Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2
(nejen) prázdninové HLÍDÁNÍ FRETKOUN?
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2004-07-21, 15:54
Tohle téma už jsem vlastn? cht?la otev?ít na za?átku prázdnin, ale n?jak jsem nestíhala. Tak tedy poznatky.
První, kdo pot?eboval pohlídat, byl Ivetin Míša. Pusinka, hod?ou?ký, mazlí?ek - kastrovaný. Ty naše bestie na n?ho byly tak zlé, že si ur?it? oddechl, když jel zpátky dom?- prakticky po chvilce, která pro n?ho byla velmi perná.

Tím jsem došla k názoru, že hlídání je t?eba nap?ed vyzkoušet.

N?které fretky jsou "hlídací" - nap?. naše Žofi. Pustí do bytu mlád?, sami?ku, same?ka - ale ne kastráta. To jsme vyzkoušeli o týden pozd?ji. Hlídali jsme Martin? Fredyho a Mášu. S Mášou bylo vše v po?ádku, t.j. v normálním neklidu - lítaly spolu ve ?tve?ici, kvokaly, hrály si, spaly, jedly z jedné misky. Fredyho kousaly. Byl proto ve volié?e, kam se Máša probourala odtržením pletiva a chodila ho navšt?vovat. On ven nechodil i když mohl. Asi se bál. Brala jsem ho proto pochovat, pomazlit a prob?hnout když dra?ice spaly. V téže dob? jsem m?la doma mlá?ata L? a Iris. Zajímala se o n? jen Albína - ostatním bylo jedno, že tam jsou. L? z?stával v kleci. Iris cht?la za Albínou. Nem?la ale dostatek rychlosti (te? už bravurn? stíhá). Pak pribyl do "hotelu" Matyáš, synek Albíny. Se samicemi bylo vše v po?ádku, jen lítání a hovínek p?ibylo. Taky okusuje gumu - je co hlídat, nástavec na hadici od pra?ky postrádám od první noci co u nás byl.Našt?stí - doufám- gumu jen kouše a nežere. Váží 1.65 dkg, je mu 5 m?síc? a nemravn? se chová ke Kazi, která je v ?íji. Doufám, že je to jen pubertální laškování, když je najdu v objetí. Kazi má celý krk samý strup.
V ned?li nám p?ibyl ješt? Jurášek. Je s Iris v kleci, aby n?kam nezalezl a mám pocit, že je ve spole?nosti spokojený. Práv? tak Iris - když je s bratry, je klidná, ale jen vidí Albínu, proleze klecí.
Takže : 6 velkých a 3 malé fretky v byt? jsou d?sná švanda, ale opravdu jen na hlídání. Na trvalo to nejde. ?istotnost je vepsí, dokonce i Albínu jsem p?istihla p?i nekalém ?inu. Jakmile p?ijdu dom?, tak misky, hadr, kbelík, savo. Myslím, že nastálo je optimální po?et 4 kusy, sami?ky. Mlá?ata 2 - 3 vyhovují.

Záv?r: Kdo budete hlídat, vyzkoušejte snášenlivost svých domácích, jejich toleranci k host?m. Venku jsou zcela jiné, než ve vlastním teritoriu. P?ipravte se na hadr, kýbl, savo.
Co se tý?e majitel?, každý je jiný a jinak si mazlíka na "tábor" vybaví. Je to docela zajímavé pozorování.



Celkem upraveno 8×. Poslední úprava: martina dne 01.09. v 18:26.

Re: Prázdninové hlídání
Zaslán uživatelem/kou: Suzinka (IP)
Datum: 2008-08-12, 16:17
ahoj , jsem z Tábora, a frete?ky mám také, jsem skoro po?ád doma, tak m?žu pohlídat kdykoliv. M?j email je : zuzka-xandro@seznam.cz a nebo ICQ : 235-604-955 ahoj Zuzka

Re: Prázdninové hlídání
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2008-08-28, 16:57
Nabízím hlídání freti?ek v okolí Ostravy, mám dv? fretky, snášenlivé, starší same?ek je kastrovaný, nekonfliktní a druhá je 4 m?sí?ní hravá hol?i?ka.
Avatar

Re: (nejen) prázdninové HLÍDÁNÍ FRETKOUN?
Zaslán uživatelem/kou: Dashenka (IP)
Datum: 2009-06-18, 12:51
Dobrý den nabízí hlídání fretule kdykoliv pot?ebuje jen vlastní krmený hra?ky atd p?ípadn? klec..ko?kolit.Jsem z Litom??ic.Mám kastrovaného samce který se snese s jinými fretulkami.

Re: (nejen) prázdninové HLÍDÁNÍ FRETKOUN?
Zaslán uživatelem/kou: nicotka (IP)
Datum: 2009-06-29, 15:45
Dobrý den, kdyby n?kdo cht?l, tak mu m?žu v dob? dovolené ohlídat fretky. Sama mám t?i, takže zkušennosti mám. Podmínkou jen je mít své stelivo, granulky a možná i klec - mám jednu ale je menší tak spíše jen pro jednu fretku (používám ji jen, když n?kam jedu na p?espání pro moje fretkouny). Jsem z Ostravy. V p?ípad? zájmu pište na email: elca.saferova@centrum.cz
Avatar

Re: (nejen) prázdninové HLÍDÁNÍ FRETKOUN?
Zaslán uživatelem/kou: Sisa&Jamil (IP)
Datum: 2009-08-05, 12:24
Také se nabízím na hlídání.
Mám jednu vykastrovanou frete?ku, je hod?ou?ká.

Jsem z T?ince. Tak se kli?o ozv?te.
Sisa&Smelly&Jamil

Re: (nejen) prázdninové HLÍDÁNÍ FRETKOUN?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-10-05, 22:08
Zaslán uživatelem/kou: Misa737383415
Datum: 2009-10-05, 20:39

Ahoj...ráda pohlídám Vaše mazlí?ky.Jsem z Prahy-západ:-) mob. 608 380 958 nebo e-mail WhiteAngel4@seznam.cz

Re: (nejen) prázdninové HLÍDÁNÍ FRETKOUN?
Zaslán uživatelem/kou: nereida (IP)
Datum: 2010-03-05, 19:50
Nabídne n?kdo hlídání malé fret?í sle?n?. Je moc hodná a nekousavá.

Na za?átku ?íjna tohoto roku letíme na ?undr do Afriky na m?síc a p?l. V té dob? bude už Mína (te? 11 m?síc?) vykastrovaná.
Nejlépe okolí Chomutova, ?eských Bud?jovic nebo Prahy.
M?žem hlída??m poskytnout klec Furet extra large. Granulky, stelivo a vše pot?ebné dovezeme.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: nereida dne 05.03. v 19:52.

Re: (nejen) prázdninové HLÍDÁNÍ FRETKOUN?
Zaslán uživatelem/kou: Morgan24 (IP)
Datum: 2010-03-05, 20:36
nereida: také mohu pomoc s hlídáním. jsem z Prahy

Re: (nejen) prázdninové HLÍDÁNÍ FRETKOUN?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-03-05, 21:27
holku jsem si cht?la vyzkoušet, jestli n?co takovýho doma v?bec snesu ;o) a kluci by pot?ebovali novou hra?ku... takže si m? taky napiš na hlídání a p?ed vaším odjezdem se uvidí, jestli v praze nebo v most? ;o)

Re: (nejen) prázdninové HLÍDÁNÍ FRETKOUN?
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2010-03-05, 21:29
Marti, škoda že bydlíš tak daleko, já bych ti hol?i?ky p?j?ila. Doruška je velká osobnost, myslím, že by se ti moc líbila :)) A kluk?m taky, ona je madam a všichni jí musí poslouchat, jinak je zle :D
Avatar

Re: (nejen) prázdninové HLÍDÁNÍ FRETKOUN?
Zaslán uživatelem/kou: nereida (IP)
Datum: 2010-03-05, 22:57
ok, díky holky :o)

Re: (nejen) prázdninové HLÍDÁNÍ FRETKOUN?
Zaslán uživatelem/kou: beruška88 (IP)
Datum: 2010-03-06, 17:47
Dobrý den, mohu také nabídnout hlídání frete?ek.Zkušenosti s hlídáním mám, jinak mám jednu hol?i?ku, takže zkušenosti jsou. Je nekonfliktní, mazlivá a hravá. Je lepší mít své stelivo, granulky a p?ípadn? i klec - ale není nutné, mohu vše nabídnout. Mám jednu klec, ale je spíše jen pro jednu fretku. Pro fretku si kdyžtak v okolí mohu dojet-Praha, Kladno a okolí. Bydlím v RD se zahradou u Kladna.

Re: (nejen) prázdninové HLÍDÁNÍ FRETKOUN?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-04-19, 22:57
z inzerce na fretce:

Dne: 17.04.2010 v 17:05:08

Jméno: Týna Kohoutová
P?edm?t: PRÁZDNINOVÁ CH?VA


Nabízím hlídání pro Vaše fre?ule o prázdninách v termínech 18.-30.7. nebo 8.-31.8. Jsem z Prahy a mám ro?ního kastrovaného fre?áka. V p?ípad? zájmu, nebo více informací pište na e-mail ;o)
kohoutova.tyna@seznam.cz

Re: (nejen) prázdninové HLÍDÁNÍ FRETKOUN?
Zaslán uživatelem/kou: Alísek a Káka (IP)
Datum: 2010-05-06, 12:37
ahoj, pot?ebovala bych hlídání v Pardubicích. jen na
týden max. 2... ?erven nebo ?ervenec. Mám 2 frete?ky
a chci aby je hlídající nejd?ív poznal....
Mail: Katkamook@seznam.cz
Avatar

Re: (nejen) prázdninové HLÍDÁNÍ FRETKOUN?
Zaslán uživatelem/kou: Silvino82 (IP)
Datum: 2010-05-06, 13:38
ahojky taky mohu nabídnout hlidání kdyby m?l n?kdo zájem,jsem z Klatov,mám 3 holky,tak se klidn? ozv?te.

Re: (nejen) prázdninové HLÍDÁNÍ FRETKOUN?
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-05-16, 22:35
Já jsem k dispozici na Karlovarsku, ale pdomínkou je vlastní klec, papání a stelivo:)
Avatar

Re: (nejen) prázdninové HLÍDÁNÍ FRETKOUN?
Zaslán uživatelem/kou: bijoux (IP)
Datum: 2010-05-18, 21:55
kdo pot?ebuje pomoc :

[www.pudicka.estranky.cz]

Re: (nejen) prázdninové HLÍDÁNÍ FRETKOUN?
Zaslán uživatelem/kou: Hanka &Bertík (IP)
Datum: 2010-06-11, 12:44
Ahoj, našel by se n?kdo na Brn?nsku, kdo by pohlídal
na týden až deset dní mýho fret?ího kluka?

Re: (nejen) prázdninové HLÍDÁNÍ FRETKOUN?
Zaslán uživatelem/kou: barcza (IP)
Datum: 2010-06-13, 00:21
máme podobný problém. jsme z Brna a za dva týdny
bychom rádi jeli na dovolenou. nenašel by se prosím
n?kdo trp?livý, kdo by mohl pohlídat naši divošku
Aly? má rok, je kastrovaná, šikovná, ale trošku
kouše. a energie má, že by mohla rozdávat

Re: (nejen) prázdninové HLÍDÁNÍ FRETKOUN?
Zaslán uživatelem/kou: honza_door (IP)
Datum: 2010-06-13, 17:49
Nabízím se k hlídání fretek z okolí Brna, pouze za
p?edem domluvených podmínek, nap?. vlastní klec
apod. Sta?í napsat soukromou zprávu
Avatar

Re: (nejen) prázdninové HLÍDÁNÍ FRETKOUN?
Zaslán uživatelem/kou: verka24 (IP)
Datum: 2010-06-16, 10:50
Cht?la bych se zeptat, jak dlouho vydrží fretka sama doma. Cht?li bychom jet te? o svátcích na 4 dny do zahrani?í a nevím, zda se nám poda?í sehnat hlídání. Je zvyklá b?hat po dom?, máme to tam pro ni p?izp?sobené, aby nemohla n?kam vlézt, odn?kud spadnout... Spíš jde o to, aby nestrádala n?jak citov?, že je tam sama. Máte s tím n?kdo zkušenost?

Re: (nejen) prázdninové HLÍDÁNÍ FRETKOUN?
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2010-06-16, 11:40
Verka odkud jste? Hlídání na 4 dny není takový problém sehnat. Já bych fretku samotnou nenechala, moje fretky když jsou dlouho samy tak se nudí a d?lají neskute?ný bordel, takže u m? jsou samy doma maximáln? od rána do ve?era.
Avatar

Re: (nejen) prázdninové HLÍDÁNÍ FRETKOUN?
Zaslán uživatelem/kou: verka24 (IP)
Datum: 2010-06-16, 12:04
My jsme z Prahy. Nakonec to vypadá, že n?jaké hlídání bude. Ale pro jistotu se ptám, kdyby to padlo. Ta naše byla sama doma maximáln? 24 hodin, ale bobk? v kleci bylo pak nepo?ítan? :)
S hlídáním u n?koho cizího by byl asi problém, protože jsme si ji brali už jako starší a není nau?ená chodit na záchodek. Takže nevím, kdo by si ji k sob? dom? cht?l vzít :)

Re: (nejen) prázdninové HLÍDÁNÍ FRETKOUN?
Zaslán uživatelem/kou: azurecek (IP)
Datum: 2010-06-17, 10:48
Také nmohu pohlídat Vaše frete?ky - konec ?ervence,
srpen, zá?í. Jsme v centru Brna.

Re: (nejen) prázdninové HLÍDÁNÍ FRETKOUN?
Zaslán uživatelem/kou: beruška88 (IP)
Datum: 2010-06-17, 12:53
Mohu také nabídnout hlídání-v RD, možnost nabídnout vnit?ní voliéru ?i klec. Spole?nost by d?lala naše malá fre?ulka (kastrovaná, nekonfliktní). (krom? termínu 10.-17.7, jinak i b?hem roku). Praha, Kladno a okolí

Re: (nejen) prázdninové HLÍDÁNÍ FRETKOUN?
Zaslán uživatelem/kou: Jalinka (IP)
Datum: 2010-07-08, 19:35
Našel by se n?kdo, kdo by nám mohl pohlídat 3 fretinky od 16.7-18.7. Nejlépe n?kdo, kdo má doma fretinek více, aby v?d?l do ?eho jde. Máme 2letou sami?ku,1ro?ní sami?ku a miminko fre?á?ka. Jsou všichni moc hodný a rádi se kamarádí. Nejlépe n?kdo z Moravskoslezského kraje nebo okolí Vizovic u Zlína. Je to docela narychlo, ale p?ítel práv? vyhrál lístky na festival, tak bychom se tam cht?li jet podívat.

Re: (nejen) prázdninové HLÍDÁNÍ FRETKOUN?
Zaslán uživatelem/kou: Morgan24 (IP)
Datum: 2010-07-15, 22:06
lildi?kové moji, moc moc prosím, našel by se n?kdo v praze kdo by mi pohlídal od zítra do pond?lí dva krásné žluté fret?í kluky? moc prosím.

Valkýra, Mija, Atlas a Antaios s pani?kou

Re: (nejen) prázdninové HLÍDÁNÍ FRETKOUN?
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2010-07-16, 12:10
Ahoj, jestli to je ješt? aktuální já m?žu.
Pošli kdyžtak SZ.
:-)
Avatar

Re: (nejen) prázdninové HLÍDÁNÍ FRETKOUN?
Zaslán uživatelem/kou: barnie (IP)
Datum: 2010-07-30, 14:54
ahojky..mám 4 m?sí?ního fre?áka,v 2 polovin? srpna bu? na 8 nebo 11 dní,bych cht?la jet na dov?u k mo?i,ale není to ješt? nic jistého!!jen se chci zeptat,zda bych tady n?koho našla na hlídání.jsem z prahy z kr?e.ráda bych n?koho,kdo má zkušenosti a p?izp?sobený byte?ek,?i pokoj..kdyby se tu n?kdo objevil napište mi prosím SZ.dám mu s sebou vše pot?ebné a dovezla bych vám ho.na druhou stranu bych tuto službu i obrátila!tak pokud máte n?kdo zájem,napište mi SZ.

Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist