?ne žrát víc a víc.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-03-14, 20:46
a n?kdy jí to prost? neodnau?íš :o/ to je p?ípad naší Žofky ta po bráchovi jde od mala,budou jí 3roky a ješt? jí to nep?ešlo,prost? když ho vidí má strašnou radost z toho že ho m?že sežrat :oD

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-03-14, 21:05
no ted když nám p?ijde návšt?va, tak monty jde automaticky do obývák? k onomu posezení?ku taky :) chodí okolo, návšt?va ho škádlí, nebo se mazlí (dle druhu návšt?vy:-D) a monty kouše,..dycky se u toho nasm?jeme, takže nám to v?bec neva, naopak je aspon legrace :-D

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-14, 21:33
Nevim, pokud si ?lov?k po?izuje fretku, musí podle m? po?ítat s ur?itym pachem. Ale to i u ko?ky, psa... akorát že na to jsou lidi svym zp?sobem zvyklý, nebo jim to p?ijde jako samoz?ejmost, to má skoro každej. Ale fretku? Zvláš?, když kolujou pov?ry, jak páchne? Je fakt, že u nás taky ze za?átku rodi??m p?íliš nevon?li, ale te???? Ani nekomentuju :))
Jinak u nás se kouše všechno, prost? n?kdo se jim líbí a nekousnou ho, n?kdo nelíbí a kousnou a n?kdo líbí a kousnou ho stejn?.
A se zápachem??? Je to t?žký, pachu t?lí?ka se nezbavíš. Rocky taky v íji smrd?l, po kastraci zase krásn? voní. Meggie necejtim ani v ?íji, ale pelíšek je cejtit... sice trochu divn? (jak poch*anej), ale dá se to. Prost? vym?nim pelíšek, vyv?trám a v pohod?. Sem tam taky vykoupu (te? teda ne, jak jsou nachcípaný), ale n?jak to ne?ešim...
Jak jí máš dlouho? T?eba si, jako u Kuklynky, máma prost? zvykne a bude to v klidu....
Avatar

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: Zuza077 (IP)
Datum: 2007-03-14, 22:47
ja mam treba fretecky uz asi 3/4 roku a vsem z rodiny smrdej stale... me teda ne :) ... je to jejich problem, kazde zvire a i clovek ma svuj pach a tudiž i fretka... Jenom lide to potla?uji sprejema, deodorantama a ja nevim cim este a zviratka ne no :) ... Maji svuj pach a ten je pro ne typicky... A ted mi jde samicka do rije a myslim ze i samecek a tak je kraasne citit xD ... ale nikdo na ne nenadava jen je obcas "okomentujou" ;) :)

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: veraza (IP)
Datum: 2007-03-15, 00:19
Naši taky ho?ekují, že Fany smrdí...(je te? v ?íji, takže se její pach trochu zm?nil) ale to je tak všechno co m?žou d?lat :o) už m? znaj a v?dí, že s tím nic neud?lají...ke všemu se jí máma bojí a pokaždý p?ed ní poskakuje...to se Fany moc líbí :o) (ur?it? si to umíte p?edstavit)

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-03-15, 08:35
Naše Meggie má asi n?jaké t?žké hormonální pochody, nebo co. Jak loni b?hem jarní ?íje, tak i letos pušila každý den. Opravdu nebylo dne, kdy by si nevyprázdnila pachové žlázy. Tragédie to není, umyje se zade?ek, vyv?trá se a je po zápachu. Navíc když p?ejde ?íje, p?ejde i pušení. :o)))
Domnívám se, že za to mohou hormony, protože stejným "pušícím obdobím" si prošla, když byla v pubert?. A vyhodili jsme ji snad proto na ulici? :o)))
Avatar

Re: rady pro nás za?áte?níky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-03-15, 09:29
Pytrísek než šel na kastraci, tak taky smrd?l..teda smrd?l..m?l takovej ten šelmi?kovskej pach. Te? už voní a v porovnání s nekastrovaným kocourem (te? už tedy kastrovaným, protože se to nedalo vydržet) kdy jsem v?trala po jeho vy?úrání celej barák, se to nedá srovnat....
Avatar

Jít na stránku:  123Další
Aktuální stránka:1 z 3


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist